DE JOODSCHE VLUCHTELINGEN TE ANTWERPEN Ter gelegenheid van het 125- jarig bestaan van het 21ste regiment infanterie te Amers foort werden Zaterdag drie parade-trommen aangeboden door de reserve-officieren van dit regiment Na wekenlang zwerven eindelijk in veilige haven. De .St. Louis" met negen honderd Joodsche vluchtelingen aanboord, arriveerde Zaterdagmiddag te Antwerpen. Gelukkige passagiers uiten hun vreugde op het oogenblik, dat het schip aan den wal meert Om het landskampioenschap werd Zondag te Assen de voetbalwedstrijd Achilles-Ajax gespeeld, welke door de Amsterdammers gewonnen werd met 5—2 Het Hulpcomité voor de vluchtelingen begeeft zich te Vlissingen aan boord van de .St. Louis", die Zaterdag op de reede voor anker ging, om later weder naar Antwerpen op te stoomen Een der demonstraties, welke dagelijks gehouden worden op de luchtbe schermingstentoonstelling te Parijs De wereldbenroemde Zuid-Afrikaan A. D. Locke heeft het Nederlandsch open golfkampioenschap op de links van de Kennemer Golfclub te Zandvoort behaald. De kampioen op de laatste green aan slag Het hoofdnummer, achtriems gieken seniores, werd Zondag tijdens de internationale roeiwedstrijden van de .Koninklijke op de Boschbaan te Amsterdam gewonnen door .Nereus", gevold door .Njord" en .Laga' Japansche soldaten landen te Tientsin, welke stad, in verband met de Japansch - Engelsche spanning thans in het middelpunt der internationale belangstelling staat Op de Westeinder plassen te Aalsmeer heeft de „Nieuwe Meer" Zondag zeil wedstrijden gehouden. Een overzicht

Schager Courant | 1939 | | pagina 4