DWS leidt in kampioenscompetitie Goed debuut van NEC N. H.V. B. HRC handhaaft ter nauwernood haar fraai record Kostbaar punt voor West Frisia Voor de rust Achilles, daarna DWS superieur Amsterdammers wonnen verdiend met 2-1 De voetbaluitslagen BKC start goed in de promotie-competitie Kampioenschap van Nederland Natuurlijk hebben ook de voetballers volop geprofiteerd van het schitterende Paaschweer, dat zelfs wel eens tè goed voor de bij uitstek wintersche voetbal sport aandeed. DWS heeft de leiding genomen in den strijd om het kampioenschap van Nederl- land. Dat was in de eerste plaats een ge volg van de 21-overwinning, die de Amsterdamsche blauw-zwarten in Assen behaalden, in een wedstrijd, waarin Achilles aantoonde, dat zy haar plaats in de eere-competitie alleszins waard is. Caldenhove c.s. hebben dan ook, zooals de uitslag terecht aantoont, zeer hard voor de punten moeten vechten, welke zij ten slotte door iets meer routine en een tikje betere techniek in de wacht ge sleept hebben. DWS kwam mede aan den kop, doordat de verwachte zege van Eindhoven op het debu- teerende NEC uitbleef. De Nymegenaren zorgden n.1. voor een verrassing, door de thuisclub met 23 klop te geven. Met be langstelling mag men thans het verdere op treden van de NEC-ers tegemoet zien. Voor- loopig zijn zij echter, ondanks hun fraaie overwinning, nog outsiders. D.W.S. 2 110 4—3 3 Ajax 1 1 0 0 2—0 2 N.E.C. 1 1 0 0 3—2 2 Eindhoven 2 0 11 45 1 Achilles 2 0 0 2 1—5 0 W. Frisia behoudt ontsnappings kans Met heel hard werken heeft West Frisia gisteren in Den Helder een kost baar punt op HRC weten te veroveren, tl1). Het hadden er zelfs bijna twee geweest, want kort voor het einde scoor den de roodgelen een naar een onzer en veler anderer meening, feilloos doelpunt, dat echter door scheidsrechter Van Nu llen niet toegekend werd. De bal zou, even voor hij voorgezet en daarna prachtig in gekopt werd, de outlyn hebben gepas seerd. We kunnen er ditmaal geen oordeel over uitspreken, wyl de promotie-kamp IiKCKW ons Polderwaarts had ge voerd. Feit is echter, dat Racings fraaie thuisrPcord aan een zijden draadje gehan gen heeft, maar tenslotte toch gehand haafd bleef welk succes een groot com pliment aan de roodjakkenclub waard is. Een heel seizoen op eigen terrein onge slagen te blijven, voorwaar, dat is geen sinecure Intusschen heeft W. Frisia door haar fraaie resultaat nog een behoorlijke kans om aan de degradatiewedstrijden te ontkomen, behouden Weliswaar is het aantal medegegadigden voor de laatste plaats met twee verminderd (Kennemers en OSV kwamen buiten schot, omdat hun puntenaantal van 14 niet meer door de Enk huizenaren kan worden bereikt), maar HFC en Alcmaria (natuurlijk Alcma- ria!) zijn binnen het bereik der roodgelen gebleven. Alle drie hebben nog slechts één wedstrijd te spelen en het toeval wil, alle drie tegen een tegenstander, welke nergens geen belang meer bij heeft. West Frisia ont vangt thuis nog RCH, HFC gaat op bezoek by OSV, terwijl Alcmaria het tegen de Ken- nemers moet opnemen. Als men weet, dat RCH gisteren met 10 van de kampioen ge wonnen heeft, zal men het met ons eens zijn, dat West Frisia strikt genomen nog... de slechtste kans heeft. Vooral ook, omdat zij nog altijd een punt minder heeft dan HFC en twee mijlder dan Alcmaria. A1 s de Rad- boudstedelingen dan ook nog ontsnappen, dan wordt het met recht een narrow escape! De stand is thans: stand kort voor het einde nog gelyk was. Maar over het geheel genomen heeft Helder een seizoen achter den rug, dat zy het beste doet zoo spoedig