Reclamekoning De le is gekozen andere Reclamevorst gedurende 6 weken extra Kerst-Attractie* Met de 3 Dampo producten bestrijdt U alle verkoudhede Predikbeurten Uit den geweldigen berg oplossingen zijn na moeizamen ar beid de twaalf gelukkige prijswinnaars te voorschijn geko men. Morgen volgt uitvoerige publicatie. Wij gaan onverdroten verder. De volgende week een want hij die thans gekozen is komt niet opnieuw in aanmerking. Oplossingen in te zenden vóór Donderdag Toezending ALS DRUKWERK. Op de enveloppe het AANTAL ingeslo ten advertenties vermelden, Slechts advertenties van één en dezelfde firma in sluiten. Komende week een Hij of zij die één of meer nieuwe abonné's op de Schager Cou rant opgeeft (apart per briefkaart) krijgt honderd punten extra voor elke aangeworven nieuwe lezer en verhoogt daardoor zijn kans op den hoofdprijs, die ook deze week weer vijf en twintig gulden in contanten zal bedragen Verder een tweede prijs van f 5 en 10 troostprijzen elk van f 1. Doet mede aan deze interessante Schager Courant Reclame prijsvraag. SCHAGEN SCHAGEN NIEUWS. Programma voor Zondag a.s. Schagen 1—Strandvogels 1, aanv. 2 uur. P. Schoorl Joh. Brcmer M. de Haas H. Middelbeek A. Slikker L. Schoorl J. Peetoom, D. Schoorl, C. de Moor, G. Boon tjes, Jb. Broersma. Res. A. de Wit. Schagen 2—Strandvogels 2, aanv. 12 uur. J. J. Slikker C. Slikker, Joh. Franzen P. Kistemaker, E. Rus, P. Boontjes P. de Vries, G. C. Anneveldt, J. Steen, D. Ruig, R. v. Haren. Res. J. v. d. Ben, T. Moransart. Nieuwe aanwinst. J. Ypeij: lid. F. Slotboom en J. v. d. Pijl, adspirant leden. Bij de gehouden controle is gebleken dat eï weer èenige leden zijn met. grooten con tributie achterstand. Deze leden moeten hun achterstand binnen zeer korten termijn in- loopen, anders zullen we- hun namen in de ze rubriek bekend moeten maken. Over het bezoek aan de training kunnen wij ook niet tevreden zijn, Een enkele uit zondering daargelaten. Denken de spelers van het tweede en derde zeker dat ze het niet noodig hebben? Komaan jongens, aanst. Dinsdagavond al len te trainen I Het bestuur. SCHAKEN. De „Schager Schaakclub" speelde haar eersten thuiswedstrijd tegen Excelsior" uit Anna Paulowna, welke door de Schagers met flinke cijfers n.1. 82, werd gewonnen. De gedetailleerde uitslagen waren: Schagen: Excelsior: 1. J. de VosR. Dirks 01 2. P. Blaauboer—A. Sas 1—0 3. J. RoggeveenJ. Veenstra 10 4. J. Speur—P. Blaubocr V2—V2 5. S. RentenaarF. Dirks ¥2¥2 6. C. TjalkensL. v. Dijk 10 7. C. Beers—J. Glasburger 1—0 8. H. BakkerX. Glasburger 10 9. A. Sleutel—J. Puten 1—0 10. W. Glasius—H. B. Dirks 1—0 Schagen speelde met wit aan de even bor den. MARKTOVERZICHT. Wat den aanvoer van vette koeien be trof, was het gisteren voor een winter- markt lang niet mis! De hoogste noteering voor een schot, afkomstig van den heer J. Mijts. Nieuwe Niedorp. kwam van slager Maarten Dekker, N. Niedorp voor den prijs van f 272.50 en wel 36 ets. Dit was een schot en de duurste vette koe werd verkocht voor f 267.50, werd gekocht door slacer P. Snijders, Den Helder; deze schatte de koe ook op pl.m. 36 ets. (afkom stig van Gebr. Jimmink, Koegras). De handel in vette koeien was redelijk. De handel in kalfkoeien goed, hoogste no- teerin? f 280. De handel in geldckoeicn was ook goed te noemen. In de vaarzen eing de handel wel; hoogste noteering 1 180.wij no teerden toch hooge prijzen. Dus de handel van groot vee bleek niet onbelangrijk. De handel in graskoeien toonde een groot verschil hij de vorige week verge leken. Nu was de handel vlug. duur. Nuchtere kalveren, vlug duur, hoogste noteering f 18.