De polder krijgt een groote schoonmaakbeurt Maandag 28 October 1940 Tweede blad Banne en Polder SCHAGEN Reeds bijna een ton vertoond aan het opknappen der polderslooten. Zaterdagmiddag vergaderden de hoofd ingelanden van de Banne en Polder Scha- gen in het gemeentehuis. Voorzitter was de Dijkgraaf, de heer D. P. Timmerman, secretaris de heer P. Hopman Mede aanwezig was de heer J. Keesman, opzichter. Met kennisgeving van verhinde ring was afwezig de heer Jm. Blaauboer. Na een welkom van den voorzitter en goed keuring van de notulen der vorige vergade ring. doet de secretaris mededeeling van de volgende. Ingekomen stukken. Ged. Staten hebben bericht dat met in gang van 1 Augustus j.1. het capitulanton- •bureau is opgeheven, zoodat men zich voor aanvragen van personeel niet meer tot dat lichaam kan richten. Ged. Staten berichtten verder dat door de waterschappen veelal; dezelfde vragen en opmerkingen worden gemaakt bij de vast stelling van de keuren en daarom geeft het college in een begeleidend schrijven eenige algemeene richtlijnen. Daar volgend jaar de tiefijaarlijksche herziening zal plaats vinden, stelt voorz. voor deze zaak tot dan te laten .rusten. De vergadering gaat hier mede accoord. Van het Prov. EI. Bedrijf is bericht ont vangen dat met het oog op de omstandig heden niet meer zooals voorheen een jaar- Kolen prijs gerekend kan worden, doch d.at de prijzen van maand tot maand worden vastgesteld, zoodat ook eenige wijziging in het slroomleveringseontract noodig. is. Voorz. noemt dit een logisch gevolg van den tijd waarin wij nu leven en stelt goed keuring voor. Aldus wordt besloten. Vervolgens komt in behandeling de, be kende brief van Ged. Staten betreffende concentratie inning waterschappen. Voorzitter 'herinnert aan het verloop van de vergadering van den bond van water schappen te Amsterdam waar men voor te gen het voordel van het bestuur in. weinig voor concentratie scheen te voelen, liet Dag. Bestuur heeft epn brief aan Ged. Sta ten gericht in denzelfdon geest. Voor ons/ aldus voorzitter, zal er niet zooveel bezwaar zi.in, wanneer wij overgaan tot heffing op het gebouwd, omdat de gegevens van de eigenaren reeds bij het Hoogheemraadschap ^berusten, maar dit zal nog wel eenige jaren duren. De vergadering gaat met de ziens wijze van het bestuur arroord. Uit een brief van den bond van waterschappon blijkt dat dc polder, als publiekrechtelijk lichaam niet valt onder de afgekondigde z.g. ontslag regeling en dat het personeel van den pol der dus zonder speciale vergunning onsla- gen kan worden, wanneer het bestuur dit noodig oordeelt. Mededeelingen. Voorzitter deelt mede. dat de kosten voor het wegdek aan den Lagedijk hpbben be dragen f083. Begroot was f950. De werk zaamheden aan de brug hij den Lagedijk zijn niet uitgevoerd, omdat deze weg van het tertiair wegenplan is afgevoerd. Boven dien 'zou toch de schaarschte aan mate riaal remmend hebben gewerkt.. Ook de Ncsweg is van het plan afgevoerd. Van de Wadwcgwerkzaamheden is thans f 2220.(52 nog beschikbaar voor afschrijving leening. Boffers. Verkiezingen zullen in November niet plaats mogen hebben, .merkt voorzitter op. De zittende leden boffen, zij moeten hun zetels blijven innemen. Besloten is om nog wat geld beschikbaar te stellen voor den aankoop van pootvisch, reeds is 620 pond pootaal uitgezet. Het is wel noodig, want vischvangst is zeer slecht in het polder- water. Dc vergadering gaat accoord. De wij7 zifting van de wet op de couponbelasting (raat onder den hamer door en vervolgens (loet voorzitter eenige mededeelingen over de werkzaamheden aan de poldcrslooten. Hieruit blijkt wel dat de polder