POORTERS WAAR?? Een nieuw Tehuis voor Ouden van Dagen te Oudkarspel? Hier moet U zijn TAPIJT- EN MEUBELHANDEL Warmenhuizen nog steeds noodlijdend Een ouderwetsch lange vergade ring. Nogmaals een bijdrage in de kosten van een dam in het Waardje. Geen subsidie aan de r.k. bewaarschool. Algemeene beschouwingen. Aandrang op ge organiseerde actie voor verbetering van de iinancieele verhouding tus- schen Rijk en Gemeenten. Komt er een nieuw Tehuis voor Ouden yan Dagen? Het modderbad voor het terrein van den heer J. Eeoen Mz. De raad dezer gemeente vergaderde Vrij dagavond te 7 uur in het gemeentehuis. Voorzitter de heer A. J. Wijnveldt, bur gemeester, tevens secretaris. Alle leden waren aanwezig. Voorzitter opende de vergadering met welkom, Mededeelingen. De Voorzitter deelt o.a. mede, dat: de Minister van Soc. Zaken heeft goedgevon den, om, evenals den vorigcn' winter, in 't tijdvak van 30 Oct. 193S t.m. 15 April 1939 aan ondersteunde en bij een werkverschaf fing geplaatste werkloozen een brandstof- tentocslag mag worden verstrekt. Idem voor kleine boeren en tuinders, ge rangschikt in de B-groep. De bijdrage in het exploitatietekort van 't Centraal Ziekenhuis te Alkmaar over 1937 voor deze gemeente bedraagt f 235.36. De Minister van Soc. Zaken heeft goed gevonden ook dit jaar aan ondersteunde werkloozen een Kerstgave toe te kennen ten bedrage van 25 pet. van het loonbedrag over de daaraan voorafgaande week. Van 25 Dec. tot en met 7 -Tan. zal de werkverschaffing tijdelijk worden stopgezet. Ten slotte is een brief ingekomen van de Rijksinspectie voor de werkverschaffing, houdende mededeeling. dat voor bagger- en slootwerk geheel nieuwe plannen en be grooting moeten worden ingezonden, daar de. regeling van 1933 ia vervallen. Daarom is het noodzakelijk, dat een ieder, die van de basrgcrregoling gebruik wenscht te maken, vóór 10 Dec. a.s. ter ge meentesecretarie gegevens verstrekt. In dit verband vraagt spr. aan den heer De Boer, als voorz. van de tuinbouwveren. „De Eendracht" of het geen aanbeveling zou verdienen, dat het Bestuur de leden daarvan kennis geeft. De heer De Boer vond het moeilijk, dat dit in zoo zeer korten tijd moot geschieden; ook in verband met den slechten financi- eelon toestand der tuinders. Voorz. antwoordde, dat men zijn gewone opgave kan doen. Wanneer men niet laat trokken, moet men niet betalen. De heer Borst vroeg, of ook voor greppe- len en slooten moet worden opgegeven, waarop Voorz. bevestigend antwoordt Ingekomen stukken. Ingekomen waren processenverbaal van kasopname bij den gemeente-ontvanger en den penningmeester van Maatschappelijk Hulpbetoon. Aanwezig was een verzoek van het cu ratorium van het R.K. Lyceum te Alkmaar om over 1938 een subsidie te mogen ont vangen. B. en W. herinneren aan de vroe gere behandeling in den raad, waarbij het steeds werd afgewezen. De heer Rijper stelde voor, wel subsidie te verleencn. De heer Bakker wees op do Handels school, welke ook niet moet worden gesub sidieerd. I-Ict is een zaak voor de Tweede Kamer. Met de stemmen van de hoeren Rijper en Bommer voor, werd 't voorstel verworpen. Subsidie aan de R.K. Bewaar school. Het R.K. Schoolbestuur verzocht een subsi die te mogen ontvangen ten behoeve van de bewaarschool. B. en W. herinnerde aan het in de vorige vergadering genomen besluit t.a.v. de kleuterschool van Volksonderwijs. De meerderheid van B. en W. heeft toen nog op de consequenties gewezen. Deze conse quentie is er nu. Er bezoeken een hink aan tal kinderen uit deze gemeente de r.k. be waarschool. B. en W. stelden voor. voor het jaar 1939 een subsidie van f25 te vorleenen. Het voorstel van B. en W. werd aange nomen. Dat ging niet door! B. en \V. stelden voor. het raadsbesluit van 28 December 1937 inzake de overdracht van het gemconsch. electriciteitsbedrijf aan de Provincie, te wijzigen. De basis voor het wachtgeld van den directeur moei van f1320 tot f 1056 worden teruggebracht, in verband met de emolumenten. Wanneer deze wijzi ging niet was aangebracht, zou do heer Smit de emolumenten dubbel hebben ontvangen. Bezoldigd ambtenaar Burgerl. stand. Aan de orde kwam hierna een voorstel om een verordening vast te stellen, regelen de de verdeeling van de werkzaamheden tusschen de verschillende ambtenaren van den burgerlijken stand en van dc uren, waarop liet bureau van den burgerlijken stand zal zijn geopend, in verhand met de bekende aanschrijven van den Minister van Binnenlandsche Zaken. B. en W. stelden voor, den heer Bossen te benoemen tot bezoldigd- ambtenaar op een salaris van f 100. Aldus vastgesteld. De begrooting 1939. Algemeene beschouwingen. De gemeentebegrooting 1939 was vervol gens aan de orde. Voorzitter vestigde er de aandacht op, 't subsidie voor het Maatsch. Hulpbetoon was f12500, welke zwaar op de gemeente drukt. De heer Kostelijk stond er een bootje duis ter voor met de begrooting, daar hij haar niet nagezien heeft; in de vergadering met de wethou ders en raadsleden heeft, men meer de belangen van Duitschland, Rus land en andere landen behandeld (de heer Bakker die voorzitter is ge weest, is daarvan niet bang), zoodat men om half 10 nog aan punt 1 was! De heer Borst zeide, dat, de heer Kosli lijk wel wat abuis is geweest. Er waren no. twee avonden om de begrooting in te zie' Ook de buitenlandsche toestanden en di elders in liet land zijn van belang voor Oud karspel. Het punt. Maatsch. Hulpbetoon is al voldoende om den toestand in de gemeente aan te geven. Daarin moeten wij verbetering aanbrengen. Spr. werd steeds verwezen naar den Haag, als hij met iets kwam. Moe ten wij dat maar zoo nemen en niet pro testeeren? Een lichtpuntje noemde spr. de verhooging van het basis uurloon in de werkverschaf fing. Spr. zal tegen de verhooging van de per- soneele belasting stemmen. De heer Borst zou willen voorstellen van de derde in de tweede klasse van de gem. fondsbelasting te gaan. Spr. mist op de begrooting een post voor de school voeding. De oudercomm. wil weer op de liefdadigheid speculeeren. De post Luchtbescherming is niet te recht vaardigen; de Regeering moet meer doen, doch spr. zou gaarne zien; dat hiervoor nog iets geraamd wordt. Spr. heeft tegen de gel den voor de jubileumfeesten gestemd. In zijn algemeene beschouwingen vond de heer Borst volop gelegenheid de binnen- en buitenlandsche politiek van ons land en an dere landen te bespreken. Mevr. Paarl berg-Hart land zeide, dat zij blij is, dat B. en W. de begrooting sluitend hebben kunnen maken, zonder dat de sub sidies voor cultureele instellingen moeten worden' geschrapt. De wenschen, welke spr. heeft, zullen niet in vervulling kunnen gaan. Er is alleen geld voor oorlogsdoeleinden! In het verslag der schoolcommissie heeft spr. getroffen dat de filantropie te baat moet worden genomen. De Voorzitter verheugde zich ér over dal het beleid van B. en W. niet aangelast is. De rechten van het land moeten door de gemeenten worden nageleefd, ook de finan- cicele verhouding tusschen Rijk en gemeen ten. Daarvoor zijn echter reeds plannen voor verandering in bewerking. Verleden jaar is de schoolvoeding afgestuit op de te ge ringe medewerking der ouders. Nu wordt alleen aan kinderen, die het noodig hebben, melk verstrekt. T. a.v, de personeele belasting merkte de voorz. op, dat in de naburige gemeenten de personeele belasting hooger is. De opcenten v. d. gem. fondsbelasting kunnen niet