ZUID AFRIKAANSCHE STUDENTEN TE AMSTERDAM. I I rs c*ee'nemers van de .Dingaansvlucht" naar Zuid Afrika is Zaterdag te Den Haag door de K.L M een lunch aangeboden. V.l.n r.de Zuid Afrikaan- sche gezant, dr. H. D. van Broekhuyzen, A. Plesman en jhr. mr. F. Beelaerts van Blokland een oude postkoets, welke bij een boer te Borne als aardappelenbewaarplaats dienst deed, zal thans een plaatsje in het Postmuseum te Den Haag krijgen. De aankomst van het historische vehikel aan de Fijenkade te Den Haag Ook de Waal is buiten haar oevers getreden en heeft de Waalkade te Nijmegen onder water gezet A.G.O.V.V. behield de leiding in afdeeling III door een 2 0 overwinning op Enschedé, welk# Zondag op eigen terrein te Apeldoorn werd behaald. Een spelmoment Door een overwinning in zijn laatste partij tegen De Leeuw heeft Van Vliet Zondag te Amsterdam het nationale biljart- kampioenschap cadre 45'2 veroverd. De kampioen en Bij hun opmarsch naar Barcelona moeten de nationalistische strijdkrachten de Montserrat, Spanje's Heilige Berg, passeeren. Juist hier hebben de regeeringstroepen echter het zwaartepunt van hun verdediging gelegd Te Bussum zijn Zondag de selectiewedstrijden van, den Ned. Dameshockeybond gehouden voor de samenstelling van het nationale dames-hockeyteam. Een moment uit den strijd tusschen het A- en Een gezelschap van 32 Zuid Afrikaansche studenten, die een bezoek aan ons land brengen, arriveerden Zondag in de hoofdstad, waar zij door de V.V.V. werden ontvangen Aan mevr. de douairière G. C. gravin van Lijnden van Sandenburg, geboren baronesse van Nagell van Ampsen, is op de meest eervolle wijze ontslag verleend als grootmeesteres van H. M. de Koningin

Schager Courant | 1939 | | pagina 4