„P0LL0," Paaschfeest. KERKBOEKEN"- EEN WERKSTER. Schelpen voorradig, MOTBRVAARTUIGEN H. H. Veehouders. w Costnumrokken: Model 1904. Executoriale Verknoping Belangrijke Houtveiling. Opslag Schilderweg, McmmnD een fijne vette OS, BEHANGSELPAPIER. Achtste Groote Oudewatersche Verlating. A.s. Maandag en'Dinsdag. Gesloopte Houtwaren, Een perceel Weiland, Waarschuwing. De driejarige Roodbonte Dekhengst l^AlÏDAG a. s. G. BUHSE, Verboden le kwaliteit fijne vette KOE, en twee fijne vette VARKENS Vijf Hectoliters vale Zaaierwten. B. JANSEN Instrumentslijper B.P.KEÏJSERCz Burg. MAI80N MEERDINK, Arnhem, Hertogstraat 4 en 6. 3de vervolg der Deurwaarder C. DE WIJN, bekende Conditiën. Zakken en Koekkisten Paaschfeest m f 10,000. f 10,000 Dinsdag 19 April a.s. Hoofdprijs f 10,000 in contanten. 10,000. 10,000 is mijn zoon weder in de Linde boomte spreken. J. E. WINKLER. Gebrs. PEREBOOM. Wordt Gevraagd TE KOOP: bij J. 'WITTE, W. F. STOEL ZOON, Alkmaar. Aflevering pakhuis*1 haven Texel. Puike Mixed Mais 75 K. G. netto 4.70 Eerste Nederlandsche exportzaak v. Damesconfectie uitsluitend naar maat. om contant geld, zonder opgeld, op Vrijdag 1 April 1904, Deurwaarder H. KWANT. zal op Zaterdag 2 El pril 1904, Uit de hand te Huur: Planken, Schrooten, Palen, Leggers, en Stekpalen. prima qualiteit, bekende prijzen Dagelijks bij Sijbr. C. EELJÏAX. Dagelijks a./h. pakhuis te Oudeschild verkrijgbaar Bij aankomst van schipper PLAATSMAN Maandag in lossing: Binnenkort wachtende Prima Amerik. Lijnzaadkoek, bekroond op de Paaschtentoonstelling te Purmerend en te Schagen, met den tweeden prijs. J. 3?. KIKKERT .A. KAN Door oudervinding wordt men wijs. 750 Prijzen. 75000 Loten. TREKT DE §)(G Geen werkzaamheden of' leveringen te doen op of aan de hofstee „Abbastanza" vroeger Anna's-Hofstede, te EverHekoog, zonder schrifte lijke bestelling met de handteekening van on- dergoteekende, zullende anders niet erkend worden. Amsterdam, 24 Maart 1904. P. HOFFMANN. is allo werkdagen ter dokking beschikbaar op de hofstede „YIANEN," Eierland. Deligcld f 10,waarvan de helft vooruit en het overige bij drachtigbeid der Merrie moet worden voldaan. C. GARRlTSEiV Aanbevelend, GoudsmidHorlogemaker. De ondergeteekende belast zich gaarne met het publiek vcrkoopen van roerende en vaste goederenwaarop voorschot wordt gegeven en, zoo verlangd, met dadelijke afrekening. Verhuurt vaste goederen en transporteert deze onderhands EIEREN te zoeken op de landerijen gelegen in Everstekoog. A. VISSER. De ondergeteokenden berichten hun geachten begunstigers, dat zij voor bovengenoemd feest een gemest op den stal van den heer C. M. ZIJM, zullen slachten. Aanbevelend, in soorten. Voorhanden bij G. D. KIKKERT, Goud- en Zilversmid, Gravestraat. Adres te bevragen Bureau van dit Blad. bij A. BREESAEE Eierland. Vrachtrijder, Cocksdorp. van den Helder bericht, dat hij Maandag a. s. Texel komt bezoeken, voor het slijpen van Scharen, Messen Koffiemolens eDz. Plaatsen van motoren in bestaande vaartuigen. Puike 60/62 Gerst 65 3.80 63/64 65 Harde Odessa Erwten 80 630 Kleine harde Gron. P. Boonen 80 6.50 Prima Haver 48/49 K. G. por 50 3.75 Gezuiverde Gerst 65 4.10 Laplata Mais 75 4.70 Rass. Lijnkoek van de beste Heel 100 8,35 enz. enz. 28 Maart '04. I) A ill E .S Door bijzonder voordcelige aankoop kwamen wij zoo juist in het bezit van een prachtige partij VÜORJAARSSTOFFEN en GARNEERINGEN. Hiervan nu vervaardigen wij naar maat! Costuumrokken, volgens een nieuw eu zeer elegant Fransch model. Dit model is aan de baud cenigzins glad, doch begint reeds onmiddellijk daaronder in brcede en sierlijke plooien naar beneden uit te loopen. (Corpulente dames kunnen dit model ook van