Poorter Waarheen? Waarheen? Waarheen Natuurlijk naar ie Alkmaar. Alktnaarsche Kaasmarkt Daarom, spreek met Poorter en het komt in orde Poorter's Tapijt-en Meubelhandel Telef. 87, Schagen V iecschkcur ingsdienst (Zitting van Vrijdag 10 Maart.) Alweer een zitting zonder eenige muziek slechts 49 verdachten, waarvan het derde deel niet was verschenen; we stonden dus vóór twaalf uur alweer op straat en dan nog met bitter weinig copie. Bergen. MOET MEN OP EEN OPENBAREN WEG HARD RIJDEN? We kregen eerst een herhaling van het geval op den opengebroken Bergerweg, waar verd. F. Sch. in dienst bij den heer de K. te Bergen niet gestopt had voor een hem tegemoetkomende autobus van den dienst Bergen-Alkmaar, die het eerst bij het nog overgebleven weggedeelte was en dus voor rang had. Maar daar de luxe-auto doorreed, moest de autobusbestuurder door zéér krach tig remmen een aanrijding voorkomen. Dit remmen ging met zóóveel kracht, dat twee niets vermoedende passagiers van hun zit plaatsen tuimelden, gelukkig zonder licha melijk letsel te bekomen. De vorige maal was de buschauffeur J. over het geval al reeds gehoord; nu was het de beurt aan den stratenmaker P. W. uit Bergen, 0111 te getuigen. Verdachte had bovendien mr. A. Prins als pleitbezorger medegebracht. Get. vertelde dan, dat hij op 8 December 1938 met eenige andere stratenmakers rus tig bezig was, een gedeelte van den Berger- weg van nieuwe klinkers te voorzien. Van Bergen af naderde een gele auto en van den anderen kant de autobus. Wie zou er het eerst zijn? De autobus. Maar de bestuurder yan de luxe-auto stoorde er zich niet aan en reed full-speed door. Een krachtig rem men van den autobusbestuurder voorkwam een ernstige aanrijding. De kantonrechter Mr. Boerrigter vroeg, of die auto dan zoo erg hard reed. Och, zei get. ze rij je daar aüemaal hard; *t is een openbare weg, ziet U. Maar de auto slingerde ook nog; merkte de ambtenaar van het O.M. Mr. de Brueys Tack op. Omdat ie ook afremde, meende getuige. D everdachte gaf intusschen volmondig toe, dat het een vergissing was geweest van zijn kant. Hij dacht dat die bus stilstond. De ambtenaar vond hot een heel gevaar lijke vergissing, de bus stond heelemaal niet stil en reed op het voor hem bestemde gedeelte van den weg. Er waren vijf men- schen aan het werk en die auto had er zoo- overheen kunnen vliegen vond mr. de Brueys Tack. Dat wilde rijden van dien gelen wa gen levert telkens weer gevaar op. De amb tenaar eischte dan ook f 40 boete; subs. 25 dagen hechtenis. In zijn pleidooi wilde mr. Prins het over 't geval zelf niet hebben, maar wel over de strafmaat. Verdachte heeft alles royaal toe gegeven, rijdt al zestien jaar op den weg en nooit is hein iets gepasseerd, r Mr. Prins was yan oordeel, dat hier niet kon worden gezegd, dat. die gele wagen schuld heeft aan het geval; mijnheer de ambtenaar zal dan moeten bewijzen, dat het deze verd. is, die altijd zoo hard rijdt. De patroon van pleiter's cliënt betaalt in geen geval de boete, omdat hij geen geld uitgeeft voor fouten van z'n chauffeur. En als men nu in aanmerking neemt, dat deze verdachte en z'n vrouw samen een Inkomen hebben van f 60— per maand, dan zou een boete van f 40.