1 Kinderen genezen HYPOTHEEK LIJNZAADKOEKEN D.A.WISSELINK, sn door de Abdijsiroop Klooster Sancta Paulo. B FEUILLETON. De Zwarte Anjelier. WESSAÏÏEH &LAAK OPRUIMING galanteriën en loxe-artikelen. Hand- en Trapnaaimachines, Linnen- en Penantkasten, J. LEEN. IJzeren en Houten Ledikanten. LANDB0UWKALK stelt geld op hypotheek, alsmede voor crediet beschikbaar. Firma Joh. F. Morra Kunstmeststoffen, De Abdijsiroop, Klooster Sancta Paulo, heeft reeds meer dan 5.000.000 kinderen genezen, die aan kink- en slijmhoest, longaandoeningen, borstziekten ot benauwheden leden. De Abdijsiroop maakt de slijm gemakkelijk los en kan zelfs door de kleinste kinderen ingenomen worden, omdat de Abdijsiroop geen schandelijke noch verdoovende bestanddeelen bevat, Ouders, geeft Uwe kinderen intijds de Abdijsiroop opdat zjj niet in een hoestbui blijven en daardoor een vroegtijdigen dood sterven Hieronder weer een greep uit de millioenen dankbetuigingen die ons letterlijk toestroomen. Het zijn alle korte uittreksels uit de laatst ontvangen dankbe tuigingen. Wij plaatsen nooit een getuigschrilt twee keeren. Gij kunt dus hieruit opmaken, wat een belangrijk en krachtig geneesmiddel de Abdijsiroop is. PIEPTE ALS EEN OUD MAN. ui Mej. Amelie Schillemans, huisvrouw van Alfons Wuijtack, St, Janssteen (Z.-V.), verklaart, dat haar dochtertje Anna het eenigen tijd wreed op de borst had, men sprak van een zware bezetting op de borst, de fluimen wilden niet loskomen en het kind lag te piepen als een oude man. Niettegenstaande het gebruik van andere geneesmiddelen werd de kleine hoe langer hoe erger. Toen het kind een lepel Abdijsiroop had gebruikt, verminderden de benauwd heden en na een flesch gebruikt te hebben, was de weg der genezing zichtbaar merkbaar. Thans na twee flesschen gebruikt te hebben, is zij volkomen genezen. SLIJMHOE8T. De Heer H. van der Wal te Zand- voort verklaart, dat zijne twee kinde ren Bernarda en Elisabeth gedurende een gernimen tijd aan slijmhoest leden. „De kinderen hoestten nacht en dag zonder ophouden. Toen kocht hij bij den drogist Van Ingen in Zandvoort een flesch Abdijsiroop van f 3,50 en toen deze opgebruikt was, waren ook de kinderen genezen." KON GEEN LUCHT KRIJGEN. Het kind van Mej. F. Doesburg te Wagenborgen (Groningen) was gerui- men tijd lang ziek. „Mijn Truida, een kind van twee jaar, kon geen lucht krijgen" zeide ons haar moeder. „Het was verschrikkelijk. Het lag levenloos voor zich heen te kijken, zoodat ik niet andere dacht, of ik zou mijn lieveling moeten missen. Alles heb ik gepro beerd, geen kosten gespaard, niets mocht baten, totdat ik besloot, de Abdijsiroop Klooster Sancta Paulo te probeeren, die ik kocht bij J. Prenger alhier. Het gevolg is geweest, dat het kind na 7 flesschen Abdijsiroop gebruikt te heb ben geheel genezen en thans flink en gezond is. Centraal-Depót L. I. A KKER, van Alkemadestraat, Rotterdam. Verkrijgbaar bij de bekende ver- koopers alsmede bij alle Drogisten en de meeste Apothekers, De Abdijsiroop bevat geen schadelijke bestanddeelen en geneest zoowel jongen als ouden van alle borst en longaandoeningen, Asthma, Pleuris, Influenza, bloedspuwingen, kink- en slijmhoest. De Abdijsiroop, Klooster Sancta Panlo, kost per flacon van 230 gram i 1.van 550 gram f 2.en van 1000 gram f 3.50. Vrij naar 't Engelsch door A. B. 32) Signor Ivan sloeg de oogen naar den grond en bloosde. Ht) zou met Mazzucata gaan trouwen, zei hij aangedaan. Ook ik beminde haar. Ik was zijn medeminnaar. Zou u het niet laag van mij gevonden hebben indien ik hem had aangeklaagd, omdat hij meer suc ces had dan ik in het verkrijgen van de vrouw welke wij beiden beminden? Neen dat kon ik niet. Die gevoelens doen u eer aan, signor Ivan, zei Tranced droog, mair zij zijn toch maar een