FELLE BRAND TE UTRECHT Vuurzee woedt te Stadskanaal Agrarisch Nederland gaat exposeeren Bij Eogelsche berichten in slaap gevallen Geruchten over Ds. Niemöller Studentenbetooqingen ia ROME Autoverkeer in Italië wordt beperkt AMERIKA Beleediging Bovenverdieping van markiezen- fabriek verwoest. DUIZENDEN GULDENS SCHADE. Gisteravond omstreeks half twaalf heeft sen korte, doch felle brand gewoed in Rob bers' rolluiken- en markiezen fabriek aan de Wijde Begijnenstraat te Utrecht. Het vuur moet, door nog onbekende oorzaak, ontstaan zijn in dé bovenste verdieping van het pand, waar zeer veel rolluiken en markiezen wa ren opgeslagen. Leden van den luchtbescher mingsdienst, die de ronde deden, hebben dezen brand ontdekt. Zij waren her., die met primitief materiaal het blusschings- werk terstond ter hand namen De brand weer, die was gealarmeerd voor een mid- delbrand, arriveerde tien minuten nadat de leden van den luchtbeschermingsdienst had den gewaarschuwd. In allerijl werden drie -langen uitgelegd, de Magyrusladder in wer king gesteld en toen kon het blusschings- werk beginnen. Daar men vreesde, dat de; naast het brandende perceel gelegen druk kerij van Boekhoven eveneens door het vuur zou worden aangetast, droeg de brand weer er zorg voor, dat dit perceel goed nat. werd gehouden. Dank zij het krachtige op treden van de brandweer wrd uitbreiding van de vuurzee voorkomen en brandde al leen de bovenste verdieping, van het fa briekspand uit. Naburige perceelen liepen wel veel waterschade op, doch konden voor het vuur worden gevrijwaard. De schade, die door verzekering wordt gedekt, loopt in de duizenden guldens. Kortsluiting in wijnhandel. Gistermorgen om tien uur is een felle brand uitgebroken bij de firma T. de Haas, wijnhandel en distilleerderij te Stadskanaal De fabriek vormt met woonhuis, kantoren en werkplaatsen een geheel en is gelegen aan het kanaal. De brand was ontstaan in het achterste gedeelte van de limonadefa- briek en verspreidde zich zeer snel. De brandweer verscheen spoedig met twee brandspuiten en bestreed het vuur met vijf stralen, doch kon niet verhinde ren, dat de limonadefabriek grootendeels werd verwoest. Het voorste gedeelte van de distilleerde rij werd eveneens een prooi der vlammen. Het woonhuis en de kantóren konden wór den behouden. De oorzaak moet worden toe geschreven aan kortsluiting. De schade, wel ke vrij groot is, wordt door verzekering gedekt. Huwelijksmoeilijkheden Echtgenoot beleedigt zijn Duit- sche vrouw in den persoon van den Führer. Een veertigjarige Rotterdammer, echtge noot van een 26-jarig vrouwtje van Duit- sche afkomst, wier beider huwelijk reeds met vier kinderen is gezegend, moest zich gisteren voor den rechter verantwoorden wegers beleedigir.g van den Führer. De fi- nancieele omstandigheden van het echtpaar waren slecht en zij werden voor de vrouw ondraaglijk, doordat de man veel afwezig was en dan weinig of geen geld achterliet voor vrouw en kinderen. Bovendien slin gerde hij ziin ega telkens verwijten naar het hoofd, die onverdiend blijken te zijn en tenslotte had de man in November j.1. tot haar sterk beleedigende woorden over den Führer gezegd. Buren waren ,er aan te pas gekomen en hadden een agent van politie gewaarschuwd die woorden als de bedoelde uit den mond van den Rotterdammer had vernomen en daarvan proces-verbaal had opgemaakt. Getuigenverklaringen bevestigden een en ander voor het landgerecht. De staatsanwalt noemde den aangeklaag de een slecht huisvader en zeide ter wille van het gezin en rekening houdend rnet den toestand van opwinding, waarin de echtgenoot verkeerde .een milde straf te zullen vragen, doch indien zich, ten aanzien van dezen man