Superfosfaat 14° Superphosphaat. 1 Een 5-jarige vleeschknobbel Kloosterbalsem, Meubelhandel Waalderstraat. Zelfvoldoening 1 f 1,— per '|2 K.G. Te koop Aardappelen, „MOLASTEG0" rietsuikerhelas.se. Mijn prima gerookte Worst kost 55 cent per pond. eerste klas vette jonge Koeien. 6. Joh. van der LEE, f 2.47j, per 100 K.G. N.¥. let Landbouwkanteor, „Noord-Holland." Klooster Sarccta Paolo. SKI HEDEN-AVOND begin der groote UITVERKOOP Nog eenige Wollen-, Molton- en gestikte Dekens tegen spotprijzen. Beleefd aanbevelend, L MOEEBEEK. Steeds voorradig Specialiteit in gegarandeerd solide Linnen kasten en Olietafels. heeft zij, die haar hinderen op H vergast en de stralende gezichten der kleinen ziet. Deze uitmuntende Cacao met een eiwitgehalte van circa 25 pCt. is onmisbaar in iedere huishouding. KLEINERE BUSSEN NAAR VERHOUDING. Voedert Uw Koeien, Paarden, Schapen cn Varkens met VAN STRAALEN cV Co. Amsterdam. MALAGA WIJPJ Maandag in lossing een lading J. P. Kikkert. A. Langeveld, Burg, Weverst. aSanBBaHB&BHraBBBHBBBKaBBHSIKS&SJ Eerstdaags in lossing een schip Superphosphaat 14 pCt. Afgehaald van ons pakhuis te Oudeschild, stelt zich de prijs op verdwijnt door den Kloosterbalsem. wegens uitbreiding der zaak. Tegen spotprijzen zullen alle goederen worden uitverkocht. Afdeeling gemaakt wit goed. Nieuwste model Corsettcn Groote opruiming in Bonte en Witte Kinderschortjes. Een ieder noodigen wij tot een bezoek uit. Uitsluitend a Contant. JVarmoesstraat. Beleefd aanbevelend, Wed. E. S. VBESSBSTG. In ronde bussen met wit etiket goudbedrukt d Fabrikaat Handelsvereniging „Amsterdam," Amsterdam Soerabaya. Importeurs voor Nederland. Vraagt Uw fouragehandelaar en let vooral op. nevenstaand merk wat zich op iedere baal Ëfcfej bevindt. „molastego" uitsluiten gemaakt van eerste kwaliteit Varkensvleesch Aanbev. C. VISSER, Slager. bravo's f2,50 per mud, en Karweizaad voor de Zaai. Bij J. STAMMES. Eierland. Aan 't zelfde adres Vette Ivoeieu. in balen van 7.5 K.G. prijs f2,45 per 100 K.G. Aanbevelend ffl. RUIl*. To koop gevraagd Jicht, 19 "Wie eenmaal mijn gebruikt, blijft afnemer van dit ar tikel Die is, zonder overdrijving, uit stekend. Beleefd aanbevelend, "Wijnhandel, Helder. Depot Texel Jicht, gewoonlijk beschouwd als het uit vloeisel van een zwaar leven, vindt dikwijls haar onmiddellijke oorzaak in het urinezuur hetwelk door de verzwakte nieren en blaas niet uit het lichaam wordt afgevoerd. Het kan zich als een onoplosbare stof in de gewrichten nestelen en wel dikwijls in die van den grooten teen. Ongelukkigerwijze gaan. aan deze kwaal niet altijd waarschu wende verschijnselen vooraf, zooals rugpijn, slechte spijsvertering, roodgekleurde urine met een bezinksel gelijkend op stof van baksteen, geneigdheid tot buikloop of, ver stopping, hoofdpijn. Gewponlijk komt de crisis des nachts, de patiënt ondervindt dan een onhoudbare pijn in den grooten teen, pijn als van een hevigen beet, gloeiend. Deze crisis kan overslaan op het hart enz. en zeer gevaarlijk worden. Het is daarom noodzakelijk bij optreden van verschijnselen als de bovengenoemde om onmiddellijk in te grijpen teneinde gevaarlijke gevolgen te vermijden. Foster's Rugpjjn Nieren Pillen herstellen de gezond heid en kracht der nieren en blaas, zoodat het urinezuur geregeld wordt verwijderd en verhinderd wordt, dat het kristalliseert cn onoplosbaar wordt. Te den Burg verkrijgbaar bh den heer T. Bujjs. Toezending geschiedt franco na ontv. v. postwissel a f 1.75 voor één, of f 10.voor zes doozen. Eischt de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen, weigert elke doos, die niet voorzien is van nevenstaand handels merk. 40 Voor bestellingen wende men zich tot onze vertegenwoordigers J. O. Roeper, lioeve de "V"een, den Burg. G. Blom Jzn. Oudescliild. of direct tot ons. Wij verzoeken onzen afnemers beleefd, het THOMASMEEL en de KAINIET, die zij nog bij ons in koop hebben, ten spoedigste uit het pakhuis te willen afhalen, daar wij plaats moeten maken te haven Oudeschild voor superphosphaat. Beleefd aanbevelend, Hoogachtend, Lijders aan vleeschltnobbels, eelt en wratten probeer eerst nog eens den KLOOSTERBALSEJIj alvorens