Raad Heerhugowaard m Oranje-Maandag in Schagen Arrondissenients rechtbank te Alkmaar )insdag 6 September 1938 Tweede blad 35 Een wenk voor buurtcommis- sies. Een voorstel, waarmede men laat aankomt. De tijds wijzing, een kwestie, waarover men het niet eens kan worden. Ongewenschte toestanden. Maatregelen tegen hinderlijke vuilverbranding mogelijk ge maakt. Oranjebitter tot be sluit. De Raad vergaderde gistermiddag onder 'iding van burgemeester Sutman Meijer; pcretaris de heer v. d. Wildeniberg. [Als de Voorzitter de vergadering opent, 'jn alle leden aanwezig. Spr. wijdt eenige woorden aan het 40-jarig regeeringsjubile- im van H.M. de Koningin. Hij stelt voor ni telegram van gclukwensch te verzen- in. Hiertegen bestaan geen bezwaren. lêftVan de ,L ingekomen stukken ij vernield het verslag van den schoolarts Jnlrent de werkzaamheden van den dienst Ijver het jaar 1937. 7 De heer Dekkers heeft het onderzoek van jen schoolarts van nabij gevolgd en heeft Raarvoor niets dan lof. Ma heer Nualnd sluit zich bij deze woor den aan. ■j)e wenschelijkheid wordt nog geuit, dat «ffiet verslag aan de leden wordt toegestuurd; de Voorzitter wil hieraan tegemoet komen. Ul| 5, en W. stellen voor, voor kennisge- ing aan te nomen een schrijven van den fed. Bond van Hotel-, Koffiehuis- en Res- v iiranthouders en Slijters, houdende ver- oel( om de f?el©senheid van de jubile- n\ Weesten de sluitingsuren der vergun- lings- en verloflokaliteiten op te heffen. De heer Groenland vraagt nadere infor- z' iaties. De Voorzitter antwoordt, dat het gaat om 123het sluitingsuur. Vergunningshouders, die laleii at hebben gevraagd, mogen hier geopend ï'ijn lot 4uur. ighef De heer Groenland: Zonder belasting te Heei stalen H.AJ De Voorzitter antwoordt, dat dit onmoge- Jijk is. Als echter b.v. een buurtcommissie .jn een café nog wat wil blijven zitten, dan Wt men maar even opbellen, dan komt et wel in orde. "Met voorstel van B. en W. wordt dan aan- inomen. IWat. betreft de circulaire van de samen- erkende onderwijzersorganisaties, geves- gd t,e Den Haag, verzoekende instemming i betuigen met het, aan de regeering ge ïnd en adres omtrent verlaging der leer- ngcnsehalcn voor het lager onderwijs, ellen B. en W. voor adressanten te verwij- en naar de Vereeniging van Ned. Gemeen- .- en, met Welke vereeniging gczaimenb'k ac té e zoii.'künnefi 'worden gevoerd; De Voorzitter licht, toe, dat nien hét wel net het adres eens is, maar meent, dat dheasie van de Vereen van Néd. Gemeen- en meer effect zou sorteeren. De heer Dekkers vraagt hoeveel leden die ereeniging heeft? De Voorzitter antwoordt., dat bijna alle imeenten lid zijn. De Raad vereenigt zich met het voorstel, tol- Mededeeling wordt gedaan, dat verschil- nde raadsbesluiten door Ged. Staten zijn iedgekeurd. list Geld voor de festiviteiten. B. en W. -stellen voor een crediet be- ihik'baar te stellen voor de jubileumfeesten wel f 0.25 per schoolgaand kind voor actatie enz. der kinderen (totaal bedrag .m. f 210.—) en f 0.01 per inwoner voor algemeene feestviering (totaal bedrag fm. f 52.