nieuwe feiten van dien aard zoude voordoen, dan zou hem een sternge straf te wachten staan. Eisch en vonnis luidden thans vier maan den gevangenisstraf met aftrek van de drie maanden, welke de man in voorloopi- ge hechtenis had .vertoefd. De rechter voegde hieraan een overeen komstige vermaning toe als de door den Staatsanwalt geuite. Drie panden verbrand HELMONDSCHE BRANDWEER VOOR ZWARE TAAK. Gistermiddag om drie uur is brand uit gebroken in de markiezen fabriek van den heer C. van Beek. gevestigd in een voor malig pakhuis achter de huizen in de Vee straat te Helmond. Het materiaal, dat in de fabriek was opgeslagen, is buitenge woon brandbaar, zondat niettegenstaande verwoede pogingen tot blussrhen van drie motorspuitpp met viif stralen het vuur door sloeg naar de smederij van den heer Van Beek. Deze is gelegen on de parterre van het pakhuis. Ook het atelier van den kunstschilder Jan van Bracht brandde ge heel uit. De hrandweer«kon zich slechts henalen tot het nat houden van de huizen in de omgeving ten einde uitbreiding van het vuur te voorkomen. Het nand. dat toebehoorde aan het Kofa- maeazijn, was verzekerd, de heeren van Beek en Bracht evenwel niet. De oorzaak van den brand is onbekend. Natuurhistorisch museum voor Kennemerland PLANNEN VOOR DE STICHTING TE HEEMSTEDE De Heemsteedsche natuurliefhebber J. Kemeling, die over een uitgebreide collec tie vogels, eieren, insecten, kevers, crus- tacea, mineralen en houtsoorten beschikt, heeft contact gezocht met een aantal an dere natuurvrienden, ten einde te komen tot stichting van een natuurhistorisch mu seum, dat hoofdzakelijk zou zijn gewijd aan het natuurschoon van Kennemerland, ver telt het Hsb. De opzet is, in het wandel bosch Groenendaal een museumgebouw te doen verrijzen met drie ruime zalen, waar de collecties van den heer Kemeling, aan gevuld met ander materiaal, zouden kun nen worden ten toon gesteld. Bovendien zouden in dit gebouw ook filmvoorstellin gen, vergaderingen en tijdelijke tentoon stellingen kunnen worden gehouden. De bouwkosten van dit museum, die op ongeveer een halve ton worden geraamd, zouden bijeen moeten worden gebracht door een stichting, die in voorbereiding is. De burgemeester van Heemstede, jhr. J. P. W. van Doorn en de bekende natuurmin naar dr Jac. P. Thjjsse hebben zich bereid verklaard zitting te nemen in het bestuur van de stichting, die zich verder van de medewerking van de gemeentebesturen in het zuidelijk deel van Kennemerland hoopt te verzekeren. DE EXPOSITIE VAN NEDERLANDSCHE LAND- EN TUINBOUWPRODUCTEN OP DE REICHSMESSE TE LEIPZIG. Ook op de komende voorjaarsbeurs te Leip- zig zullen in den representatievcn stand wel ke door den economischen voorlichtings dienst met medewerking van dc Nederland- sche Landbouwhandelskamers wordt ver zorgd, op zeer aantrekkelijke wijze land- en tuinbouwproducten worden geëxposeerd. In het bijzonder is voor b'oembollen een belang rijke plaats ingeruimd. De fruitexpositic ontleent' haar betcekenis in het bijzonder hieraan, dat zij zal laten zien hoe de Nederlandsche fruitteelt zich de laat ste jaren met succes op de teelt van die ap pelen heeft toegelegd, wplke in koelhuizen langen tijd bewaard kunnen worden. De rood gekleurde Jonathan, een appelvariëteit, wel ke vroeger uit Amerika in groote hoeveelheid door Europa werd ingevoerd, blijkt zich hier toe uitstekend te leenen. Ook het typisch Ne derlandsch product, de Schoone van Boskoop of Goudreinctte, ontbreekt niet. Naast enkele tuinbouwproducten, zullen te Leipzig diverse landbouwproducten een be langrijke plaats innemen. Verschillende melkprodüctén kaas en boter met de Nederlandsche rijkscontrolemer- ken, gecondenseerde melk zullen