„Buizerd" verpletterd? Melk op de Lagere scholen U hebt het zèlf in de hand... MAGGI8 AROMA ,jlkd TTlgnha/iM maaM ió goed" Modeshow Lienesch Engeland blijft optimistisch „Hitier begrijpt de democratie niet" Generaal J. Th. Alting von Geusau overleden RAAD WARMENHUIZEN Slechte woning blijft. 't Is niet leuk met een visitekaartje van on bewoonbaarverklaring op de deur te zitten. Een uitgebreid melk- debat. De kermis thans begin Au gustus. Een modderboel. Krabbendammers „kladdige" lui? De Raad vergaderde gistermiddag. Voorzitter was de burgemeester, de heer H. Nolet, secretaris de hoor Rijs. De heer van Buuren is afwezig. Na opening en goedkeuring der notulen kwamen eenige, deels formecle ingezonden stukken aan de orde. B. en W. stellen voor afwijzend te beschikken op een subsidiever zoek van de Ver. voor IJsbestrijding in Nrd. Holland. Aldus besloten. Voorgesteld wordt een verzoek van de nat. commissie tegen het alcoholisme om het maximum aantal vergunningen in de ge meente te verlagen van 7 op 5, aan tc hou den. Aldus besloten. Kasgeldleening. Vastgesteld wordt een kasgeldleening van f 100.000 aan tc gaan met een bepaling dat het opgenomen kasgeld het in rekening-cou rant opgenomen bedrag niet mag overschrij den. Aldus besloten. Begrootingswijzigingen. In de begrooting 1939 worden eenige ad ministratieve wijzigingen aangebracht Aldus besloten. Er zijn geen betere woningen. De inspectie van volksgezondheid geeft in overweging het perceel Dorpsstraat 178 on bewoonbaar te verklaren, doch daar geen ander woning in de gemeente beschikbaar is. adviseeren B. en W. daartoe niet over tc gaan. De heer Roozendaal vindt het wel gemak kelijk er zoo van af te stappen, maar in de gemeente denkt men er anders over. Spr. wijst op de ministeriecle circulaire omtrent woningbouw, maar dan moet men beginnen met onbowoonhaarverklaring. Gaat het er soms om om betreffende persoon niet in moeilijkheden te brengen? Voorzitter meent niet dat door onbewoon baarverklaring de zaak verhaast wordt. Er komt alleen een bord op de deur: onbe woonbaar en dit visitekaartje zal nog wel jaren blijven. De zaak is niet eenvoudig, er is over geconfereerd tusschen particulieren en B. en W. zouden er meer van hooren. Men heeft echter nog niets vernomen. Weth. Mink brengt eveneens de woning bouw met overheidssteun ter sprake, maar dit geval is wel wat ongelukkig gekozen. Het is wel goed er in het algemeen de aan dacht eens te vestigen op de circulaire. Men moet er echter rekening mee houden, dat het geld niet wordt weggegeven en dRt men aan zekere verplichtingen moet voldoen. Weth. Molenaar sluit zich bij de woor den van den voorzitter aan. Het voorstel van B. en W. wordt aange nomen. School voeding. De bond van groote gezinnen verzoekt om een subsidie van f 200.om 10a 110 dagen per jaar kinderen van de eerste twee klassen van de lagere scholen voor melkvoorziening in aanmerking te doen ko men. B. en W. adviseeren afwijzend. doch stellen zich voor zoo noodig individueel hulp te verleenen. Andere instanties zouden daarbij kunnen worden ingeschakeld. Voorzitter zegt dat het college het over deze zaak onderling niet eens is. De heer de Groot is voor verstrekking van melk. De heer Dekker wil de verstrekking over alle klassen, maar alleen kinderen die h§t noodig hebben gedurende de wintermaan den. De heer Roozendaal acht den bond voor groote gezinnen wel competent de