—). TDe heer Tromp heeft geen bezwagr tegen oitet voorstel, maar merkt op, dat B. en W. >r toch wel zeer laat mee aankomen. De Voorzitter geeft toe, dat het voorstel jat komt, maar wc vonden het te kostbaar [dus spr., om voor dit eenige punt een ver kering te beleggen. En we hadden ge- )eg vertrouwen in don Raad, om te weten, ït hij in dezen met ons mee ging. [De lieer Poland vraagt of het kwartje lor het kind werkelijk voor het kind be leed wordt? De Voorzitter licht toe, dat daaromtrent :cn twijfel behoeft te bestaan. Volkshuisvesting. B. en W. stellen voor onbewoonbaar te irklaren de woning Kruisweg H 24, toe- ihoorend aan A. Dapper. De woning wordt niet onderhouden, ter- fijl aan de aanschrijving tot verbetering oor den eigenaar geen gevolg is gegeven. I De heer Tromp vraagt of het niet moge- oeii ijk is den bewoner alsnog in staat te stel- 12-5 en de woning te verbeteren, De Voorzitter antwoordt, dat die mogelijk- !pid er eigenlijk niet is en spr. verwacht flarvan trouwens niet veel. De heer Dekkers wil eveneens nog gele enheid geven de woning op te knappen. De Voorzitter gelooft, dat een nieuwe aan drijving van Dapper wederom niet zal in, elpen. De heer Poland merkt op, dat de bewoner ftarnc in het huis blijft; spr. zou daarom og een oplossing willen vinden. Tenslotte wordt besloten het besluit tot cj ^^ewo®Óbaar*verklaring te nemen; wan eer de eigenaar echter binnen 8 dagen be ticht stuurt, dat hij de woning alsnog wil Ipknappen, dan zal het besluit worden in trokken. Wijziging politieverordening. Aan de orde was hierna een voorstel tot jhing5111^ ^6r P^aa^seDjke politieverorde- Het gaat hier om de tijdsaanwijzing; voorgesteld wordt, om alle openbare klokken den wettel ij ken tijd te doen aanwijzen en verder willen B. en W. een verbod van vuilverbranding van dit laatste verbod zullen zij 1 ontheffing kunnen verleeencn. kil De heer Tromp juicht het niet toe, „dat van overheidswege wordt ingegrepen in de wijzerplaten", zoodat de menschen gedwon gen worden allen één tijd te aanvaarden. De Voorzitter zegt, dat nu in dezelfde ge meente het eene uurwerk de oude, het an dere uurwerk de nieuwe tijd aanwijst. Dat is toch eigenlijk te gek. Spr. deelt mede, dat. men bezig is alle schooltijden gelijk te krij gen. Het-is een ongewenschte toe stand, dat een kind zijn vader (die in werkverschaffing werkt) den ge- heclen' dag niet ziet! De inspecteur zal zijn best doen een en ander te regelen voor het bijzonder onder wijs, voor het openbare hebben B. en W. het al gedaan. De heer Tromp merkt op, dat er nog nooit geen moeilijkheden met de tijdsaanwijzing zijn geweest. De arbeiders die in het vrije bedrijf werken, aldus spr., is het voor hun kinderen geen bezwaar, dat ze hun vader een geheclcn dag niet zien? De Voorzitter zegt, dat de verandering der schooltijden hier de oplossing zal bren- gcn. De heer Oudeman vindt den nieuwen tijd zeer Jastig niet het oog op het melken. De Voorzitter meent, dat het percentage veehouders in de gemeente gering is. De heer Krom vindt het over het alge meen een beroerden toestand, dat je altijd met het tijdverschil rekening moet hom den, als je builen de gemeente komt. Het voorstel sub le (betreffende de tijdsaanwijzing) wordt tenslotte in stemming gebracht en aangeno men met 6 tegen 5 stemmen, die van de heeren Groenland, Tromp, Ou