U te laten snijden. Zoo goed als de Klooster- balsem, met recht genoemd de wondcrbalsem, voor anderen wonderen ver richt zal zij ook voor U dienen. Lees slechts: Mejuffrouw H. v. d. Munckhof, te Dril bij Venray, verklaart ons: „Sedert 5 jaar had mija man een dikte op zijn hand van wel een vinger „hoog, welke hem voortdurend pijn deed. Hij had deze gehouden uit „het verrekken van zijn bandspieren. Wat wij er ook voor bebben aan gewend, niets wilde helpen. De dokter raadde aan de knobbel te laten „wegsnijden. Wanneer mijn man op het land werkte, zwol de knobbel „op en werd bont en blauw en zoo pijnlijk, dat bij met werken niet voort „kon gaan. Ten slotte raadde ik mijn man aan den KLOOSTERBAL- „SEM te gebruiken die ik kocht bij G. Ambrosius, te Venray, en wreef daarmede eiken avond zijn band krachtig in. Na een paar dagen konden „wij reeds bemerken, dat de knobbel aanmerkelijk dunner werd. Wij „zijn met het gebruik van den Kloosterbalsem voortgegaan en na het „gebruik van één pot was de knobbel geheel verdwenen. Daar ik zelf „aan rheumatiek leed, heb ik daarna den Eloosterbalsem ook voor nnj- „zelve aangewend en kan ik verklaren, dat'de Kloosterbalsem ook mij „van mijn rheumatiek verlost heelt, waarvoor wij zeer dankbaar zijn. „Wij raden elkeen aan het eens met den Kloosterbalsem te probeeren. De geneest onvoorwaardelijk aambeien, rlieuniathiek en alle rheumatische aandoeningen, spit in den rug, spierverrekkiu- gen, stramheid, wonden van allerlei aard, winterhanden cn -voeten en huidaandoeningen. Prijs per pot van 20 gram 35 cent, van 50 gram 75 cefit, van 100 gram f 1.20 en van 250 gram 1 2,50. Eischt rood en band met handteekening v. d. Genernal-Agent L I. AKKER, Rotter dam. Verkrijgbaar bij alle drogisten, apothekers en de bekende Depothouders. Prima Jaeger-baai van 160 voor 140, verder 130,105 on SO ct. Zuiver wol SportHanol van 50,40 en 30 ct. Wit Flanel vanaf 15 ct. Prima wol Jaegerflanel n 40, Keper flanel 35, Jaegerflanel vanaf IS ct. en 25 ct. Wol Cheviot vanaf 35 cent. Haliwolle Stollen wuscheckt 35 ct. Zware Molton, jaeger en grijs 277a tot 35 ct. 3 knot prima Sajet 80. 120 loods Knotten bekend mork 120 Zeer zware Graslinnen Damesbemdon met kant 75, Pantalons extra zwaar 75, Witte Onderrokken gefestonoerd 135. Daines Nachthemden zware koper 130, met borduursel zeer fijn 135. Prachtige witte rokken met 6trook voor aannemen vanaf 2 guldon. vanal 1 guldon tot 3 gulden. Zeer zwaar wit Katoen voor sloopen 25, katoen Sportflanel vanaf 14 ct. Katoentje voor Jongenspakjes vanat 20, Afneemdoeken vanaf 7 ct. Zeer groot en zwaar 15. Haarlint 5 el a 10 ct. Geheel zij 5Va breed 12 ct. per el. Groote partij gestreept Engelsch leer en Manchester. Groote partij Vitrages, Balfranjes en Embrassen voor spotprijs. Verder te veel om op te noemen. Eiken Cylinder-Bureau Theetafels Boekenkastjes Machinetafels Piëdestals Wascbtafels Bloemtafels Salontafels Bekleede Stoelen Lampen Buffetten Kraalranden Ledikanten Regulateurs Nachtkastjes Barometers. KORFFs prima CACAO (Gedeponeerd Handelsmerk) Wijze van fabricaat. Het binnenste deel van het suikerriet bestaat uit een ontelbaar aantal microscopische cellen, welke cellen nadat het sap uit bet riet geperst is, gewonnen worden en bekend staan onder den naam van ampas. Het heelt do bijzondere eigenschap, dat het gedrenkt in melasse hiervan viermaal zijn eigen gewicht kan opzuigen. I)e plaats die het sap vroeger in de cellen ionam, wordt dan ingenomen door melasse. Het is duidelijk dat bij het fabricaat geen enkel vreemd bestanddeel wordt toegevoegd en rnolastego een zuiver product is van suikerriet. Molastego smaakt door da daarin voorkomende suiker (0—44 pCt. en meer) zoet, doet daardoor den dieren andere voeders gemakkelijk opnemen, ook voeders die zij anders niet gaarne eten. Het bevordert de spijsvertering, waardoor het voeder beter tot waarde komt. Bovendien heeft molastego door zijn hoog gehalte aan suiker en ander zetmeelach- tigo stoffen (65 pCt.) op zich zelf veel voedingswaarde. Indien gij het wel meent met u zelf en met uw vee, vraagt dan inlichtingen en brochures bij

Texelsche Courant | 1913 | | pagina 3