op smaakvolle en doeltreffende wijze opgesteld, een goed beeld geven van de voortbrengselen der Nederlandsche zuivelindustrie. Eveneens zal de aandacht worden gevestigd op de drie Nederlandsche veeslagen. Levend te exposeeren koekoek-kraaikop- pen, benevens eieren in de verschillend ge- wichtsklassn, zullen de afdeeling pluimvee vormen. Het gedeelte van de inzending dat betrek king heeft op den akkerbouw, zal zaaizaden en pootgoed omvatten. Ook vlas wordt ge- exposeerd. Den bezoekers zal door het toonen van een aantal uit linnen vervaardigde voor werpen een beeld worden gegeven van de belangrijkheid van de vlasteelt. Van warm- en koudbloedpaarden zullen eenige foto's te zien zijn. Verder zullen producten der agrarische in dustrie aardappelmeel en stroocarton worden geëxposeerd. AUTO RIJDT OP MELKWAGEN Wagenbestuurder zwaar gewond het paard gedood. Gistermorgen om half acht heeft in de Torensche Allee tusschen Brammen en Die ren bij een der oprijlanen naar den Gelder- schen toren een aanrijding plaats gehad Wonder boven wonder ziin hierbij, buiten een paard, geen slachtoffers gevallen. Een luxe auto, bestuurd door den beer Af komende uit de richting Brammen reed in volle vaart op een met paard bespannen voertuig geladen met melkbussen. De zes tienjarige voerman B, die naast zijn wagen liep, werd enkele meters weggeslingerd en moest met zware inwendige kneuzingen en een hersenschudding naar liet. ziekenhuis worden vervoerd. Het paard werd op slag gedood. De luxe auto liep van voren zeer groote schade op. De bestuurder kwam met den schrik vrij. NAAR VERBODEN ZENDER GE LUISTERD; EEN MERKWAARDIG EXCUUS! Voor de Arnhemsche rechtbank stond gisteren terecht de 28-jarige winkelier T. A. van K. uit Arnhem, wegens bot luisteren naar een-verboden zender. De verdachte gaf toe, dat hij op een dag in October naar rlen En gel schen zender had geluisterd. Hij luisterde echter naar muziek, wat. naar hij meende, niet verboden was. Toen er be richten kwamen, was hij in slaap gevallen en hii had er niets van gehoord, totdat de politie de boven den winkel gelegen kamer was hinnengekomen. De officier van justitie mr. O. E. G. graaf van Limburg Stirum eischte f 25.— of 25 dagen hechtenis met. verbeurdverklaring van het in beslag genomen radiotoestel. Uitspraak 4 Maart. Geea onthullingen ONDERZOEK EN RESTAURATIE VAN DE PUTTEN OP HET VALK HOF TE NIJMEGEN NIET MOGE- LUK GACHT. Het verdere onderzoek van den op het. Valkhof te Nijmegen gevonden put. waaromtrent wij dezer dagen berichtten, afkomstig van den burcht, die daar tot 1795 heeft gestaan, heeft, volgens het Hsb., aan het licht gebracht, dat het bouw werk in zulk een staat van verval ver keert. dat het niet verantwoord zou zijn er in af te dalen teneinde te trachten na dere gegevens te verzamelen en een onder zoek in te stellen naar cventueele oudheid kundige voorwerpen of aanwijzingen, die men zou kunnen krijgen. Het is n.1. gebleken, dat de wand aan twee zijden zeer diepe en breede scheuren vertoont, die mogelijk wel tot den bodem van den put doorloopen. Was dit aan eene zijde het geval, zoo oordeelen deskundigen, dan zou het mogelijk zijn, met inachtne ming van de noodige veiligheidsmaatrege len, in den put af te dalen, nu echter is dat veel te riskant en zouden eerst om vangrijke herstellingswerkzaamheden moe ten worden verricht. Men heeft die mogelijkheid wel overwo gen en is daarbij tot de conclusie gekomen, dat men daartoe den grond om den put zou moeten uitgraven tot een diepte van ten minste 28 meter de diepte van den put. Men acht het niet verantwoord dit werk dat aanzienlijke bedragen zou vorderen, met de groote kans-dat bet niet een ge- wenscht resultaat