een platte wagen, Rijwielbanden Onderdeelen Voorzichtigheid! Melk Boter as Room Vulpen-Inkt een nieuwe driewielde kar PHOTOGRAFIE. Grafmonumenten Burgerlijk Wetboek, De Bruidschat. EIVORMIGE BETONRIOLEN.i RONDE BETONRIOLEN met KRAGEN. REGEN-, WEL- en BEERPUTTEN, ens. ens. Te huur gevraagd hofstede of bouw of weiland BADHOTEL Prinses Juliana te Koog. Jn. FLENS Pz. FEUILLETON. De ervaring van een zenuwlijder. Vraagt uiterste prijzen. Gevestigd te Oudeschild. GRIMIJSER. M. A. Knijper. consumptie. Houthandel. S. Eeijser Dz. SPOORBALKEN, W. L. BAKKER Lz« Alkmaarsche VAN BELKUM'S a 30 Cts. weder verkrijgbaar in Boekh. Parkstraat. Te verkrijgen te Oosterend P. Dros Grz., Oudeschild Joh. P. Dros, deu Burg T. Buijs, drogist, en I- Moerbeek. V. Voor goede en koele consumptie zal worden zorg gedragen. heeft ontvangen een groote partij S. KEIJSER, Dz. Verkrijgbaar Boekhandel Parkstraat. TE KOOP zoo goed als nienw, draagvermogen 5000 k.g. met dubbel stel hekken, enz. compleet, waar gemakkelijk 60 lammeren op vervoerd kunnen worden en te bevragen bij Dt WITTE Dz., Wagenmaker. TE KOOP een 9 X 12 H andklap-Camera, weinig gebruikt, doch zoo goed als nieuw, mei 3 metalen chassi's voor slechts f 14.25. Onderricht in de behandeling gratis. Oosterend. Teiel. en andere levert M. A. KUTJPER beneden alle con currentie. Vraagt prijzen. Groote keuze. Nette bewerking Teekeningen en fotografische af beeldingen op aanvraag. STOOM- Steenhonwery. Firma W. F. STOEL ZOON, 2 kantoor Lnttik Ouddorp. is altijd goed met het koopen van een pak. Vraagt dan ook prijs, stalen en stoffen aan bij LENGHAUS, Oosterend. Geschiktst adres voor Texel, ook confectie. Helder uitsluitend maatzaak. Goederen worden ter verven aangenomen. Beleefd aanbevelend. Oosterend. Helder Keizerstraat Vrij naar 'tFransch door A, B. 16.) Overleden vader Ja, de arme gravin heeft haar land niet meer mogen terugzien. Ge zult dus naar Londen gaan en of ge uw nicht huwt of niet, ge zult haar mee naar hier bren gen; het is niet gepast dat een Marie de Castres in den vreemde blijft; haar natuur lijke verblijfplaats is hier. Ik zal er heen gaan vader, zeide de jonge man. Nog dienzelfden avond vertrok Henri de Castres naar Londen. De markies had echter niet alles aan zijn zoon verteld; de brief van mevrouw de Castres bevatte ook nog het bericht, dat er nog een andere brief zou volgen en die brief was niet gekomen. De markies dacht dat de dood zijn schoonzuster had verrast en dat het nutteloos was zijD zoon van deze weinig beteekenende omstandig heid op de hoogte te brengen, terwijl naar hij vertrouwde, Marie de zaak aan zijn zoon wel zou uitleggen. Die brief was echter wel geschreven en luitenant Parker was juist aan de herhaalde aanvallen der bende van kapitein Black- heath blootgesteld, doordat deze den brief onderschept had. Het was onder deze omstandigheden, dat graaf Henri te Londen kwam, waar hij zijn adelijke titels weer kon voeren, wat hem in Frankrijk niet geoorloofd was. Voordat hij een bezoek ging afleggen bij mistress Parker, om daar zijn nicht te spreken, nam hij zijn intrek in een hotel niet ver van de Oxfordstreet gelegen en besloot hij eerst eenige dagen rust te ge- s?cocairj5 Wij hadden dezer dagen het bezoek van iemand die ons mededeelde hoe hij