RAGNHILD HVEGER TE AMSTERDAM. BLOEMEN NAAR EGYPTE De bloemen voor de bruid en de bruidsmeisjes bij het huwelijk van Prinses Fawzia van Egypte met den Kroonprins van Iran zijn in de Aalsmeersche kassen tot bloei gebracht. Het inpakken der kostbare collectie voor de verzending per K.L.M.-vliegtuig In het Sportfondsenbad te Amsterdam zijn Vrijdagavond ter gelegenheid van het zilveren jubileum der A D.Z. internationale wedstrijden gehouden. Boven reen vroolijk vijftal, v.l.n r.Ragnhild Hveger, Nida Senff, Cor Kint, let van Feggelen en Jopie Waalberg. Onder: Ragnhild Hveger deelt auto- grammen uit De winnaar van den gouden Cup bij de Engelsche nationale ruiterwedstrijden teCheltenham neemt de laatste hinder nis in fraaien stijl De bouw van de nieuwe brug over de Oude Maas te Dordrecht, welke vermoedelijk eind Juni geopend zal worden. Een kijkje op de werkzaam heden De uitvaart van den patriarch Myron Christea te Cannes. Het stoffelijk overschot wordt uit het kerkgebouw gedragen, om naar Roemenië te worden overgebracht De onderzeeërs O 13 en O 14 zijn Vrijdag in de Amsterdam- sche haven aangekomen, waar zij ligplaats namen aan den steiger van Van Es Van Ommeren aan de De Ruyter- kade De uitdeeling van gasmaskers aan de Fransche bevolking heeft een aanvang genomen. De uitreiking der apparaten aan de inwoners van Parijs geschiedt met medewerking van de mobiele garde Door verregaande baldadigheid der jeugd is Vrijdag aan boord van twee Scheveningsche loggers, de Sch. 101 en de Sch. 120 brand uitgebroken. Tijdens de blusschingswerkzaamheden der brandweer, die door spoedig ingrijpen erger wist te voorkomen

Schager Courant | 1939 | | pagina 12