— Later op den dag hoorden wij een uitzondering tot. f 21.De handel in vetle schanen was drukkend. Het scheel de wel iets hij de vorige week. daar was gerust f 2 pe>r stuk af. Nu noteerden wij f 26— De handel in overhouders was stug Oude slachtschapen noteerden 1424, han del zeer stug. In vette varkens haast geen handel. Er schijnt weinig noodig te zijn. Bigeen en schrammen, handel stug. De 7- weeksche 14—16 gld., 12 weekscbe 1416 gld., slechte prijzen. Schrammen, handel de zelfde. De handel in bokken en geiten was goed, er werden geen zware aangevoerd. De laatste weken waren er aardig paar den aangevoerd, nu met komende winter- markt blijken ze afwezig te zijn, dus geen noteering. Do kippen werden goed ver kocht. Konijnen 'tzelfde en eenden waren er dezen keer ook. De aanvoer was merkbaar beter dan den vorigen keer. Wat bezoek be trof was er veel volk nnet het oog op onze groote schapenmarkt tegenwoordig. Uit onze omgeving KUEGRAS JULIANADORP. DE HEER SCHROEVERS OVER „GRASLANDBEMESTING". Een leerzame en interessante avond. Woensdagavond werd door de Vcreeni- ging van Oud-leerlingen dér Landbouw- wintercursussen een bijeenkomst gehou den in de zaal van het café „Prins Hen drik" van den heer A. Doorn. Er waren 25 belangstellenden aanwezig, die bij de opening door den voorzitter, den heer J. Vries Dz., welkom werden geliee- ten. In het bijzonder werd dit welkom ge richt tot den heer Schroevers uit Schagen. De notulen van #den secretaris, den heer N. Hoornsman Dz., werden 11a voorlezing met een kleine bemerking vastgesteld. Ingekomen was een circulaire van den Bond van Oudleerlingen, betreffende de Landbouw-jeugddagen en een circulaire van de Commissie voor Landbouwcoöpera tie; verder het jaarverslag van het Grond onderzoek te Groningen. Omtrent het eerste schrijven raadde de heer Schroevers de le den aan, wat meerdere jeugddagen te be zoeken, men krijgt dan verband met de jongeren uit de omgeving. Daarna werd door het lid J. Los een be schouwing gehouden over het gebruik van kali. Hij zeide o.m. dat kali een noodzake lijk voedsel voor de planten is, dat goed in den grond gebracht moet worden, om een stevig gewas te krijgen. Uitvoerig werd stil gestaan bij de hoeveelheden in stalmest en gier aanwezig. Na jarenlange bemesting wordt de bodem kalirijk. Nadat spr. een opsomming van vele gebruiks- en werk methoden van de verschillende kalimcst- stoffen heeft gegeven, zeide hij, dat in Koe- grus niet zoo vroeg wordt geploegd en het daarom beter is Patent-kali te gebruiken. Voortgaande somde hij op, waar de kali gebruikt kan worden. Hij besloot met er op te wijzen, dat fosfor en stikstof ook, in de juiste verhouding, noodig zijn voor den plantengroei. De kali kan het niet alleen doen. Een applaus tot dank voor deze be schouwing. Het woord was vervolgens aan den