R. Gr. VAN SL00TEN, van de Deering Maaimachines en Hooibouwwerktuigen. Kanaalweg' 71. Helder. VULPENHOUDERS Speciale afd, Dames- en Kinderconfectie, I. GrRUNWALD. Vermist eea Schaap met Lam, bussen, emmers, 'sszeeften. maten. Asphaltpapier, Vlecht- Punt-Ëf^ j Aanbevelend, H. A. Kuijper. VERMIST voor de a.s Bazar, A. s. Maandag 6 Mei 8 stuks beste Texelscbe Pinken en een Pinkstier. 6 a 8 wagens STROO, Meubelhandel Waalderstraat voor het Meubelvak en aanverwante artikelen. Wed. C. S. Vlessing. Een soliede Hangkast, beste Biggen en Kuikalveren. Gebruikt alléén pepermunt merk Y.S. U is clan zeker van heerlijk sterke zuivere kwaliteit. Veer H.H. Winkeliers bij HARLINGEN. B. HARTELUST Ltd. - LEEUWARDER. Vermist 2 Lammeren, prima Amerik. Grenen Schroten en Deelen, Groote keuze Mantels, Mantel- costumes, Blouses, C ostume rokken Gekleede Japonnen, Ochtend Japonnen, Kinderjurken in de nieuwste soorten voorradig. H. H. LANDBOUWERS Verder alle mogelijke Ijzer waren, zeer lage prijzen. aan de markt te koop een beste Boerenwagen voor f30.00. Te koop gevraagd vanouds het meest betrouwbaar en geschikst adres MIaandag aan de markt van bovenstaande merk in uitgebreide sorteering voorhanden in den Boekhandel Parkstraat. (Onder scheikundige controle.) Noord-Holland, Friesland en Groningen Onderdeden van alle cpurante landbouwmachines in ruimen .voorraad. Vraagt speciale prijscourant. Kanaalweg 74 MANUFACTUREN MAGAZIJNEN n/u 108A b/d Postkantoor. DB Z0ü« HELDER». Keizersbrug. schaap gemerkt roode streep over den scholt en zwarte stip op >'t kruis; lam: zwarte streep langs den hals. Inlichtingen worden beleefd verzocht door W. BAKKER Jbz. Oosterend. "ïaDraai een Schaap met Lam, schaap gemerkt groene stip in de linkerzijde en vermoede lijk ook rood. Het Lam heeft een teerstroep op den kop. Inlichting wordt beleefd verzocht door J. RREMEK Cz., Oosterend. Aan hen, die wenschen in te zenden ten bate van de Vereeniging van Chr. Belanden, wordt vriendelijk verzocht dit voor 12 Mei a.s. te doen. Mevr. KIJ.\E—van Hoeken. Burg—Texel. W. RIJK. Aan hetzelfde adres te koop voor Lammerenvervoer. C. METS. Beleefd aanbevelend TE KOOP: geel van kleur. Ook geschikt voor linnen kast. Bij Jn. RAB Jnz., einde Weverstraat. K. LI I'S, "Waalderstraat. ïinen. YM A'V'Tt- «W*? enermunt. Ondergeteekenden berichten hiermede dat hun door de Amerikaansche Harvester Maatschappij is opgedragen, den alleenverkoop voor 't Zeer groote succes dat wij in 1911 met deze machines in Friesland hadden, welk succes zich in 1912 op groote schaal voortzet, doet ons met vertrouwen deze machines als DE BESTE aanbevelen. Talrijke bewijzen van tevredenheid disponibel. Ons streven is 't beste wat te krijgen is onder de meest mogelijke garantie te leveren. Levering alleen door tusschenkomst van Uwen smid waarmede U in de eerste plaats Uw eigeu dorpsgenooten begunstigt terwijl U zich tevens van een vakkundigen leverancier in Uwe onmiddelijke nabijheid verzekert. Geïllustreerde Prijscourant met afschrift getuigschriften wordt U op aanvraag gratis en franco toegezonden. Nierziekte bekruipt IJ onverwachts. Niets is meer te vreezen dan een nier ziekte, omdat deze u, zonder dat gij er u van bewust zijt, bekruipt uw nieren kunnen cel na cel vernietigd worden en hun kracht om het bloed te filtreeren verliezen, zonder dat gij eenig ander waarschuwend kenteeken hebt opgemerkt dan een gevoel van zwakte terneergeslagenheid en voortdurende ver moeidheid, want zelfs wanneer de nieren ernstig ziek zijn toont zich dit somtijds alleen door weinig in het oog loopende verschijnselen. Nierziekten doen echter niet iedereen op dezelfde wijze aan. Geen enkele patient heeft alle verschijnselen zij loopen zeer uiteen bij verschillende menschen. Mannen hebben dikwijls een ellendig gevoel in hun rug en rheumatische pijnen, doch niet het minste kenteeken van water zucht anderen lijden aan graveel, urine- stoornissen en buitensporigen dorst, maar hebben daarentegen niet den minsten last van hun rug. Vrouwen hebben misschien wallen onder de oogen en opgezwollen ledematen, en zijn totaal hulpeloos van de rugpijn. Weer ande ren' hebben misschien niets anders opge merkt dan zwakte, loomheid en zwaar moedigheid. Doch indien gij eenig teeken van nier ziekte of blaasziekte hebt, leidt uw kwaal misschien tot vernietigingder nieren voordat gij e snig idee van gevaar hebt. Nierziekten verheffen zich plotseling van eenvoudige tot gevaarlijke ziekten en bijna zonder voor afgaande waarschuwing. Verder uitstel is zoo ernstig, dat gij niet spoedig genoeg beginnen kunt met het gebruik der echte Poster's Rugpijn Nieren Pillen bij het eerste verschijnsel der verschrikkelijke nierziekte. Foster's Rugpijn Nieren Pillen geven het gewenschte resultaat, omdat zij uitslui tend dienen voor de nieren en blaas, en alleen een nierengeneesmiddel kan de nieren heelen Zij maken de nieren blaas en urinewegen terdege schoon, gaan de ontsteking tegeD en helpen hen op een zachte wijze om weder tot gezondheid en natuurlijke werking te geraken. Zij doen de geringste sporen der nieraandoening verdwijnen, en geven aan de nieren hun kracht terug om het vergiftige urinezuur af te voeren, waaruit zoovele noodlottige ziekten bij mannen en vrouwen ontspruiten, Koopt geen pillen, die niet den volledigen naam Foster's Rugpijn Nieren Pillen op het etiket hebben. Zij zijn te den Burg verkrijgbaar bij den heer T. Buijs drogist. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a f 1,75 voor één, of f 10, voor zes doozen. 26 gemerkt teerstreep in den nek tegen den linkervoorbout. Inlichtingen verzoekt K. J. BRUIN, Hoogte. Ontvangen en nog wachtende een partij nieuw van S tot 50 cM. breed, van 5 tot 9 Meter laDg. Deze worden opgeruimd zoo lang de voorraad strekt voor zeer lagen prijs. Aanbevelend, F. ZEGEL Kz. AANBEVELEND,

Texelsche Courant | 1912 | | pagina 3