melk naar billijkheid te verdeelcn en ziet de zaak als een groot belang voor de volksgezond heid. Voorzitter verklaart dat hij zelf tegenstan der is van voeding en melkvorstrekking op de scholen, omdat hij als principe heeft, dat de opvoeding in het gezin dient te ge schieden. De ouders moeten het kind voeden den kinderen moet dit steeds voor oogen worden gehouden. Spr. weet dat er helaas ouders zijn. die deze taak niet kunnen ver vullen. en omdat wij allemaal schuldig zün aan de maatschappelijke toestand moe ten we ook aliemHal cijns betalen. Echter, een nieuwe instantie schoolvoeding is niet noodig, er kan zoo noodig in het gezin ge steund worden. In geen geval mogen de kinderen worden losgewerkt. Practische bezwaren put voorzitter uit de leerplichtwet, omdat volgens deze alleen ter bevordering van schoolbezoek schoolvoe ding gegeven mag worden. Er is geen school verzuim tengevolge van onvoldoende voe ding en klecding. De vertrouwenskwestie kan buiten beschouwing blijven. B. en W. hebben geen wantrouwen in den bond v. groote gezinnen. In Amsterdam wordt wèl melk verstrekt, maar daar heeft een levensrichting veel invloeod. weike niet die des voorzitters is, en ook niet van den heer Roozendaal meent spr. Weth. Molenaar onderschrijft het betoog van voorzitter ten deele, doch is het niet eens met den hr. Dekker, dus wil melk ver strekken aan kinderen die het noodig heb ben. Weth. Mink zegt dat de kwestie ni«t nieuw U, er is eerder over gesproken en de hond heeft nu medegedeeld dat de laagste klas sen melk noodig hebben. Een glas melk zou op 3 cent komen, doch er zijn wel ouders die het zelf kunnen betalen. In het algemeen is spr. wel voor overheidssteun bij de melkverstrekking, maar het gemeen tebestuur moet de zaak in handen houden Voorzitter blijft er bij dat schoolvoeding als in dit geval omschreven tegen de be doeling van de wet is. Na nog eenige discussie, welke geen nieuwe gezichtspunten oplevert, wordt het voorstel van B. en W. schoolvoeding niet over den bond van groote rezinnen te la ten loopen, ingetrokken. Een voorstel de Groot-Roozendaal om al len schoolkinderen, die op medisch advies melk tijdens de schooluren noodig hebben cn waarvan de ouders het zelf niet kun nen bekostigen, deze op gemeentekosten toe te dienen, met algemeene stemmen aangenomen. Voorz. wijst er op dat. hij geen geld zal uitgeven, voor het besluit is goedgekeurd. De nood is ook niet zoo hoog, de bond heeft 8 maanden gewacht met het ver strekken van inlichtingen. Wijziging kermisdagen. B. en W. stellen voor de kermis voor Warmenhuizen vast te stellen op den eer sten Zondag in Augustus tot en «met Dinsdag d.n.v. Dit voorstel wordt gedaan omdat in het laatst van Augustus de land- bouwerkzaamheden weer toenemen. Het voorstel komt van de meer deskun dige wethouders, zegt voorzitter. Weth. Molenaar licht een en ander toe. Aldus besloten. Kohier hondenbelasting. B. en W. stellen voor het kohier honden belasting 1940 vast te stellen tot een totaal bedrag van f 268.