heer Ir. J. Schroevers, die over „Graslandbe mesting" sprak. Dit is een buitengewoon uitgebreid menu, zeide spr. en daarom zal ik de belangrijkste punten opnoemen. Het waar, wanneer en hoe" is een belangrijke factor daarvoor en men diene kennis te dragen van grond- en grondbestanddeelen. Besproken werd Klei- en Veen-grasland. Bij betrekkelijk armen grond valt het soms toch wel mee. Men moet niet te veel rekening houden met de voorraad die in den grond aanwezig is. Regelmatig komt er iets van vrij, maar dat komt door de vele bewerkingen die wij den grond doen ondergaa. Hoe de voorraad in den grond is, kan tegenwoordig gemak kelijk vastgesteld worden. Daarvoor hebben wij het Grondonderzoek. Een ziekelijk voor komen krijgt een plant die iets mist. De zuurgraad van den grond moet men ook goed kennen, dit is voor de opbrengst der graslanden van zeer groot belang. Wat de „Bemesting en meststoffen" be treft, noemen wij stikstof, kali, fosfor, kalk en vroeger dacht men er hiermee mede te zijn, maar nu weet men dat er nog eenige bijkomen. Spr. zette dat in den breecte uit een, maar wees er nadrukkelijk op, dat men toch zeer voorzichtig moet zijn met het toepassen van een eenzijdige bemesting. Daarna zeide spr.. We hebben twee aparte bemestingsgroepen, namelijk stalmest- en kunstmestgroepen. Spreker gaf door cijfers de te gebruiken hoeveelheden aan, van elke soort en ook den juisten tijd van toediening op de lan derijen, om te komen tot een zoo goed moge lijk en meest voordeelig finantieel resul taat en opbrengst. Uok vergat hij niet er op te wijzen, dat de weersinvloeden ook een groote 10I spelen en, hoe men zijn land moet behandelen. De inrichting en de be handeling van onze bedrijven zullen de beste resultaten opleveren, als zij toegepast en getoetst worden aan de practische en wetenschappelijke gegevens; ook het in zicht van den boer speelt een groote rol. Onder applaus der aanwezigen werd deze leerzame causerie beëindigd, waarna werd gepauzeerd. .Vervolgens sverden naa? aanleiding yan zoowel bij U zelf als bij Uw kinderen. Dampo-verkoudheids-balsem, hiermede 's avonds keel, borst en rug inwrijven, dit lucht en 's morgens is Uw verkoudheid weer verdwenen. Pot 50. Tube 40. Doos 30 ct. Dampo-bonbon.s bij schorheid, pijnlijke keel hoest. Doos 25 ct. Dampo-neusdruppels bij neus-catarrh en verstoptheid in het hoofd. Flacon met druppelspuitje 60 ct. I waarborg: 't Komt van Mijnhardt! het gesprokene nog enkele vragen gesteld, welke door den heer Schroevers uitgebreid beantwoord werden, zoodat de vragers en de toehoorders ten zeerste met het ant woord gebaat waren. Bij de rondvraag werd door een der leden gevraagd :Is het heter de bieten gesneden of heel aan het rundvee toe te dienen? Het antwoord was kprt maar duidelijk. Gesne den bieten verliezen wel wat sap, maar ze geven n\eer rendement. En daar is het toch om te doen. Daarna bracht de voorzitter, den heer Schroevers dank vooi zijn bereidwilligheid om hier een lezing te komen houden. Sluiting volgde. LANGEND1JK DE GEMEENSCHAPPELIJKE REGELING. Om een vergadering van alle raadsleden verzocht. Door 33 van de 35 raadsleden van de 4 Lan- gendijker gemeenten en St. Pancras één raadslid is ongesteld