deman, Bankras en Comamndeur. De heer v. Elten, sprekende over de vuil verbranding, keurt de manier, waarop dit soms gebeurt, sterk af. De arbeiders moe ten vaak in een dikke rook werken. Gooide men alle vuil op één hoop, dan was de last, die werd veroorzaakt, veel minder. De heer Tromp vindt het wel goed, dat eenigszins regelend wordt opgetreden, maar bij toestemming om vuil te verbranden, kan dit toch nog hinder opleveren. Practisch zal er niets veranderen, maar bij klachten zal kunnen worden ingegre pen. De heer Dekkers heeft eigenlijk nog nooit een klacht gehoord over vuilverbranding, spr. meent, dat de bepaling een doode let ter zal zijn. De heer Krom wijst er op. dat men toch zal kunnen optreden tegen onredelijke men schen. Tenslotte wordt besloten, een al geheels ontheffing van het verbod, tot vuilbranden te verleenen onder bepaalde voorwaarden. Hierna sluiting der openbare vergadering, radsleden en persvertegenwoordigers wor den bij deze bijzondere gelegenheid getrac- tcerd op oranjebitter met een klont, en een sigaar; men laat zich een en ander goed smaken! Een prettig feest voor de inwo ners. Regen stoorde de pret. De muilenrace het glansnum- "mer. De kinderfeesten van de lagere scholen, waarvan wij in ons nummer van gisteren reeds een en ander vermeldden hadden ook verder een vlot verloop. Na afloop werden alle kinderen in het gymnastieklokaal ont haald en daar namen ook de gelukkige winnaars met glundere gezichten de aar dige prijzen in ontvangst. Plaatsruimte gebrek noodzaakt ons van elke groep alleen de namen van de eerste en twee prijswinnaars op te nemen. Meisjes 7 jaar, bal op bordje: 1. Jos Settels, 2 Tresie Schilder. 1. Guurtje Roos, 2. Rietje Zwaag. Jongens 6 jaar, Blokrapen: 1. Wim Schouten, 2. Jac. Breed. Meisjes 8 jaar, waschophangen: 1. I-Jilda Bestevaar, 2. Thea Holtz. 1. Vroon Verduin, 2. Truus Sneekes. Jongens 10 jaar, gecost. hardloopen: 1. O. de Graaf, 2. Jac. v. d. Capelle. 1. Adolf Smit, 2. Dirk Grootjes. Jongens, 11 jaar, onder zeil kruipen: 1. T. Beerenpoot, 2. Dirk Baars; 1. P. Broekhuizen; 2. H. Westerman. Meisjes 10 jaar, gecost hardloopen: 1. Annie Kleef, 2. Annie Weggemans; 1. Dieuw Borst, 2. Bets van Halcrn. Jongens 9 jaar, halterrapen: 1. Joop Stam, 2. J. Wiersona; 1. Kees Borst, 2. P. Pannekeet. Meisjes 1213 jaar, ringsteken op fietsen: 1. Nel Slot, 3. Gerda Schouten. 1. Atje Bosma, 2. Tinie Mceuwsen. Meisjes 11 jaar, kussen met naald en draad: 1. Trien Kooiman, 2. Geri Roobol. Jongens 7 jaar, knikkers in flesch: 1. Piet Klant, 2. G. van Boven. Jongens 8 jaar, zakloopen: 1. Cor Tuinman, 2. P. Wardenaar. 7. M. Praat, 2. J. Muntjewcrf. Meisjes 6 jaar, vlag in stoof: 1. Af ra Pannekeet. 2. Ali Witsmeer. Meisjes 9 jaar, letters ophangen: 1. Corrie Noordstrand, 2. Tr. Schoehuis. 1. Jopie Schilder, 2. Marietje Hamelink. Jongens 1213 jaar, tonkruien: 1. H. Kussendrager, 2. D. van Nuland. 