mogelijk te vergeten. Ge lukkig gaat de club, mc. het bestuur aan het hoofd, niet by de pakken neerzitten. Met de wetenschap, dat men over tal van jonge, veel- belo\ ende spelers beschikt, ziet men de toe komst zelfs allerminst roosteloos in. Wie de jeugd heeft, heeft de toekomst, redeneert men op 't oogenblik bij Helder. Het zy zoo! Kinheim sloeg Hollandia met 21. Promotie 4e klasse Het begin is goed geweest voor onze Noor delijke vertegenwoordigers. Niet alleen bleken de BKC-ers het met de weergoden op een accoordje te hebben gegooid (het was een dag uit duizenden), maar ze zorgden boven dien, en dit was toch wel het voornaamste, voor een party voetbal die een flinke over winning op de rivaal KW ten volle had ge wettigd. Het is maar 10 geworden, waar voor de kranige KVV-keeper Siem de Boer zich volkomen verdiend op de borst kan klop pen. Volgende week AssendelftBKC. Een flink aantal A.-spelers was aanwezig om den strijd tusschen haar concurrenten gade te slaan. De stand is: BKC KW Assendelft 0 1—0 1 O—l Vierde klasse A. AtlasWieringerwaard eindigde opnieuw in een 11 gelyk spel. Van Wieringerwaard is dit een goed resultaat te noemen als men weet, dat o.a. Saai en M. Schenk ontbraken. DTS schoot uit haar slof tegen N. Nie- dorp, die met een 72 nederlaag de reis naar huis had te aanvaarden. De ruststand was reeds 41 voor DTS. Hier rest alleen nog Wieringerwaard Texel. B.K.C. 18 15 2 1 57—18 32 Schagen 18 10 3 5 40—23 23 Texel 17 7 4 6 50—41 18 W.waard 17 6 5 6 29—26 17 D.T.S 18 7 3 8 45—35 17 M.F.C 18 7 3 8 34—38 17 Atlas 18 6 5 7 31—34 17 N. Niedorp 18 7 3 8 34—50 17 Watervogels 18 6 1 11 38—45 13 Strandvogels 18 3 1 13 19—68 7 EDO 18 12 2 4 38—9 26 RCH 17 10 3 4 40—25 23 WFC 17 9 5 3 31—14 23 HRC 18 7 6 5 43—40 20 Alkrn. Boys 17 6 4 7 32—31 16 Kennemers 17 6 2 8 4145 14 OSV 17 5 4 8 31—36 14 Alc. Victr. 17 5 3 9 30—45 13 HFC 17 4 4 9 27—43 12 W. Frisia 17 2 7 8 25—48 11 Helder eindigt als voorlaatste De laatste wedstrijd van het seizoen is eveneens in een nederlaag voor Helder geëindigd, daar QSC met 32 ten tweede male de meerdere bleef. Zoo eindigt de oudste Heldersche voetbalclub in het der tigste jaar van haar bestaan op de voor laatste plaats van de derde klasse A. Dit is wel een bittere pil, na door de engagee- ring van den heer Longin zoo gespannen verwachtingen. Slechts viermaal heeft Helder dit seizoen de zege kunnen behalen en viermaal werd een gelijk spel bevochten. De overige tien wed strijden leverden evenzoo velt nederlagen op. Als excuus voor de nederlaag van gisteren kan nog aangevoerd worden, dat men met liefst... 9 invallers uit moest komen en dat de 2 G Helder IVDe Cocksdorp I 44 3 G H.R.C. VII—Petten H af gel. Atlas IIWieringerwaard IIafgel. Adspiranten R. Helder E—H.R.C. E1—2 H.R.C. F—Succes B 1—2 Helder F—H.R.C. E 1—1 Gouden Kruis. Wieringerwaard IIIOosterend Iuitgest. Rauchbeker. Texel IWatervogels I 12 H.R.C. E kampioen. In 2 G werd de competitie besloten met Helder 4Cocksdorp, waarby de punten ge deeld werden (44). In 3 G was nog heel wat uitgeschreven, maar de wedstrijden werden alle uitgesteld. By de adspiranten vield in Afd. R. de beslis sing. HRC e werd kampioen, maar minder gemakkelijk dan verwacht verd. Helder f bood nl. kranig tegenstand, stond langen tijd met 10 voor en wist tenslotte een gelijk spel 11 uit het vuur te sleepen. Hieraan had HRC e intusschen juist voldoende. Onze ge- lukwenschen! HRC g behaalde een verras sende 21 sege op Helder e, terwjjl Succes b twee puntjes vergaarde door in Den Helder met 21 van HRC f te winnen. De