en aan één is het niet ter onderteekening voorgelegd is een ver zoek tot de Commissie van Beheer der Gas fabriek voor genoemde gemeenten gericht, om een vergadering van alle raadsleden bij een te roepen, ten einde de mogelijkheid te scheppen de noodzakelijke eenstemmigheid te verkrijgen voor vaststelling van de Ge meenschappelijke Regeling ten behoeve van de Gasfabriek. NOORDSCHARWOUDE. Niet veel animo. Voor de vacante betrekking van liand- werkonderwijzeres aan de U.L.O. school, heb ben zich 3 sollicitanten aangemeld. BROEK OP LANGENDIJK. Het telegram van de L.G.C. Het telegram, gezonden aan den Minister van Economische Zaken en Landbouw, luid de; De tuinbouwbond „Langendijker Groente- Centrale", tellende ongeveer 1400 leden, in buitengewone vergadering bijeen te Broek op Langcndijk, verzoekt Uwe Excellentie beleefd, gezien de buitengewone slechte financieele uitkom sten der tuinbouwbedrijven in deze streek, te willen medewerken en te bevorderen dat zoo spoedig mogelijk een extra steun worde gegeven aan onze nijvere tuinbouwbevolking, daar velen van hun het allcrnoodigste ten behoeve van hun bedrijven niet kunnen be talen, ja sommigen Zelfs niet in staat zijn hun gezinnen voldoende te kleeden en te voeden. Hij" verzoekt voorts Uwe Excellentie be leefd op een nader te bepalen dag een au diëntie te willen verleenen, teneinde een en ander nader toe te lichten. ZUIDSCHAKWOUDE. SAMENWERKING DER VRIJZINNIGEN. In de gisteravond gehouden vergadering van de Vooruitstr. Vrijz. Kiesvereeniging alhier heeft de waarnemende voorzitter, de heer P. de Geus Jnz., woorden van dank en erkentelijkheid gewijd aan de nagedachte nis van wijlen den heer K. Dijkhuizen, die als voorzitter en lid van den gemeenteraad de belangen van de Kiesvereeniging en daarmede die van de gemeente trouw heeft gediend. Daarna werden uitvoerige besprekingen gewijd aan het voorstel tot samengaan bij de e.k. gemeenteraadsverkiezing met de andere vrijzinnige groep in deze gemeente. Uit die besprekingen bleek wel, dat men algemeen de noodzakelijk heid gevoelde, om tot samenwer king te besluiten ter voorkoming van het verkrijgen van een R.K. meerderheid in den raad. Alle aanwezigen verklaarden zich voor die samenwerking. Verschillende mogelijk heden van samenwerking werden daarbij nog onder het oog gezien. Het meest werd gevoeld voor het oprichten van één ver- eeniging, bij welker besluiten zich allen naar democratisch gebruik hebben neer te leggen. Een gemeenteprogram zo-u dan kunnen worden opgemaakt, waarin om schreven wordt, waaraan de afgevaardigden in den raad zich dan hebben te houden. Aan de raadsfractie, bestaande uit de heeren J. du Burck, D. de Geus Jbz. en P. de Geus Jnz. werd opgedragen de verdere onderhandelingen te voeren, waarna, zoo noodig, nog een ledenvergadering zal wor den gehouden, om een definitieve beslissing te nemen. Het gemeentehek moet eraan gelooven. Bij het keeren van een auto bij de Co- operatie Nieuw Leven is een groot, stuk van het gemeentehek, ter afscheiding van straat en Voorburggracht, geheel stuk ge reden. Wie de dader is, is ons onbekend, De politie zal wel een onderzoek instellen. Dubbelt j es-m akers. Met stukjes blik, in den vorm van dub