„Het Nieuwe Modeblad" INTEEKENBILJET. MISDAAD en BOETE Algemeene Waardeering- Nieuwen, grooten Roman, is dat mogelijk, als je niet weet waar is?" u mij vergunt, de zaak toe te lichten, er u een verklaring van geven," zei ik is het me raadsel, dat ik ertoe gekomen [om mij met den Bullebak in te laten j zag me aan alsoi hij me Yoor een nul lie niet eens zijn verachting waard was en ik met mijn verhaal ten einde was, zijn aanvankelijke uitdrukking van vol- ongcioof en verbazing plaats voor een die al het overige op den achtergrond Hij liet zich in een leuningstoel vallen pn hardop te fluiten alsof hij lucht wilde tan zijn opwinding. sprong hij eensklaps op, en liep als een mige in de kamer op en neer. tal onmogelijk!" riep hij overluid. Dat lol te worden. Ik kan en mag het niet n, en toch bij God er gebeuren dik- ldzame dingen." eling stond hij vóór mij stil, en zag me en hoe heet je? Je hebt toch die hoele Icnis niet gedroomd Was je gisteravond ven je bier rink alleen water, Sir CharleB, en naar [orschrii't van mijn dokter bij voorkeur zei ik zeer ernstig. „Op uwen titel ic, is u wel een Engelseh officier, maar fcieu u, niets kwaads in den zin hebbende (hen zoo boleedigt, kan ik u niet voor ontlcman aanzien." B nu, laatje dut niet uitje humeur brengen (n wel wat tc kort aangebonden, en drift grooto fout, vooral in dienst. Maar je bic altijd nog niet gezegd wie jo bent en Bmct kapitein Morks hebt uit te staan." fkortste weg, om mijn doel te bereiken, Im mijn kaartje te overhandigen. Het oen, dut de naam Saraband Zonen et onbekend was. Zijn toon werd nu hoffelijk, en wel zoodanig, dat ik aan- Dg ik hem werkelijk beschouwde als een t|an gewicht aanleiding vond, hem in ekken de samenzwering uiteen te zetten naar onzo mcening, kapitein Morks ntoft'er was geworden, enkt dan, dat het alleen om zijn geld ers niet to doen is vroeg hij zeer 6 Oen, om anders niet, wat zou het anders n |n zijn (wordt vervolgd.) Don Abonnóes op wacht wederom een groot genot. De uitgevers hebben zich verzekerd van een in hooge mate boeiend en belangwekkend van inhoud. Werd het thans geëindigd verhaal „De doch ter van den Woekeraar" algemeen met groot genoegen gelezen, ongetwijfeld zal de roman of de Vluchtelingen uit Siberië niet minder de groote belaugstelling wekken. Bij elk nummer van „Het Nieuwe Modeblad" wordt eene aflevering van dezen hoogst boeien- den roman gratis toegevoegd telkens groot 16 pagina's in boekformaat, en zal deze na beëin diging een fraai boekdeel vormen, waard om te worden gebonden in prachtband ter verrijking van de huisbibliotheek. ondervindt Het nieuwe Modeblad onder alle standenwegens de fraaie, doch vooral doelma tige toiletten, daarin weergegeven, alsmede de gravures van handwerken daarin opgenomen. Het biedt een schat van modellen, ook van handwerken. Het blud verschijnt twee malen per maand en is van alle modebladen het goedkoopste. Prijs 55 et. per 3 maanden, franco per post SO ct. Men abonneert zich bij de uitgevers van deze courant. Met Juli begon het nieuwe kwartaal. Wij vertrouwen, dat de verkrijgbaarstelling van dit Modetijdschrift als premie voor de leze ressen van onze courant, meer en meer zal wor den op prijs gesteld. De ondergeteekende abonneert zich tot weder- opzeggens toe op „Het Nieuwe Modebladtegen 65 cent per drie maanden (franco per post 80 cent.) Naam Woonplaats- D

Texelsche Courant | 1902 | | pagina 3