een -groote schoonmaakbeurt krijgt Met inbegrip van het subsidie is ontvangen 80450.59 en uitgegeven is 1 120614,96 waarin is begrepen een loon- post van 95989 62 en een post van loon aan toezicht 7302,96. Op een vraag van den heer Schilder deelt, de secretaris mede dat de begrooting een bedrag van 113.000 aan gaf, met een loon post van 100.000. De heer Schilder vraagt nog enkele bij zonderheden. Zijn er niet meer slooten ge sloten. dan het plan aangaf? Voorzitter zet uiteen dat dit wel eens noodzakelijk was. Het waren dan kleine Stukjes van andere lichamen, doch de werkzaamheden daaraan pasten in het heel. TTot was van weinig importantie en bovendien ontving de polder er vergoeding voor. Voor een sloot van Hooglandspolder bijv. 350,van een sloot van de spoor wegen 60.— terwijl voor de spoorwegen nog een sloot gedaan zal worden eveneens voor 60.—. Voor de gemeente zal de Laan- sloot worden uitgebaggerd waarvoor 200,betaald zal worden. Hoewel dat nu weinig zin meer heeft be sluit men op last van hoogerhand het amh- 'pnarenreglement te wijzigen. Dit betreft salarisverhoudingen voor personeel dat in Nederlandschen militairen dienst is. De woning bij de sluis zal weer voor 125, worden verhuurd de sluis voor een gulden, per jaar verpacht Er wordt weinig ge schut deelt voorzitter mede. Rondvraag. De heer Dekker vraagt naar de Lagcdij- kerbrug. Het lijkt wel of die lager en boller Wordt, Als er een meelwagon over rijdt val len dc zakjes meel er soms af. Voorzitter zal de opzichter order geven hierin te voorzien. De heer Schilder zou de leelijke kluft van de oude trambaan eens gelijk willen maken. Voorzitter herinnert aan een voorstel van den beer Joh. de Veer in den gemeenteraad om de provincie te bewegen de geheele oude trambaan bij wijze van werkobject in werk verschaffing vlak te laten maken. Zou de provincie hier niet op in willen gaan dan zou de polder het altijd nog eens kunnen probeeren voor de kluft alleen. De heer Schilder vraagt verder of het on derhoud van den weg terplaatse wel voor den polder.is. Voorzitter zegt van wel, maar in de prak tijk is het zoo dat de polder er meteen het gedeelte dat aan de provincie hoort er maar bij neemt. Vroeger, toen er een andere eige naar was heeft de polder wel eens een op merking gekregen om een anders terrein niet te onderhouden, maar nu gaat het toch weer zoo. De heer Borst merkt op, dat men de sloo ten nu wel verbetert maar de mond van de Keinsmerwiel is heelemaal dicht met riet en rommel. Voorzitter is dit bekend. Er zal in voor zien worden. De heer Borst heeft, gelijk, als de monding dicht zit geeft het niet veel als de slooten goed schoon zijn. Hierna sluiting. RAAD SCHAGEN Vergadering van den Raad der gemeente Schagen op Maandag 4 November 1940, des namiddags kwart over 7 uur. Punten van behandeling; 1. (Mededeelingen van den voorzitter. 2. Ingekomen stukken en adressen: Gedeputeerde Staten, vaststelling ge meente en bedrijfsrekeningen dienst 1938. Ged. Staten, goedkeuring verkoop van bouwterrein. Ged. Staten betreffende verhooging voor schot Woningbouwvereniging „Schagen'. Ged. Staten, goedkeuring begrotingswij zigingen. Proces-verbaal opname boeken en kas van den Gemeente-Ontvanger. Notulen Commissie van Uitvoering d. Vleeschkeuringsdienst. Verzoek van het bestuur der Vereeniging van Leeraren en onderwijzers in de licha melijke opvoeding in Nederland betreffen de invoering lichamelijke opvoeding op de scholen in deze gemeente. Voorzitter Ged. Staten betreffende heffing op radiogeleidingen. 3. Vaststelling begrotingswijzigingen dienst 1940. 4. Voorstel tot belegging van kasgeld. 