beltjes, hebben jongens zich waren toege- eigend uit de automaat van den heer Din- gclmans. We vememen, dat de daders thans bij de politie bekend zijn. EEN TEGENVALLER. Geen subsidie voor de oudercom missie. Indertijd besloot de gemeenteraad een subsi-die van f 150 te verleenen aan de Oudercamiminüe der o.l. school ter tege moetkoming in de kosten voor een kweeke- ling met acte. Ged. Staten hebben daar voor 1937 geen bezwaar tegen gem/aakt en kon het bedrag dus worden uitbetaald. De raad. van oordeel, dat belooningen als jaarwedde voor het onderwijzend perso neel niet beihooren te worden gedragen, door de ouders der schoolgaande kinderen doch door de gemeenschap, besloot de vergoeding voor den kweekeling met acte geheel voor zijn rekening te nemen n.1. f 450. Gedepu teerde Staten stonden dit echter niet toe, waarom de raad besloot, weer f 150 uit tc trekken en daarvoor goedkeuring te vragen bij hoogere instanties. De wegen van deze lijken wel ondoorgrondelijk, want nu kwam er van Ged. Staten een schrijven binnen, waarbij word meegedeeld, dat ook de f 150 moest worden geschrapt. De ouders van schoolgaande kin deren zullen dus zelf den kweeke ling met acte moeten betalen, z-elfs over 1938, want het gold hier nog altijd de begrooting van dit jaar. In den tegenwoordigen, buitengewoon slechteri tijd voor de tuinders en als gevolg daarvan ook van anderen, valt het voor de meesten niet mee, om nog iets extra's af te zonderen. Wij maken ons dan ook wel wat bevreesd, dat de noodige financiën voor bedoelden kweekeling wel eens niet meer gevonden zouden kunnen worden. Dan komt men voor het feit te staan van 2 leerkrachten voor 8 leerjaren. Van vrucht dragend onderwijs kan dan maar moeilijk sprake meer zijn. De pacificatie op onderwijsgebied hoeft wel rampzalige gevolgen voor het o.l. ge had. De voorstanders ervan zullen nu de koe bij de horens moeten pakken en het dien weg trachten op te sturen, dat men van goed onderwijs verzekerd kan zijn. BEDANKT. Ds. J. C. van Royen te Watergang heeft voor het beroep naar de Ned. Herv. gemeen te alhier en die te Koedijk bedankt. Dc barometer staat op regen. Het alarmsignaal voor rheumatiek heeft geslagen. Neem Uw veiligheidsmaatregelen als duizenden anderen, die slechts één mid del kennen, dat hen in het vochtige Hol- landsche klimaat tegen rheumatiek be schermt.. Zet Uw gezondheidsbgrometer weer op „zonnig" en gebruik Kruschcn. El- ken morgen „de kleine, dagelijksche dosis" in Uw eersten kop thee of op 'n glas warm water en het kan regenen zooveel het wil. Rheumatiek behoeft bij U niet aan te klop pen. Kruschcn Salts is uitsluitend verkrijg baar bij alle apothekers en drogisten k f0.40, f 0.75 en f 1.60 (extra groot pak) NIEUWE NIEDORP 25 jaar bij het Alkmaarsche gas bedrijf. Dezer dagen herdacht de heer J. Sieu- werts, fitter bij het Alkmaarsche gasbedrijf, afdeeling Nieuwe Niedorp den dag, dat hij vóór 25 jaar geleden in dienst trad van de Gemeente Alkmaar. Dit feit is in intiemen kring, ten kantore van het bedrijf te Nieuwe Niedorp, gevierd. Namens B. en W. van Alkmaar sprak, bij ontstentenis wegens ambtsbezigheden van den Wethouders van de Bedrijven, de Di recteur den jubilaris toe en bood hem de