LEGERDAG TE SOERABAJA. HET OPRUIMINGSWERK TE MARSEILLE Tot besluit van den grooten Legerdag, welke te Soerabaja is gehou den, vond een défilé der troepen voor den Legercommandant, generaal- majoor Boerstra, plaats Nacht en dag wordt het opruimingswerk van het door den catastrophalen brand vernielde warenhuis te Marseille voortgezet Het werk in den nacht Opmerkelijke hoofdtooi op de dames-beurs, welke in Ólympia Hall te Londen is geopend Bandenpech. Tijdens oefeningen van het Ned. Indische Leger aan Java's kust sprong een der rupsbanden van een tank. Het .plakken" van den band was echter het werk van slechts enkele minuten Een driewerf hoera op Ypen- burg voor Hein SchmidtCrans, die Woensdag zijn 20-jarig jubileum als aviateur vierde De toestand in Palestina. Een gedeelte van de stad Miar werd door de Engelsche genie opgeblazen, toen Arabische scherp-1 schutters er door de bevolking schuilgehouden werden en de I wapenen niet werden uitgeleverd. Een groot aantal verdachten I werd naar een concentratiekamp overgebracht Generaal Pirow, de Zuid Afrikaansche minister van defensie, bij aankomst te Parijs voor zijn onderhoud met de. leden der regeering Z. K. H. Prins Bernhard zal enkele lessen aan de Hoogere Krijgsschool te Den Haag gaan volgen, in verband waarmede Hij Woensdag de openingsbijeenkomst van den cursus bijwoonde. De directeur der Hoogere Krijgsschool, schout bij-nacht C. E. L. Helfrich, begroet den De laatste inspectie yen kap. ter zee J. C. v. d. Berg (midden), die Woensdag het commando van de Onderzeedienstkazerne te Den Helder overdroeg aan kap. luit. ter zee C. Hellingman (rechts) I Na ïaven waar en 1» piet ben, der r

Schager Courant | 1938 | | pagina 4