DE TEWATER LATING DER „KONINGIN EMMA" TE VLISSINGEN. Leden van een vrouwelijk brandweercorps te Tokio in actie als .pompiers bij een denkbeeldigen brand tijdens de uitgebreide luchtafweeroefeningen, welke in de Japansche hoofdstad plaats vonden tewater lating der „Koningin Emma" te Vlissingen door H. M. de Koningin, werden aan de vorstin ververschingen aangeboden Hore Belisha, de Engelsche minister van Oorlog, toont veel belangstelling bij de vervaardiging van een luchtafweer kanon tijdens zijn bezoek aan de geschutfabrieken te Nottingham H. M. de Koningin verrichtte Zaterdag te Vlissingen de plechtigheid van den doop en de tewater lating van de „Koningin Emma", het nieuwe schip der Maatschappij „Zeeland" Nabij Zaandam is Zaterdag een leege personentrein tijdens het rangeeren door een openstaande brug gereden, waarbij een der wagons op een juist passeerend houtschip terecht kwam, dat gedeeltelijk zonk. Een foto van de situatie Voor de nieuwe Nederlandsche film „Morgen gaat het beter" vinden thans te Duivendrecht de opnamen plaats. V.l n r.: Chris Baay, Lily Bouwmeester en Theo Frenkel in een der scènes De Fransche consul te Amsterdam, de heer Louis Judas, heeft Zaterdag afscheid genomen. Tijdens de afscheidsreceptie richt mr. H. J. Biederlack (rechts) het woord tot den scheidenden consul en diens echtgenoote (geheel links) De „Koningin Emma" glijdt, na ruim vier uur op de helling der Mij. „De Schelde" te Vlissingen te hebben vastgezeten, te water

Schager Courant | 1939 | | pagina 4