— bijna een geheel salaris beteekenen. Gezien de gunstige antecedenten van verd. en diens lage inkomen vraagt pleiter een geringe boete. Na re- en duplieek zegt mr. Boerrigter van daag over één week schriftelijk vonnis te zullen wijzen. Heerhugo waard. DAT WIST IK GEEN EENS! Een zekere A. K. uit Heerhugowaard had de snoodheid begaan te Harenkarspel met een vrachtauto te rijden, zonder in het be zit te zijn van een rijbewijs. Dat is zoo; erkende verd. want ik had nog geen examen gedaan. En heb je nu wèl een rijbewijs? informeer de de kantonrechter. Wis en drie! antwoordde verd. Dus je was al zoo'n beetje aan 't leeren; meende de ambtenaar. Zoo was 't nou krek! beaamde verd. En had u dan niemand naast u zitten als u leerde? vroeg mr. de Brueys Tack. Ja zeker, die getuige die daar achter me zit, en verd. wees met z'n duim naar de stoeltjes voor de getuigen. Het mocht ook dan nog niet, ontnam de Ambtenaar den verd. alle illusies. De wa gen was 2200 K.G. en als u aan 't leeren bent, mae het gewicht niet hooger zijn dan 1800 K.G. De getuige D. W. uit Heerhugowaard, die eerst achter verdachte zat, moest nu voor komen. Maar hij kon bitter weinig ver tellen. Verd. bestuurde de auto en hij had opdracht van den baas gekregen, om er naast te gaan zitten. De Ambtenaar van het O. M. wees er in z'n vordering op, dat verd. niet onder toe- zich mocht rijden, omdat de auto te zwaar was cn requireerde f 8.— boete subs. 8 dg. De Kantonrechter bleek het geval minder ernstig te vinden en legde verd. een geld boete op van f 5.en bij niet voldoening 3 dagen gratis kost en inwoning. Harenkarspel. HET WAS MAAR EEN KLEIN ENDJE! Een zekere E. S. uit Harenkarspel had op 16 October 1938 koeien over don weg De hoogste markt was f 20.50, die werd betaald voor één stapel. De gang voor prima kwaliteiten was f 19.50 tot I 20.—, de rest ging voor f 18.50—f 19.—. De aanvoer was een 5000 K.G. grooter en dat de handel stug was, blijkt uit het feit, dat hier ■m daar een halve gulden werd -ermarkt. De vraag kwam in hoofd zaak uit het binnenland. om Uw MEUBELEN, TAPIJTEN, BEDDEN, DEKENS, GORDIJNEN enz. te koopen wanneer U gaat trou wen, verhuizen of schoonmaken? om Uw oude VEERENBEDDEN DRIEDEE- LIG te laten maken of Uw Kapokmatrassen te laten bijvullen? om Uw STOELEN. CRAPAUDS opnieuw te laten bekleeden ol te repareeren? Ontvangen de nieuwste KINDERWAGENS, WIEGEN en KINDERLEDIKANT JES Ook hierin staan wij aan den kop. Dit is een oude vertrouwde Firma. Daar is toch de grootste keus. Die maakt toch alles beter en is toch goedkoopsr! Die heeft toch eerste klas personeel en heeft toch jarenlange practijk. gevoerd, die van een weiland kwamen, waar mond- en klauwzeer heerschte. En zulks zonder vergunning! Waarom deed u dat nu? vroeg de Kantonrechter. Ja, omdat ik ze clan dichter hij huis had en ik die diere 's aves op stal kon zette. Dat was toch wel erg gevaarlijk, vond de Ambtenaar. Och, meneer, repliceerde het boertje, 't Was maar een klein endje en de heele veestapel was d'er al besmet. De Ambtenaar eischte f 35.— boete subs. 25 dagen hechtenis. Vorige jaar wier er niet om een vergun ning gevraagd sputterde verd. nog tegen. Je ken toch ook die zieke beeste niet in 't land late loope! Maar 't mag toch niet, oordeelde de Kan tonrechter en veroordeelde verd. tot f 30 boete subs. 10 dagen. DEN HELDEN SCHAGEN MARIE ANTOINETTE in Theater Royal. „Marie Antoinette", de beroemde histori sche film met Norma Shearcr in de hoofdrol, draait in Theater Royal. Dat de directie van ons plaatselijk filmtheater daarmee 'n fijne keus heeft gedaan, kunnen wij, die regel matig de filmcritieken in de pers lezen, we ten. Wij herinneren aan wat de Telegraaf over „Marie Antoinette" schreef: Een schoon en pakkend filmverhaal, zou rijk aan gebeurtenissen, zoo vol van mou vement en gevoel, zoo tccder soms en zoo dramatisch, dat het den toeschouwer onweer staanbaar meesleept. Het is fantastisch hoe deze vrouw Maria Antoinette speelt. Het is een meesterwerk van sfeer, spel, fotografie en regie. Het Volk recenseerde aldus: Een der zeer opmerkelijke films van dit soizocn. Norma