5. Voorstel tot hel verleenen Aan restitu tie marktgeld herfsttentoonstelling. 6. Voorloopige A'aststelling gemeente- en bedrijfsrekeningen dienst 1939. 7. Aanbieding gemeente- en bedrijfsbe- grootingen dienst 1941. 8. Brief van Ged. Staten betreffende sa- inenA'oeging van gemeenten. ADVIEZEN VAN B. EN W. B. en W. stellen voor het verzoek van het besluur der ver. van leeraren in lichame lijke opvoeding, voor kennisgeving aan te nemen, aangezien het onderwijs in de L.O. naar hun meening aan alle redelijke eischen voldoet. Het college stélt voor de heffing terug te brengen van 0.50 op 0.30 per strekken de meter. In verband met den verkoop van de gas fabriek behoeft een bedrag van 35.000. niet meer ter beschikking te blijven. Het college stelt voor dit bedrag rentegevend te beleggen. De bank voor Nederlandsche gemeenten heeft plaatsingsmogelijkheid te gen 3% 's jaars. Het college stelt voor een restitutie van 40 der te betalen marktgelden te geven voor het op de herfsttentoonstelling aan te voeren vee. De beschouwing, welke B. en W. verbin den aan den brief van Ged. Staten inzake samenvoeging der gemeenten, komt geheel overeen met onze publicatie van Zaterdag j.1. Den Raad wordt geadviseerd aan Ged. Staten voor te stellen Warmenhuizen en Ha- renkarspel samen te voegen en van Schagen, Sint Maarten, Barsingerhorn en Wieringer- waard één gemeente te maken. Wijziging van grensgebied kan eventueel later plaats vinden. VEREENIGING GEMEENTEN. 15 December? Uit betrouwbare bron vernamen we, dat de vereeniging der gemeenten omstreeks 15 December kan worden verwacht Tevens werd ons meege deeld, dat er van een vereeniging, zooals de gemeenteraad van Broek op Langendijk die voorstaat, ongetwij feld niets zal komen: de vereeniging zal wel geschieden, zooals door de provinciale Commissie is voorgesteld. HET GASBEDRIJF. Onlangs méldden we, dat in een vergade ring van de B. en W.s der Langendijker ge meenten en St. Paneras, welke het gemeen schappelijk Gasbedrijf exploiteeren, besloten was dc onderhandelingen over den verkoop der fabriek aan Alkmaar voort te zetten, We vernemen nu, dat ambtenaren van het Gas bedrijf te Alkmaar ter plaatse zijn geweest om nadere gegevens te verzamelen. Men mag dus venvachten, dat de onderhandelingen voortgang vinden. Wil men de overdracht Aróór 1 Januari a.s. in kannen en kruiken hebben, dan heeft men toch niet veel tijd meer te verliezen. En na 1 Januari zal er vrij zeker een heel andere situatie zijn ontstaan, als de 4 Langendijker gemeenten één en Koe dijk en St. Paneras ook één gemeente zullen zijn. NIEUWE AGENT VOOR BEURT- BEVRACHTING. De schippersvereen. Beurtbevrachting heeft als haar agent, in plaais van den heer II, Boenders, aangesteld dc heer"N. P. van der Wel te Broek op Langendijk, EXPORT VAN UIEN. Sedert de vorige week is de uitvoer van uien naar andere landen dan Duitschland verboden. Uitvoermachtiging voor dit pro duct mocht dus alleen voor Duitschland worden afgegeven. Waren echter reeds bin dende toezeggingen ten aanzien van andere landen gedaan, dan kan daarvan, echter uit sluitend in overleg met de Ned. Gr. en Fr. C., worden afgeweken. 