NA DE RAMP VAN Na het ongeluk met de -O. 11"". De werkzaamheden In en bij het gat, dat door de sleepboot „Amsterdam" in de boegbuiskamer van de duikboot geramd werd De nieuwbenoemde directeur van het Postkantoor te Schagen, de heer D. J. Bisschop, referendaris 2de klasse te Amsterdam Sumner Welles, de Amerikaansche onderstaatssecretaris van Buitenlandsche Zaken, werd tijdens zijn verblijf in Parijs door president Lebrun op het Elysée ontvangen. - Het Fransche staatshoofd met zijn gast (links) In een geanimeerd gesprek Het Nederlandsche motorkust vaartuig „Saba", dat nabij de Engelsche Oostkust door een bommenwerper werd bestookt, is in Amsterdam aangekomen, waar het schip ligplaats heeft in do hinnAnhauAn De ramp met Hr. Ms „O. 11". Het stoffelijk overschot van den sergeant-telegrafist F. W. J Steenvoort en van den kok A- Postma wordt met militaire eer buiten de gemeente Den Heldar gebracht Langs den weg slaan duizenden menschen den droeven stoet gade Ten bate van het Finsche Roode Kruis werd te Schiedam een oliebollendag gehouden. De bereiding der producten geschiedde in de huishoudschool Waar drie menschen het leven lieten. Alvorens Hr. Ms. „O. 11" naar de Marinewerf werd versleept, moest het gat in de boegbuiskamer verder uit gebrand worden, teneinde het daarna tijdelijk te dichten Voorjaarsmode in de dierenwereld. De kynotogenclub „De Hofstad" hield in den Haagschen dierentuin een club match, waar bovenstaande poedel, in zijn smetteloos pakje, kranig voor den dag kwam

Schager Courant | 1940 | | pagina 4