bronzen derepenning van de gemeente aan. Persoonlijk wilde spreker ook nog rele- veeren de aangename samenwerking en de energie, welke de heer Sieuwerts voor de uitbreiding van het gasdebiet in de onder hem gestelde buitengemeente heeft betoond. Spreker overhandigde hierna, met enkele toepasselijke woorden, nog een persoonlijk geschenk. Daarna bood de heer F. H. Greve, onder ophaling van oude herinneringen aan de prettige samenwerking te Alkmaar, namens het gezamenlijke personeel van de Gemeente Lichtbedrijven enkele geschenken aan. Ook de Burgemeester van Nieuwe Nie dorp voerde het woord en roemde den ijver en de welwillendheid tegenover het publiek van den jubilaris. Hij sprak de hoop uit, dat deze nog vele jaren te Nieuwe Niedorp en omgeving zal werkzaam zijn. De Burgemeester van Winkel was zeer tot zijn spijt wegens ambtsbezigheden verhin derd aanwezig te zijn. In een aardige toespraak dankte de ju bilaris voor de hem betoonde hulde en sym pathie op dezen dag. VERHOOGING UURLOON WERK VERSCHAFFING. Van Z. E. den minister van Sociale zaken is bij het gemeente bestuur bericht ingeko men dat met ingang van de eerstvolgende werkweek het uurloon voor de werkver schaffing zal worden gesteld op 26 cént en voor regenverlet een vergoeding zal worden gegeven van 21 cent. BA RS1NGERHORN Uotti i Banne Haringhuizen. Tot bestuurslid van de Banne Haringhui zen werd herbenoemd de heer D. P. Tim merman te Schagen. Kiescollege N. H. Kerk. Woensdagavond vergaderde het kiescol lege van de Ned. Herv. kerk alhier. De hee ren C. Wit en G. Zwaan werden als herko zen en de heeren P. Brommer en A. Zwak- man als gekozen leden welkom gehceten. De periodiek aftredende Ouderlingen en diake nen, de heeren J. de Jong, J. Anjema, A. de Waard en B. Jongejans, werden alle herko zen en namen de herbenoeming onder dank zegging aan, K.N.V.B. Vierde klasuj Bergen brengt een bezoek aan C.S.V. zien de goede prestatie van vorige week] het feit dat ze in eigen huis reeds baas over de Castricummers, achten we een voor de Bcrgcnaren waarschijnlijk. E11 vi schelijk ook, want zonder nu direct inl termen te vallen voor het leiderschap, is| huidige eervolle rol toch wel het verdedi waard, Verder: K.V.V.Andijk; SportersE.V.| I.V.V.Uitgeest. De leiders zullen zich w schijnlijk .allen handhaven. N.H.V.B. Eerste klasse Vrone brengt een bezoek aan O.F.C., 8 der leiders. Speelde Vrone thuis,' dan gavi we Hoogland c.s. wel een kans! We durvi het bij dezen uitwedstrijd echter niet Tweede klasse D.T.S. 2 moet naar Mevo (10 uur). De La gendijkers wonnen thuis met 43, maar kracht die Mevo thuis pleegt te ontwikkelt doet ons een revanche vreezen. Tweede klasse Schagen 2 kan haar eerste elftal het go| 5 voorbeeld geven door om 12 uur op eig veld Strandvogels 2 te slaan, waaraan DOO EDC BUF HET de voorbeeld geven door om 12 uur op eigeè - - - De Ma niet twijfelen. 