—. Aldus besloten. Rondvraag. De heer Dekker klaagt over den slech ten toestand van het voor parkeerterrein bestemde terrein. Voorzitter zegt dat het wachten op goed keuring is, maar men is thans bezig de boel wat op te knappen. Weth. Molenaar wil Ged. Staten nog eens activeeren. Men wacht nu al een jaar, de Fabriekstraat ligt er miserabel bij. De heer Dekker wijst voorts op den de- soldaten toestand van de Dorpsstraat. Voorziter zegt dat de vorst de oorzaak ia» men kan nog niet in den grond komen, maar het heeft de aandacht. De heer Kraakman doet namens inwo ners van Krabbendam het verzoek om de Vaarsloot op te knappen. Er is geklaagd bij het Polderbestuur. Voorzitter: Laat ze zich dan tot het Ge meentebestuur wenden. Het is bovendien voor een groot deel eigen schuld, men gooit er van alles in. Hierna sluiting. LANGENDUK OUDKARSPEL. JAARVERGADERING BEGRAFENIS- VEREENIGING. Gisteravond hield de begrafenisvereeni- ging in het lokaal van den heer J. Dekker haar jaarvergadering. Een flink aantal leden was aanwezig, toen de voorzitter de heer Jb. de Boer de vergadering opende. Hij verwelkomde in het bijzonder den heer A. Swager, eere-lid. Voorz. herdacht het overleden bestuurslid, den heer H. Joman, die een zeer goed be stuurslid is geweest. Wegens het hereiken van den 65-jarigen leeftijd zal de heer de Jong als drager moeten aftreden. Ook de heer A. de Boer heeft bedankt, wegens ge zondheidsomstandigheden. De notulen van de vorige vergadering werden ongewijzigd goedgekeurd en vastge steld. Het jaarverslag van den secretaris, den heer C. Voogt vermeldde o.m. dat 24 begra fenissen zijn uitgevoerd, hetgeen een groot aantal is. het gemiddelde is t5. Er werden 9 niet-leden en 15 leden begraven. Het ge volg hiervan is geweest, dat de financiën een flinke achteruitgang hebben ondergaan. Het ledental is verminderd met 5 tot 750. Tot de scheidende dragers de heeren De Jong en De Boer werden hartelijke woorden van dank gericht. Wijlen den heer H. Jo man werd herdaoht. De voorzitter heeft bedankt voor zijn func tie, wegens drukke werkzaamheden. Hem werd dank gebracht voor alles wat hij in het belang der vereeniging gedaan heeft. Dit jaarverslag werd met dank aan den secretaris goedgekeurd. Het finantioel verslag var» den penningm. den heer Kat gaf aan dat ontvangen was f 1874.22, uitgaven f 1889.26. Op 1 Januari was het kasgeld f 20.69. Het bezit der ver eeniging bedraagt blijkens de balans f 1583149 Per 1 Jan. 1939 was het bezit f 1790.18, een achteruitgang alzoo van f 201.60. Op advies van den heer A. Timmerman werd den penningmeester décharge ver leend. Bij de gehouden bestuursverkiezing wer den de aftredende heeren J. Bood, II. Oud en G. Zeeman herkozen. In de vacatures Jb. de Roer en H. Joman werden de beeren 1'. K. Volkers en C. Root jes Mz. gekozen, na herstemming met den heer W. Bakker. Do heer Rootjes had 23, de heer Bakker 13 stemmen. De heer C. Borst las het verslag voor van de bondsvergadering. Tot afgevaardigden naar de bondsvergadering weiden de hee ren C. Borst en C. Klinkert benoemd. Reser ves de hoeren A. Timmerman en N. Dan ker sen. Tot nieuw lid der kasrommissie werd de heer C. Hink Jz. benoemd. De heer Carnas werd met algemeene stem men door de dragers als adviseur herkozen. In de rondvraag wees «le heer Schelms op het geringe aantal leden in verhouding tot het aantal inwoners. Voorzitter waardeer de, dat de bode zijn best doet, leden te winnen. De heer A. Timmerman dankte den schei denden voorzitter hartelijk voor al hetgene dat deze in het belang der vereeniging heeft gedaan. De heer C. Borst, vice-voorzit ter. voegde zijn hulde bij die van den heer Tim mennan en stelde voor den voorzitter tot eerelid te benoemen. Onder daverend ap- plnus werd hiertoe besloten. De beer A. Swa ger. eerelid, zeidé