Groote Voorraad II SANGUINOSE. Uit kruiden bereid. Semper flor ens" DAALDERS Geen 50 Gulden M. WIEHIITGA, doch slechts 375 gulden a contant. Rijwielen en Naaimachines op af betaling vanaf f 1,— per week. Oosterend. A. TRAP. Te Oosterend bij P. Dros Gz., den Burg Wed. P. Roeper, Oudesehild Job. P. Dros. Het Bloemenmagazijn Koningstraat 13 Helcler. JAN VAN AMESF00RT, Bloemist. Suze's Droom. GEEN CACAO SMAAKT ZOO KRACHTIG ALS FEUILLETON. Alle reparatiën aan Horloges, Pen dules, Regulateurs en Wekkers met een jaar garantie. Hebt gij een bleeke kleur? Hebt gij bleeke lippen? Is uw tandvleesch bleek? Hebt gij veel last van hoofdpijn? Ontbreekt u de eetlust? Zijt gij gedurig vermoeid? Kunt gij slecht inslapen? Hebt gij pijn in den rug en de lenden? Zijt gij prikkelbaar en zenuwachtig? Neemt dan gerust DE SANGUINOSE; zij zal uw bloed verrijken, uwe zenuwen ver sterken en u eene algeheele opgewektheid hergeven. Beveelt voor het eiland Texel zijnen vertegenwoordiger J. Kortenhoeven aan den Burg, beleefd aan, voor de levering van Planten, zoowel als voor Bloemwerken, alsKransen, Bloemenmanden, Bouquetten, enz. Voor zoover de orders niet direct aan ons geschieden worden die door b g. vertegenwoordiger, gaarne zonder verhooging van prijs aangenomen en uitgevoerd. Beleefd aanbevelend, voor een solied Handnaaimachine, die tevens voor en achteruit werkt, Levert alle kleeding, naar het lichaam aangemeten, scherp concurreerend. Aanbevelend, F. LENGnAUS Oosterend Keizerstraat 62 Helder. Brief kaarten aan ons geadresseerd, wor den gaarne vergoed. Horlogemaker. Goudsmid. Werkplaats Warmoesstraat, den Burg. Leege Orion-carbidbussen gevraagd voor 3 cents per stuk. holpen zoodat ik mijn werk weer met lust verrichten kan. Mej. J. A. van den Berg. Den Haag, Westerbaenstr. 249. Zenuwzwakte. begint een gezonde kleur te krijgen. Nog nooit heeft een middel mij zoo heerlijk ®en Haag, Koningstraat 311. Mej. Ebing geholpen als de Sanguinose. Ik heb vijf jaren lang aan zenuwzwakte geleden; geen JVLaagpijn. eetlust; altijd lusteloos, altijd moe; slecht De zes flesschen Sanguinose, die ik van u Duizelingen, slapen en met hoofdpijn wakker worden, gebruikte, hebben mij veel baat gegeven. Ondergeteekende verklaart volkomen ge- Sinds ik uw Sanguinose gebruik ben ik Ik leed aan de maag en was altijd zwak, nezen te zijn van duizelingen door het ge- een geheel ander mensch. maar na het gebruik der Sanguinose voel bruik van zes flacons Sanguinose. Den Haag, Mej. M. E. LODDERS, ik mij reeds veel beter en sterker, zoodat ik M. BUNSCHOTEN. Snoekstraat 8b. mijn werk nu weer grootendeels kan ver- Den Haag, Rijsw.straat 101. lichten. Mej. P. CORNELISSE. Bloedarmoede, bleekzucht. Wilhelminadorp bij Goes. Hoofdpijn. Mijne dochter is vele jaren lijdende geweest Ik had veel last van hoofdpijn; mijn eetlust aan bloedarmoede en bleekzucht; zij leed XTitpntting. was weg, ik was moe en lusteloos. De San- erg; had overal pijn, was altijd vermoeid, in Ik had in Maart van het vorige jaar in he- guinose heeft mij geheel weer opgeknapt, één woord: het meisje was ellendig. Sinds vige mate de influenza gehad, en was daar- U moogt het gerust in de courant zetten, zij de Sanguinose gebruikt, is de verande na steeds sukkelende en slap gebleven. De H. NESTRA, ring merkbaar. Zij eet goed, slaapt vast, Sanguinose heeft mij snel en afdoende ge- Leeuwarden, Oldegalileën 191. In al die gevallen waar óf het bloed óf de bloedsomloop niet in orde zijn, betoont zich de