achter, met twee naar elkaar toegelegde plooien, aan de band gemaakt hebbeD.) Onder de kniebuiging is dezen rokken een nieuw model Volant aangezet, welke volant rondom over de geheele lengte in diepe platte plooien is gelegd. Deze plooien, welke verticaal dus van boven naar beneden loopendworden van boven voor een deel ingestilctdoch blijven, voor het onderste gedeelte na te zijn ingeperst vrij hangen. De afwerking boven deze volant geschiedt door een rijke zijden garneering. Door de dus in plooien gelegde, gracieus uitstaande cu royale volant, verkrijgt deze prachtige costunuirok de belangrijke wijdte van 8 tot9el.Deze Rokken vervaardigen wij, naar verkiezing óf met sleep óf eenige centimeters van den grond afslaand, (dus als „Jupe Trottoir" eu komt als zoodanig het model prachtig tot zijn recht.) Deze Costuumrokken, welke het stempel dragen en van fijne élegance en van distinctie, offreeren wij nu I. Van een partij coupons Serge-Cheviot-Coating, zwart marineblauw, lichtdonker en gedekt grijs, beige (zandkleur.) Prijs f 5,80. II. Van zeer mooi en zwaar Alpaca zwart, marineblauw beige en lichtdonker en gedekt grijs. Prijs f 4,95. III. Van lieve Granité stof, zwart, marineblauw, beige licht- en donker grijs en Havanna bruin. Prijs f 4,S0. IV. Van lijn Verviers-Laken zwart, marineblauw, beige en licht-en gedekt grijs. Prijs f6,—. V. Van beige en gedekt grijs Engelsch Coaver Coat. Prijs f 5,90. Deze bijzonder lage prijzen stelden wij in hoofdzaak om door deze prachtige costuumrokken zoo veel mogelijk entréës te krijgen in verschillende familiën. Taillewijdte, Heupwijdte, Zij- en achterlengte op geven. Hiervan geen Stalen. Qualiteit zoowel als coupe en passen volkomen gegarandeerd. Iedere Rok moet voldoen aan hoogste eischen, nemen anders terug. Verzending alleen na ontvangst van postwissel of ook tegen Rembours met 35 cent verhooging. vooimiddags 10 uur, op een terrein aan de Binnenhaven te Helder, bij ongunstig weder in het Hotel „De Toelast" aldaar, van een belang rijke partij afkomstig van de ex-Zwecdsche Bark „Albert Ehrensviird." Een partij zware grenen en vuren Balken, 26 bij 32, lengte 210 Meter. Een partij gebruikte Deelen en Schroten, 8 bij 1, en 6 bij 1, lang 27 Meter. Een partij eiken Knieën en dito oplangers van 25 bij 26 c. M., lang 27 Meter. Een partij grenen en vuren Dekbalken' 24 bij 25, lang 6—8 Meter. Buitenhuids-Plauken en Gangen, diverse dikten en lengten. Amerik. grenen Schroten, 10 bij 4, lang 5 Meter. Dekdcelen, 8 bij 17 en 10 bij 6, lang 210 Meter. Deuren, Luiken, Spieren, enz. enz. Een partij eiken en grenen BRANDHOUT. Alles behoorlijk gekaveld en genummerd te bezichtigen daags vóór den verkoop op voor noemd terrein. 's morgens half 11 ure, achter het woonhuis van den Heer R. DAALDER, te De Koog op Texel, publiek verkoopen Een belangrijke partij gesloopte Houtwaren, alkomstig vau het gestrando schip „Percy," bestaande uit Amerik. grenen Dekplankon, van verschillende dikten en lengten, Eiken Dekbalken, Eiken Huidplanken, Eiken Vlakplankcn, Am. grenen Binnenhuidaplanken, Eiken Oplangers en Vlak- leggers. Een partij Schotwerk, Luiken, een partij eiken Brandhout alsmede een partij IJzer. Alles van uitmuntende kwaliteit en behoorlijk gekaveld en genummerd te bezichligen op den dag van verkoop. BETALING 24 JUNI 1904. genaamd de „Hofstee" gelegen in WaalBurg groot 1 II. A. 5 c. A. Franco brieven met opgave van prijs worden ingewacht bij Wed. IIILLENIUS, Burg. O ÖD O O -a Gave witte Erwten groene Erwten puik gezond 75 KG. netto 75 Groninger probst. Haver Platte Amerik. Maïs/ Ronde witte Maïs j 50 K.G. netto f 3,75 4,85 4,75 glashard 80 KG. netto f 6,60 80 f 6,30 BuiteDl. Gerst 