DE BRUG OVER DE NOORD TE ALBLASSERDAM GEOPEND. 250 arbeiders zijn te werk gesteld bij den eanleg van het noodvliegveld onder de gemeente Noordwijkerhout Dit vliegveld zei binnen veertien degen gereed moeten zijn Snelle motor booten, uitgerust met twee torpedo- lanceer buizen worden door de Britsche marine B*bru*kt bij den strijd tegen vijandelijke onder zeeërs ten dezer vaartuigen op topsnelheid Het oorlogsmuseum van den heer J A Wilton van Reede 't Haandag in de Kon Kunstzaal Kleykamp te Den Haag in veiling gebracht - Zeer merkwaardige voorwerpen kwamen den eersten dag onder den hamer Koningin Elizebeth van Engeland tijdens de rede. welke de vorstin per radio tot de vi ouwen van haar Rijk hield De brug over de Noord le Albleiierdem is Dinsdag In tegenwoordigheid van vele autoriteiten oHicieel geopend, bij welke gelegenheid de aanwezigen een wandeling over de nieuwe oeververbinding maakten Da niauwa Roamaanscha gazant ta Dan Haag haalt Dinsdag tan palaize Noord- ainda zijn geloofsbrieven aan H. M. da Koningin ovarhandigd. - Links da gazant, Z.Exc. N. Dianu; rachts da kamerheer-ceremoniemeester van H. M. de Koningin, Ph. J. graaf van Zuylen van Nijevelt Ean jonge piloot uH Nieuw Zeeland, In dienst bij de Engel scha lucht- strijdkrachten in Frankrijk, wist in aan gevecht mat aan Duitsche machina dan tegenstander onschadelijk ta maken, doch stortte zalf van groote hoogte naar. - De inzittenden vonden dan dood, da machina werd verpletterd Da haar A C van Waas. wlen op zijn verzoek eervol ontslag verleend is als burgemeester dar gemeente Zuiddorpe Anthony Eden neemt afscheid na het bezoek, dat verschillende cngelsche ministers dezer dagen aan Frankrijk en da troepen aan het Westelijk front brachten Z.Exc. S. Bentzon, de nieuwe Noorsche gezant bij het Nederlandsche Hof, heeft Dinsdag te Den Haag zijn geloofsbrieven aan H. M. de Koningin overhandigd. De gezant (1'nks) bij het vertrek naar het paleis

Schager Courant | 1939 | | pagina 4