AFGRAVING VAN DEN GEULHEMERBERG. 0 Het voormalig Notarishuis in de Abdij te Middelburg, met de restauratie waarvan thans een aanvang is gemaakt Het Nederlandsch college van de Cité Universitaire te Parijs, dat Vrijdag a.s. door den Nederlandschen gezant geopend zal worden De Oostersingelgracht te Haarlem, waar in de toekomst een verkeersweg zal worden aangelegd, wordt thans in werkverschaffing uitgebaggerd en gedempt. Een kijkje op de werkzaamheden Teneinde zandverstuivingen te voorkomen, is de nieuwe spoordijk in Amsterdam-Oost bij het Muiderpoort- station met helm beplant Poolsche emigranten en Tsjechische vluchtelingen uit het Sudetenland arriveerden deze week met het s.s. -Baltrover in Engeland. Een groepje na aankomst op de kade Na aankomst in Noorwegen werd het stoffelijk overschot van wijlen Koningin Maud opgebaard in de kapel van het kasteel Akershus, waar honderden een laatsten groet aan de overleden vorstin kwamen brengen Het oprichten der versiering op het Leidscheplein te Amsterdam ter ge legenheid van het 300-jarig bestaan van den Amsterdamschen Stadsschouwburg De Geulhemerberg verdwijnt door de afgraving aan den rotswand, waar op groote schaal de mergel ontgonnen wordt voor het Stikstofbindingsbedrijf van de staatsmijn Maurits te Lutterade ter verwerking tot kunstmest Voor het Parijsche gemeentebestuur gaf de brandweer der Fransche hoofd stad deze week een groote demonstratie op het gebied van het blusschingswerk, om de autoriteiten er van te over tuigen, dat de Parijsche brandweer beter

Schager Courant | 1938 | | pagina 8