s B*"" SPAARFONDS, bieden groote kansen een fortuin te verkrijgen. een aanzienlijk spaarfonds verkregen wordt. 1,017,000 tot 33,456,000. 1 Pioofèprijs van Pr. 100,000 DE PEINS Dames en Keeren Men abonneert zich Boekh. Parkstr. KEIZERIN, Slechts deze enkele Advertentie, Daarom uitknippen s.v p. bc op 20 Februari, 20 April, 20 Juni, 20 Augustus, 20 October en 20 December Frs. 150,000 100.000 50,000 20,00 10,000, enz. enz, Er worden jaarlijks uitgeloot 5025 tot 55,755 Prijzen Een origineel Premie-Lot a 100 Francs van den vrijen Gongo-Staat v. h. j. 1888. Het is voordeelig een of eenige dezer Premie-Loten spoedig te bestellen, daar te verwachten is, dat de prijs hooger zal worden. De eerstvolgende trekking met lieeft reeds op 20 Juni as. plaats, Hollandsche Credietbank, Amsterdam. Solide en ijverige Agenten worden overal aangesteld. BESTELBRIEF No-120. Aan de Hollandsche Credietbank N V. Amsterdam. Premie-Cot a IOC Praties van den vrijen Congo-staaf van hef jaar 1888. Hoever is het hier vandaan KEIZERSTRAAT 50-52, HELDER, DE MOTOR-BOOT, PROSPECTUS „C." cS O O <D Q cS cS c5 QC Voor ieder goed huisvader en elke zorgzame moeder die het welzijn hunner kinderen beoogen. Voor ieder ambtenaar, die in zijne betrekking meestal geen glansrijke vooruitzichten heett en Voor ieder ambaehts- of werkman, die voor onverwachte gebeurtenissen niet verzorgd is. De aankoop dezer Premie-Loten is ten zeerste als geldbelegging aan te bevelen, omdat verlies uitgesloten is, daar op elk lot een prijs moet vallen. De minste prijs die in het ongunstigste geval minstens 200 Francs of 06 Gulden is, stijgt elk jaar met 5 Francs tot liet bedrag van 595 Francs of 2S5 Gulden en men ten slotte MEER DAN 5 MAAL ZOOVEEL ALS BETAALD IS TERUG OM VAAGT. Dus al is aan cieze Premie-Loten niet direct een route verbonden, zoo wordt die toch vergoed en staat gelijk met 5 pCt. 'sjaars, wat in zooverre voordeelig is, dat het kapitaal behouden blijft en de rente zich ophoopt, waardoor Bovendien kan men de lioop koesteren, bij de aanzienlijke kansen in de 6 maal 'sjaars plaats hebbende trekkingen, n.l. Brij zen van te trekken ten bedrage van Francs Voor de betaling der prijzen is bij besluit van Z. M. den Koning der Belgen, Souverein van den Congo-Staat, een waarborgfonds bij de voornaamste Belgische Bank gedeponeerd. De trekkingen worden in alle voorname couranten opgenomen. Trekkingslij sten worden gratis toegezonden. Daar wij deze Premie-Loten op zeer gemakkelijke voorwaarden ten verkoop annbiedeh, zoo kan iedereen van de groote voordeelen genieten, en moest boven elke andere, deze zeer gunstige Spaarwijze kiezeD. Wij leveren: tegen betaling van 17 achtereenvolgende maandelijksche stortingen van t 3,elke °f rn Na ontvangst der eerste storting zenden wij aan den kooper een Contract met Nummer van het Lot en heelt hij onmiddellijk het onverdeelde recht op den geheelen prijs, (minstens Frs. 200—595) welke daarop valt. Na af betaling der geheele koopsom wordt hem het origineele Premielot in eigendom uitgekeerd, welk lot tot altyd zync waarde behoudt en overal te allen tijde tegen geld kan worden ingewisseld of beleend. Men beeft dus reeds na betaling van een of eenige Guldens recbt op de gebeele prijzen van Fr. 150,000; 100,000; 50,000 enz. men gelieve daarom den onderstaanden bestelbrief in te vullen en spoedig te zenden aan de De prijzen voorden direct uitbetaald. (Aaamlooze Vennootschap, Kapitaal f 500,000,—.) (Goed£r«keurd bij Koninkl. Besluiten van 29 Juli 1890 St.-G't. No. 235, 22 Mei 1891 St.-Ct. No. 155 en 7 September 1900 St.