zwak middel om uw stilzwijgen te verdedigen. Het was uw plicht geweest hem, als u hem sehuldig achtte, te doen straffen. Anderen zouden dit wel doen en waarom zou ik dan optreden. Als bij niet gevangen genomen was, zou ik misschien mijn gevoelens hebben onderdrukt en hem aangeklaagd, maar in dit geval hield ik mij liever stil. Acht ge hem werkelijk schuldig P Zeer zeker. Dan heelt u beslist ongelijk. Hij is volmaakt onschuldig. Hoe zou hij uwe dynamietpatroon hebben kunnen vinden, door welke de misdaad werd begaan. Ja, dat weet ik niet. Zooals u ziet, signor Ivan, is er dus nog iets we.t ten zijne gunste spreekt bovendien verdenkt u een ander. Verdenk ik een ander? yroeg Ivan verrast. NeeD u vergist zich. Dat doe ik niet, u doelde op Dalles. Pardon, ik zei niets van mijn eigen vermoedenr, ik wees op die van Maxwell. Maar wat ter wereld heeft hij er nu mee te makon? vroeg ik snel, daar het onderhoud mij wel wat al te lang begon te duren. Zeer veel mijnheer, en daar ik heb beloofd u allea te zullen vertellen, zal ik dit nu doen, doch u zult zeker wel zeer vreemd opkijken. W0RMERVEER. Opgericht 1765. KONINKLIJKE FABRIEKEN. Voedert uw vee met de znivere Murwe Merk „W. L.", uitmuntende door hoog eiwit-en vetgehalce en grootste voedingswaarde. EERE-DIPLOMA PARIJS 1900. NEGEN GOUDEN MEDAILLES. van de voorraad Profiteert van deze lage prijzen. Voorts: zeer goedkoop. Gaatjes-, Stroo- en Trijpen 8toelen, SPIEGELS, PORTRETLIJSTEN in vele maten. Schilderijen ten dienste van 127s-, 25- en 30-jarige huwelijksfeesten. Een zoo goed als nieuwe KINDERWAGEN voor de halve waarde. Nieuwe en gebruikte REGULATEURS en WEKKERKLOKKEN voor zeldzaam koopje. Nog een paar Dames-horloges, prachtig St.-Nicolaas-Cadeaux. Beleefd tot een bezoek uitnoodigend, Aanbeveling, ONTVANGEN: in verschillende soorten. Firma W. F. Stoel Zoon, Alkmaar. Kassier en Commissionair in Effecten te ALKMAAR, Informaties te verkrijgen bij den Heer M. KUIP te Westen. Och, daar geraken we langzamerhand overheen. Ieder oogenblik brengt nieuwe verrassingen. Ten einde u de zaken goed duidelijk te maken, zei signor Ivan langzaam, moet ik, hoewel tegen mijn zin, epreken over mijn liefde voor de vermoorde vrouw. Ik beminde baar vurig en niet met koele be rekening zooals de Engelschen. Neen, ik aanbad haar, en zou mijn leven vóórhaar hebben gegeven, als zij dat gewenscht bad. Helaas, ik was ongelukkig en uw lands man won haar hart. In Parijs gieg ik dikwijls met haar om, maar zij nam een zeer gereserveerde houding tegenover mij aan. Eindelijk tegen den tijd van ons vertrek naar Engeland, verklaarde ik haar mijn liefde en hoe vurig ik wenschte baar tot mijne vrouw te maken. Zij hoorde mij kalm aan tot het einde en vertelde mij toen, dat ze ging trouwen met Gilbert TressiDger. Die woorden braken mij het hart. Gedurende eenige oogenblikken kon hij door aandoening niet verder gaan. Wij zwegen ook, uit medegevoel voor zijn on geluk. Na een pauze die eenige minuten duurde, vervolgde hij zijn verhaal. Hoe wreed zijn toch de vrouwenl Zij weigerde m(j als een minnaar en wenschte mij als een vriend, terwijl zij mij ook als zoodanig behandelde, hetgeen mij zeer hard viel, zoo hard dat ik haar tegenwoordig heid vermeed en alleen met haar in aan raking kwam, wanneer beroepsplichten ons samen brachten. Bij toeval hoorde ik dat sir Gilbert naar Parijs was en dien avond zond zij in de pauze tusschen twee bedrijven om mij. Ik had de kracht niet te weigeren. Toon ik mij tegenover haar bevond was ik zeer aan gedaan, maar ten slotte was ik mijzelf in zoover meester, dat ik haar kon vragen wat zij verlangde. Zij vertelde mij toen dat zij mij noodig had om onmiddelijk naar Lippington te gaan. Waterzucht. Blazen onder de oogen. Opgezwollen enkels en handen, en