Gouden Kruiswedstrijd W.waard 3 Oosterend werd uitgesteld. Voor de Rauchbeker startte Watervogels goed. Ze sloeg Texel in eigen huis met 21. Wxel>untieti Smile Masson wint Parijs- Roubain Scliulte elfde. De wegwedstryd ParysRoubaix werd ge wonnen door den Belg Emile Masson, die de 262 km aflegde in 7 uur 17 min. 30 sec., ge middelde van byna 36 km. De Belg kwam al leen te Roubaix aan met ongeveer 2 minuten voorsprong op den wereldkampioen Marcel Kint. De Nederlander Schulte plaatste zich elfde. De laatste heeft buitengewoon goed ge reden en wist zich op de laatste tientallen kilometers byzonder te onderscheiden. Derksen wint te Milaan Onze landgenoot Derksen won op Tweeden Paaschdag de sprint der amateurs op de Vi- gorellibaan te Milaan van den Duitscher Purann, Astolfi (Italië) en Bordosi (Italië). By de stayers werd Lohmann eerste met een totaal afgelegden afstand van 99.830 km. Tweede was Severgnini met 99,800 km, derde Meulemans 99.530 km, vierde Lemoine, vijfde Bovet. Wandeltochten „de Jutter" Goed georganiseerde en daardoor geslaagde tochten. Maandag, 2den Paaschdag, hield bovenge noemde vereeniging haar jaarlyksche wandel tochten over afstanden van 20 en 30 km. Deze kunnen als zeer geslaagd worden be schouwd. Door de genomen militaire maatregelen was men gedwongen van het eertyds vast gestelde parcours af te wijken, doch door de medewerking van politie- en andere autoritei ten had men desalniettemin een heel goed nieuw parcours weten te stellen. Daar het weer zich ditmaal van de goede zjjde liet zien, was reeds by de start, welke in de R.K. Volksbond aan de Molengracht plaats vond, een prettige stemming aanwezig. Te 10 uur vertrokken de deelnemers aan den 30 km-tocht. Er werd in een rustig tempo gewandeld. Voorafgegaan door het hoofd- peleton der Jutters, ging de tocht via Huis duinen, Donkere Duinen, langs de Doggers vaart en den Rijksweg weer terug, naar de startplaats. Ook de deelnemers aan de 30 km (jeugdvereenigingen), welke om 11 uur ver trokken, maakten op een meer bescheiden wijze, een rondwandeling. Na de rust leidde het parcous langs de Buitenhaven, Zeeboulevard, Oude Helder en Tuindorp. De prijsuitreiking. Het was de voorzitter der Jutter, de heer A. v. d. Berg, welke woorden van dank sprak ten aanzien van het Roode Kruis en de politie (in het bijzonder den hoofdinspecteur), om vervolgens het woord te geven aan den heer H. J. A. Lücker, als aanwezend bondsraadslid. Deze bracht namens den N.H.W.B. den dank over aan de deelnemers voor de juiste en prettige wijze waarop gewandeld is geworden. Hy deed een beroep op allen om op de komen de tochten evenzoo aanwezig te willen zyn, en eindigde met een opwekkend woord ten aanzien van die vereenigingen welke nog geen lid zijn van den N.H.W.B., om alsnog toe te treden. Daarna ontving iedere deelnemer een keurig uitgevoerde herinnering, terwijl de navolgende vereenigingen ieder een groepsprijs deelachtig werden: 30 km: W.S.V.A, Amsterdam; Stormvogels, IJmuiden; O.S.B., Utrecht; de Zilvermeeuw; de Duinkanters; Speeltuinver. Den Helder (afd. Centrum) en de Volharding, allen te Den Helder. 