zich er over te verheugen, thans een collega te hebben en nadat de voorzitter op het nut 'der vereeniging nog maals had gewezen, volgde sluiting dezer ge animeerde .vergadering. om lucces met Uw maaltijden te oogsten. Ook in deze tijden is Maggi'i Aroma het ideale hulpmiddel om Uw soepen, bouillon, stamppotten enz. in smaak te verbeteren. Alle bliksoepen maakt U met een tikje Maggi's Aroma smakelijker I En de beproefde, ongeëven aarde kwaliteit van Maggi 's Aroma waarborgt een uiterst zuinig gebruik NAGEVULD VOORDELIGER: Flesje No. 0...14 ct. No. 1...27 ct NOORDSCHARWOUDE. N. T. B.-VERGADERING. De afd. van den Ned. Tuindersbond hield haar jaarvergadering Dinsdagavond „Concordia" onder leiding van den heer Abr. de Geus. Voorzitter opende de vergadering met welkom tot de leden, waarna hij den gang van zaken in den tuinbouw besprak. Het jaarverslag van den secretaris, den heer M. Smit, vermeldde ojn. dat 4 leden en 4 bestuursvergaderingen gehouden zijn. Het ledental gaat, hoewel langzaam, voor uit. Men heeft nu 24 leden (v. j. 20). Het in het afgeloopen jaar voorgevallene werd gememoreerd. De secretaris nam meteen afscheid van de afdeeling, daar hij binnenkort de ge meente gaat verlaten. Het verslag werd aldus vastgesteld. De penningmeester, de heer P. Swager- Klingeier, legde rekening cn verantwoor ding af van zijn gehouden beheer. Ont vangen was in totaal f 66.De uitgaven waren f 65.96 geweest, voordeelig saldo f 0.04. Het kassaldo was per 1 Januari 1910 f 13.84. Op advies van den heer N. Stam werd deze rekening aldus goedgekeurd en vastgesteld. Bij de bestuursverkiezing werd de heer Abr. de Geus met zoo goed als algemeene stemmen herkozen. In do plaats van den heer M. Smit, die niet herkiesbaar was, werd de heer N. Stam gekozen met meerderheid van stemmen. De heer Stam nam de benoeming aan. Tot afgevaardigde naar de algemeene ver gadering werd de heer Abr. Borst gekozen. De heer N. Stam bacht verslag uit van de alg. vergadering van het district Noord- Holland van den N.T.B. De openbare verpachting werd nogmaals besproken en becritisecrd. T.a.v. de erwtenzakken werd medege deeld, dat deze als ze ledig ziin wel terug ontvangen worden door de tuinders. De heer W. Borst bracht verslag uit van de kringvergadering, waar de loonen be sproken zijn. Spr. verwachtte dat het wel op een arbitrage zal uitloopen. De vergadering was van meening. dat de belooning der tuinders ook verhoogd zou moeten worden. Men zal de arbitrale uitspraak afwachten. Hierna werd de agenda voor de alg. ver gadering besproken. Voorz. sloot daarna de vergadering met een speciaal woord van dank tot den heer Smit voor diens werkzaamheden in het belang van den N.T.B. OUDKARSPEL. BEGIN VAN BRAND. Bij den heer Langedijk aan de Spoorstraat is een begin van brand ontstaan, dat men echter tijdig wist te blusschen. Oorzaak was vermoedelijk een vonk, welke bij loodgieters- werk onder het dak was gekomen. ALKMAAR Mode en oorlog slatten een com promis. Mode en oorlog sluiten een wonderlijk compromis. Om de slanke leden van een mannequin glijdt een jas niet tressen en ko peren knoopen, op de blonde lokken van een ander staat een lionte kwartlemiuts, even tjes scheef, flatteus En de dames, hij een in de showzaaltjes van huize Lienesch in de Langestraat, kijken bewonderend, verge ten dat deze snufjes den weerslag betee- kenen van.'n tijd waarin velen onvrijwillig de