I Waschmachines PL VLESSING, den Burg. De groote Uitverkoop Meubelhandel Waalder straat. Eenige prima nieuwe RIJWIELEN f' 5100 3 pCt. Kiezers voor den Gemeenteraad Br.O VEE, Ernstige waarschuwing voor Wielrijders. KINDERWAGENS, 'verschillende Luxe Artikelen, Nikkel en Glaswerk. FILTERS vanaf f 8,50. FORNUIZEN. Alluminium Keukengereedschappen. M. A. KUIJPER. M. J. WALLAST, Tailleur, TRAM-OMNIBUSDIENS T BURG-KOOG (Badhotel.) - De Ondernemer, Jn. FLENS. uitsluitend soliedc Kwaliteit Slaapkamermeubelen, OPRUIM! NUL™ «Aanbevelend Jfö, <A. JCuijper Een zoo goed als nieuw JONGENSRIJWIEL voor spotprijs. TUINMEUBELEN. 5°|o Korting. 5% Korting. 5°jo Korting. 5"|, Korting, Spotprijs. 1 jaar garantie. TIJDGEEST POLISSEN en L OTE1M. BELANGRIJK BERICHT! Weder ontvangen: nieuw Model Bruin, groen en zwart geëm. Te beginnen Zondag 13 Juli van Burg naar Koog, omstreeks 11 uur v.m. en 2 uur n.m. Van Koog naar Burg, 's middags f2 uur en nam. half vijf. Enkele reis f 0,25 per jDersoon. Ruimst voorzien Magazijn ter plaatse Speciaal concurreerend in Beleefd aanbevelend Wed. E. VLESSIjNTG-. met vrijwiel, rem en IVtichelin banden worden opgeruimd a XVeder verkri j gbaar. Stemt vooral Zaterdag a.s. de man die steeds met woord en daad heeft getoond te zijn ,,de democraat in den Raad." De progressieve heffing van Hoofdei ijken Omslag en verlaagde heffing van Schoolgeld o.a. werden op voorstel van den heer Over ingevoerd. A.. BöMERS. Ontvangen een groote keuze in GlazeD voor Heeren Hotelhouders zeer voordeelig in prijs. Yoorts eetserviezen, ontbijt en theeserviezen vanat 13,25 en booger. Groote keus in reisartikelen zooals reisnecossaire's. tasschen, manden-reis koffers, enz. Alles zeer voordeelig in prijs. Beleefd aanbevelend Weverstraat. G. ROEPER, f' Groote keus in verschillende artikelen met gezicht van TEXEL. in verschillende prijzen. in 4 modellen. Enz. Enz. Enz. lste kwaliteit goedereD. Zeer lage prijzen. Aanbevelend Waterzucht. 6 De nieren filtreeren de afgewerkte stoffen en het overtollige water uit het bloed. "Wanneer zij door verzwakking of ziekte hiertoe niet in staat zijn, blijft het water in het lichaam achter, hetgeen ook dikwijls merkbaar is aan de geringste hoeveelheid urine, die geloosd wordt. Dit heeft tevens ten gevolge, dat de afscheiding van andere schadelijke stoffen wordt tegengegaan en deze schadelijke stoffen oefenen een dus- danigen invloed uit op de wanden der bloed vaten, dat deze het water doorlaten. Het zal zich dan bij voorkeur daar verzamelen waar het den minsten tegenstand ondervindt dus in de holle plaatsen onder de huid, als onder de oogleden, in de polsen, enkels, voeten enz., waar zwellingen gevormd worden. Als men met den vinger op deze zwellingen drukt, blijft, die indruk eenigen tijd zichtbaar en de zwellingen voelen week en papperig aan. Bovenstaand verschijnsel is niet zelden een der eerste verschijnselen van een nier aandoening. Bij veronachtzaming ervan kan het water zich verder ophoopen in debeenen, de buikholte, de borstholte, en het hart bereiken met noodlottige gevolgen. Behandelt dus uw nieren bijtijds, zoodat de waterzucht zich niet kan uitbreiden, maar in haar oorsprong aangetast wordt. Foster's Rugpyu Nieren Pillen hergeven aan de nieren haar gezondheid en stellen haar in staat om het overtollige water volkomen af te voeren. Te den Burg verkrijgbaar bil den heer T. Buijs. Toezending geschiedt franco na ontv. v. postwissel h f 1.75 voor één, of f10.voor zes doozen. Eischt de echte Foster's Rugpijn Nieren Pillen, weigert elke doos, die niet voorzien is van nevenstaand handels merk. 46?