Lijders aan Huid ziekten ii Nieuwe zending Egytische SIGARETTEN, een zaak heeft geopend in huishoudelijke artikelen, ijzerwaren en gereedschappen in bet perceel v.h. bewoond door E. BOEKEL SANGUINOSE SMAAKT NAAR MEER Alkmaarsche Stoomsteenhonwer m MISLUKT. Omiros Frêres Co. Ltd. en M. en C. Cartanopopoulou te Caïro. GEBRS. DROS, den Burg. Ondergeteekend bericht, dat bij P. BAKKER. H.A V. BANK O.COEVERT,te den Bnrg Eerste Heldersche Machinefabriek en Eer stelplaats voor Motore Binnenhaven 71. den Heli PIET TOOL Complete Ijzeren Motor-vlett „Spar" benzine Motoren 6-9 F „Wolf en Strak" boot en stat naire motoren van tot 20 F „Grade"-aanhangmotoren Weder ontvangen van de Firma's Indien gij onmiddellijk ver lichting wenscht van die jeukende PÜn. koopt dan nor heden een flesch I). D D. De nieuwe uitvinding op 't gebied van Huidziekten. D D. D. is een wetenschappelijke samenstelling van Chlcvrbutol, de stof welke voor huid ziekten zoo bijzonder geneeskrachtige eigenschappen bezit, en welke door huidspecialiteiten erkend wordt als wellicht de grootste ontdekking op het gebied van de behandeling der huidziekten. Verder bestaat het middel uit de verzachtende, genezende oliën van wintergroen en thymol. Bij de eerste verkoelende aanraking van D D. D. zult gij onmiddellijk verlichting be speuren, onverschillig hoe lang gij reeds lijdende zijt aan huiduitslag. HET Wnschmiddel voor Huidziekten D.D.D. is een vloeibaar waschmid- del. Integenstelling van zalven, welke alle de poriën verstoppen, dringt D D.D. tot diep in de huid en de zich daarin bevindende ziektekiemen door. Het doodt deze ziektekiemen spoedig en verwijdert se tevens. De verzach tende oliën van wintergroen en thymol komen de natuur te hulp teneinde een volkomen genezing van de aan getasteweefsels te bespoedigen. Kleine ongemakken, zooals puisten, jeuk, schilfers, enz genezen vaak in ééne nacht, en één flesch D.D.D. is vaak voldoende om hevige gevallen van huiduitslag, zeere beenen, ringworm of psoriasis te genezen. .Afdo<en.d Geneesmiddel. Een D. D. D. kuur is afdoende. Zij neemt de oorzaak weg. Zij roeit de ziektekiemen uit zoodat van een terug keer d.er ziekte geen sprake kan zijn. Vraag; eveneens naar D.D.D, zeep en de g'ratis D.D.D. brochure. Prijfi van een proefflescb f 0,75 en van, een groote flesch, (inhoud 5 maal zo'jveel en dus veel voordeeliger] f 2,15. Verkrijgbaar bij alle .apothe kers en drogisten. Waar niet verkrijg baar wende men zich tot de alleen vertegenwoordigers firma B. Mein- dersma, Den Haag-Sneek. Te den Burg Texel bij T. BUIJS. Ifi U LiiLAXOiü. 2.) Terwijl het paar rondzwierde in een ver- leidelijken wals, volgden hare oogen jaloersch hnnne bewegingen, toen ze weer lange haar heen zweelden, was 't of zij een «teek in 't hart kreeg. Haar hoofd zooht steun tegen den eofarand achter haar, Wat waren die twee gelukkig. En zij voor haar bleef er niete over. Een treurig verleden om te gedenken, een ledige toe komst voor haar. De theetantes hadden 't al lang gehad over 't aanstaande engagement van die twee menschen, O ja, zeiden ze, 't was zeker, dat Oscar Lascelles zon trouwen met juffrouw Dudley, geen twijfel aan. Iedereen zag wel, hoeveel werk hij van haar maakte, geen andere oplossing was denkbaar. De minuten en de uren kropen voort, en nog zat Agatha daar. De atmosfeer van het zaaltje was benauwd geworden, zij wilde een weinig meer luoht zoeken in de serre, daar zou 't wel koeler zijn, Langzaam stond zij op en streek de plooien van haar rok glad. Opkijkend, zag zij haar eigen beeltenis in een spiegel. Alle kleur was van haar gelaat geweken, Prijzen als volgt La Lune per 20 stuks f 0,50 Heliopolis 1 f 0,60 Omiros 10 t 0,60 16 f 0,80 22 t 1, Al deze merken gond mondstuk. Beleefd aanbevelend, dézn/tfoió donkere schaduwen lagen om hare oogen. Jnist op dat oogenblik trof een stem haar oor. Zy schrikte open beefde. Mag ik n om den volgenden dans verzoeken als u nog niet geëngageerd is Neen, ik ben nog vrij. Ze sprak nauwelijks hoorbaar, en een warme blos steeg naar haar gezicht. 