Shcarer's bijzondere creatie van Marie Antoinette. Deze film is gemaakt in een groote stijl, een Amerikaansclie histo rische stijl. De regisseur heeft aan dit groo te werk, vuart cn gloed gegeven. En in het Handelsblad lazen wij: Een speelfilm van voorname qualitcitcn. W. S. van Dijk's uitzonderlijke film is voor Norma Shearcr ongetwijfeld een triomf. Men moet bij het zien van deze film erkennen, dat Amerika op het gebiccl der groote histo rische speelfilm onbetwistbaar de eerste blijft. Monumentale film met een groote creatie van Norma Shearcr. Men ga dezo grootsche film zien! Het is een gebeurtenis in Schagen! DE WONINGBOUWMISÈRE. Ten aanzien van de verbetering der wo ningen van de woninghouwvereeniging „Schagen", declcn B. en W. der raad me de, dat in opdracht van den minister van Binncnlandscho Zaken 2 woningen hij wij ze van proef in daggeld moeten worden verbeterd. Op de uitkomsten hiervan zal aanbesteding der overige woningen volgen. DE NIEUWE DOKTERSWONING. Wanneer dc raad het voorstel van B. civ W., een nieuwe woning voor den gemeen tegeneesheer, den heer dr. Nanninga te houwen, aanneemt, zal het daarvoor bcnoo- digde bedrag van f 14000.— worden ge leend van dr. Nanninga zelf. Zooals wij gisteren reeds mededeelden, is de ren tevoet 2Vt de aflossingstermijn 20 jaar. De begrooting ziet er als volgt uil: Grondwerk f225, heiwerk 1450. beton f700, metselwerk f2775, rioleering f125, pannendak f 480, stucadoorswerk f 450, tim merwerk f3575, lood- en zinkwerk f350, sa nitair f130. electra f125, ijzerwerk f370, glas- en schilderwerk f 875, onvoorzien en winst f770, sociale verzekering f270, cen trale verwarming f 1500, toezicht en admi nistratie f350, totaal f13350. Met stalen ramen ét f750. totaal f14100. EEN NIEUWE LANTAARN. Wat betreft het plaatsen van een straat lantaarn op den hoek van den Provincia len Weg en de Dorpen declen B. en W. den Raad mede, dat zij in deze een per soonlijk onderzoek ter plaatse hebben in gesteld. Daarbij is de noodzakelijkheid van plaatsing gebleken, terwij 1 daarvoor ver gunning werd gevraagd aan den Provin cialen Waterstaat. Deze is verkregen, zoo dat spoedig tot plaatsing kan worden over gegaan. EEN INVAL, DAT GEEN INVAL WAS. Eenige weken geleden liep door Schagen het gerucht dat 's morgens vroeg een inval gedaan zou zijn bij de fa. R. aan de markt, door ambtenaren van den keuringsdienst van waren. Dit is niet zoo. Wel heeft zich 's morgens vroeg een ambtenaar bij de firma vervoegd maar deze was niet van den keuringsdienst cn de firma wist van zijn komst af. De man kwam de schoorsteen inspecteeren en kon dat alleen doen 's morgens vroeg, als de oven was aangestoken. Aan dit onderzoek is een aardige heele geschiedenis vooraf ge gaan. Een der marktbcwoners meende redenen te hebben zich over de schoorsteen te be klagen, omdat deze z.i. te veel roet afgaf. Hij wendde zich tot B. en W. Dezen lieten door den gemeentearchitect een onderzoek instellen en gelastten de firma R. op grond van de Hinderwet den schoorsteen op be paalde wijze te veranderen. Dc firma was het heelemaal niet met de zienswijze van B. en W. eens cn ging in beroep bij de Kroon. De Kroon hooft het be sluit van B. en W. vernietigd, dus de firma R. won den strijd. B. en W. hebben 't cr nog niet bij laten zitten en stuurden daarna een ambtenaar van 't rijksinstituut van brandstoffcnocono- mie. Ook deze kon niets „verdachts" vindon zoodat ook in dl laatste ronde B. en W. aan het kortste einde schijnen te trekken. LUCHTBESCHERMING. Om te geraken tot een betere organisatie van do luchtbeschermingsdiensten, vinden van rijkswege in de gemeenten besprekingen plaats