EEN BORSTBEELD VAN H. M. DE KONINGIN. De bekende beeldhouwer Peter Roovers In zijn atelier te Mook bezig met het vervaardigen van een borstbeeld van H. M. de Koningin. Links het model, dat door den beeldhouwer gemaakt werd nadat H. M. de Koningin voor hem geposeerd had Op Hemelvaartsdag werd het nieuwe Clubhuis van de Heldersche watersportvereniging H.W.N. officieel in gebruik genomen. Burgemeester Ritmeester knipt het traditioneele lint door, waarmede na 10 jaar voor de H.W.N. een ideaal in vervulling gaai Ven links naar rechts de heer Dokter, de burgemeester en de voorzitter van H.W.N. de heer Coen Bot. (foto Modern) Mr. J. G. R. Vos werd Vrijdag ge ïnstalleerd als burgemeester der ge meente Eenrum (Gr.). Bij aankomst aan het gemeentehuis werden aan de echt- genoote van den nieuwen burgervader bloemen aangeboden Jong Volendam deed de deelnemers aan het Spoorwegcongres uitgeleide, toen het gezelschap deze week een bezoek aan het karakteristieke dorp had gebracht De Hertog en de Hertogin van Kent woonden In Olympia Hall te Londen de opening van hèt jaarlijksch militair feest bij. - De hooge gasten in de eereloge Een langs radiografischen weg overgebrachte foto van de plechtige ontvangst van het Engelsche Koningspaar door het Canadeesche Parlement te Quebec. De koninklijke gasten luisteren naar een der begroetingsredevoeringen Een met papier geladen zol derschuit zonk Vrijdag in de Heerengracht te Amsterdam Een goedgeluimde Duce - Op zijn jongste Inspectiereis naar de Italiaansche grenzen had Mussolini een vriendelijk woord en een gulle lach voor de jeugd, die onder moeders toezicht den regeeringsleider veiwelkomde Koningin-weduwe Mary van Engeland bracht Vrijdag, vergezeld van Lord Londonderry, een bezoek aan het Chelsea-hospitaal

Schager Courant | 1939 | | pagina 11