Sanguinose een middel van den eersten rang, herstellend en veerkracht gevend. Ik durf verklaren dat ik de Sanguinose heb leeren kennen als het werkzaamste middel bij bloedarmoede, bleekzucht, uitputting, hoofdpijn, slapeloosheid en algemeeDe verslappingstoestanden. Halltart, (Brussel). Dr. POL DEMADE. Prijs per flacon f 1,50,6 flacons f8,-,12 flacons f 15,—WACHT U VOOR NAMAAK. VAN DAM Co., Den Haag. Yrij naar 'tEransch door A. B. 28) Mevrouw Arnay hoorde zelfs het ant woord van Suze niet. Zij beschouwde haar dochter met groot welbehagen en zei: Vindt je niet Suze, dat het costuum Germaine uiterst lief staat. Die Roucet doet wonderen. Hij weet zoo uitstekend het model der taille te doen uitkomen Sta eens even op Germaine, opdat ik nog eens goed er naar kijken kan Germaine gehoorzaamde en wierp een blik in den spiegel. Zij en haar moeder vergaten geheel waarom zij zich eigenlijk bij mevrouw Douvry bevonden. Suze keek naar hen, terwijl zij de haren streelde van Alice, die aan haar voeten zat. Zij gevoelde zich ver verwijderd van die twee elegant gekleede vrouwen, die als eenige bezigheid hadden hun zorg er in gezelschappen mooi uit te zien, en die slechts belang stelden in hun eigen zaken en die zonderling naïf zoo duidelijk lieten merken. Het was Germaine die het eerst van het onderwerp, „het costuum", afstapte. O Suze, zei ze, wat een geluk voor je, naar het warme land te gaan, hier te Parijs wordt het een waar Siberië. O, ik zou gaarne veel grooter koude doorstaan als ik hier maar mocht blijven, zei Suze droevig. "Wat komt bet er ook op aan welke tijd van 'tjaar het is Waarlijk wil je niet graag vertrek ken Hoe vreemd Je zult veel genieten te Cannes. Lady Graham ontvangt voort durend bezoek en dan, omdat zij u aan bidt, zult ge voortdurend bij haar zijn. Je bebt haar geheel het hoofd op hol gebracht, evenals George de FJers 1 Germaine, viel mevrouw Arnay baar vol ongeduld in de reden, pas toch een weinig op je woorden Yervolgens zich tot Suze wendeDd, die sterk bloosde bij den naam van George de Fiers, vervolgde zij Zie mijn kind, men moet altijd ver standig zijn en de zaken nemen zooals ze zijn. Ik ben evenals Germaine zeker dat het je in Cannes wel aanstaan zal. Ik zal er alleen zijn tante en ik zal ook weten dat moeder door mijne afwezig- beid lijdt, zei Suze eenvoudig. Zij bedacht dat de philosophic zoo gemak kelijk was van mevrouw Arnay en Ger maine, die zich om het geld niet behoef den te bekommeren. Zeker, ik begrijp zeer goed dal het oogenblik der scheiding pijnlijk zal zijn. Maar uw moeder is als ik, verstandig en zij weet dat uw verwijdering gelukkige resultaten kan hebben. fJw vader blijft er nog en dan de jongens en de twee lie velingen, besloot mevrouw Arnay, terwijl zij naar het blonde kopje van Alice keek, die met 'een wijs gelaat het gesprek aan hoorde. Mijn hemel, wat zijn die kleintjes toch liefzeg aan uw moeder, dat ik vind, dat ze nog mooier zijn geworden Maar kom, mijn kind, laat ons vertrekken, want ons Ijjstje van bezoeken, welke wij nog moeten afleggen, is grootApro pos, heeft uw vader al weer een betrek king in 't zicht Neen tante, nog niet Wat is dat vervelend, zei Germaine die ook eens een woordje wilde spreken, want bet zwijgen, waartoe zij door de woor denvloed van haar moeder gedoemd was, vond zij verre van aangenaam. Dat maakt mama zeer bezorgd, zei Suze droevig. Uw moeder heeft groot ongelijk zich alles zoo sterk aan te trekken, dat zou ik haar ook zelf zeggen, als