1. Jan Koning, 2. Albert Breed. De Volksspelen op het Noord trokken veel belangstelling. Later begonnen., dan mien van plan was, waren ze ook later af- geloop.en, maar de animo verflauwde geen moment. Een enthousiast publiek volgde de soms spannende races van het zeer vari- eerend programma. De muilenrace was wel het succesnum mer. De opgave geblinddoekt over een plan kier wandelen, zonder in een bak water te stapen, was velen te moeilijk, wat na tuurlijk juist, de bedoeling was. Een aardig gevonden volksspel! De uitslagen van deze wedstrijden zijn: Muilenrace, le prijs A. Dekker; 2e prijs van der Bel. Ringsteken' voor dames: le prijs Mw. BrügemannDeutekom; 2e prijs mw. Vel; 3e prijs mw. Schenk. 4 Langzaamheidsrace. „Gaat dat zien, om het langzaamst, iets wat in Schagen zelden voorkomt" aldus verkondigde onze omroeper voor den aan vang van de wedstrijden op de Gedempte Gracht. Bedoelde hij het ironisch? Anders was dit geen „waarheid in advertentie", want 't gebeurt een enkele keer meer, dat we in Schagen achteraan komen Maar deze race om 't langzaamst is toch eigenlijk een race om het hardst, want ieder deelnemer krijgt het paard van een ander en zal daarmee natuurlijk zoo snel mogelijk trachten te rijden om zijn eigen paard te doen verliezen en daarmee de overwinning te doen behalen. Enkele deel nemers waren gecostumeerd; „opoe" met het boerenhoedje en „opa" in blauwe kiel ontbraken natuurlijk niet. Het is duidelijk dat een dergelijke race zeer attractief is, immers, men vuurt het vreemde paard aan op een wijze, die het beest niet gewoon is, en waarop het meestal averechts reageert. De wedstrijd, door muziek van de installatie van don heer Jn. Groot opgeluisterd, viel zeer in den smaak. Jammer, dat ongeveer vier uur een ge weldige piasbui de feestvreugde tijdelijk kwam bederven. Na een korte onderbreking konden de spe len worden voortgezet; die van het Noord echter in de groote garage van den heer Boontjes. De optocht van de kinderen op versierde fietsen, enz., viel in het water. Er waren maar twee ïjummers, overigens beide keu rig verzorgd. Beide deelnemers kregen een prijs en wel: le prijs Genie en Corrie Bras, versierde kruiwagen; 2e prijs Lucie van Gastel, ver sierde autoped. Uitslagen paardenrace. le prijs D. Sleutel, Tjallewal, f25.2c prijs P. Schilder, Schagen, f 15.—; 3e prijs I-I. v. d. Wal, Moerbeek, f 10, 4e prijs Ko Vader, Hale, f5. Gecostumccrden: P. Dekker. Schagen, le prijs; D. Blaauboer, Schagen, 2e prijs De avondfeesten. Na een muzikale rondwandeling door de Harmonie trad om acht uur de heer Hellers acrobaten en hoogdraadkunstenaarstroep op. Met stijgende verbazing volgden de toe schouwers de adembenemende prestaties dezer eerste klas altisten. Een daverend applaus was wèl verdiend. BEKROOND. Naar wij vernemen is de witte Keeshond van den heer Jn. Roggeveen alhier te Haar lem met den lsten prijs z.g. bekroond op dc hondententoonstelling van Cynophilia. MOOIE REIZEN PER H.A.B.O. Deze mooie nazomer lokt nog wel tot rei zen! Het Reisbureau HABO heeft dan ook voor de maand September weer een serie mooie voordeelige reizen georganiseerd. Het programma voor de „vierdaagsche" naar het Historische Nassauland, dat wij zoo juist inzagen, ziet er aanlokkelijk uit met tal van mooie trips, een prachtige Rijn bootvaart, enz. En ook voor naar andere oor den biedt de HABO een pracht gelegenheid om onder deskundige leiding, allergezelligst en a^^comfortabelst uit te gaan! Alen ziet veel, geniet veel, kortom is bij