1 tijd een N. Niedorp 2 heeft het wel iets zwaardeihet gebe> maar een revanche op Hollandia 4 van dere ope 1—0 nederlaag in Hoorn, is toch mogelijï thans: Hem stuurt Sporters 2 puntloos naar huit Men o Oudendijk is vrij. publieke Derde klasse 1 Vooree Vrone 2 krijgt gelegenheid de gruwelij»gebed op 9—2 nederlaag in Alkmaar tegen Mevo 1 ten kan: goed te maken op eigen veld. We zijn bsigezamen nieuwd of Vrone 't misschien tot revancM privé-gel brengt. Bergen 2 won in de kaasstad al nid Waarbij 9—0 van Alkmaar 3, dus thuis (2 uur) mal voorboel er ook niets aan mankeeren. Dirkshorn winj dat voo: in Oudkarspel van D.T.S, 3 (10 uur) i en pub: t* j 11 J noodig Derde klasse l j)e ta And. Boys komt naar Flevo (2 uur). Hie thans y zal voor Flevo weinig eer te behalen ziji hulp Vi (2 uur). kan wo *N J DSt 1 Derde klasse F sta(j Schellinkhout is hier dermate aan het uit blinken, dat van Aartswoud, welke uit reed ANTI-h met 10—0 klop kreeg, zelfs thuis niet gevergi mag worden, dat ze ook maar een punt aai uit c Sch. ontfutselt (2 uur). j)e t* j 11 van he Derde klasse II Tw( Nieuwe Niedorp 3 reist naar Akersloot 3 ii het prettige vooruitzicht met eenige moeit twee punten rijker te kunnen worden (2 uuil Dirkshorn 2 daarentegen voorspellen we if haar thuiswedstrijd tegen Alkm. Boys 5 w«B nig succes (2 uur). J Vierde klasse TJ V.C. L. 2 heeft thuis (12 uur) een goede kans tegen Schellinkhout 2. Adspiranten Afd. K: brengt de afgelaste big-match van den duinkant: Bergen a—Schoorl a (12.30), Afd. L: Koedijk a—Alkmaar a (12.30). Afd. M: Alk. Boys c—D.T.S. b (12 uur); C.S.V. aN. Niedorp b (12.30). Afd. N: Nieuwe Niedorp aHollandia a (12.30), Afd. O: V.C.L. a is vrij. ZONDAG 18 DECEMBER. Ned. Herv. Gemeente. Schagen, 's av. 7 uur, Ds. P. H. Ka/pteijn, Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. P. K Kapteijn. Burgerbrug, voorm. 10 uur, Ds. Witkop. Eenigenihurg. geen dienst. St. Maartensbrug, zie Burgerbrug. Oudesluis, geen dienst. Petten, geen dienst. Schagerbrug, geen dienst. Valkkoog, voorm. 10 uur, Ds. v. d. Poel. Anna Paulowna, vm. 10.15 uur, Ds. Vorst man. I-Ieerhugowaard, voorm. 10 uur, Zondags school. Julianadorp, voorm. 10 uur, Ds. v. Wichen. Huisduinen, geen dienst. Callantsoog, geen dienst. Oosterland, voorm. 10 uur, Ds. Van Beek. llippolytushoef, 's av. 7.30 uur, Ds. v. Beek. Dirkshorn, 's av. 7 uur, Ds. de Leeuw. Onderwerp: Zelfgenoegzaamheid. Nieuwe Niedorp, geen samenkomst. Oude Niedorp, vm. 10 uur, Ds. de Leeuw, Winkel, geen samenkomst. Bergen, voorm. 10 uur, Ds. v. d. Kieboom Aartswoud, 's av. 7 uur, Ds. Baudet.. Heerhugowaard, narn. 2.30 uur, Ds. J. v. Heide. Doopsgezinde Gemeente. Barsingerhorn, geen dienst. Oudesluis, voorm. 10 uur, Ds. R. v.d. Veen. llippolytushoef, vm. 10 uur, Ds. de Wilde. Nieuwe Niedorp, voorm. 10 uur, Ds. A. M. Bakker, prop. te Amsterdam. Broek op Langendijk, voonm. 9.45 uur, Ds. Mr. J. A. Oosterbaan. Geref. Kerk. Schagen, voorrn. 9.30 uur, Cand. Bos, Hulp prediker te Enkhuizen. Nam. 5 uur, Cand. Bos. Kolhorn, voorm. 9.30 uur, Ds. Visch. Nam. 2.30 uur, Ds. Visch. Evangelisatie. Schagen, voorm. 10.15 uur, Ds. H. E. Gra- vemeijer, van Amsterdam. Collecte Chr. School. Breezand, voorm. 10 uur, de heer Boon. Nam. 3.30 uur, de heer Boon. Schagerbrug, Bijeenk. Chr. Jongemannen- ver., Woensdagavond 8 uur in Evangeli satiegebouw. E. V. „Maranatha". Bergen (Dr. v. Peltlaan 1), voorm. 10.30 uur, de heer Mol, van Schoorl. The Star of Hope Mission. Julianadorp, 's av. 7 uur, de heer I. Kui« per, yan Bilthoven,

Schager Courant | 1938 | | pagina 5