20 km: De DuinKanters, Speeltuinver. Den Helder (afd. Centrum), Nederlandsche Pad-, vindsters Gilde en de Volharding te Den Helder. Verder liepen nog individueele loopers mede van de vereenigingen de Wandeltoerist, Haar lem; SOS., Hoogwoud en de Zwerm, Am sterdam. Mede door het feit dat de Jutter het systeem van „extra pryzen" niet meer toe gepast had (bravo!), duurde deze prijsuitrei king slechts kort. Te 4 uur behoorden deze, goede georgani seerde tochten, dan ook weer tot het verleden. Waterfeest K.O.O.S. Van Dinsdag tot en met Zaterdag 15 April zal het jaarlyksche Wapenfeest van den Kon. Onder-Officiers Schermbond plaats hebben in de scherm- en gymnastiekzalen der Konink lijke Militaire Academie te Breda. In het uitgebreid programma, dat een dezer dagen verscheen, vinden wij in een zeer lange lijst van namen voor het Eerecomité ook de namen van den schout-bij-nacht H. Jolles, commandant der marine te Willemsoord en van den kapitein der mariniers W. J. van Rhijn, hoofd van het onderwijs der G.S.S. Rijkswerf, alhier. Door de Kon. Marine is aan deze wedstrij den de noodige aandacht geschonken en mede door de medewerking van de Marine Sport- vereeniging „Zeemacht", hebben eenige be kende en onbekende schermers der Kon. Marine ingeschreven. De sergeant-majoor der mariniers Th. v. d. Sel, sergt. der mariniers Etteger, de korporaals G. v. d. Blaak en H. Fetter schreven in voor de volgende wedstrij den: Dinsdag 11 April, hoofdklasse A, degen; Woensdag, hoofdklasse A, floret en Vtydag 14 April, hoofdafdeeling A, sabel. Deze vier schermonderwijzers moeten reglementair deel nemen in de hoofdafdeelingen A, daar zy als professeurs werkzaam zyn, Hoewel zij het moeilyk zullen hebben tegen bekende tegen standers, geven wij hen een goede kans op een behoorlijke plaats. In afdeeling 2, floret, op Woensdag, afdeeling 2, sabel, op Donder dag en afdeeling 2, degen, op Vrijdag, komen uit onze stadgenooten sergeant der mariniers R. Dellebeke en de marinier le klasse W. J. Walder. Tenslotte nemen nog deel op sabel voor korpraais en manschappen op Vrijdag de korp.-schrjjver Hoendervoogd en de mon teur Andriessen Achilles viel echter weer niet tegen De goede start, die Achilles de vorige week in Amsterdam tegen Ajax had, deed het beste voor de Noordelijke kam pioenen verwachten en inderdaad had de thuisclub by de rust niet alleen een 10 voorsprong genomen, maar bovendien een spel gedemonstreerd, dat misschien tech nisch niet zoo goed verzorgd was als dat van DWS, de verdediging der gasten door haar aanvalsspel handen vol werk gaf. En indien deze aanvallen resoluter waren afgewerkt, dan had het er voor de Weste lijke kampioenen by half-time niet best uitgezien. Maar even optimistisch als de duizenden bezoekers op dat tijdstip waren, even ontgoocheld zullen z^ in de tweede helft zijn geworden, toen Achilles door het steeds beter wordende spel van DWS zoo goed als geheel in de verdediging werd gedrongen, waardoor speciaal DWS' rech tervleugel meerdere openingen in de thuis club-verdediging kon maken en Steinmetz en zyn nevenspelers kans op kans kregen om doelman Brons te passeeren. Dat het in die periode tot slechts twee doelpunten beperkt bleef, doet voldoende blijken, dat ook het aanvalsspel van DWS slecht verzorgd was. Uit dit alles valt gemak kelijk te concludeeren, dat deze wedstrijd er een was met twee geheel verschillende speel- helften. Inderdaad gaf de thuisclub voor de rust doorgaans den toon aan, waarby veel van het goede positiekiezen van de DWS-ers viel te genieten, maar de Asser-verdediging toch zulk een groot struikelblok voor de blauw-zwarten bleek, dat doelman Brons zoo goed als niet aan het werk behoefde. Een fout bij de thuisclub bleef echter het teveel achter blyven van de middenlinie; waardoor eensdeels de Asser-voorhoede niet voldoende gesteund werd en anderdeels de DWS-middenlinie, waarin spil Melchers zich in hoofdzaak tot het bewaken van Achilles' aanvalsleider had ingesteld, meermalen het