oplevert, uit te voeren. Ook dc oudheidkundigen, die zoo gaarne een kijkje in het'inwendige van den put genomen hadden, zijn teleurgesteld gewor den en tot de overtuiging gekomen, dat het een levensgevaarlijk avontuur zou zijn. Men heeft daarom thans besloten den put door een betonnen plaat af te dekken, voor zien van een mangat, waarna er een laag grond op wordt gebracht. Er zal een steen worden geplaatst, waarop is aangegeven, dat zich hier een put bevindt. Mocht men later dan een mogelijkheid zien om alsnog een onderzoek in den put in te stellen, dan is hij gemakkelijk te' vinden. De toestand van Voorheen wordt dus weer hersteld en het Valkhof zal niet een attractie rijker worden, waarop velen reeds hadden gehoopt Het .gerucht, dat ds. Nicmoeller een ver zoek, zou hebben 'ingediend om jn' de katho lieke kerk te wórden opgenomen, waarvan tot dusverre geenerlei bevestiging is ont vangen, werd in verband gebracht met het feit, dat hij geruimen tijd tezamen met den bisschop van Lublin in hetzelfde concen tratiekamp heeft vertoefd en onder diens invloed zijn religieuze overtuiging gewij zigd zou hebben. Van bevoegde zijde wordt thans verklaard, dat de bisschop van Lu blin zich nimmer tezamen met ds. Nie- moelter in eenzelfde concentratiekamp heeft bevonden. AMERIKA STELT VERBODEN ZONES TER ZEE EN IN DE LUCHT IN President Roosevelt heeft een verorde ning onderteekend, waarhij op zee z.g. de fensiegebieden en in het luchtruim verbo den zónes ingesteld worden, waar schepen resp. vliegtuigen zonder vergunning van den minister van marine geen toegang hebben. Deze verboden zónes worden inge steld voor de voorposten van de marine in den Stillen Oceaan en in de Caribische Zee. Deze maatregel treedt negentig dagen na 14 Februari in werking. Inlusschcn zullen de huftenlandsche regeeringen uitvoerig worden ingelicht. „Duce, wij zullen overwinnen." De studenten hebben gisteren te Rome een betooging gehouden om uiting te geven aan hun blijdschap, dat zij het vaderland met de wapens in de hand kunnen dienen. In tegenwoordigheid van den nieuwen on derstaatssecretaris in het ministerie van on derwijs, van den gouverneur van Rome en den rector der universiteit te Rome, sprak de partijsecretaris, minister Serena, onder geestdriftigen bijval, de fascistische studen ten vrijwilligers toe. In deze, voor de geschie denis van het nieuwe Italië heilige dagen, zoo zeide hij, hebben alle fascistische stu denten verzocht, nun boeken te mogen ver laten en het geweer ter hand te mogen ne men. Wanneer de Engelschcn hadden ge dacht,, door de wisselvallige perioden van den oorlog de gemeenschap van het Itali- aansche volk te kunnen aantasten, hebben zij weer eens bewezen, dat zij zich in een toestand van hallucinatie bevinden. De woorden van den partijsecretaris werden door de studenten met groote geestdrift en met de kreten: „Duce, wij zullen overwin nen" ontvangen. Vervolgens trokken de stu denten door de stad. Toevallige, zich onder de toeschouwers bevindende, Duitsche vlie gers werden door dc studenten op dc schouders genomen, hetgeen tot stormach tige betoogingen voor Fuchrer en Duce leidde. Geen stopzetting of beperking van goederenverkeer in Zuid- Italië. Met ingang van 1 Maart zal het geheele burgerlijke autoverkeer in Italië aanzien lijk worden beperkt en aan nieuwe bepa lingen worden onderworpen. Van genoem den datum af zullen auto's en ook die» welke op „autarkische" brandstof rijden, nog slechts mogen worden gebruikt in verband met beroepsbezigheden, of wanneer er een economisch of ander belangrijk doel mee wordt gediend. In geen geval zal men. een auto mogen gebruiken voor plezierrittcn. De berichten over een beperking