dit gerouti neerde reisbureau in goéde handen! Men zie overigens de advertentie in dit blad! (Zitting van Maandag 5 Sept.) Texel. EEN ONVERBETERLIJKE! Als eerste verdachte moet terecht staan R. W., landarbeider, wonende te Texel, die ervan wordt verdacht diefstal te hebben ge pleegd van een jas te Julianadorp. De reclasseeringsambtenaar de heer J. H. Wiggers als getuige gehoord, zegt, dat een voorwaardelijke straf hiér op haar plaats zou zijn. Verd. was al eens voorwaardelijk veroordeeld en nadien heeft hij weer cafés bezocht en niet goed geleefd. De poli+rerechtor MrJ Ledeboop, merkt op, dat verd.'» patroon zegt,;dat deze verd. door mislukking is gedoemd en daarom zou het goed zijn verd. eens voor een tijd naar een kolonie te sturen. Mr. Ledeboer vraagt, of verd. daartoe bereid is? Verd. antwoordt, dat hij hierover eens zal nadenken. Politierechter: Het. is een genade voor je; het moet van ganscher harte gaan. Verd. zegt dat hij bereid is aan z'n reclas- seering mede te werken. De officier van Justitie .Mr. v. d. Feen de Lille vraagt schorsing tot heden over acht dagen, om het rapport van den heer Wig gers af te wachten. De officier vraagt ech ter onmiddellijke gevangenneming van verd. opdat deze zich niet meer aan strafbare feiten zal schuldig maken. De politierechter veroordeelt, verd. con form het requisitoir van den officier. Z ij p e. DIEFSTAL OP GROOTE SCHAAL. De volgende verd. is W. Br., geb. te Gro ningen, die te Zijpe in een woning verschil lende voorwerpen hoeft weggenomen. Ver dachte is gedetineerd in de strafgevangenis te Groningen wegens een fietsendiefstal. Politierechter: Heeft u een beurs met geld, sigaren, sigaretten en een levensverzeke ringspolis weggenomen? Verd.: Ja zeker Edelachtbare. Politierechter: Elk mensch, ook u kan la ter bij een voorwaardelijke in vrijheidsstel ling, een beter mensch worden. Neemt u deze woorden ter harte. Als get. wordt gehoord Mej. M. H., café- houdster te Zijpe, bij wie verd. heeft inge broken. Get. zegt dat zij verd. geen permissie had gegeven deze goederen weg te nemen. Zij miste alles den volgenden dag. Get. her kent de haar voorgelegde goederen. In de beurs zat nog f 2.85, verd. had er tien gul den uitgehaald. Bij den Officier en bij verd. bestaan geen bezwaren, dat dc goederen aan get. worden teruggegeven. Politierechter: Jou ontbreekt, alle ernst; er moet nog heel wat aan je verbeteren, hoor! De Officier van Justitie, requisitoir ne mende acht het ten laste gelegde wettig en overtuigend bewezen. Mr. v .d. Feen de Lille noemt het een ernstig feit en eischt 6 maanden gevangenisstraf. De politierechter veroordeelt verd. tot een gevangenisstraf voor den tijd van vier maanden. Texel. „JE BENT EEN GROOTE SCHOOIER". Verd. P. J. G., wonende te Texel, laat verstek gaan en wordt ervan beschuldigd den gemeente-veldwachter aldaar te heb ben toegevoegd: „Je bent een groote schooi er, je bent een schoft". De Officier eischt f 15 boete, subs. 10 da gen hechtenis. Conform dezen eisch wordt verd. veroordeeld. Den Helder. DAAR KOMT DE SCHURFTLIJER WEER AAN. Verd. J. R., wonende te Den Helder, wordt ten laste gelegd, dat hij in den nacht van 28 op 29 Mei den politic-agent G. de H. zou