hooger dan 75 worden geheven. De heer Borst bepleitte nogmaals te trach ten door middel van dc Ver. v. Ned. gemeen ten of de 50 Westfriesche gemeenten, ver betering aan te brengen in de fin', verhou ding ktusschen Rijk en gemeenten. Wcth. Bakker beantwoordde eenige op merkingen van de vorige sprekers. Het M- H. besprekende, zeide spr. dat in andere noodlijdende gemeenten niet meer gedaan kan worden dan hier. Verbetering aan den toestand ziet spr. nog niet. Men moet echter uit de handen van Den Haag trachten te blijven. Invoering van Staatspen sioen zou ook aan de gemeenten ten goede konion. Dc Heer Rijper zeide, dat de r.k. raads fractie net tegenover de pers. belasting staat als anders. Als de heer Borst een andere manier wist om de begrooting sluitend te maken, zou spr. er voor zijn. De voorzitter gaf nog een overzicht van hetgeen is gedaan. Dc reserve is gekweekt doordat men twee jaren een te hooge factor heeft gehad voor de belasting. Deze bronnen raken nu echter uitgeput. Hierna werd overgegaan tot de artikels- gewijze behandeling der begrooting. Aan den heer Bossen werd een toelage van f 300.— per jaar verleend, voor dc bij zondere werkzaamheden in verband met de crisistoestand. Voor een uitbreidingsplan, hetgeen was opgelegd, moet een bedrag worden uitge trokken. De kosten zijn f 800.welke in 4 jaren mogen worden betaald. Het salaris van den doodgraver werd van f 175 tot f 225 verhoogd. Voorgesteld wordt, op de personeele be lasting 120—220 opcenten te heffen, waar door de progressie gehandhaafd wordt. De post voor onvoorzien is f 82S.37. De bcgrooting werd voorloopig vastge steld op een totaal bedrag van f 95096.93 voor den gewonen dienst en f 5726.69 voor den kapitaaldienst. Do heer Borst betreurde het. dat de heer Bakker zoo gemoedelijk is. Zal dat geen „vervloekte" gemoedelijkheid blijken te zijn. De begrooting van het gasbedrijf werd voorloopig* vastgesteld op f 74962.79 voor den gewonen dienst en f 50391.40 voor den ka pit aal dienst. Voorzitter mièent, dat het bedrijf zelfstan dig zal kunnen blijven bestaan. De heer Rijper vroeg of dat rapport door een deskundige is samengesteld. De voorzitter zeide. dat het rapport door den directeur is opgemaakt, en het komt spr. zeer objectief'voor. Bij de ovens is een deskundige gehaald. We tb. Bakker geloofde, dat een gasbe drijf alleen kan beslaan, wanneer de sterkst mogelijke concentratie wordt toegepast. Nu zou men voordecliger voorwaarden kunnen bedingen clan wanneer het slecht gaat. De heer Borst zou gaarne iets meer desl kundige voorlichting hebben. De geheimzin nige „konkelefoesjes" zou spr. willen voor komen. Laat men de vergaderingen open baar maken! Dc voorzitter zeide, dat daarover binnen kort zal kunnen worden gesproken. De verhouding in het dag.-bestuur is niet in het belang van de gasfabriek meende de heer Kostelijk. Daarom zou spr. wel voor overdracht zijn. De vergaderingen slaan mij niet aan. 'egt hij. Voorzitter: Wij ook niet! i Daarna werd de begrooting goedgekeurd. LEESLAMPEN, Old finish {.90 LINNENMANDEN 1.80 KLUWENHOUDERS 0.25 SCHRIJFBUREAU 22.50 HAARDFAUTEUILS, eiken, compleet met kussens 6.75 Enz. - Enz. TEL. 87. SCHAGEN. Het adres voor POPPENWAGENS en WIEGEN Vraagt ASNA-Bonnen. De begrooting van het Maatschap pelijk Hulpbetoon. werd ook artikelgewijze behandeld. Van de leden van M. H. was een verzoek ontvangen over een vergoeding van presen tiegeld. De begrooting opgemaakt door het M. H., vermeldde f 150 voor presentiegeld. Voorz. zeide, dat dit niet. de instemming heeft van B. en W., daar dit eigenlijk een daad van piëteit tegenover de armen is. B. en W. stelden echter voor. voor elke bij gewoonde vergadering f 1.te vergoeden. De