veldjas aantrekken, en waarin een extra streep of ster vaak gelijk staat met een bloe dige daad op het slagveld verricht Zooals gezegd, de vrouwen kijken slechts, genieten en bedenken of dat nieuwe ook hé.4r zal kleeden Even wordt de moeilijke tijd waarin wij leven nog onderstreept door de mcdedeeling dat één der toiletjes, een beelderig gebloemd jurkje juist gisteren per s.s. „Veen- dam uit New York is aangekomen en veer tien dagen in de Duins vertoefd heeft Maar gelukkig vertoont, de nieuwe mode ook veel louter-vrouwelijks. Wij zien ruiin- \allende gebloemde zijden zomerjurkjes, ele gante mantels van zeer licht beige flausch (do nu zeer gangbare effen wollen stof) niet geverfde zilvervos gegarneerd, mantelpakjes in overvloed, kleine coquette en ook groote meisjesachtige hoeden. Over het algemeen zijn de lijnen eenvoudig: korte klokrok, kop- mouw, taille op normale hoogte. Het karakteristieke van elke creatie zit in dessin of détail: een ceintuur en manchetjes van rood slangenleer op een zwarten man tel: plissé's die een streepmotief geestig doen uitkomen: een apart gesneden zak; fraaie, gedurfde kleurencombinaties, waarbij rood- en lila Hchtige tinten een woordje meespre ken. Het donkeiblauw en zwart mag er echter ook weer wezen. Iedere vrouw kan aan wat er gepresenteerd wordt, haar hart ophalen. Het slot der drukbezochte show een revue van charmante zomeravondtoilet ten en gala-japonnen ontlokt een dank baar applaus. WINKEL ARBEIDSBEMIDDELING. Bij het plaatselijk orgaan der arbeids bemiddeling staan heden nog 14 werkzoe kenden ingeschreven, waarvan 12 personen zijn geplaatst, in de werkverschaffing, het aanleggen van een voetbalveld. KOSTWINNERSVERGOEDING. In deze gemeente is in 1940 een bedrag van pl.m. f 10.000.— aan kostwinnersver goeding uitbetaald. SINT PANCRAS ZOU DE BERUCHTE BOCHT VERDWIJNEN. Er worden op het oogenblik onderhande lingen gepleegd tusschen B. en W. en het kerkbestuur der Ned. Hcrv. Kerk over het wegnemen van de bocht hij de witte kerk. De hoornen die om de kerk staan zijn niet vrij van iepziekte, zoodat ieder jaar moet worden ingegrepen van de plantenziekte- kundige dienst, de publieke opinie is voor geheelc wegneming der bocht, het Hoog heemraadschap, dat hier reeds haar spo ren heeft verdiend zal voor de rest zorgen. Het is te hopen, dat door de heeren een bevredigende oplossing 'zal worden gevon den. Het geheel zal er door verfraaien. HARENKARSPEL WAARLAND JAARVERGADERING. De tuinbouwvereeniging Waarland en Om streken vergaderde ten huize van C. van Op hem te Waarland. De heer P. de Jong, Voorziter, opende de vergadering met welkom. De notulen wor den onveranderd goedgekeurd. Bij de ingekomen stukken was onder meer ook een verzoek van de tuinbouwver eeniging Harenkarspel-Oost om steun bij de pogingen om de politieverordening uit te breiden met een bepaling dat het verbo den is om Zeeuwsehe Blauwe en roode star aardappelen te verbouwen, in de feemeente. Deze gevraagde steun werd toegezegd, door de vergadering. Ontvangsten en uitgaven resp. hebben bedragen f 162.03 en f 158.76 Saldo voor deelig hlzoo f 3.27. De comissie van controle rapporteerde dat alles in goede orde was bevonden. Den Penningmeester werd dank gebracht. Hierna werden afscheidswoorden gespro ken tot het bestuurslid den heer Renoud, welke wegens vertrek moest bedanken. Uit blijk van dankbaarheid voor zijne vele werkzaamheden