hebben toegevoegd: „Daar komt clic schurft- lijer -weer aan". Verd. zegt. het niet tegen den veldwachter te hebben gehad. De politie-agent G. de H., als getuige ge hoorde, verklaart echter pertinent, dat verd. het tegen hem had. Als get. décharge wordt gehoord C. de G., eveneens wonende te Den Helder. Deze zegt, dat verd. het heelemaal niet had te gen den verbalisant. Politierechter: Maar beide hadden jullie een glaasje bier op. Get. a décharge: Je zeker! Politierechter: Hoeveel wel; we zijn hier heel wat gewend hoor! Get. a décharge: Een stuk of acht. De Officier van Justitie, vordering ne mend, eischt f25 boete, subs. 25 dagen. Verd. vindt dit ontzettend veel. De politierechter veroordeelt, verd. tot f20 boete, subs. 20 dagen hechtenis. Uit onze Omgeving HEER HUGOWAARL) NIEUW GEVAL VAN DYSENTERIE. Er heeft zich weder een geval van dysenterie voorgedaan, thans bij een zevenjarig zoontje van den heer Rood aan den Janglijnisweg. Gevaarlijk spel. Zaterdagmiddag waren de 2 broertjes Ver hulst met nog eenige andere jongens zonder dat dè eigenaar dit wist op het achterbord van een bestelauto gaan zitten. Tegenover café Rus wilden zij van de in gang zijnde auto afspringen mei; gevolg dat zij beiden tegen de straat sloegen. Een van hen kwam er met een bloedende hoofdwon de af, de ander \yerd met een hersenschud ding bij den winkelier Krijgsman binnen gedragen. Oranjevreugde. De gemeente heeft plaatselijk een feeste lijk aanzien gekregen. Van den Bassenveg tot de Boerenleenbank hangen veel kleu rige wimpels boven den weg. Voor het gebouw der Bank is een versie ring aangebracht, hoofdzakelijk gericht op het doel om het sparen door kinderen te bevorderen. Een afsluiting van dit deel vormen de cafés Rus en van Liempt, die met lampion nen behangen en van vetpotjes voorzien zijn. Voor hel raadhuis staan twee toortsen opgesteld door het gasbedrijf der gemeente Alkmaar. Het sportveld is één massa van wimpels, evenals de toegangsweg, die er langs de burgemeesterswoning en de gebouwen van de houwvereeniging „Ons Streven" heen voert. Om twee uur verkondigt tromgeroffel' dat de kinderen naderen. Begeleid door leden van het personeel en de commissieleden komen zij van Noord (H. Dionysius, II. Hart en O. L. School III) en van Zuid (O. L school II, Christelijke scholo en H. Familie) in twee lange linten van fleurige gezichten, met oranje getooid en van vlaggetjes voorzien, aangemarcheerd Spoedig nadat zij op het sportterrein wa ren aangekomen, werd door den Burgemees ter een korte welkomstrede gehouden, waar na het geheel uiteen ging en iedere school op het daarvoor aangewezen gedeelte van he terrein apart vermaak zocht. Om ongeveer half vijf namen de kinder spelen een einde. Trots de vele regen der laatste dagen bleek het sportveld, dal in zijn geheel ge draineerd is, in prachtige conditie te ver- keeren. ZIJPb De gewone dienstplichtigen der landmacht, die op 1 October a.s. naar de aanvullingsre serve overgaan (lichting 1923), zullen, voor zooveel deze gemeente betreft, de aan hen verstrekte Rijksgoederen moeten inleveren te Schagen in het Noordh. Koffiehuis op 10 October a.s. des voorin, te 10.15 uur. Op 31 Augustus 1938 waren hij de Arbeids