- TRADE komt elke week op Texel. "Wenscht U een elegant passend costuum tegen scherp concurreerenden prijs, vraagt stalen aan SPOORSTRAAT 70 HELDER. Ze worden U franco toegezonden. (na aankomst Omnibus van Oudoscbild). Schoolkinderen (lager onderwijs) f 0,15 per kind. duur nog slechts Eén W eek. Daar onze uitverkoop alleen uit de geregeld voorradige Goederen bestaat, kunnen wij u dus bij lage prijzen voor de kwaliteiten ten volle instaan. ZIE DE UITSTALLING. Beleefd aanbevelend_ Uitsluitend a Contant. Uitsluitend a Contant. als: 1 en 2 per3oons krulledikantoD, combinations. Eiken- en pitschpine ledikanten, staaldraadmatrassen, Wasebtatels met mar meren opzet en inleg. "Waschstellen. Regulateurs. Waschmacbines Lampen. Salontafels. Linnenkasten. Olietafels. Penantkasten. 2e hands Brandkasten. EENIGE KIEZERS. Knip deze advertentie ui f en bewaar ze zorgvuldig zij heeft groote waarde. Wij adverteercn slechts éénmaal. Evenals vorige jaren hebben wy het genoegen, U hierbjj onze nieuwe prjjslyst voor 1913 te doen toekomen. Wij leveren ieder particulier tegen fabrieks- en hande- laarsprijs, zoodat door ons aan arm en rijk, aan alle standen der maatschappij tegen uiterst lagen doch strikt contanten pry's geleverd wordt. Alle mogelijke onderdeelen van onverschillig welk merk ook, z{ju aan onze fabriek togen grossiersprijs verkrijg baar. Garantie wordt op de promptsto wijze en met de moeste zorg spoedig ten uitvoer gebracht, garantiedeelen moeten echter franco aan ons hoofdkantoor te Arnhem worden toegezonden. Omdat met prijscouranten altijd veel geld verloren gaat hebben wij het niet noodig geacht, deze uit te geven, en leveren w(j onze afnemers zoo goedkoop, dat de kosten der prijscouranten niet door ons gedragen kan worden, want dit zou de prijzen doen verhoogen. Neem eens een proef met onze prachtige en sterke machines; nabestellingen van kennissen, vrienden er, familieleden kunnen niet uitblijven. Bij bestelling van 6 stuks tegelijk worden reiskosten naar Arnhem vergoed. Bij het koopen aan onze algemeen bekende rijwielfabriek bespaart mèn veel geld. Men koopt uit de eerste hand nieuw fabrikaat. Allo goederen welke uit onze fabriek worden afgeleverd, staan onder de sterkste contröle, en worden twoe- maal gecontroleerd voor do verzending Prijslijst voor 1913 als onderstaand. Wy verzenden uit onze fabriek, uitsluitend onder rembours, vrij zicht. Een prachtig, nieuw Heerenrijwiel, geheel compleet voor den spotprijs van f26. Een Engelsch rijwiel met 2 remmen, kogelvrijwiel, nikkelen velgen, eerste klas binnen-en buiten banden, met 2 jaar garantie op het rijwiel en 1 jaar op de banden, Jrortom een pracbtvollo luxe-machine, voor den spotprijs van f36,—. Thans noteeren wjj voor een slagers- of boodschappenrijwiel, geheel van stalen buizen gebouwd, gegarandeerd voor een gewicht van 300 K.Gmot gepatenteerd klokkenlagernaven gegarandeerd voor 6 maanden oliehoudend roestvrije spaken op het rijwiel, bij dageljjksch gebruik 5 jaar garantie, op de banden 13 maanden garantie. Dit rijwiel is bij duizenden slagers, postboden en rijkspolitie in gebruik en kost slechts f49,Damesrywielan f5,— booger. De echte Belgische race-machines waarmede duizenden prijzen zjjn behaald en onmisbaar op de renbaan, kosten f44,per stuk, een uitzonderingsprys. Verder Doteeren wij voor onderstaande onderdeelen beneden fabrieksprijs: Buiten banden in alle maten: 11,50 per stuk. Binnenbanden, zeer goede kwaliteit f 1,35 per stuk. Buitenband met 1 jaar Bondsgarantie, ijzersteik f2,95 per stuk; Binnen banden met 1 jaar garantie IJzersterk f2,25 per stuk. Extra zware transportbanden voor slagers- of boodscbappenrijwielen f4.10 per stuk; id. Binnenbanden 12,75, onverslijtbaar. Zadels, zeer sterk, met zware veeren, f 1,50 per stuk; kettingen in alle gewenschte maten met 1 jaar garantie f 1,20 per stuk. Bellen, zeer groot 20 cents per stuk. Lak per potje f0.12. De echte solide lantaarn, model „Solar" f3,95 per stuk, met