van een toestand die ongeneeslijk geacht werd, op verrassende wijze herstelde. „Ik ben jaren lang lijdende geweest aan vallende ziekte" zoo deelde ons de heer JACOB GEERLOF alhier mede. Wanneer ik des nachts een aanval had gehad, dan was ik drie dagen lang van streek. Van allerlei heb ik geprobeerd ben onder behandeling geweest van doctoren en professoren, maar ik genas niet. Toen ontving ik den raad om het te probeeren met de Sanguinoseen ik heb vier maanden lang twee eetlepeles per dag genomen, met het verrassend gevolg dat ik nu reeds maanden lang geen aanval heb gehad. Ik geef U gaarne volkomen yrijheid mijn naam en mijn dankbetuiging in de courant te plaatsen Den Haag, Hoefkade 53S. JACOB GEERLOF. De Sanguinose is een beproefd middel in alle gevallen van zenuwzwakte en bloedarmoede. Zij wordt het meest geroemd door alle gebruikers. Door de zwakste gestellen wordt zij verdragen; en dewijl zy het bloed verbetert en verrijkt, grijpt zij met vaste hand in de oorzaak van vele kwalen, die in schijn ver schillend zijn. Per flacon mot gebruiksaanwijzing f 1,50; 6 fl, f 8.12 fl. f 15. Wacht u voor namaak. VAN DAM Co. Den Haag. vrannEUT nieten; in die dagen namelijk was eene reis naar Londen eene zeer vermoeiende onderneming. De valsche weduwe. Van alles wat betrekking had op Marie de Castres en het huis van den luitenant was niets onbekend aan kapitein Black- heath, deze vernam dan ook dadelijk, dat graaf Henri de Castres in Londen aange komen was. Laat ons nu naar Hamish en Anna Mac- Gregor terugkeeren. De jonge Schot was opnieuw verliefd geworden op Anna en verborg de gebro ken halsketting der zigeunerin in zijn gor del, toen hij het geraas van een rijtuig hoorde, dat voor de deur van het huis van mr Parkei stilhield. Ik wed dat het nw meester is, Anna zei hij, met de aarzeling in de stem eigen aan iemand die weet dat de komende per soon over zijn lot beschikken zal. Niet waarschijnlijk, antwoordde de oude matroos, ofschoon mijnheer de luite nant rijk genoeg is om er een rijtuig op na te houden, gaat hij toch altijd te voet. Op hetzelfde oogenblik werden 3 luide kloppen op de voordeur gehoord. O, dat is de meester, zei Dick. In Engeland wordt de voornaamheid van iemand atgemeten naar het aantal en de hevigheid der slagen op de deur. Kom, zei Dick, het komt niet te pas, dat de luitenant u hier in de kamer aan treft. Ik zal wel over u spreken met hem. Volg mij in afwacbtiog daarvan Daar de keuken. Flamish gehoorzaamde. Op het trapportaal ontmoetten zij den luitenant met een jonge dame aan den arm. Die vrouw keek hen zeer verwon derd aaD, Mijnheer, vroeg zij aan den luitenant, terwijl zij op Hamish wees, is dat de uni form der Engelsche marine Wie zijt ge vroeg mr. Parker aan Hamish. Pardon, luitenant, antwoordde Dick, die het zijn plicht achtte het woord te nemen, het is een Schot, een minnaar van Anna, haar neef, alle Schotten zijn bloed verwanten, hij komt hierheen om haar te trouwenik wilde juist over hem spreken. Zeer goed, later dan maar, Mr Parker opende, dit zeggende, een deur van de salon en trad deze binDen, vergezeld van de dame. Miss Helenazei Hamish bij zichzelf, zij is het, de zigeunerin. Kent ge die vrouw vroeg Dick. U ziet wel van niet, zij heeft nog nooit een Schot gezien. Voordat