omtrent de aanschaffing van het meest noodzakelijke materiaal voor deze diensten. Zonder de gemeenten al te zeer te belasten, zullen toch nog belangrijke uit gaven worden gedaan voor de aanschaffing van het meest noodzakelijke. Deze aanschaf fingen moeten als een minimum worden beschouwd^ •UITSPRAKEN KEURINGSRAAD. Door den Keuiïngsraad zijn op 8 Maart de volgende personen ingeschreven voor de lichting 1940 geschikt verklaard: Pieter Gijs- bert de Beer, Jan Nicolaas Blaaubocr, Dirk Boekei, Jac. de Boer, Cornelis Boontjes, Ma- rius Brugman, Klaas Butter, Louwris Dek ker, Cornelis Gootjes, Pieter Hofland, Pieter de Jager, Willem Barend de Jong, Pieter Hendrik Keuris. Gerrit Krapman, Jan Cor nelis Kweldam, Koop Mandemaker, Klaas van der Molen, Klaas Molenaar, Johannes Willebrordus Praat, Arend van der Pijl, Arie Raven, Gerardus Willem Herman de Rugter, Simon Klaas Smit, Pieter Vlugt en Cornelis Waij. Een ingeschrevene werd tij delijk ongeschikt verklaard en 5 voorgoed ongeschikt. Frans Henri Joseph Maria Timmermans werd door den Keuringsraad Venlo geschikt verklaard. Johannes Hermanus Brügemann, der lich ting 1939, die vorig jaar tijdelijk ongeschikt werd verklaard, is thans door den Keu ringsraad Alkmaar geschikt verklaard. BURGERLIJKE STAND. Geboren: Catharina, dochter van Comelis Dirk Scheltus en van Bregje de Leeuw. Kor- nelis Oene, zoon van Bote de Graaf en van Richtje Kooistra. POLITIE. Gevonden: een heerenrijwiel, een huissleu tel, een blauwe ceintuur, een heerendas, en een grijze handschoen. Verloren: een rozenkrans, een heeren-pols- horloge, een nikkelen armband en twee re servewielen van een auto. VROUWEN VREDESGANG 1939. De Vrouwen Vredesgang, het jaarlijksch openbaar getuigenis van den vredeswil der Xederlandsche Vrouwen, die zonder onder scheid van godsdienstige overtuiging of po litieke gezindheid daaraan kunnen deelne men, wordt, naar wij vernemen, dit jaar op Woensdag 17 Mei te Rotterdam gehouden. Niet zooals de vijf voorafgaande jaren ge bruikelijk is geweest op den Dag van Goe den Wil, 18 Mei, omdat Hemelvaartsdag dit jaar op dien datum valt, hetgeen verschil lende bezwaren met zich brengt. Vergadering van de commissie van Uit voering van den Vleeschkeuringsdienst in den Kring Barsingerhorn op Vrijdag 10 Mrt 1939 's namiddags 2 uur ten kantore van de inrichting. Aanwezig de volledige Commissie. Voor Schagen is het plaatsvervangend lid te genwoordig. Voorzitter, de heer G. G. Loggers opent met een woord van welkom, waarna de notulen van de vergadering van 20 Septem ber 193S worden gelezen en onveranderd goedgekeurd. Ilct rapport van het Accountantskantoor J. J. de Vries over de controle van het der de kwartaal 1938 wordt voo;* kennisgeving aangenomen. Door ziekte van een der slagers zal de post ilos personeel belangrijk worden over schreden. De Kleine Commissie stelt een onderzoek in 'naar een ziekteverzekering van het vaste personeel. Ten behoeve van den dienst is een kas- gcklleening gesloten van f 10.000. In de op 25 Jan. 1939 gehouden vergade ring van de Federatie van destructoren is besloten aan de regeering te verzoeken we derom een heffing op diermeel in te stel len ten einde de prijzen te steunen. De gemiddelde prijzen van het diermeel bedroegen in 1937 f 9.02 en in 1938 f 8.70, de gemiddelde prijs van het vet was in 1937 f 20.28 cn in 1938 f 15.06. Indien de produc tie van meel en vet over 1938 zou zijn ver kocht tegen de prijzen van 1937, zou dit een meerdere opbrengst hebben gegeven van f 2747.92 De voorloopige verlies- en winstrekening over 1938 sluit met een voordeelig saldo van f 1183.53. Na aftrek van het restant verlies van f 415.44 