of een stopzetting van het goederenverkeer in Zuid- Italië worden van goed ingelichte Italiaan- sche zijde tegengesproken. Men wijst er op, dat er niet alleen geen sprake is van eenige beperking, maar dat tijdens de laatste da gen eenige beperkingen, welke vrij lang ge leden waren ingevoerd, juist zijn opgeheven. speelt op één enkele kaart Engeland verlangt van Amerika grooter* offers dan van de domi nions. De debatten in den Senaat over de wet tot hulpverleening aan Engeland werden ge opend door den democratischen senator Clark, die verklaarde, dat deze wet de Ver- eenigde Staten aan den rand van den oor log zal brengen. Spr. betoogde voorts, dat de buitenlandsche politiek der Vereenigdc Sta ten daardoor in geheel nieuwe banen zal ge raken en dat Amerika stellig op één enkele kaart, n.1. de overwinning van Engeland speelt. Clark zeide, van de aanneming der wet een verzwakking van het geheele Wes telijke halfrond te vreezen en het prijsge ven van de Monroeleer. Ten slotte verklaar de hij, dat Engeland van het Amerikaansche volk offers verlangt, die het tot dusver zelfs niet van Canada. Australië en Nieuw Zee land geëischt heeft. DE TOESTAND VAN EX-KONING ALFONS. Uit het door professor Frugoni uitgegeven bulletin over den gezondheidstoestand van ex-koning Alfons blijkt, dal een lichte ver betering is ingetreden. van dc Duitscbc Weermacht AMBTENAAR VERGEET ZICH; EEN JAAR GEVANGENISSTRAF. Een ambtenaar van het departement van Sociale Zaken, de 40-jarige M.. die belast was met de behandeling van aangelegen heden van de gesubsidieerde instellingen, had bij een ambtelijk bezoek aan een kleuterhuis nabij Breda in October j.1. een in de Duitsche taal gesteld gedicht bij zich. dat een voor dc Duitsche weermacht in hooge male beleedigende strekking had. Hii liet de directrice van het kleuterhuis het gedicht zien en deze vroeg, nadat zij het. gelezen had. er afschrift van te mogen nemen, hetgeen M. goedvond. De directrice droeg toen haar assistente on. vier door slagen ervan op de schrijfmachine te ma ken ten behoeve van eenige aan de inrich ting verbonden personen. Een dezer, een boekhouder, die van tijd tot tijd de admini stratie van het kleuterbuis kwam nazien en die tegelijk met den beer M. daar aan weZig was. nam bet afschrift mee naar huis en toonde het daar o.a. aan zijn 17 ia'rigen zoon. Met genoemden ambtenaar hadden giste ren de directrice, de assistente en de boek houder zich voor het Landgerecht te ver antwoorden wegens verspcidïng van het lied in kwestie. M. erkende een groote fout te hebben ge maakt door het Duitsch-vijandige lied aan de directrice van de instelling bij welke hij uit. hoofde van zijn nmbt op bezoek was. te laten lezen, doch hij voegde er aan toe, niet de bedoeling te hebben gehad het te verspreiden en het dan ook niet aan anderen te hebben gegeven. De' directrice eaf toe. dat zij de afschrif ten had laten maken ten behoeve van eeni ge aan de inrichting verbonden heeren en van de vrouw van den dokter. Zij hield overigens-alle politiek buiten het huis. „Welbewust". De assistente bevestigde, dat zij het lied had overgetikt in vier exemplaren en dat zij welbewust van den inhoud had kennis genomen. De boekhouder had, zoo zeide hij. liet ge dicht aan enkele personen, o.w. zijn zoon, laten lezen, omdat hij het zoo goed gesteld vond. doch wat den inhoud betreft, deze was in strijd met de realiteit en daarom hechtte hij geen geloof aan den inhoud van het vers. In zijn eisch deed dc Staatsanwalt uit komen. dat het zeer verkeerd is geschrif ten met een voor Dnitschland heleedlgon- rlen inhoud te verspreiden en dat dit voor al een ambtenaar als M. ernstig moet wor- len aangerekend, wijl hij als vertegemvoor liger van het departement het bezoek aan ie inrichting kwam brengen. De eisch luid- le 15 maanden gevangenisstraf met aftrek 1 an drie maanden preventieve hechtenis. Tegen de directrice eischte spreker f 500.