H. M. DE KONINGIN TE BRUSSEL ONTVANGST TEN STADHUIZE. Het Engelsche Koningspaar in Canada. Een snapshot van het be zoek van Koning George en Koningin Elizabeth aan het Parlement te Ottawa De aankomst van H. M. de Koningin met Z. M. Koning Leopold aan het stadhuis te Brussel voor de officieele ontvangst Op Ypenburg worden de adspirant-kortverband officier-vliegers in opdracht van het Luchtverdedigingsfonds door de Nationale Luchtvaartschool opgeleid voor het M-brevet. Ook het bij brengen der beginselen van den militairen tucht wordt niet vergeten (inzet). Hiervoor zorgt een onder-officier van de Koloniale Reserve De Gilles uit Bin- che tijdens hun karakteristieke dansen, welke zij te Brussel voor H. M. de Koningin uitvoerden Het m.s. .Koningin Emma van de Mij. .Zeeland' arriveerde Woensdag voor een tweedaagsch bezoek te Amsterdam. De •Koningin Emma" is het nieuwe schip, dat bestemd is voor den dagdienst Vlissingen Harwich Minister Van Boeyen vierde zijn 50sten verjaardag. Het zoontje van den minister doet zijn vader uitgeleide Ofschoon de Hooge Raad het nieuwe R A P. verbindend had verklaard, bleef Woensdag het meerendeel der .wilde bussen" rijden in afwachting van de maatregelen der politie De ontvangst van H. M. de Koningin ten stadhuize te Brussel. De vorstin in gezelschap van Z. M. Koning Leopold en burgemeester Max De publicatie van het Engelsche witboek inzake Palestina ontketende in de betreffende landstreken heftige agitatie. Een protestmarsch van Joden door Jerusalem. Zwaar bewapende militaire afdeelingen houden toezicht De auto van Koningin-weduwe Mary van Engeland, waarmede Dinsdag het ongeluk geschiedde, dat wonder boven wonder goed afliep, wordt van de plaats der botsing weggevoerd

Schager Courant | 1939 | | pagina 10