leder naar de helft der thuisclub kon doen verhuizen zonder dat daarin echter groot ge vaar zat. De Achilles kanthalfs Jongman en Snyder hielden hun vleugels uitstekend in bedwang, terwijl Bimold en Van Staveren Sr. hun aan vankelijke -out om op een lyn te spelen, spoe dig lieten varen, waardoor midvoor Steenmetz die aanvankelijk een gevaar leek voor de Asser verdediging, het niet meer zoo gemakkelijk kreeg om positie te kiezen. Vooral Draeger en Slot hadden aan Jong man een lastig te passeeren tegenstander en de keeren, dat de Amsterdamsche rechtsbuiten dan ook gevaarlijk was, waren te tellen. Zooals gezegd droegen de Asser aanvallen een veel gevaarlijker aspect en ze waren het inderdaad ook. Vooral van Zant deed op de rechtervleugel meermalen uitstekend werk en Fanger werd evenals van Stokken St., die blykbaar last van een beenblessure had en zich na de rust ook door Walter liet vervangen, meermalen gepas seerd, waarby Achilles'rechtsbuiten er steeds in kon slagen het leder in het DWS-doelgebied te laten neerkomen. Maar het binnentrio van de thuisclub ont brak het aan de noodige snelheid om hierop te reageeren, waardoor de tactisch spelende Cal denhove steeds kon ingrijpen. Toch behoefde de Asser aanhang niet lang op het eerste doelpunt te wachten. Er waren juist tien minuten gespeeld, toen een hands van spil Melchers Achilles aan een vrijen trap hielp, die door Van Zant tegen den paal werd geschoten, waarna Kamphuis het leer opving en onhoudbaar langs Bruist schoot. Dit doelpunt veranderde het aspect van den stryd niet. Achilles bleef gevaarlijker, hoewel DWS zich technisch iets beter onderlegd toon de. De Amsterdammers forceerden enkele hoekschoppen, die echter, hoewel uitstekend genomen, geen resultaat brachten, daar ook de DWS-binnenspelers hierop onvoldoende rea geerden. Steinmetz toonde zich nog het meest actief, maar was een enkele maal ongelukkig met zijn schoten, terwijl doelman Brons een enkele kans, aan Wiertz en Slot geboden, op resolute wijze ontnam. Intusschen hadden de Assenaren ook diverse aanvallen opgezet, waarby zelfs een doelpunt werd gescoord, toen van Zant het leder weer hoog voorzetten en de linkervleugel doelman Bruist zoodanig op het lyf zat, waarna hij in het dole verdween. Scheidsrechter Metz had evenwel hands geconstateerd. In de laatste minuten van de eerste helft demonstreerde de DWS-voorhoede nog enkele keeren haar schotloosheid, zoodat de rust met een alleszins verdienden 10 voorsprong voor de thuisclub aanbrak. De tweede helft. De tweede helft bracht echter een groote ommekeer. Na den aftrap werd Draeger aan het werk gezet, een afgemeten voorzet volgde en een groote dekkingsfov.t van de Achilles- verdediging, waarvan Wiertz dankbaar pro fiteerde, w -rd de thuisclub reeds noodlottig. Hard schoot Wiertz, onder den vallenden Brons door, in de Asser touwen, 11. Dit was het sein van een groot Amster- damsch overwicht, want DWS nam het spel meer en meer in handen en demonstreerde veelal zulk een groot overwicht, dat het was, of er geen tegenparty meer bestond. Na een kwartier namen de Amsterdam mers een 12 voorsprong, toen Draeger het leder kreeg toegespeeld en Brons met een hard diagonaal schot geen schyn van kans gaf. De meeningen, of Draeger het leder in buitenspelpositie kreeg toegespeeld, liepen nogal uiteen, maar de heer Metz kende het doelpunt resoluut toe. Steeds beter ging de DWS-ploeg spelen en de stryd was reeds een half uur oud, toen de thuisclub haar eerste hoekschop na de rust wist te forceeren, maar Marring plaatste achter. Een