heer Kostelijk vond, dat men prece denten schept. Dergelijke dingen doet spr. met pleizier kosteloos. De heer Borst was het met den heer Kos telijk eens. Is hier geen andere weg, bijv. door de leden een kopje th.ee te schenken op de bijeenkomsten. De heer De Boer was het wel wat koud op z'n dak gevallen. Hij zou het goed gezien achten, thee te schenken. De heer Rijper (lid vau M. H.) zeide, dat het iedere avond cirukkcr wordt. Alen.verga dert soms tot 10 uur a half elf. De leden van het W. H. willen wel eens iets gebrui ken. G|f IS— Snel en goed riep, Hou, Kun. helpen hierbij altijd een poeder of cachet van Mljnhardt. Mijnbardt's Poeders per stuk 8 ct. Doos 45 ct. Cachets, genaamd ,,Mijnhardtjes"2st. 1 Oct. Doos 50ct Weth. Bakker (voorz. .van M. H.) lichtte het verzoek van de leden van het M. H. toe. Na nog eenige besprekingen besloot men. het verzoek van het M. H. niet in te willigen. Voor stemde mevr. Paarlberg-I-Iartland. Men besloot met alg. stemmen het M. H. een verversching aan te bieden voor de vergaderingen. Het salaris van den bode werd met f 5.en dat van den secr.-pen- ningmeester met f 50.verhoogd. De be grooting werd vastgesteld op f 1302,50. na dat mevr. Paarlberg-Hartland haar meening had gezegd over het Tehuis van Ouden van Dagen hetgeen niet aan de geringste eischen voldoet. Willen B. en W. zioh er voor spannen om inlichtingen in te winnen over een event. samenwerking met andere gemeen ten te stichten nieuw tehuis? De heer Bakker zou dit zeer toejuichen. Men zou, bij een betere inrichting, ook wel menschen kunnen krijgen, die het betalen kunnen. Als voorbeeld noemde spr. de te huizen te Schagen en te Zijpe. Eventueele ouderen, die nu naar het ziekenhuis moe ten, zullen in het nieuwe tehuis kunnen worden opgenomen. De medewerking van het Werkfonds zou men wel kunnen krij gen. Laat de raad zich uitspreken voor een in te stellen onderzoek, zegt spr. De heer Kostelijk meende, dat wel wat overdreven wordt, al juicht hij het toe, dat dit ter sprake wordt gebracht. De menschen zijn er tevreden. Op eten en drinken en lig ging wordt niet bezuinigd. Mevr. Paarlberg merkte op, dat de slaap plaatsen niet in orde zijn. Een ziekenzaaltje is er ook niet. De heer Kostelijk zeide, dat dit laatste wel het geval is. Voorz. verwachtte een voorstel van de raadsleden. Het moet den legialen weg vol gen. Dan kan men altijd zien. De men- srhen gevoelen er over het algemeen niet voor om in een Huis voor Ouden van Dagen te gaan. Rondvraag. Bij de rondvraag werd de modderpoel voor het perceel van den heer J. Eecen Mz. ter sprake gebracht door mevr Paarlberg De voorzitter zeide, dal men geen toe stemming kan kijgen van den heer Eecen. die van de gemeente een bewijs hebben wil dat hot zijn eigendom blijft. De gemeente, zal het aan den heer Eecen moeten vragen. Zooiets is nog nooit voorgekomen in deze gemeente, zeide voorzitter. Men hsd een metselaar opdracht gegeven, loen het hek achteruit gezet was, het stuk grond te bestraten. De heer Eecen verbood hem echter, daar mee aan te vangen. Daarna volgde sluiting te ruim. lialf 12. JAARWEDDE VAN DEN AMB TENAAR TER SECRETARIE MET f 200.VERHOOGD. Vergadering van den Raad op Vrijdag 2 December 1938, 's middags om half drie. Voorzitter dc heer H. Nolet, buigemeester; secretaris de heer H. G. Rijs. De Raad is voltallig. De Voorzitter opent, de vergadering', dc vaststelling der notulen wordt tot een vol gende keer uitgesteld. Ingekomen stukken. Hiervan vernielden we een schrijven van Ged. Staten tot goedkeuring van het raads besluit tot overdracht van het gèmecüte-gas- bedrijf. Medegedeeld wordt, dat door B. en W. tot brugophaler is benoemd op arbeidscontract