60/61 kg. 60 f3,60 Eierlandsch Chevaliergerst 70 f5,40 Mooie Voertarwe 71/72 kilo per H. L. f 5,75 Gebroken Amerik. Lijnkoek (A. E.) 100 KG. bruto f 8,40 Gebroken Rus. Lijnkoek 100 f 8,40 Gebroken witte Grondnotenkoek 100 KG. bruto f 9,25 Gedroogde Spoeling 100 f 6,25 Murwe Lijnzaadkoek per 104 1 9,90 l'uike blanke Paardeboouen 80 Kg. netto 16,60 Eene lading mooie blanke Ituiteul. Gerst, (natura 62 Kg.) 60 Kg. netto 3,50 eene lading: (heel) 100 Kg. bruto 1 8,15 Gezonde platte Mais, 75 Kg. netto f 4,75 Men wordt beleefd verzocht vooral onze zoo spoedig mogelijk terug te zenden. De ondergeteekenden berichten hunne be gunstigers en plaatsgenooten, dat zij voor het aanstaande Paaschfeest hebben aangekocht van de Heeren Spaans Co. te Barsingerhorn Deze is Zondag voor een ieder te be zichtigen in den stal van ondergeteekenden. Met aanbeveling, Uw Dw. De STALEN worden op aanvrage franco over geheel Texel toegezonden door J, C. VISSER. Burg Schilder. Kent ge, waarde lezer nf lezeres, wel eene onaan genamer kwaal dan aan de maag te lijden, wanneer inen zich voor alles moet ontzien wat men noodig heeft tot het onderhoud zijner krachten. Wat al geneesmid delen worden er dagelijks niet aangeraden om een lijder aan eene maagziekte eenige verlichting te "be zorgen, maar niet een van deze middelen heett tot op heden zulke verrassende resultaten opgeleverd dan de Pink Pillen van Dr. Williams. Onder de vele attesten die wij reeds op deze zelfde plaats gepubliceerd hebben laten wij thans volgen het attest van den Heer J. C. Franken, Café billard, oude vest no. 8 te Breda. Ge noemd Heer schrijft ons o.a. het volgende: «Ik heb u lang op eenig antwoord laten wachten, doch alvorens u te schrijven wenschte ik bepaald te weten of mijne genezing van bhjvenden aard was en zulks is zoo Beer J. C. Franken. Sedert geruimen tijd was ik lijdende aan vreeselijke maagpijnen, scheele hoofdpijnen, oorsuizingen en slape loosheid, hoegenaamd geen eetlust en steeds een zeer afgemat gevoel in de beenen, ik was bepaald niet meer in staat een trap te beklimmen en thans na Uwe Pink Pillen op stiptelijke wijze volgens Uwe voorschriften gebruikt te hebben verklaar ik U dat ik nog nimmer zoo welvarend ben geweest als ik thans ben cn kan ze een ieder lijdend persoon ten zeerste aanbevelen want, door eigen ondervinding ben ik wijs geworden en weet wat mij te doen staat indien ik soms weder eens het een of ander ongemak mocht hebben. Desverkiczende ben ik bereid aan belangstellende personen mondeling of schriftelijk te antwoorden. Uitgeputte mannen, vermoeid door overdreven arbeid cn het nawerken, waeht niet, neemt de Pink Pillen die U zullen herstellen en die U terstond zullen ver sterken. De Pink Pillen hebben duizende genezingen bewerkstelligd. Het is logisch dat als zij andeien ge nezen hebben, zij U ook zullen genezen. Prijs f 1,75 de doos, f 9 per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27 Botter dam, hoofd-depothouder voor Nederland en Apo theken. Franco toezending tegen postwissel. 2de Prijs: Rijtuig bespannen met 2 paarden of 1200 in contanten. 3de Prijs: Rijtuig bespannen met 1 paard of ƒ700 in contanten. 4de Prijs: Dogcar bespannen met 1 paard of f600 in contanten. Voorts Paarden, Koeien, Rijwielen, Naaimachines, Meubelen, Huisb. artikelen. Desvcrlangd wordt ieder paard voor f 300, iedere koe voor ƒ200 en de minste prijs voor f 4 door het Comité teruggekocht. Ï5^~ Toten a f 1,per stuk. Verkrijgbaar bij do meeste Loten-, Boek- en Sigarenhandelaars en worden tegen inzending vau Postwissel banco toegezonden door het Comité te Oudewater. De Ondernemers j. BOER. D. W. BEUSEKOM.

Texelsche Courant | 1904 | | pagina 3