'N NIJEUWI VROEGE AARDAPPEL VOOR DEZE STREEK? Door chen Rijkstuinbouwconsulent Ir Riet- sema wordt de aandacht gevestigd op een nieuwe aardappelvariëteit n.1. de Geelblom. In anHere tuinbouwcentra, is deze aardappel al een goede bekende, gewonnen uit een krui smg tusschen Kr. Mej.est.ic en Fransen. Het is een consumptie-aardappel, die onvatbaar is voor de aardappelvr&tziekte, geelviee- zi£ en weinig vatbaar voor de aardappelziek te. Zij is iets later dan de Eersteling en aanmerkelijk vroeger dan de Eigenheimer. BLOEMENKWEEKERS EN GROENTEN- TEELT Van de zijde der Ned. Sierteeltcentrale wordt er op gewezen, dat uitsluitend bloem- kweekers, die in het bezit zijn van een door de Ned. Groenten- en Fruitcentrale uitge reikte bijzondere vergunning gerechtigd zijn, de teelt van groenten in bedrijf uit te oefe nen. TEELT VAN LAND- EN TUINBOUW- ZADEN. Men deeR ons mee, dat t.z.t. een rege ling zal worden bekend gemaakt ten aan zien van de teelt van land- en tuinbouwza- den d.w.z. die zaden, welke niet als zoodanig al of niet. na een bewerking voor consump tie dienen, doch die uitsluitend gebruikt worden als zaaizaad. De bedoeling van die regeling is natuurlijk niet de teelt te verbie den doch zs binnen bepaalde grenzen te houden. TAFELTENNIS. De uitslag en stand van de wintercom- petitie van de Tafeltennisclub Langendijk is thans als \-olgt: Eerste groep. uitslag stand Kesp. gew. gesp. gew. G. Verkroost 2 2 13 11 R. Schrieken 2 1 13 9 J. P. Schrieken 4 1 12 7 J. Klinkert 3 2 12 7 Frikken 3 3 3 3 P. J. Schrieken 3 1 10 5 C. Francis 2 1 12 4 C. Rootjes n 0 10 3 Grouwstra n 0 5 1 H. Hart 3 0 10 0 Tweede groep. G. Nieman 5 5 9 9 A. Kater 4 3 7 5 K. Stins 2 0 11 6 Moraal 2 1 12- 7 Kuilman 3 1 13 6 A. Prijs 3 2 10 5 Van Gorkum 4 1 7 2 Buisman 3 0 11 0 Derde groep E. Bos 5 5 9 9 D. Deutekom Pd. 2 2 8 7 J. Visser 2 1 10 8 P. v. d. Molen 2 1 10 5 A. de Vries 4 1 9 3 C. Witsmeer 0 0 3 1 P. Koning 3 0 14 4 P. Schoorl 1 0 5 0 D. Deutekom Jd. 1 0 6 0 OUDKARSPEL. DE NIEUWE PASTORIE De nieuwe pastorie van de Ned. Herv. Gemeente alhier nadert haar voltooiing. Zondagmorgen na afloop der kerkdienst werd de gelegenheid gegeven, het nieuwe gebouw te bezichtigen. Onder leiding van den architect, den heer S. Vis heeft een ge zelschap van ongeveer 25 personen de wo ning van den dominee bezichtigd Er waren nog geen meubelen in geplaatst, zoodat men nog' geen juisten indruk van het ge bouw heeft kunnen krijgen. Men was het er echter over eens, dat de nieuwe pasto rie een sieraad is voor de gemeente. De vertrekken zijn alle mooi ruim en licht en alle voorzien van centrale verwarming. Het is een moderne woning, waarin alle com fort is aangebracht. Het schilderwerk is verzorgd door de heeren Dekker en Slooves, het timmer werk door de heeren Jb. Kroon en H. Tau- her, de heer P. Kuilman was de metselaar van het gebouw, terwijl het sanitair en de eelctrische geleiding is aangelegd door de fa. G. Hart, alhier. Het geheel is onder ar chitectuur van den heer S. Vis gebouwd. NOORDSCHARWOUDE. ARM GEBROKEN. De echtgenoote van den heer A. de J. al hier is van de onderste tree van een trap gevallen en heeft daarbij een arm gebroken Het moet maar ongelukkig treffen. ANNA PAULOWNA BREEZAND DERTIEN KOEIEN GEDOOD. Twee trechters in het weiland van den heer Pluister aan den Balgwcg geven de plek aan waar de twee bommen neerkwa men, die dertien koeien op slag doodden. Twee andere dieren waren zoodanig ge wond, dat zij afgemaakt moesten worden terwijl nog weer andere ook wonden op liepen, maar in lichteren aard, zoodat men ze na behandeling door den veearls, in het leA'en hoopt te behouden. De koeien werden juist opgehaald om ge molken te worden en de knecht, die daar mee bezig was, is door 't oog van een naald gekropen. Toen de bommen neersuisden. heeft hij zich plat ter aarde geworpen en daardoor waarschijnlijk z'n leven gered. Hij bekwam geen letsel. De boerderij en een schuur kregen o.a. door het springen en stukslaan van ruiten, eveneens schade, maar deze was niet van grooten omvang. W1ER1NGERMEER HET RAADHUIS IS GEREED. Voor het eerst zal de raad Dinsdagmiddag vergaderen in 't gerestaureerde raadhuis. Eenmaal in de