H. W. Quant, Inzake de procedure pacht schutsluis te Schoorldam,, kan worden medegedeeld, dat de pachtsom thans is voldaan. Koop en verkoop van grond. a. Voorgesteld wordt aan de gemeente Alkmaar te verkoopen een strookje grond te Schoorldam ter grootte van 9 M2. voor den prijs van f 18. b. Van het R.K. Parochiaal Armbestuur aan te koopen een strook grond voor ver breeding van de Dorpsstraat. c. B. en W. te machtigen over te gaan tot openbaren verkoop van de woning en voor malige school te Schoorldam. Wat betreft het laatste, stelt de heer Dekker voor, straks in comité den prijs te bepalen, waarbeneden B. en W. niet zullen mogen gaan. De Voorzitter heeft hiertegen geen bezwaar. De heer Laurman vraagt of het wel de juiste tijd is om tot verkoop over te gaan. De woning zou kunnen worden verhuurd en het gebouwtje wordt gebruikt door ver schillende vcreenigingen. De Voorzitter gevoelt er niet veel voor om het gebouwtje van gemeentewege te exploi- teeren; ieder gebouwd stuk eigendom, dat de gemeente heeft, kost geld, aldus spr. De heer Dekker is er niet voor, om het gebouwtje voor een appel en een ei te ver koopen.. De voorstellen worden in principe aange nomen; in comité zal men over den prijs spreken, Kasgeldleening en rekening-cou rant-overeenkomst. B. en W. stellen voor ©en rekening-cou- rantovereenkomst voor 1939 aan te gaan met dc N.y. Bank voor Nederlandsche Ge meenten tot een maximum bedrag van f 25.000.en hen te machtigen voor het jaar 1939 een kasgeldleening aan te gaan tot een bedrag van f 100.000. Goedgevonden. Wijziging verordening gemeen teveldwachter. In verband met een aanschrijving van den Commissaris der Koningin inzake dienstjaren-capitulantcn stellen B. en W. voor de verordening: voor den gemeente veldwachter dienovereenkomstig te wijzi gen. Als voren. Vergoeding art. 13 L.O.-wet. B. en W. stellen voor aan J. Algra, te Warmenhuizen een vergoeding te geven van f 10.— voor 1 kind, ter tegemoetkoming in de kosten van bezoek aan de Gerefor meerde school te Krabbendam en voor 1 kind f 30.per jaar voor vervoerkosten autobus. Als voren. Wijziging verordening Vleesch- keuringsdienst. B. en W. stellen voor de verordening tol wijziging van de tarieven op de heffin" van keurloonen. te wijzigen overeenkomstig het voorstel van de Commissie van Uitvoe ring van den Vleeschkeuringsdienst in den kring „SchooiT'. Als voren. De tarieven zullen practisch ongeveer go lijk blijven aan de thans gekiende. Woninghnren nader gewg,^ B. en W. stellen voor de huur van ,je woningen in de Fabrieksstraat, de Fuiktn Dorpsstraat m'et ingang van 1 Januari |do nader te regelen en te bepalen op f per week. Als voren. Aanstelling personen in genu* tedienst. B. en W. s-tellen voor hen te machtig om personen op arbeidsovereenkomst j 'e stellen in gemeentedienst, wier jaar\v£ den lager zijn dan f 400.per jaar. Als voren. BEGROOTING 1939. B. en W. stellen voor de gomeente- begrooting voor 1939 vast te stellen en in verband met deze begrooting aan den Kroon te verzoeken een bij. drage in de gemeentehuishouding te Warmienhuizen nog steeds noodlijdend, verleenen ten bedrage van f 30.000— alsmede een extra-belastingbijdrage en een extra-bijdrage uit het Werk- loosheidssubsidiefonds. De begrooting sluit in ontvangsten en ultl gaven tot een bedrag van f 187.554,21; de ex tra belastingbijdrage beloopt f 4675 en de ex. tra bijdrage uit. het werkloosheidssuhsirlie-l fonds f 3625. De post onvoorzien is f 125.-; groot. De heer Roozendaal rapporteert namens de commissie van onderzoek. Voor het Burg, Armbestuur is uitgetrokken f 19000.