haak; een mooie carbid of kaarslantaarn f 1,25 per stuk, een prachtige groote lantaarn, geheel van koper, prima vernikkeld, lichtsterkte 80 M., voor den spotprijs van f2,95 per stuk met 2 jaar garantie. Trapassen B. S. A. model in alle maten a f0,35 per stuk. Naafassen; voornaaf met conus en moeren f0,20achteras f0,25, geheel van staal. Voetpomp met slang f0,50 per stuk; branders, passende op iedere lantaarn f0,08 per stuk. Solarbranders f 0,13 p. stuk. Lantaarnglazen in alle maten 3 ct. per stuk. Leeren tasscben f0,50 per stuk. Vilten zadeldekken f0,30 per stuk, pluche in alle kleuren f0 25 per stuk. Broekveeren met slot f0,05 per paar, gewone broekveeren, staal 1 cent per paar. Handpompen f0,30 per stuk. 8 p. Rijwielstandaard f0,30. Bagagedrager <>p 't achterwiel met riem f0,35. Kettingkasten geheel dicht f2, Damesnetjes f0.40 per stel, kurken handvatten f0,15, celluloid f0,25 per paar. Voor en achter naven, geheel compleet, per stel f 1,60, kamwieltjes f0,20. Een echt kogelvrijwiel f 1,50 per stuk, pedalen fl,per paar, met gummi f 1,25. Remblokjes f 0,08 per stuk, solutie f0,08 per tube. Spatborden per compleet stel f0,45. Van Duyl's imitatie- schroefsleutel, gegarandeerd, sterk f0,75, 2e qual. f0,25. Voorwielen in alle maten f2,Achterwielen f2.25. Conustang, sterk f0,30. Verder noteer ik ter kennismaking een prachtig nieuw Engelsch Heerenrywiel met doorloopend spatscherm, prima, prima rywiel, het nieuwste model met 2 remmen, kogelvrijwiel, half nikkel vellingen met bies, stalen getrokken buizen, gewaarborgd en sierlijk fabrikaat voor den vasten prijs van f 46. Dit rywiel is uitsluitend sterk gemaakt voor verre reizen, is lichtloopend en is zeer aan te bevelen Dit zelfde rijwiel als bovenstaand met patent dubbel-klokkenlager en geheel stofvrije naven, roestvrije spaken, eerste klas vernikkeld, 6/s kogelvrijwiel, half nikkelen vellingen niet bies en goud omlijnd, alles prima, overtreffen zelfs het beste eu duurste en beroemdste merk wat in de wereld bestaat cn te koop is en kost bij ieder handelaar minstens f 120, en lever ik voor den specialen prijs, uitzonde- ringsprijs van f 55,50. Dit rywiel is de beste machine welke bij een fabrikant ter- wereld vervaardigd wordt. Elegante bouw, sierlijke lichtloopende gang. Dit rijwiel is het vertrouwen, het geluk, de toekomst; het is met banden voorzien van diago naal kanwas, alles eerste kwaliteit. Wie' bij ons de rijwielen en banden koopt, krijgt een bijzondere korting. Daarbij leveren wij ieder particulier, aan handelaars en fabrieksprijs, zoodat aan arm en rijk en alle standen der maatschappy tegen vasten pry's en zonder eenige uitzondering ii contant doch goedkoop geleverd worden. Ieder rywiel wordt geheel compleet geleverd, met bel, tasch, sleutels, pomp, enz. Dit rijwiel wordt door ons 5 jaar schriftelijk gegarandeerd. Verder behoef ik niets meer te schrijven, doch komt onze magazijnen bezoeken, en U overtuigen en U koopt in vertrouwen. Ieder rijwiel wat niet naar wensch is of niet aan de eischen voldoet, wordt voor denzelfden prijs teruggenomen. Verzendingen naar alle wereld- deelen. als Amerika, Oost- en West-Indiö, Duitschland, Engeland enz. Filialen te SITTARD, HEERLEN (Holland). Hoofdkantoor voor BelgiëGast huisstraat 6, TURNHOUT, WAREMME, ACHEL en verder op alle voorname plaatsen. Men gelieve bestellingen zoo duidelijk mogelijk op te geven en te vermelden tot welk station moet geleverd worden.. Verzending niet franco. Voor verpakking der rijwielen wordt f 0,40 extra berekend. Eerste Zuid-lVederlamlsche Rijwielfabriek en Verzendhuis, ABMIFM. Brieven en bestellingen aan het Hoofdkantoor te Arnhem, el. Interc. 629. Kijk deze advertentie goed in ze heeft groote waarde. Wij adverteeren slechts eenmaal.

Texelsche Courant | 1913 | | pagina 3