vier jaar worden de loggers gekeurd door een expert ven de scheepvaart inspectie. Ook de mast wordt nauwkeurig beklopt, om te hooren, of er misschien zwakke plekken In zitten (Foto Schimmelpenningh) 1UPE 'T ZAND Ernstig arbeidsongeval Drie vingers verloren. Den heer C. Dignum had 't ongeluk met zijn hand tusschen de pers van de dorsch- niachine te raken waardoor hij drie vingers van de linker hand verloort 't Ongeluk heeft als volgt plaats gehad, 't Touw, dat 't stroo in pakken bindt was op gebruikt en zou door den heer Dignum vernieuwd worden. Toen hij 't touw door de naald van de pers wilde halen, was hij in de veronderstelling, dat de naald al afgeslagen Avas. Juist op 't moment dat D. het touw door de naald wilde doen, sloeg deze af met bovengenoemd gevolg. De inmiddels gewaarschuwde arts, dokter Van Slooten van St. Maartensbrug, verleende de eerste hulp en adviseerde opname in het zieken huis. Nog denzelfden avond is de heer Dig num in het St. Elizabethziekcnhuis te Alk maar opgenomen. ALKMAAR DE ALXMAARSCHE EJERVEILING. Omtrent de Alkmaarsche eierveiling valt dit keer Aveinig te zeggen, want er was Zaterdag geen veiling. Niet dat er geen aanvoer was. Deze be droeg'altijd nog een 90.000 eieren. Maar de eieren werden den directeur gedurende de afgeloopcn Aveek onder de vingers vandaan gehaald. Alles ging tegen de maximumprij zen en onder deze omstandigheden had men er de voorkeur aan gegeven, de aanvoer zoo billijk mogelijk onder de geregelde afnemers te verdeelcn. Naar ons Averd meegedeeld, waren de zwa re eieren zeer. zeer schaarsch, zoodat de prijs van f6.50 min of meer als de normale is te beschouwen. IVIERJNGERWAARÜ RAADSVERGADERING. De raad zal a.s. Zaterdag bijeenkomen. Vastgesteld zal o.a. worden de gemeéntebe- grooling en verder komt in behandeling 't advies inzake samenvoeging der gemeenten YVieringerwaard en Barsingerhorn. jacht op distributiekaarten Kind werd de kaart nit de hand gerukt. Gisteravond omstreeks acht uur wilde het elfjarig zoontje van een inwoner van 's-Gra- veland voor een jarig broertje een paar zak doeken gaan koopen. Daar de winkel, in ver hand met -de verduisteringsvoorschriften reeds gesloten Avas, belde hij en wachtte, tot dat de Avinkeldcur zou Avorden geopend. Daarbij hield hij zijn textielkaart, Avelke hij van zijn moeder had meegekregen, in do hand. Plotseling kwam een onbekende man op hem toeloopen, die hem dc kaart uit de hand rukte, waarna hij ijlings op zijn rijwiel de vlucht nam. Een tweede persoon stond op eenigen afstand op den uitkijk en beiden verdwenen in de richting Hilversum. Uit een voorval als dit valt te leeren, dat men niet voorzichtig genoeg kan zijn met het meegeven van distributiebescheiden aan kinderen, daar dieven hiervoor een bijzonde re belangstelling aan den dag leggen. Federatie Ned. Zuivelbond jubileert Veertig jarig bestaan. Het Avas vorige Aveek 40 jaar geleden, dat de F.N.Z. de Algemeene Nederlandsche Zui velbond werd opgericht. Van de vijf oprich ters, te weten de heeren Tj. Kuperus to Grouw, II. A. Brouwer te Weidum, heiden van den Frieschen Zuivelbond, G. J. Bie leman te Vorden cn E. E. Kronenburg van den Zui\felhond in Gelderland-Overijssel en Dr. F. E. Posthuma van den zuivelbond in Drente is alleen laatstgenoemde nog in le ven. Van 11 April 1900—Januari 1921 was de heer K. J. A. G. baron Collot d'Escurv te Houlenissc voorzitter, van 1921—1923 de 'heer Dr. F. E. Posthuma, van 1938—1938 de heer L. F. Britzei te Usquert. en vanaf September 1938.de heer H. K. Koster te Wieringerwaard In 1901 verwerkten de bij den hond aan gesloten fabrieken in total 366 millioen kg. melk. De 442 aangesloten fabrieken verwerk ten in 1939 tezamen ruim 2722 millioen kg. melk. UoeJtiat DIRKSHORN DIRKSHORN I—B.K.C. II 5—0 De voetbalrcdacteur heeft niet goed ge raden, zeer tot verheugenis van de Dirks- horners natuurlijk! Want het was B.K.C. die het loodje lag! Het is een mooie strijd geworden met veel emoties die tot het einde toe spannend bleef Gelijk opgaand in den aanvang, met snel mooi spel van weerszijden was het toch Dirkshorn die het eerst liet zien wat er in zat, door tot tweemaal toe den B.K.C.