fraaie kans, om den voorsprong te ver- grooten, werd vervolgens door Slot, toen van Staveren zyn doelman in den weg liep ge mist, terwyl direct daarop van Stokken Jr. tegen den bovenlat kopte. Over alle linies was DWS de meerdere en de keeren, dat Achilles aanviel, waren te tellen, totdat de laatste tien minuten de thuisclub weer iets beter in haar spel kwam. Van Zant zette goed voor, waarna Kamphuis fraai inkopte maar buitenspel was oorzaak, dat dit doelpunt geannuleerd werd. K. N. V. B. Kampioenschap van Nederland. AchillesD.W.S1—j EindhovenN.E.C2-3 le klasse. AFDEELING I. XerxesSparta 8-^ H.B.S.Stormvogels 2-1 AFDEELING II. D.O.S.D.H.C3—J R.F.C.'t Gooi afgei, D.F.C.Haarlem 3—3 AFDEELING IV. Willem H—P.S.V2-1 Promotie-degradatie. AFDEELING III. Z.A.C.—S.C.H4-1 AFDEELING V. W.V.V.—F.V.C 2e klasse A. R.C.H.E.D.O1-0 H.R.C.—West-Frisial-i 3e klasse A. Q.S.C.—Helder 3-1 KinheimHollandia 2—1 Promotie ke klasse. B.K.C.—K.V.V1-0 Jfe klasse A. AtlasWieringerwaard 1—1 D.T.S.Nieuwe Niedorp 7—1 Res. Se klasse. West-Frisia II—H.R.C. Hl 6-3 Verrassende zege van NEC Ondanks een groote meerderheid van de Philipsstad-bewoners, die geschraagd was door betere techniek en taktiek, zijn de NEC-ers er in geslaagd, dank zij enkele gevaarlijke snelle uitvallen en mede door het phenomenale werk van keeper Nagtegaal, de thuisclub een kleine nederlaag toe te brengen. Reeds na pl.m. een kwartier spelen nam NEC de leiding, maar tien minuten voor de rust maakte De Zeeuw uit een penalty gelijk, Nog voor de eesrte helft verstreken was, namen de Nijmegenaren opnieuw de leiding door Lodensteyn, die gebruik maakte van een onoordeelkundig terugspelen van Giesberts. Nadat Eindhoven voor de tweede maal een penalty had toegewezen gekregen, welke nu door De Zeeuw meters naast werd geschoten, kwam na en kwartier spelen toch de ver diende gelijkmaker tot stand (22). Twee minuten voor tijd viel de beslissing. Een oersnellen uitval van NEC na een periode van overwegend sterker zyn van Eindhoven, bracht den bal bij den rechtsbinnen, die geen moment aarzelde om zijn club de overwinning te bezorgen (23). Wij zouden, gezien het spelpeil waarop deze kamp stond, de spelers werkelyk te veel eer bewijzen, wanneer we tot een uitvoerige be schouwing overgingen. Zwaluwen-Roode Duivels Samenstelling der Zwaluwen. Zondag 16 April om half drie spelen de Zwaluwen in het Feyenoord-stadion te Rot terdam den jaarlijkschen wedstrijd tegen da Roode Duivels. De ploeg der Zwaluwen is als volgt samen gesteld: Doel: Van Male (Feyenoord). (Be Quick). Achter: Pijpers (Feyenoord) en Pienter Midden: B. Paauwe (Feyoord), Van der Heide (Feyenoord) en Van Buitenen (H.D. V.S.). Voor: Van den Beukei (A.D.O.), De Boer (K.F.C.), Engelsman (Quick N.), Hazeweyer Jr. (A.F.C.) en Linssen (Feyenoord). Reserves zijn: Pil (Sparta), Van der Horden (C.V.V.), Rysdijk (Xerxes) en De Bock (Sneek). Vriendschappelijke wedstrijden le Paaschdag. PAASCHTOURNOOI AMSTERDAM. Amsterdam Blauw Wit—F.C. Mechelen 3—1 AjaxNemzeti 48 Den Haag: A.D.O.Wimbledon F.C. 25 Groningen Be QuickMoore Green 2—8 2e Paaschdag. BLAUW WIT—AJAX PAASCHTOüRNOOL F.C. MechelenNemzeti 21 AjaxBlauw Wit 02 Quick 1—H.F.C. 2 4—2 Cromvliet—Red Star (Zwitserland) 3—1 U.V.S.—Wimbledon F.C. 0—3 SneekMoore Green F.C. 3—1 D-ammtn Keiler Nederlandsch kampioen De herkamp tusschen Keiler en Vos om het persoonlyk kampioenschap van Ne derland is beslist ten gunste van Keiler. Vos maakte in de derde partij remise. De eindstand luidde: Keiler 4 punten, Vos 2 punten.

Schager Courant | 1939 | | pagina 6