zij hier was Mfjn man zoekt ook naar eene passende betrekking voor hem, maar men moet den tijd hebben daarvooren uw vader is moeiiyk te voldoen, hij BLOOKER'S O, tante, zeg niets tegen hem, bid ik u, viel Suze haar zacht maar vastberaden in de reden. Het was mevrouw Arnay aan te zien, dat haar die opmerking niet beviel, Zij zei echter niets en stond op, terwijl zij haar pelsmantel weder vast maakte. Germaine vroeg Ga je om 7 uur met de luxetrein? Ik weet het niet, antwoordde Suze onverschillig. Zij vergezelde haar tante tot aan de deur der kamer, terwijl er een gedwongen lachje om haar lippen speelde. Welwillend ontving zij de gewone kus van mevrouw Arnay en de meer hartelijke omhelzing van Germaine, die haar tevens nog enkele dingen opdrceg. Dus Suze, je schrijft me wel eens, je vertelt me dan hoe gezellig de ontvang dagen van lady Graham zijn. Zend mij oek wat bloemen, vooral kruidje-roer-me- niet en tuberrozen, ik ben er verzot op 1 Yeel pleizier, tot weerziensAls Gladys te Cannes komt, zeg haar dan dat zij mijne meest geliefde vriendin is en dat ik sterf van verlangen haar weer te zien. VaarwelTot weerziens 1 Mevrouw Arnay trok haar dochter met zich, die voor een stervend meisje nog buitengewoon veel levenslust scheen te hebben. Ik meende dat tante Arnay meer vaD mij hield, merkte Suze bij zich zelf op, terwijl zij de deur dicht deed. Mijn hemel, als allen zoo onverschillig voor mij zijn te Cannes, hoe zal ik het daar dan uithouden! O, mama, wat zal er van mij worden, als ik niet meer bij u zal zijn. De tranen kwamen haar in do oogen, maar zij bedwong zich, zij wilde tot het einde toe moedig blijven, teneinde het ver driet barer moeder niet to vorgrooten Het bezoek van mevrouw Arnay had haar moed wel een weinig aan het wankelen gebracht. En dan, terwijl zij eerst gevreesd had voor do komst van André, gevoelde Suze zich nu, alsof haar iets ontbrak, nu zij André nog niet zag verschijnen. Als zij moest heengaan zonder dat hij afscheid van haar genomen had, zou zij den indruk meenemen, dat hij vertoornd of minstens ontevreden over haar was cn die gedachte deed haar pijn. Eenige minuten voor het diner kwam bij echter nog en hij werd in de salon binnen gelaten, voordat zij kon weten of zij over 't geheel genomen blij was of niet hem weer te zien. De beide kleinen bevonden zich bij haar, In de naburige kamer bevond zich mevr. Douvry, die de noodige bevelen gaf voor do bagage. Mogelijk was het wel ton gevolge daarvan dat Suze niet ontstelde, toen zij hem voor zich zag. Bovendien nam hij zijne gewone houding weer aan, ernstig en koel, dat zij zich een oogenblik afvroeg, of het wel mogelijk was, dat hij haar met zulk een diep bewogen stem die vraag had kunnen doen. Maar hij sprak en zijn stem had weer die zachtheid zoozeer in tegenstelling met de banaliteit zijner woorden, Ik ben een beetje Iaat, omdat ik nog een werkje had, dat haast had en nu kom ik zeker ongelegenals ik niet gevreesd had onbescheiden te zijn, was ik van avond naar de trein gegaan om daar afscheid van u te nemenzoo laat mogelijk want Zij viel hem in de reden Naar de trein PWaarlijk, zou u aan do troin gekomen zijn Jawaarom verwondert u zich daarover Oals ik u durfde vragen Wat?Ik zou er trotsch opzijn, als u mij geheel als vriend wilt behandelen en u tot mij wilde wenden zoodra ik u maar in iets van dienst zou kunnen zijn, zei André. O, dank, dank, mompelde Suze nu aangedaan. Wordt vervolgd

Texelsche Courant | 1909 | | pagina 4