-keeper gevaarlijk aan den tand te voelen, maar hij gaf prachtig partij. Langzamerhand ver kreeg D. in 't veld een zeker overwicht en het was te voorzien dat hieruit doelpunten moesten voortkomen. We zagen eenmaal Schuit den B.-keeper omspelen en terwijl defce laatste viel schoot Schuit hard naast. Doordat het met Schuit niet zoo erg vlotte draaien en nog eens draaien werd door hem in deze periode nog al eens een mooie scoringskans om zeep gebracht. Bij een plotselinge B.-doorbraak Avist. de D.-keeper de hal schitterend uit de lucht te „plukken." Maar eindelijk had Jan van der- Molen dan toch succes en maakte hij de ver diende goal 10 In de laatste minuut voor de rust slaagde Dirkshorn er toch nog in er 1 0 van te maken. We hadden hier nu een partij mooi open en snel spel gehad zooals wc dat niet veel zien. Na rust daalde het spelpeil wel waf, maar de productiviteit hij D. werd steeds grooter en vooral de „familie" van der Molen draai de. weer op volle toeren. Ongeveer 5 min. na rust slaagde Schuit er in, na kalm samenspel met Jan van der Molen no. 2 achter den B.-keeper te depo- neeren. B.K.C. komt er dan Avnt heler in en dringt steeds meer op om de D.-veste. Er volgen een aantal B-aanvallen maar de hardwerkende D-achtcrhoede houdt moedig stand. Tenslotte gelukt het D. zich los le werken uit deze omknelling en er volgt een snelle aanval op het B-doel, een vliegend hard schot besluit deze aanval, maar de bal komt tegen de lat terug, springt terug en Jan van der Molen kopt languit vallende hard in. Een prachtig doelpunt! 3—0 Spoedig hier op Avjgde no. 4 gemaakt na uitstekend sa; menspel, Avaarbij de B-kecper machteloos moest toezien hoe hij gepasseerd werd. Na nog wat op en neer golvende aanvallen ge lukte het tenslotte Kant met een goede schuiver, die de kdeper mischien wel had kunnen houden no. 5 te produceoren, waar mee het einde kwam van deze spannende wedstrijd, die uitstekend geleid werd door scheidsrechter Wit, KOEDIJK. Gistermiddag 2 uur had de wedstrijd plaats van Koedijk I en Petten I, onder leiding van. den scheidsrechter J. Koeling. 23 minuten was er gespeeld, toen K. Mole naar, na een mooi stukïe werk van Cor Har- tor het eerste doelpunt onhoudbaar scoorde in bet voordeel van K.S.V. Stand 1—0. Hoewel Petten met één speler minder in hef A'eld stond, waren de eerste 20 minuten in het overwicht van Potten, maar zij kregen geen kans het leer in het net te werken. Vlak voor de rust maakte Jan Klein een onher stelbare fout door om-oorzirlifig en niet noodzakelijk on den keeper te schieten en schoot daarmede in eigen doel. De gelijkma ker^ werd geboren, zoodat de rust in ging met Na de rust kregen wij al dadelijk een mooien aanval te zien van Cor Hnrtog, wat met succes werd bekroond door den bal in het npt te werken stand 2—1 HieYop volgde een mooi stukje werk van de Peftemers. F>n nrutsen voor hof doel van K.S.V.. een prach tig schot van mees'pr Geensen. dat onhoud baar doel trof, mankte den stand 22. Het was een mooien wedstrijd. Petten had met één speler minder goed werk geleverd. St. Maartensvlotbrug—Winkel 3 2—0.

Schager Courant | 1940 | | pagina 5