TREINONGELUK IN NORFOLK. DE HOLLANDIA-ROEIWEDSTRUDEN. m igi Ramsgate wordt de meest beveiligde plaats van Engeland, wanneer de nieuwe bomvrije schuil-galerijen meteen lengte van meer dan drie mijlen gereed zijn. Zij zullen 35 (XX) personen kunnen bergen en zullen van de meest moderne installaties voorzien zijn Ter eere van het bezoek van Prins Paul aan Berlijn werd Vrijdag een parade gehouden In de Duitsche hoofdstad. De troepen defileeren voor Adolf Hitier en den Yugoslavischen gast Hel reddingswerk Van den Engelschen onderzeeër .Thetis". - Een luchtfoto van de plaats des onheils. Rechts op de foto onder scheidt men den achtersteven van de .Thetis', die juist boven water uitsteekt. Links een drietal reddingsbooten Hr. Ms. flottieljeleider .Tromp" bracht dezer dagen een be zoek aan Oslo. De Nederland- sche oorlogsbodem aan de kade De seizoen-actie voor het gebruik van meer zuivelproducten is Vrijdag te Alkmaar geopend door den burgemeester, jhr. mr. F. H. van Kinschot, ter gelegenheid van het congres van den Ned. Bond van Boerinnen en andere Plattelandsvrouwen y-w- De heer André F. Postmaa is benoemd tot chef-instructeur van de Nationale Luchtvaartschool op Schiphol, als op volger van den heer S. de Mul, die naar Ned. Indië is vertrokken Een passagierstrein, op weg naar Londen, botste op een overweg In Norfolk tegen een vrachtauto en derailleerde. Een luchtfoto van het ongeluk, dat verschillende personen het leven kostte De damesploegen van „Dordt", „Vliet", „Spaarne" en „Laak" (v.l.n.r.) tijdens den eindstrijd stijl- roeien-vierriems gieken op den eersten dag der „Hollandia"-wedstrijden te Alphen aan den Rijn De eerste étappe van de Ronde van Duitschland is gewonnen door den Nederlander Schulte. De renners bij het vertrek uit de Berlijnsche Lustgarten

Schager Courant | 1939 | | pagina 12