DR. H. COLIJN OP DEN RUIGENHOEK. DE „KARIMATA" NAAR IN I, V <r Journalisten trachtten tervergeefs iets te weten te komen, toen dr. H. Colijn Vrijdag een lang durig bezoek aan H. M. de Koningin op den Ruigenhoek bracht De wagen reed door De Spoorwegtentoonstelling te Amsterdam in aanbouw. - 168 jonge werkeloozen zijn hierbij te werk gesteld. Het emplacement in wording lot besluit van zijn tweedaagsch bezoek aan Zuid Limburg bezichtigde Z. K. H. Prins Bernhard Vrijdag de Staatsmijn Maurü te Lutterade. De Prins inspecteert de reddingbfigade. Inzet: na een ondergrondsch bezoek van twee uur Geëscorteerd door zes sleepbooten is de tinbaggermolen „Karimata" Vrijdag van Kinderdijk naar Hoek van Holl gesleept, om daar door de .Roode Zee" te worden overgenomen en naar Ned. Indië te worden gebracht - transport passeert Rotterdam Zwaar werk in den Tour de France. De Belg Vissers in actie bij het beklimmen der steile hellingen in de étappe Pau Toulouse Dr. H. Colijn terug in zijn woning aan de Stadhouderslaan te den Haag na het onderhoud met H. M. de Koningin, dat hij Vrijdag op den Ruigenhoek had Doodvermoeid arriveert Vietto in het stadion te Toulouse, na het bezit van de gele leiderstrui in den Tour de France met succes verdedigd te hebben Tegenover het paleis op den Dam te Amsterdam wordt weder een monumentale ver siering opgericht in verband met de aanstaande blijde ge beurtenis in het Prinselijk Gezin, De Kaagweek is Vrijdag begonnen met de eerste we strijden. Er was weinig wind. Een der regenbogen in ar

Schager Courant | 1939 | | pagina 12