- 'ïocte fin verband met haar gezondheidstoe stand werd in dit geval geen vrijheidsstraf gevorderd), tegen de assistente een maand rnet aftrek van preventief (eveneens een maand) en tegen den boekhouder zeven maanden gevangenisstraf, onder aftrek van de drie in voorloopige hechtenis doorge brachte maanden. De rechter veroordeelde M. tot een jaar gevangenisstraf, de directrice tot f 500. 'waarvan in verrekening met voorarrest r 180.— wodt afgetrokken), de assistente overeenkomstig den eisch tot. een maand met aftrek en den boekhouder tot zes maan den met aftrek. Amsterdamsche effectenbeurs Iets meer affaire. Goed prijs- houdende locale markt. Ame rikanen algemeen hooger. Ne derlandsche beleggingen weinig veranderd. OBLIGATIES STAATSLEENINGEN. V-K. L.K. 9714-97 5/16 971/4-97 5/16 98 7/16 98I/2 9415/16 95 98 7/16 98V4 i S5%-S5% 85-85% 851/» 351,4 8334 83 13/16 Nederland 1941 4 Nederland 1940 I 4 Nederland 1940 II 4 Idem met hel. fac. Nederland 1938 3.3% Oost Indië 1937 3 Oost Indië 1937 A 3 DUITSCHLAND D. Gr. b '40 Ct. 6 Konv Kas (m.v.) 4 PROVINCIALE EN GEM. LEENINGEN. A'dam *37 I 31/2 83% 833/4 's Grav. "37 13% N.-Holl. *38 3 81% N.-Holl. '38 II (3%) 3 84 S3%' R'dam '37 I. III 3% 81% 81% Z.-Holland 1937 3 84% HYPOTHEEKBANKEN. Ned. Hyp.b, Veendam 3% 89% 893% INDUSTIEELE ONDERNEMINGEN. Buitenland, Farbenind. I. G. 7 Gelsenk. Bergw. 5 BANK- EN CRED.-INST.. Binnenland. Koloniale Bank A 157 160% Ned. Ind Handelsb. A 112% 113% Ned. Handel Mij. c. v. A 110% 111 AANDEELEN. INDUSTRIEELE ONDERNEMINGEN. Binnenland. A R U. 96-97% 96%-98% Calvé Delft c v. A. /4 66 Centr. Suiker Mij. 1S8 190 Fokker g. A. 179 1S0 Lever Bros en Unilever cv.A10S3%-l09% 108%-110%' Ned. Ford 305 312 Philips G B v.A. 193%-196 195-198 Philips pref. A 1363% 1373% Buitenland. Anaconda copper c.v. X. 261/16-26 5/16 27-27 7/16 Beth Steel c.v. A 77-76 77%-SO Gen. Motors c.v. A. 46% 49% Kennecot Copper c.v. A. 321/16-32% kT 33%-33%' North. Am. Aviation c.v.A 15 10 Rep. Steel c.v. A. 2211/16-23 23 5/16-23% U. S. Steel c.v. A. 593%-60% 61-61# PETROLEUMONDERNEMINGEN. Binnenland. Dordtsche Petr. g. A. 20S% Kon. Petr. 226-228 226-232 Buitenland. Shell Union c.v. A, 113/16-115/16 117/16-11%' Tide Water c.v. A. 9 9/16-911/16 97/s-l0 SCHEEPVAART MAATSCHAPPIJEN. Holland Amerikalijn A 106%-107% 108%-112 Java China-Japanlijn A. 135% 137-141 Kon. Ned. Sfoomb. Mij. nat bez. v. A 142-140% 144-146 Kon. Paketvaart A. ?15%-2151/3 Ned. Scheepv. Unie A. 157-155% 157%-161 Rott Lloyd A. 130-130% Stoomv. Mij Nederland A 130-130% 132-131% SUIKER-ONDERNEMINGEN. H.V.A. 380-391 393-401 Javasche Cultuur 228 234 N.I.S U. 22S 234 Ver. Vorstenl. Cult. 105%-1073% 10S-110% TABAKSONDERNEMINGEN. Del! Batavia Mij. Deli Mij c. v. A. Senembah - 1751/4 224%-22S 227-232 190 194 RUBBER-ONDERNEMINGEN. Amsterd. Rubber 238-240% 242%-2ö. Ban dar Rubber Mij. A. 193 Deli Batavia Mij. A. 191 196 Koersen Nederlandsch clearinginstituut Koersen van stortingen op 19 Februari 1941! Reichsmarken 75.36: Belga's 30.1432; Zwit sersche Francs 43 56; Lires 9 87; Deensche Kronen 36.37; Zweedsche Kronen 44.85; Tsjechische Kronen (oude schulden) 6.42; Tsjechische Kronen (nieuwe schulden) 7.54 WINTERHULPEN EDERLAND Stort op 5553 of op 877 POSTGIRO-NO'S VAN DE WIN TERHULP NEDERLAND. Winterhulp Nederland, Den Haag, 5553. Ala bank der Winterhulp Neder» derland la aangewezen de Kasvel*- eeniging N.V., Amsterdam, No. 877. Ge brengt geluk in veler ven ff

Schager Courant | 1941 | | pagina 2