HET JUBILEUM VAN Mr. Dr. A. BARON RÖELL. Bij de inzameling in Zweden ten bate van Finland, werden door vele burgers talrijke kostbaarheden geschonken en Prins Wilhelm en Lennart Bernadotte belastten zich met den verkoop dezer aanzienlijke gaven Minister H. van Boeyen wenscht de Commissaris der Koningin in Noord Holland, mr. dr. A. baron Röell geluk met zijn benoeming tot Commandeur in de Orde van den Nederlandschen Leeuw ter gelegenheid van zijn zilveren ambtsjubileum De bakkerij in de openlucht. De .kuch" voor de Duitsche soldaten aan het Westelijk front komt zoo juist uit de oven Ook aan de kusten waakt de Fransche In diepe rust Een kijkje in het kwartier der manschappen van de m,r't 6-bd. luch.S.riidkr.ch«.n ..rg.„, i„ Frankrijk* De huldiging van mr. dr. A baron van Röell bij zijn zilveren ambtsjubileum als Commissaris der Koningin in Noord Holland. Het door de Statenleden geschonken borstbeeld werd onthuld door freule A. Röell. Links de jubilaris en zijn O. en O organiseert in de zwembaden van ver- schil'ende plaatsen in Nederland zwemcursussen voor militairen. Tijdens de les Practische oefeningen in het zwemmen met geweer vormen een der onderdeelen van de door O. en O. voor de Néderlandsche militairen georganiseerde zwemcursussen Het werk van het Finsche Roode Kruis aan het Salla-front stelt aan de leden zware eischen in verband met de koude en de uitzonderlijke weersgesteldheid. Een-der posten nabij de voorste linies Oliver Stanley, de nieuwe Engelsche minister van Oorlog, in zijn depar tement

Schager Courant | 1940 | | pagina 4