kan f 768.09 in het re servefonds worden gestort. De winst op den keuringsdienst bedroeg f 2116.28 en het verlies van den destructor met noodslachtplaats f 922.75 De Commissie besluit om aan de raden van de aangesloten gemeenten voor te stel len om de gemeente Wieringermeer als ge lijkgerechtigde gem. te laten toetreden tot. den Vleeschkeuringsdienst, op gelijke wijze als indertijd de gemeente Harenkarspel is toegetreden. Volgens een gehouden onderzoek bij de slagers zal aan keurloon worden ontvangen f 1023.75, welk bedrag in de toekomst regel matig zal stijgen. Aan den te benoemen keu ringsveearts Reitsma zal een salaris worden gegeven van f 500.— In verband mét de ge- wenschte spoedige toetreding zal verzocht worden een spoedige behandeling te willen bevorderen. Dc aanschaffing van dc vetpers blijkt aan de gestelde verwachtingen te voldoen. De analyse van het diermeel is belangrijk ver beterd door een hooger eiwitgehalte en een lager vetgehalte, terwijl dc vetproductie wordt verhoogd. De prijs van het diermeel van f 8.75 is verhoogd kunnen worden tot f 9.50, terwijl de productie vlot wordt ver kocht. De totale afrekening is nog nietb ekend, terwijl het noodig is nog enkele verbeterin gen aan te brengen, waardoor op de kos ten aan arbeidsloon kan worden bespaard. De Commissie besluit tevens tot isolatie van de kookketels en de droogketel, waar door ook op de kolenrekening kan worden bezuinigd. Bij de rondvraag doet de heer H. K. Kos ter mededeeling van het onderzoek van de administratie namens de Commissie en uit daarbij zijn groote tevredenheid in het bij zonder over hot geringe aantal kwade pos ten, welke gedurende de negen jaren van dc inrichting zijn ontstaan. Voorzitter memoreert, dat deze vergade ring vermoedelijk de laatste zal zijn, welke de lieer Klerk als lid van de Commissie zal bijwonen, in verband met zijn afscheid als Burgemeester per 1 April a.s. De heer 'Klerk heeft vanaf de oprichting van den dienst in 1922 deel uitgemaakt van de Commissie van Uitvoering en van de bij de stichting van den destructor met noodslachtplaats ingestelde Kleine Commis sie en heeft nagenoeg alle vergaderingen biieewoond. Voor de zakelijke en weloverwogen advie zen wordt gaarne een woord van dank ge- i bracht, als mede voor de prettige wijze, Waarop in de Commissies werd samenge werkt. Voorzitter hoopt, dat het de heer Klerk en zijne Familie verder in alle op zichten goed zal mogen gaan. De heer H. K. Koster als oudste lid en de heer Mr. D. Breebaart namens de jon geren spreken eveneens woorden van waar- decring en dank. De heer Klerk dankt voor de vriendelijke woorden tot hem gericht en verheugt zich over de betere vooruitzichten van den dienst na de afgcloopen moeilijke jaren. Met zeer veel genoegen zal hij steeds terug denken aan de werkzaamheden in de Com missies en aan dc goede samenwerking met de leden en ambtenaren. Hierna volgt onder dankzegging sluiting. ANNA PAULÜWNA Werkloosheid. Als werkloozen staan ingeschreven 301 landarbeiders, 1 winkelbediende, 1 schilder, 1 smid, 2 opperlieden, 2 timmerlieden, 1 vis- scher, 1 chauffeur, samen 310. In de steunregeling zijn 2 arbeiders op genomen en bij de werkverschaffing 166 ar beiders geplaatst. Groslijst S.D.A.P, De groslijst der S.D.A.P. voor de a.s. ge meenteraadsverkiezingen, zooals deze, na het hiervoor gehouden referendum is samen gesteld, zal er als volgt uitzien. 1. K. Keuris Azn., 2. J. Dekker, 3. T. Schra- 4. A. BorstLiefhebber, 5 Jb. Raven Azn,, 6 D. Stins. 