in het belang der vereeniging gedaan, werd den heer Renoud een cadeau overhandigd. Het scheidende bestuurslid dankte ver volgens de vereeniging voor de steeds pret tige samenwerking. De he$r W. Nolten werd vervolgens ge kozen tot Bestuurslid. De heer G. Bruin Jbzn. en F. van Scha- gen werden gekozen als afgevaardigden naar de vergadering van de Noordermarkt bond. Na rondvraag welke meer zaken van huis houdelijken aard opleverde volgde sluiting. Finland vraagt Deensche artsen Nog steeds veel hulp noodig. Het Deensche Roode Kruis heeft uit Finland het verzoek ontvangen nog een belangrijk aantal Deensche artsen en verpleegsters te zenden, aangezien ondanks het sluiten van den vrede nog steeds veel hulp noo dig is voor de behandeling van de vele gewonden en voor hulp aan de burgerbevolking. Uit dit bericht zou men kunnen concludeeren. dat de uitzending van de Nederlandsche ambulance wel degelijk doorgang zal vinden. Geen politieke N ederlaag-Russi- sche hulp aan Duitschland twij leiachtig. De Engelsche pers verzet zich tegen de Puitsche stelling, dat de geallieerden een diplomatieken nederlaag geleden hebben, nu Rusland en Finland vermoedelijk vrede zullen sluiten. Het is juist zegt men, dat een kleine staat overdonderd is en gedwon gen om te wijken voor eischen van oen machtigen, onscrupuleuzen nabuur. Ook heeft het beginsel de solidariteit der klei ne, neutrale staten een klap gekregen, maar materieel is de positie der geallieer den niet slechter geworden. Eerder het tegendeel. Men zou kunnen zeggen, dat Rusland thans ontlast zal zijn van <ie uitputtende oorlogsinspanning en vermoedelijk in staat zou kunnen zijn om meer economische hulp te verleenen aan Duitschland. De Russi sche verliezen zijn echter zoo zwaar geweest dat Rusland zich nog ecnigen tijd zijn won den zal moeten likken en het hoofd zal moeten bieden aan een aanzienlijke in spanning om zijn eigen hulpbronnen te herstellen. Niet vergeten moet worden, dat er geen pact tot wederzijdschen bijstand bestond tusschen Rusland en Duitschland, alleen een non-agressieverdrag. Daarom, ook al mag Duitschland hopen op een stre ven naar het verkrijgen van grootcre leve ranties van olie, levensmiddelen en grond stoffen van zijn oostelijken nabuur, zijn zij. die het best op de hoogte zijn met de toe standen in Moskou er van overtuigd, dat Rusland in de eerste plaats de Russische belangen zal overwegen en niet de Duit- sche. Er is geen plaats voor aarzeling jf compromis, zegt Eden, De Britsche minister voor de dominions, Eden, heeft het woord gevoerd aan een noenmaal van de buitcnlandsche persver- ceniging te Londen. Hij zeide onder meer, dat, hoe ook voorloopig de ontwikkeling van den oorlog zal zijn, er geen plaats is v. aarzeling of compromis. De rol, die het Britsche rijk in den oorlog speelt, is van grooter gewicht dan ooit en, wanneer de Britsche krachtsinspanning geheel ontwik keld is, zal zij beslissend zijn. „Ik heb mij, aldus Eden, bij mijn gesprekken met Hit- Ier er rekenschap van gegeven, dat hij niet in staat is, de werking van een vrije de mocratie te begrijpen." Eden deelde mede, dat het aantal be stuurders, waarnemers en andere leden, der vliegtuigbemanningen, wanneer het rijksopleidingsplan geheel in werking zal zijn, niet minder dan 50.000 zal bedragen. Sprekende over den vrede van Moskou zei- de de minister: „Geen land heeft op dapper der wijze het recht