-Ct. No. 227.) (NICOLAA3 WITSENKADE 29. TELEPHOON 3623.) Dezen bestelbrief hier afknippen en aan ons zenden. De ondergeteekende beptelt hiermede De eerste maandelijksche storting van f 3 f 2 1 ontvangt U hierbij in postzegels por postwissel gelieve per postkwitantie met verhooging van 7]'2 cent te innen. De volgende stortingen zal ik geregeld maandelijks a 1 per postwissel*) tegen postkwitantio botalon. Verzoeke mij het Contract met nummer spoedig te willen toezenden, opdat ik reeds in de aanstaande trekking van 20 Juni kan deelnemen. ADRES (duidelijk schrijven s.v.p. Naam Beroep Straat Provincie No. Woonplaats Het niet gewenschte doorhalen Men kan ook 2 of meer Premie-Loten bestellen. Een onlangs voorgekomen geval te Den Helder is vrij belangrijk. Daar het zoo dicht in de buurt gebeurd is, achten wij het van belang het te publiceeren. Hier is het: De heer J. C. Mets, wonende Oostslootstraat 23b te den Helder, meldt ons: Gedurende een jaar of twaalf heb ik geleden aan een hevige nierziekte, waarvan ik indertijd ge deeltelijk genezen werd. Ik had hier echter immer iets van overgehouden en wel is waar een groote opgeblazenheid en waterachtige volheid in het lichaam vooral de buik. Wat ik ook tegen deze opzwelling gedaan had, niets kon mij helpen totdat ik een proef nam met Foster's Rugpijn Nieren Pillen. Deze schonken mij dadelijk verlichting, mijn be- nauwheid en opgezetheid verminderden on- middelijk en ik ben U zeer dankbaar voor uw uitstekend middel, want een voortduren de ongesteldheid als de mijne veroorzaakte mij veel last en onaangenaamheid. Met ver trouwen kan ik Uw pillen aanbevelen. 15 Ik ondergeteekende verklaar, dat het bo venstaande waar is en machtig IJ het publiek te maken op elke wijze die U goeddunkt. De ziekte der nieren zijn te meer ernstig en ellendig daar zij gewoonlijk niet begrepen worden, het is slechts aan weinig menschen bekend wat de nieren zijn, waar zij zich be vinden en wat hun werking is. Bijgevolg wanneer zich een teeken van nierziekte voordoet, (zooals rugpijn, troebel water, ge zwollen enkels) wordt dit zeer dikwijls voor een andere kwaal gehouden wat intusschen de nierziekte tijd geeft zich te ontwikkelen in rheumatiek, waterzucht, suikerziekte, ei- witverlies, enz. Verzeker U dat men U de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen geeft, dezelfde die de heer Mets gehad heeft. Wij waarschuwen tegen namaak en maken koopers er op attent, dat op iedere doos de handteekening van James Foster voorkomt. Zij zijn te Den Burg verkrijgbaar bij de firma Wed. P. Kuiper, drogist. Toezending geschiedt franco na ont vangst van postwissel a f 1,75 voor één, of f 10,voor zes doozen. die een RIJWIEL wenschen aan te schaf fen, worden beleefd verzocht eens een kijkje te nemen in het Rijwielmagazijn waar men een degelijk rijwiel kan bekomeD. Dames-Bij wielen f 65, en HEeeren-Bij wielen f 60, geheel compleet met origineele Dunlop- banden. Reiskosten worden bij het koopen van een rijwiel vergoed. Inlichtingen zijn te bekomen bij den Heer L. METS te Oudesohild. Aanbevelend, H. J. v. GRUNNINGEN, Bonds Motor- en Rijwielhersteller. In eiken Boekhandel kan men inteekenen op den 7en jaargang van De mooiste Illustratie in Nederland. Behalve een groot aantal zeer fraaie platen en portretten, die de voornaamste gebeurtenissen in Nederland en in het Buitenland in beeld brengental van belangrijke geïllustreerde artikelen op elk gebied en boeiende novellen van bekende Auteursbegint van af 1 Juli 1907 in dit weekblad een historischen roman van de bekende schrijfster CATHARINA AL B Ell DINK THAJM, Een verhaal tijdens het tweede keizerrijk, waarin Keizerin Eugenie en Keizer Napoleon All de hoofdfiguren vormen, geïllustreerd naar beroemde schilderijen en portretten. In de Bibliotheek van „DE PRANS" wordt van af 1 Juli 1907 opgenomen: roman van C. en A. WILLIAMSON.. Een zeer spannend, mooi ver haal,met uit stekend geslaagde karakterteekeningdat in de voornaamste plaatsen van ons land afge speeld wordt. Zeer fraaie prijzen worden geregeld uit geloofd voor het oplossen van aardige raad sels enz. Men abonneert zich door het geheele land bij eiken soliden Boekhandelaar of bij de Agententegen f 3,per jaar voor de ge wone en tegen f 5,per jaar voor de luxe- editie. Abonnementen kunnen met elk num mer aanvangendoch zijn steeds verbindend tot No. 52. Op plaatsen waar geen Bock handelaar gevestigd is, kan men zich direct per post abonneeren tegen remise van f3,75 voor de gewone en f 5,75 voor de luxe-editie, aan den Uitgever N. J.BOON,Amsteldijk 13, Amsterdam. Men ontvangt daarvoor een prachtige illustratie van 20 groote bladzijden op mooi papier met 40 platen per week. F-H Cw N rH C0NG0-L0TEN of wel 60 1

Texelsche Courant | 1907 | | pagina 8