GEREDDEN VAN DE „SIMON BOLIVAR", Een schrijnend tafereel na aan komst van de .Oranje Nassau" te Vlissingen met geredden van de .Simon Boiivar". De heer B. W. J. Leijen, chef pessage van de K N S M ont fermt zich over twee kinderen, wier moeder met drie andere kinderen bij de ramp omkwam. Links de ongelukkige vader Tijdens de nationale zwemwedstrijden te Rotterdam heeft Cor Kint Zondagavond het op naam van iet van Feggelen staand wereldrecord 200 meter rugslag verbeterd. Da nieuwe kampioene (links) drinkt met de vorige record houdster een kopje thee na afloop van den wedstrijd Met de .Oranje van de Maatschappij Zeeland is Zaterdag een i geredden van de .Simon Boiivar" in ons land teruggekeerd. De aankomst van het schip te Vlissingen De voetbalwedstrijd Stormvogels Blauw Wit te IJmuiden was de eenige. welke Zondag in afdeeling 1 der K.N. V.B.-competitie werd gespeeld, daar de overige ontmoetingen wegens het slechte weer geen doorgang vonden. De hoofd stedelijke club won met 3 0 Ir. J. Rutten, aan wien eervol ontslag verleend is als directeur van het ge meentelijk gasbedrijf te den Haag Per vliegtuig is In Medan aangekomen, ter regeling van verkoopen van Dell- tabak naar Amerika, de heer J. T. Cremer jrzoon van- den directeur der Deli- Maatschappij. Rechts de heer Cremer Geredden van de .Simon Boiivar", die Zaterdag met de .Oranje Nassau" van de Maatschappij Zeeland In ons land terugkeerden, verlaten het schip na aankomst in Vlissingen Vele boeren In de omgeving van Arnhem ondervinden weer groot ongerief van de overstroomingen tengevolge *en den was van den Rijn. Het verkeer kan op sommige plaatsen slechts per roeiboot geschieden het Hilversurmche Sportpark werden Zondag draverijen gehouden. Eenige deelnemer» in actie op het door hevige regen» in een modderpoel herichapen parcour»

Schager Courant | 1939 | | pagina 4