van vrij te zijn ver diend." Bemanning in veiligheid. Het schip aan Engelands Oostkust gestrand. Het Nederlandsche motorschip „Bui zerd" uit Groningen is gisterochtend vroeg aan de Noord-Oostkust van En geland gestrand. De „Buizerd" voer in zuidelijke richting en was geladen met steenkolen. De bemanning, wel ke uit zes personen bestond, kon door een reddingboot in veiligheid worden gebracht. Allen zijn in goe den welstand aan wal gezet. Volgens een nog onbevestigd bericht zou de „Buizerd" tegen de rotsen geheel wrak geslagen zijn. De „Buizerd" behoort toe aan den kapitein, J. Bosma uit Groningen. Het schip heeft een bruto inhoud van 270 ton en is in 1931 gebouwd. „In het harnas" gestorven. Tijdens oefeningen van artillerie in de omgeving van Vogelenzang is de commandant van het eerste leger corps, generaal-majoor jhr. J. Th. Alting von Geusau, die deze oefenin gen bijwoonde, plotseling overleden. BLOEMBOLLENVEILING VEREENIGING WEST-FRIELAND TE BOVENKARSPEL. De 2e veiling van gladiolen werd gehou den. Aanvoer pl.m. 1800 partijen. Kwaliteit laat veel te wenschen over. Bovendien heb ben verschillende partijen te koud gelegen, welke steeds slechter worden. Kooplust ge ring, met uitzondering van enkele soorten. America 14 op 34; 1214 2528; 1012 1113; Anmutt 12 op 15; Ave Maria 12 op 70; 10—12 30; Allard Pierson 12 op 20—23; 10—12 17—19; J. S. Bach 12 op 45-75; 10— 12 26-30; Dr. Bennett 14 op 26; 12—14 15; 10—12 11; Bleriot 12 op 15; 10—12 10; Bou- le de Neige 12 op 15; Brimstone 12 op 17; 1012 10; Jac. van Beieren 12 op 15; Ladv Boreel 14 op 15; 1214 1516; Ceasar 14 op 45; 12—14 40—50; 10—12 22—34; Comman der Koehl 12 op 23—35; 10—12 10—12; Char les Dickens 12 op 30; 1012 16; Early Sun- rise 12 op 15; 1012 10. Energie 14 op 15; 12—14 15; Flaming Sword 14 op 15—120; 12—14 15—30; 10—12 10: Mar. Foch 12 op 15; Golden West 14 op 15; Halley 12 op 23—40; 10—12 10-14; Nancv Hanks 12 op 15—17; Himmelstor 14 op 41; 12—14 21—27; 10—12 1012; Bar. J. Hulot 12 op 15—27; 10—12 10: lTmmaculee 12 op 15—22; 10—12 18; ITmpressive 12 op 15—17; 10-12 10; Kassei .12 op 34-41; 10— 12 12—14; Mevr. van Konijnenburg 12 op 70—75; 10—12 18-23; Krijtberg 14 op 24; 12 —14 15—18; 10—12 10—12; Lausanne 12 op 17; Mac. Laren 14 op 24: 12—14 2131; 10 —12 1012; Maagd van Orlcans 14 op 18; 12—14 16—36: 10-12 14—25; Dr. Moodv 12 op 14—17; 10—12 10; P. D. van Maurik 14 op 371 12—14 15-18; 10—12 10—16; Mother Marchree 12 op 55: Odin 12 op 15—22; 10— 12 1011; Oranje Princes 14 op 4548; 12 14 25—4*5; 1012 13130; Oranje Queon 14 op 15—IS; Pelegrina 12 op 17—20: 10—12 10; Pondleton 12 op 17; 10—12 10; Pfitzers Triumph 14 op 70; 1214 55—70; 10—12 10-28. Picardv 14 op 85—105; 12—14 70—100; 10 —12 2040: Pink Pcrfection 14 op 1520; Quo Vadis 12 op 15; 10—12 10; Red Empe- ror li op 15—31; 12—14 15—28; 10—20 10-14 Roi Solcil 12 op 26—31; 10—12 18-20; Ru- bini 1 op 1; Royal Dutch 12 op 15; 10—12 op; 10. Rose v. Lima 1518; Slnmon F.rnperor 12 op 15: van Tienhovcn 12 op 15; Frilled Cham pion 12 op 15—18: 1012 11; Hugo de Vries 1012 15; War li op 32; 12—14 23; 10-12 1012: Wassaga 12 op 15; White Triumpha- tor 12 op 1516; Wolfgang van Goethe 12 op 1520; Yvonno 12 op 15; Lilitim Regale 24 op 260-400; 22 op 230—320; 20—22 230— 310; 18-20 120-220; Lil Trig. Simplex 20 op 180; 18-20 140180; 16-18 80-105: 14-16 40; alles in centen per 100 stuks.

Schager Courant | 1940 | | pagina 6