7 G. Jongejan, 8 P. Kapitein, 9 A. J. de Ridder, 10 W. Hoep. 11 J. J. Polter, 12 A. WoudenbergLangodijk. BARSINGERHORN Werkloosheid. Bij het Agentschap der Arbeidsbemidde ling stonden als werkzoekende ingeschre ven: 72 landarbeiders, 1 metaalbewerker, 6 timmerlieden, 8 grondwerkers, 1 machinist, 2 .metselaars, 1 kantoorbediende, 2 schil ders, 1 schipper. Politie. Gevonden: een rijwielplaatje. Verloren: een vulpenhouder. Inlichtingen ter secretarie. W1ER1NGEN BENOEMD. Bij K.B. van 4 Maart 1939 is met ingang van 1 Maart 1939 benoemdtot technisch- ambtenaar 2de klasse der genie in vasten dienst met standplaats Den Oever, de heer H. J. van der Ven. CALLANTSOOG VROUWEN-VREDEBOND. Dinsdagavond a.s. wordt in de zaal van den heer van Scheijen te Groote Keeten uit gaande van de afd. 't Zand van den Vrou wen-Vredebond een oprichtingsvergadering gehouden om een afdecling van genoemden bond te Calantsoog. Als spreekster zal optreden mevrouw yan Ree, lid van het hoofdbestuur. Vanaf Cai- lantsoog zal om 7 uur gratis een bus via den Oosterweg rijden. We vernemen dat de oprichting van de nieuwe afdeeling verzekerd is daar reeds ruim dertig dames als lid zijn aangesloten. Voor verdere bijzonderheden raadplege men de in dit nr. voorkomende advertentie. HARENKARSPEL WAARLAND DAMCOMPETITIE. De uitslagen van de wedstrijden gespeeld in de 19e ronde der onderlinge competitie luiden: K. VolkersS. Groen Sz. 0—2 C. KomenG. Jonker 20 J. LantmanD. v. d. Gulik Dzn. 11 G. Borst—W. Zwagerman 0—2 Jb. Schrama—A. Komen 0—2 A. Bakker—J. Kooy 02 G. KramerA. Ruiter 20 C. Bakker Jz.—C. Beemsterboer 2—0 KOEGRAS JULIANADORP. Groote non-stop revue van de gymnastiekvereeniging „Sport- lust". Donderdagavond werd in de zaal van het café „Prins Hendrik" van den heer A. Doorn, bovengenoemde gymnastiekuitvoe- ring gegeven voor een volle zaal met be langstellenden. De leiding dezer uitvoering berustte bij den heer J. Molenaar, den be kenden nationalen kampioen. Het pro gramma bevatte 25 nummers, maar dat was voor den heer Molenaar geen bezwaar, alles werd vlot afgewerkt en men was op tijd Geonend werd met de „K.L.M.-marsch" van Schootemeijer, waarna Jan Smit, de automobielendokter, op geestige wijze liet openingswoord sprak, er op. wijzende, dat het voor de eerste maal was dat „Sportlust" een aparte avond voor de gehuwden had bestemd. Van de verschillende nummers noemen we. o.a. het brugturnon voor heeren, dat zeer goed was, hierbij liet ook de heer Molenaar persoonlijk onberispelijk werk zien. Door twee dames werd een „vrije oefening" voor het doek ten beste gegeven. De evenwichtsoefening was tamelijk moei lijk, maar men deed zijn best. De heer KRnkert zong „Zoo ziin de men- schen" en „Voorheen en thans", demon: streerende het verschil in het gymnastiek- cosfuum van vroeger en nu. En voorts kwam „.Tncob TTamel en zijn koor", welk onderdeel van het program ma geweldig insloeg. Klinkert zon? „Droomland" en werd door het „Charlie Chanlin Ballet" met fantasiehoed en snor, gevolgd! Het tweede gedeelte van den avond werd met een bekend wijsje door het orkest ge onend. Hot. brugturnon der eb» mos was goed. De rhvthmische Niels Buck-oefeningen voor dames en hoeren mochten gezien wor den. Het „Saxonhoon-Ballet" zong nog „Mijn' heer Dinges", waarna do jongens zich dam per weerden op het paard. De solo-zan? „Mag ik van u een foto", werd gevolgd door „Ballet in Tirol", „Jamboree" en „0, solo. mio". terwijl ook de T;rolers en pad- vindprs zich niet onbetuigd lieten. j Buitengewoon heeft men van dit goectij verzorgde programma genoten. Aan het slo< dankte de voorzitter allen voor hun belang- «teRing on medewerking, waarna do dans- "«fbohbers n^rr pon walste konden maken. Zooals men weet heeft morgenavond nog een uitvoering plaats.

Schager Courant | 1939 | | pagina 6