DE VERJAARDAG VAN H. K. H. PRINSES JULIANA. H. M. de Koningin, die Zondag ter gelegenheid van den verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana op paleis Soestdijk vertoefde, woonde des ochtends in gezelschap van het Prinselijk Paar den dienst in de Ned. Herv. Kerk te Baarn bij Hr. Ms. kruiser „Sumatra" vuurt een salvo af tijdens den Zaterdag te Rotterdam gehouden vlootdag De verjaardag van H. K. H. Prinses Juliana werd te Baarn reeds Zaterdag gevierd. Het Prinselijk Gezin achter een der ramen van het paleis Soestdijk, waar de Baarnsche schooljeugd een bloemenhulde bracht Ajax nam de leiding in de kampioenscompetitie door een 2 1 overwinning op N.E.C., welke Zondag in het Ajax- stadion te Amsterdam werd behaald. Een spelmoment voor het doel der Nijmegenaren De pony „Astrid". welke door de Baarnsche Rijvereeniging aan Prinses Beatrix ten ge schenke is aangeboden, is Zaterdag door Z. K. H. Prins Bernhard in ontvangst genomen Een talrijke menigte omstuwde de auto, waarmede de Koninklijke Familie zich Zondagmorgen van Paleis Soestdijk naar de Ned. Hevr. Kerk te Baarn begaf Z. K. H. Prins Bernhard dankt het bestuur der Baarnsche Rij vereeniging, welke Zaterdag de pony „Astrid" (midden) aan Prinses Beatrix ten geschenke heeft aangeboden Het nieuwe vlaggeschlp der Java-China Japan-Lijn, de „Tjitjalenka", bij de Ned. Scheepsbouw Mij. te Amsterdam gebouwd, heeft Zaterdag op de Noordzee proefgeyaren Maisky, de Russische gezant te Londen, bij zijn aankomst uit Moskou op Le Bourget De diplomaat na het verlaten van het vliegtuig

Schager Courant | 1939 | | pagina 4