KONINKLIJKE WINTERSPORTBEOEFENING TE GRINDELWALD. Pierlot doet mededeeling aan de Journalisten omtrent zijn resultaten bij de samenstelling der nieuwe Belgische regeer ing Een gulle lach. Een interessant snapshot van Z. K. H Prins Bernhard tijdens een geanimeerd gesprek op een der ski-tochten te Grindelwald, waar het Prinselijk Gezin thans vertoeft De 24 uitverkoren hockeyspelers, waaruit het nationale team voor den wed strijd tegen België gekozen zal worden, hebben Woensdagavond in het Olympisch stadion te Amsterdam hun eerste training ondergaan Z. K. H. Prins Bernhard op de ski's te Grindelwald, waar de winter sport hoogtij viert en Z. K. H. actief deelneemt aan de beoefening ervan .Wie is er bang voor den grooten hond De kleine Prinses Beatrix was zeker niet bang voor den St. Bernhardshond, die tijdens een tochtje in de omgeving van Grindelwald groote be langstelling voor het Prinsesje toonde De kleine Prinses Beatrix in-den kinderwagen op sledeijzers tijdens een tochtje met H. K. H. Prinses Juliana in de fraaie omgeving van Grindelwald Aan den pont-transbordeur onder de brug over het Merwede- kanaal te Maarssen wordt de laatste hand gelegd. Het ge vaarte is 7xh meter lang en 3 meter breed en Is de eerste zwevende pont-transbordeur in Nederland H. M. de Koningin woonde Woensdagavond den ijshockeywedstrijd tusschen de Canadeesche wereldkampioenen, de Trail Smoke Eaters, en Amerika op de Haagsche kunstijsbaan bij De tewaterlating van het nieuwe Engelsche oorlogs schip H.M.S. .King George" heeft te Walker-on-Tyne plaats gehad in tegenwoordigheid van het Britsche Koningspaar Een kopje koffie voor Koningin-weduwe Mary van Engeland tijdens haar bezoek aan de Britsche Industrie-tentoonstelling te Londen

Schager Courant | 1939 | | pagina 4