bemiddeling in.de gemeente Zijpe 3(i*werk zoekenden ingeschreven, n.1.: 13 landarbei ders, 12 dijkwerkers, 6 grondwerkers, 2 tim merlieden, 1 smid, 1 metselaar, 1 hloemist- knechU BURGERBRUG. HET NATIONALE FEEST. De feestelijkheden begonnen met den op tocht van versierde fietsen en gecostumeer- dcn. Hierna volgde de gynLdemonstratie, M'elke niet lang duurde, maar door een tal rijk publiek niet belangstelling werd ge volgd. In dc café's was voor een prima stukje muziek gezorgd, en daar heerschtc een goe de stemming, welke door geen wanklank verstoord is geworden. De brug heeft op werkelijk waardige wijze gefeest. Dc uitslagen van de wedstrijden voor school kinderen was: le prijs Jan Jongcjan, 2e pr. Janny Breg- man, 3e pr. Jacob en Henk Jlregman, 4e pr. Piet de Nijs, 5e pr. Geertje Kok, 6e pr. Cees Del ver, 7e pr. Nellv Hazcbolt, Se pr. Nico Kat, 9e pr. Coba Visser, 10e pr. Siem Vos, 11c pr. Bertus v. d. Heijden, 12e pr. Wim Bouwer, 13e pr. Groep Wognum. Kleintjes: le pr. Dirk dc Leeuw, 2e prijs Sijtje van Egmond, 3e pr. Nelly Brcgman, 4e pr. Jacob de Boer. Grooteren: le pr. Mej. A. Boontjes, T. Bos, en G. Eriks, 2e pr. Mej. N. Rcnooij, en M. Brcgman, 3e pr. Mej. A. Kaptein, 4e pr. Mej. Zus Bakker. Een eerv. verm. en tevens prijs werden toegekend aan A. Ludeke. Groep Brcgman, groep Hooijenga, groep Boontjes. BERGEN Zandvervoer naar het vliegveld begonnen. In den nacht is een reusachtige grijper over Borgen's wegen vervoerd naar de dui nen van het Prov. Waterleidingbedrijf. Tal van slapende bewoners langs deze wegen werden door het helsche lawaai wakker ge schrikt. in den vroegen morgen was de grijper ter plaatse en gisteren is het zand vervoer met vrachtauto's begonnen. Naar wij vernemen, zal in zeven maanden het nieuwe vliegveld zijn opgehoogd. Met den sldop der boerderij is men ook reeds begon nen: van een der hofsteden is reeds de kap verwijderd, de andere zullen een clezer da gen onder handen worden genomen. 478ste STAATSLOTERIJ (Niet officieel) 4de klasse, 1ste lijst Trekking van Maandag 5 September 1938 Hooge Prijzen 25.000.— 13144 5.000.— 13992 2.000.— 17430 1.000.— 20500 20668 400.— 7295 15255 200.— 4305 9883 100.— 1183 3387 3390 5272 14187 16255 20139 21203 21672 Prijzen van 65. 1005 1087 1112 1114 1150 1163 1170 1190 1228 1245 1251 1254 1258 1263 1266 1293 1332 1350 1380 1386 1393 1417 1473 1479 1497 1551 1563 1619 1620 1645 1684 1738 1765 1803 1819 1823 2056 2123 2142 2145 2162 2170 2181 2197 2253 2314 2316 2321 2353 2359 2378 2390 2397 2460 2585 2611 2627 2764 2816 2850 2855 2870 3025 3056 3057 3079 3082 3088 3145. 3154 3197 3201 3236 3252 3280 3404 3416 3420 3422 3468 3499 3505 3620 3659 3713 3753 3763 3833 3870 3911 3993 4005 4101 4105 4119 4219 4275 4291 4323 4325 4350 4376 4455 4464 4486 4494 4504 4535 4553 4588 4605 4623 4633 4637 4656 4674 4693 4707 4713 4714 4734 4754 4762 4785 4800 4803 4805 4832 4846 4850 4890 4894 4921 4934 5002 5039 5079 5118 5132 5133 5145 5193 5199 5238 5245 5301 5353 5413 5418 5434 5446 5513 5536 5592 5654 5683 5699 5709 5711 5741 5755 5772 5853 5863 5881 5909 5933 5935 5950 5985 5995 6037 6125 6166 6183 6187 6245 6306 6322 6339 6379 6392 6436 6465 6480 6513 6522 6539 6565 