— deelt sor. mede, voor tuinderssteun.f 13470 en voor B. steun aan tuinders f 6580. De commissie heeft nog enkele bemerkin gen. Het salaris van den ambtenaar ter secretarie bedraagt f 900.dit vindt de commissie te laag en zij stelt voor het op f 1100 te brengen. De huur dor ambtswoning van den bur» gemeèster wordt te hoog geoordeeld; de coin- missie stelt voor deze terug te brengen van j f 900.op f 750. De commissie heeft voorts een opmerking ovpr de straatverlichting. De Voorzitter zegt in zijn antwoord dat hij I nersoonlijk de bedoeling had het volgend jaar een verhooging der jaarwedde van den ambtenaar voor te stellen. Als de Raad van meening is, dat het nu al gebeuren moet, dan heeft spr. niets daar op tegen. Over de huurverlaghig van zijn ambts woning kan spr. moeilijk sproken. R. en W. zullen deze zaak nog eens be kijken. Wat betreft de straatverlichting vraagt de Voorzitter den Raad nog eenigen tijd geduld te oefenen. De iaarwedde van den leerling ambtenaar. De heer Molenaar zegt. dat men hier in Warmenhuizen niet kan hebben een secre taris en een volwaardig ambtenaar. Uitdrukkelijk is destijds fe.gen den beer Burger gezegd, dat zijn jaarwedde niet vnnr verhooging in aanmerking kon komen. We '■upnen het met een mindere kracht dnon De Heer Mink sluit zich bij deze zienswijze aan. De heer Laurman begriint niet, waarom hier gêen plaats is voor een eersten ambte naar. Spr. wijst op de lange werktijden van den heer Burger. De Voorzitter vraagt zich af. of een be- 'ooning van f 1100.zoodanig is, dat men hiervoor een volledig ambtenaar kan krij gen. en hierop geeft hij een ontkennend antwoord Spr. wil het voorstel van de commissie steunen, doch de nadruk moet °r dan op gelegd worden, dat in financieel o'nzicht voor de waardeering van den heer Rurger's diensten, de grens is bereikt. De heer Molenaar wil niet zeggen, dat de heer Burger geen f 1100.— verdient, maar wpkunnen het met minder doen zegt spr. Na nog eenige discussie wordt het voor stel van de commissie in stemming gebracht ••n aangenomen mei 52. stemmen, die van de lieeren Mink en Molenaar tegen, De jaar wedde, van den heer Burger wordt dus op f 1100.gebracht. De heer Dekker wijst op de slechte toe stand der bestratingen en informeert naar een betrekkelijke begroot ingspost. De voorzitter zegt in zijn toelichting, dat aan de verbetering der straten voordurend zal worden gewerkt. De begroofing wordt daarna vastgesteld. Vastgesteld wordt vervolgens het voorloo- nig bedrag, dat uitgekeerd zal worden aan de bijzondere scholen en een verorden hu? op de heffing van opcenten gemeentefonds- belasting (75.) Vrijstelling zal voorts weer worden ge vraagd voor het geven van onderwijs in het vak lichamelijke oefening. Na rondvraag .welke niets oplevert volgt sluiting. De raad gaat in comité. itei II !en' bul J HA JiENKA RSPEL DIRKSHORN. Dammen. De uitslagen van de voor den competitie gespeelde partijen luiden: WIT: ZWART: A. van DijkC. Schuit Az. 0—1 P. VeterP. Burger 0—1 Jan LevendigH. Rijs 1—0 P. HoeveC. Schuit Azn. 1—0 WAARLAND. Uitslag Damwedstrijd 7a ronde. Nic. Bruin Sz..—Nic. Komen 1—1 D. v. d. GulikA. Komen 0—2 J Bruin Cz. J. Bakker Pz. 0—2 G. Borst Jz.A. Bakker Dz. 2—0 P Reemsterboer R. Dekker Hz 2—0 C. Komen Nz.S. Groen Sz. 2—0 J I.antmanJac. Schrama 2—0 G. KramerK. Volkers 0—2 G JonkerA. Ruiter 0—2 W. ZwagermanC. Bakker Jz. 0—2 P. Dekker Az.J. Kooij 2—0 NIEUWE N1EDOBP A.R.C.-CABARET VOOR HET NUT. Zondag 4 Dec. a.s. komt volgens adver tentie in dit nr. het bekende A.B.C.-Cabarot van Am-s ter dom onder leiding van Wiltt IC>n voor het Nut in de Prins Man rits. Dit is zeker een bijzonderheid en de vete a' onné's op de Nutsvoorstellingen zullen wd zooveel mogelijk present zijn. mooie avond staat den bezoekers te wach ten, Een

Schager Courant | 1938 | | pagina 4