NEDERLAAG VOOR HET ORANJE-TEAM. KAMERLEDEN OP EXCURSIE Tijdens de excursie naar de verdedigingswerken van ons land laat de minister van Defensie, Z.Exc. A. Q. H. Dijxhoorn, zich de inrichting van een hulpverbandplaats uitleggen. Naast den minister de commandant van het veldleger, J J G. baron van Voorst tot Voorst Keeper Van Male heeft het nakijken bij een goed geslaagden aanval der gasten tijdens den wedstrijd Nederland Luxemburg, die in een 4 5 nederlaag voor ons team eindigde Maxia Herbar mn Ernst Bayar, da wereldkapioenen op da schaats, offerden ook voor de F.I.K A.-collecte, welke ta Amsterdam werd gehouden Leden van de Tweede Kamer hebben een bezoek gebracht aan het stelling- gebied van het veldleger. Geheel links de commandant van het veldleger, J. J. G. baron van Voorst tot Voorst, dia verschillende toelichtingen gaf Da ministars Dijxhoorn en Van Kleffens, die den wedstrijd Nederland Luxemburg bijwoonden, in gesprek met dr. van Prooye, voorzitter van den K.N.V.B, op de tribune van het Feyenoord-stadion De electrlsche tractie op den spoorweg Arnhem Nijmegen is in tegenwoordigheid van vele autoriteiten officieel in gebruik gesteld. Weer veilig thuis. De heer Den Heyer, roerganger van de „Simon Bolivar", is na lange tijd in Ipswich te zijn verpleegd, te Scheveningen in den schoot zijner familie teruggekeerd, waar het hem aan goede zorgen niet ontbreekt. Da gevolgen der ramp is hij nog niet geheel en al te boven Een overzicht van het Feyenoord-stadion te Rotterdam tijdens den voetbalwedstrijd Nederland Luxemburg. Op den voorgrond het doel der gasten, waarvoor juist een scrimmage plaats heeft De toss voor den aanvang van den landenwedstrijd Nederland Luxemburg te Rotterdam. Rechts: Van Male, aanvoerder van het Oranje-team

Schager Courant | 1940 | | pagina 4