6570 6601 6625 6693 6695 6719 6774 6796 6813 6858 6870 6871 6909 6937 6948 7016 7052 7103 7113 7124 7132 7145 7171 7221 7228 7246 7362 7371 7502 7529 7566 7581 7592 7596 7610 7677 7681 7691 7696 7712 7749 7786 7811 7894 7898 7937 7943 7964 7979 7988 8033 8090 8143 8254 8272 8372 8374 8396 8423 8436 8442 8454 8459 8488 8510 8513 8575 8578 8593 8602 8637 8673 8686 8715 8718 3731 8752 8771 8791 8800 8801 8817 8826 8864 8872 «903 3944 9001 9C38 9039 9048 9053 9077 9094 9101 9125 9190 9200 9231 9253 9331 9434 9489 9507 9546 9569 9638 9840 9684 9722 9759 9806 9815 9887 9923 9928 9965 10043 10054 10104 10116 10122 10134 10138 10178 10184 10253 10348 10351 10404 10445 10448 10464 10474 10476 10483 10488 10515 10574 105B9 10591 10598 10614 10634 10638 10643 10646 10652 10662 10665 10671 10683 10687 10696 10702 10711 10717 10719^10745 10917 10919 10950 10993 11022 11035 11047 11063 11111 11118 11149 11235 11275 11297 11307 11323 11351 11408 11423 il444 11446 11465 11491 11531 11555 11577 11585 11617 11650 11652 11680 11682 11739 11781 11796 11844 11848 11903 11938 11941 11968 11990 11992 12035 12044 12046 12098 12141 12197 12236 12253 12309 12345 12408 12430 12460 12526 12533 12554 12568 12572 12628 12688 12695 12717 12722 12768 12793 12842 12890 12909 12973 12981 13015 13034 13073 13139 13142 13150 13215 13239 13318 13331 13333 13340 13350 13363 13389 13410 13415 13495 13528 13553 13562 13626 13637 13658 13713 13753 13781 13836 13864 13953 13968 14043 14050 14053 14074 14081 14086 14114 14125 14204 14222 14275 14285 14385 14399 14442 14445 14481 14504 14654 14725 14783 14868 14907 14924 14981 14986 14992 15015 15027 15033 15054 15074 15106 15122 15125 15134 15191 15200 15258 15289 15312 15326 15373 15391 15431 15439 15457 15480 15538 15539 15603 15609 15622 16658 15674 15700 15726 15745 15753 15786 15788 15914 15961 15965 15970 15985 15989 15993 16009 16048 16050 16109 16122 16139 16212 16218 16268 16279 16324 16340 16355 16358 16392 16407 16413 16414 16480 16551 16590 16608 16615 16634 16644 16666 16710 16736 16769 16779 16810 16846 16850 16935 16956 16975 17048 17054 17070 17073 17109 17126 17149 17169 17173 17183 17187 17205 17232 17234 17339 17384 17414 17420 17460 17499 17565 17579 17625 17657 17680 17760 17785 17786 17796 17826 17855 17925 17931 17937 18033 18034 18040 18114 18137 18140 18176 18177 18183 )8226 18309 18326 18398 18439 18499 18506 18522 18533 18540 18626 18628 18667 18711 18713 18736 18739 18763 18769 18796 18819 18826 18837 18838 18866 18881 18909 19096 19102 19130 19164 19190 19210 19218 19242 19271 19348 19367 19363 19416 19429 19434 3 9441 19469 19505 19019 1956*1 19596 19639 19667 19685 19751 19753 19778 19820 19828 19S64 19900 19966 19974 20023 20034 30141 30143 20151 20167 20175 20180 20269 20271 20298 20334 20404 20413 20443 20486 20497 20003 20529 20566 20580 20584 20603 20608 20627 20635 30609 20677 20687 20745 20757 20768 20786 2080). 20306 20928 20943 20956 20982 20990 21007 21029 '41070 21085 21099 21107 21129 21150 21181. 21255 21267 74 21281 21282 21440 21496 21553 21564 21566 21571 21572 21580 21603 21633 31638 2167?. 21769 21845 21848 21880 21907 21965 21973

Schager Courant | 1938 | | pagina 5