't Ia lang geloden, sedert wij met elkaar gedanst hebben, be P Ja, heel lang. Hij bood haar zijn arm en leidde haar ten dans. Ze duizelde, toen hij den arm om haar heen sloeg, slechts vaag zag ssij de zee van gezichten en da warreling van keurige toiletten en zwarte rokken. Opeens wasgde zij het, een blik op hem te slaan. Zij was nu kalmer geworden, de zaal was voor haar niet meer een sohip in den storm. Hij sprak tot haar, maarzij antwoordde zelden meer dan ja of neen, Doch zij voelde zich ongewoon gelukkig, zij vergat hhèr simpelheid, vergat, dat hij enkel nit barmhartigheid met haar danste en niet voor zijn plezier zooals zij vroe ger tot zichzelve gezegd hed, als zij met hem danste. Zy was onder een betooveriag. De men schen keken naar hen, velen verbaasden zich. Oscar Lascelles zag bleek, zijns oogen hadden een ongewone uitdrukking. Er was ook iets gedwongens in zijn houding. Agatha zag niets van dat alles; zij gaf toe aan den roes van 'toogenblik, zij voelde den druk van zijn armzijn hand was in de hare. Na den dans bracht hij haar naar de serrehet was daar koel in 't schemerend licht. Een fontein zong haar eentonig liedje tussohen 't rotswerk; de palmenen reuzenvarens onttrokken de lage divans aan nieuwsgierige oogen. Op eiken ande ren tyd zou zij het vreemde in zijn ma nier van doen hebben gemerktnu echter luisterde zjj enkel naar de mnziek van zijn stemzij zag niet, dat een gemaakte vrooiykheid diende om iets anders te verbergen. 't Was hier volmaakt rustig, als in een droom. Hij fluisterde haar eenige woorden toe; zs sohrikte en sloeg de oogen op naar hem als een vervolgd dier. O, dat kan |je niet meenen. Je spot met my, zei ze. Neen, neen, Agatha, ik meen het wordt mijn vrouw beloof hel! Beloven Zij bedekte haar gelaat; tranen drop pelden door hare vingers. Ik ka® hst niet gelooven. Neen, j§ hebt my niet lief't is onmogeiyk Toen werd het stil. Hij wendde den bük af, hare oogen ontwijkend. Zij glimlachte moede. (Vinnm Sangninosumin vacno) Aanbevolen tegen ilapelooshtid, gebrek aan kracht en energie, ge durige vermoeidheid, lusteloosheid en moedeloosheid, zenuwhoofdpijn, gebrek aan eetlust, pijn in de maag, in den rug en de lenden, kortom tegen alle verschijnselen van Bloedarmoede en Zenuwzwakte. Prijs per flacon f 2,—;6fl. f IJ,— 12 flac. f 21.—. Wacht U voor namaak. VAN DAM Co. De Riemerstr. 2c/4. Den Haag. Te verkrijgen bij Apothekers en Drogisten. Flesschen worden teruggenomen. Te Texel bl) G. Dros, Ooster end, T, Buys en I. Moerbeek den Bnrg en Joh. Dros, Ondeschild. Schiedam. Levensverzekering. Arbei dscontraot verzekering. Ziekte- en Ongevallenverzekering. Individueel en Collectief. Vraagt inlichtingen aangaande premii en coulance bij uitkeering bij den he» Adj. Inspecteur. UIT VOORRAAD LEVERBAAK Stationair bedrijf. van 2 en 5 P.k. Vraagt inlichtingen. Vraagt prljsopgai Groote voor Laf prfla Ach neen ik wist wel, dat niet waar was. 't Is een vergissing kom, laat ik gaan, niemand behoeft ert te weten. Dooh hij hield haar terughy nam hand en sprak enkel woorden, die schenen te voldoen. Een vuur van pee gloeide in zyne oogen, maar 't was niet blijde glans van liefde't' was een van wanhoop, grenzende aan waanzin Hjj bleef een oogen blik voor baarsia Wat was er in dat bescheiden figuut dat bleeke gelaat, dat een man kon koren Maar haar aanziende, voelde meer dan een iweinig eerbied. Zijn zo uk hem in de sohoenen. Wat had gedaan? Zijn geweten zei hem, dat haar onrecht deed. Waarom had bij kt gekozen dat broze eohepseltje offer van een wreede lengen P Hij dit aan een andere, wier schoonheid hjj wonderd had, maar die hij op dit oogenbl haattehij wilde haar laten zien, dat er niet om gafdat hij ook zonder in kon leven, Hij had den slag verloren en k terug zonder lauweren hij was ellendige lafaard en bedrieger. Waanzinnige jslojzie had hem gedrefl r.c b id hij zijn woord gegeven aan» andere en kon het nooit bï&kea. Wordt tfrvt 'gi «r.sTonazBss

Texelsche Courant | 1920 | | pagina 4