hij de ken ken binnentrad, wou Dick eens naar het rijtuig kijken, waar mede de schoone dame gekomen was. Hamish volgde hem en herkende go- makkelijk do equipage waarvan kapitein Blackheath zich meermalen bediende. Die dame moet wel rijk zijn, zei de oude matroos, die de paarden en rijtuig, zoowel als de livrei van don koeteier be wonderde. Komt die dame hier wol eens meer? vroeg Uamisb, die, ofschoon hij miss Helena niet beminde, toch jaloersch was. Ik heb haar hier nooit gezien, zei Dick. Ilet was duidelijk dat kapitein Black heath weder een nieuwe list gebruikte om in het huis door te dringen en dat nu miss Helena kwam om Lovol te holpon ot mogelijk ook wel om dozen de eer van in de onderneming te slagen te ontnemen. Toen do luitenant bij zijne woning was door een Zeeuwsch landbouwer een circa 30 a 40 Hectaren, voor termijn van jaren. Brieven franco bureau v. d. blad left. T. ontroomers bussen emmers maten zeven schoto bakken -|-v 1 oaKxe stempels emmers bakjes Houten en yzeren SCHAPENMELK- EMMERS in voorraad bij Aanbevelend. Het publiek wordt bericht dat gedurende den Zomer gelegenheid aan het strand ge boden zal worden tot gebruik van Een nette TENT en ruime vloer zal ge plaatst worden en tot een aangenaam en verfrisschend zitje uitnoodigen. Gelegenheid tot plaatsen van FIETSEN aan den voet der duinen. Baddoeken en badbroeken te huur aan de Tent. Beleefd aanbevelend, gesch. gepl. V.X8, X 7, 1X8, 1X7, U X 8. Alles prima. Opruiming van een partij dienstig voor palen en leggers. Verder in voorraad alle mogelijke soorten en maten van hout. Pakhuizen op de Lijnbaan en Wagenpoort. VRAAG PRIJS. is de eisch en het behoud van iedere vulpoD. aangekomen, had hij er het rijtuig van de jonge vrouw aangetroffen en vernemende dat zij mr. Parker wenschte te sprekoD, had hij haar zelf naar de salon geleid. Miss Helena nam plaats in een leunstoel, haalde een zakdoek, sterk riekende naar muskus, het geliefde reukwerk der Anda- lusiërs, uit den zak om daarmede haar gelaat te bedekken, terwijl zij in tranon uitbarstte. Do luitenant stond voor haar en bewonderde de bevallige vormen der jonge vrouw. Niemand zou in die jongo schoone vrouw de oude vrouw hebbeu ont dekt, die ongeveer een uur te voren door den hond omver was geworpen. Luitenant Parker, die reeds meermalon andere landen had bezocht, zag zeer goed dat de jongo vrouw geen Engelsche was en hij behandelde haar dus niet als eene landgenoote. Miss of mistresszei hij. Mistress, mistress, antwoordde zij met duidelijk vreemd accent. Welnu, mistress, wees zoo goed mij te zeggen met wie ik de oer heb te spre ken en wat mij do eer verschaft van een bezoek zoo De jonge yrouw liet hem niet uitspreken. Mijnheer, zei zij met tranen in de oogen, wil mij aan movrouw uw moeder voorstellen, dat is hot eenige wat u voor mij kunt doen, Mijne moedor? hernam do luitonpmt eenigszins verwonderd, mijne moeder is hier niet, zij bewoont dit huis niet. O, riep de jonge vrouw uit, terwijl zij opstond, men heeft mij dus bedrogen Ik ben niet bij mrs Parker Mijn Hemel, wat zal er van mij worden Dit zeggende liet zij zich als overstelpt van smart in haar leunstoel vallen. U is bij den zoon van mrs Parker. Kan ik iets voor u doen. (w.v.v.)

Texelsche Courant | 1910 | | pagina 4