Gezwollen ledematen toone>i aan dat de nieren nalatig zijn in het uit het lichaam afvoeren van de vloeibare onzuiverheden en opgeloste vergiften. Waterzucht is een zeer ernstig verschijn sel, omdat dit aantoont, dat de nieren en blaas hun werk niet behoorlijk doen. Langzamer hand verliezen zij hun kracht om de vloei bare onzuiverheden en opgeloste vergiften uit het lichaam af te voeren. Het buitenspo rige water in uw lichaam verarmt het bloed, en het verzwaart aanmerkelijk het werk van het hart. De oogleden van den patient worden opge blazen en bijna doorschijnend. Uw gelaat zwelt op, voornamelijk onder de oogen. Het water verzamelt zich in de handen, eDksls en beenen. Daarna zwellen uw ledematen buitengewoon op door het water, en wanneer men met den vinger op de zwellingen drukt, blijft die indruk eenigen lijd zichtbaar. Yroeger dacht men dat herhaaldelijk af tappen van het water het eenige middel was om de ernstige waterzucht te doen verdwij nen. Maar de verlichting, die men door af tappen krijgt, is slechts tijdelijk. De genezin gen door Foster's Rugpijn Nieren Pillen zijn blijvende genezingen, omdat dit geneesmid del de werkelijke oorzaak van watorznoht namelijk de nierenbereikten geneest. Fos ter's Rugpijn Nieren Pillen werken recht streeks op de nieren en blaas, zij voeren hen zachtjes tot gezondheid en kracht terug, zoo dat het opgehoopte water door de natuurlijke kanalen wordt ontlast,en de vloeibare on zuiverheden regelmatig uit het lichaam wor den verwijderd. Let vooral op de juiste spelling van den naam Foster's. De échte Foster's Rugpya Nieren Pillen zijn te den Burg verkrijgbaar bij den heerT. Buijs, firma Wed. P. Kuiper, drogist. Toezending geschiedt franco na ont vangst van postwissel a 1 1,75 voor één, of f 10,voor zes doozen. 10 aangeboden, rente 4 a 41/4 procent, op soliede huizen of boerderijen met lan derijen, zoowel voor wei- als bouwland. Brieven lr. No. 20 bureau v.d. blad. levert steeds alle soorten tegen uiterst concurreerenden prijs, onder kostelooze controle r.l.p, V raagt prijsopgave en inlichtingen aan M. KUIP, Westen. Naar Lippington riepen wij beiden uit. Lippington vertelde zij mij, vervolgde Ivan, zonder op onze opmerking acht te slaan, is een klein dorpje nabij het stadje Harrow en zij vertelde mij ook hoe ik daarheen kon reizen, hetgeen zij wenschte dat ik den volgenden dag zou doeu. En waarom vroeg Tranced. Om een tuinman op te zoeken, ge naamd Maxwell, antwoordde signor Ivan. Groote Hemel, mompelde ik, daar ik eensklaps achterdocht kreeg, die mij al te verschrikkelijk toescheen. Zou het moge lijk zijn Kan wat mogelijk zijn P vroeg Ivan. Niets, niets, een bloot idee, ga door als 't u belieft. Als ik dien tuinman sprak, moest ik vragen: „Waarom heelt u de zwarte anje lier gezonden P en dan zijn antwoord af wachten. En dat wasvroeg ik ademloos. Kalm, kalm, mijnheer, laat mij op mijn eigen manier vertellon. Ik was wel verplicht mij te onderwor pen, ofschoon ik brandde van nieuwsgierig heid, want deze mededeeling omtrent het zenden der zwarte anjelier, scheen mij te wijzen naar Maxwell, een onbeschaafde ruwe Ier. Het was wel wat dwaas, want er kon immers toch geon verband bestaan tussohon eene beroemde prima-donna en een tuinman, al was die ook onder zijne gelijken mogelijk geëerd, omdat hij die bijzondere planten had weten te kweeken. Daarop herinnerde ik mij hoe miss Maxwell eensklaps getroffen werd, toen zij de naam van Mazzucata hoorde, haar buitengewone gelijkenis met Mazzucata en ik gevoelde, dat wij op het spoor waren van een groote ontdekking, die hot geheim zou oplossen of wat ook wel mogelijk was ons er nog dieper in zou brongon. Wordt vervolgd) Uedrukt bjj LANGEVffiLD DU ItOOlJ Texel.

Texelsche Courant | 1909 | | pagina 4