Id Boekhandel Parkstraat is een enorme keuze in jongens- en meisjesboeken in prachtband. Fa. Langeveld&deRoojj Parkstraat den Burg. latea hieronder een lijst van de voorhanden boekwerken volgen Gebonden boeken voor volwassenen. in den prijs van f 5,90 Karl May Old Cliatterhand als detective f 3,90 Louwerse Vaderlandsche Geschiedenis f 3,75 Voor meisjes Louise Feith Het huis bij den toren Willy Pétillon Moeders oudste f 2,90 Voor jongens Chr. v. Abkoude Pietje Bell's Goocheltoeren Pietje Bell Joh. Fabricius Eiko van den Reigerhof C. Joh. Kievit Het huisgezin van Dr. Forting Uit het leven van Dik Trom Dik Trom en zijn dorpsgenooten Het tweede boek Dik Trom en zijn dorpsgenooten Voor meisjes Mevr. Wijsman-Goedkoop Mies en Loes Op den rand v.h. nest Suze Andriessen Vera A. de Graaff-Wippermann Bakvischjes Charlotte Niese - Het Driespan S. la Chapelle-Roobol Stijfkopje Grootmoeder Louise Fetzer Gabriëlle M. R. Fitcher De jongste v. h. klaverblad f 2,50 Voor jongens W. J. v. Schevichaven De lobbes C. Joh. Kievit Okke Tannema Fulco de Minstreel De club op reis In woelige dagen Mark Twain De lotgevallen van Huckleberry Finn Tom Sawyer's reisavonturen E. Molt Napoleon De kruisvaarders W. de Vletter - Lieveke Harms F. de Sinclair De wandelende driekleur Edm. d' Amiois Jongensleven F. W. Farrar Een schooljongen Voor meisjes Kate Douglos Wiggin Het gele huis Schotje De meisjes van de H.B.S. Felicie Jehu Het onderwijzeresje Haar zusters Een geniaal zestal De club van ZeS De „Jongens" van professor van Leuven Van lief en leed Nettie van der Slee Blind zuske Nel de ontembare Het circuskind Wies Ongeluk A. C. Kuiper Duindoorn Ver van huis Alleen in een kleine stad Elsje Een lastige dochter Thérese Hoven Nieuw Engelsch binnenhuisje Voor Jongens: f 2,25 Chr. van Abkoude Kruimeltje De padvinders van Duinwijk De Pinkertonnetjes Dickie Pool De Otters Jolig strandleven De waterratten Jaap Snoek van Volendam De fietsclub „Alle vijf" Tim en Tom Hein Stavast Adona Weggeloopen P. Koekoek Eddy en Freddy Jan Penseel van Laren H. J. v. d. Kraan Kees Koepel Charles Kriene Een Hollandsche jongen N' W. C. Kuijk Jimmy speelt voor de film Billy komt logeeren Vacantiedagen op het water Drie vroolijke wandelaars op weg naar huis Aitken Murray Tommy Brown G. ten Napel Zwarte Toon F. J. Pajeken Het testament v. d. invalide P. Visser Helden der kust Taco de Minstreel De laatsten der Arkels De zoon van den wapensmid A. C. C. de Vletter Zeven jongens en 'n ouwe schuit Admiraal Snor Arendskop Hein past op de dubbeltjes Duizend dagen in de lucht De jonge koning De zeven Rohjnsons J. Eijsten De verrassing van Wezel W. H. Kieviet Het boek van Jeremias Söhngën - Leonnatus Edith Heide Ed van Brederode Kapt. Marryat De kleine wilde Voor meisjes f 2,25 Bertha Clément Juffertje Wildzang Nanda Miep Hofland Ella Vémor Sonja Vertelselboeken Ella Vémor De Droomtuin f 2,- Jonathan Swift Gulliver's reizen Louise B. B. Kindervreugd en Kinderleed Voor jongens f 1,90 J. H. v. Balen In Columbia Van zee tot zee Onder de Mooren De roode paradijsvogel Alph. Daudet Een jongensleven Jules Verne De loods van den Donau Met „de Zeemeeuw" naar het zonnige zuidep De goudvulkaan Voor meisjes Ethel Turner Het wonderkind Broer Een gewichtige dag Lilian Turner Drie nieuwe kameraden Kinderboeken f 1,90 Reineke v. Stuwe Een klaverblad van vijf Maren Koster Huize Levenslust Freule Kameleon Cor van Osenbrugge - Wilde Jo Fenna van Campen Het muziekhuis P.J. Cohen de Vries, Kleine Miauw en groote Kees Tine Gobius Kasplantje f 1,75 Voor jongens Chr. v. Abkoude Het jongenskamp Instituut Sparrenheide Hollandsche jongens Het waterkamp CorBruijn Langs den Waterkant Koen van Dam Mijn jongensjaren C. Joh. Kieviet Jaepie-Jaepie Frans van Dorentil De twee neven J. G. Kramer Op de vloot van Admiraal Verhuel Ch. Krienen Karei Vermeer De avonturen van vier pretmakers Twee echte jongens De jolige duinpan N. W. C. Kuyk Toch naar zee Uit de vlegelj. van Henkie Snip Een wandeltocht met Avonturen A. M. v.d. Linden Jan Bloemer G. ten Napel Loe Bosco De zwerver Hollandsche Jaap D. A. Poldermans De strandjutter De katuil Van Woerden-Pop Jongensleven W. P. de Vries Om en op den Uilenberg De kapitein van Murat Voor Meisjes Henriëtte Blaauw Loe en Jettie Onder één dak Tine Brinkgreve-Wicherink Voor 't eerst van huis Het nestkuiken De van Dalentjes Bertha Clément Koningin Roza Hernianna De zusjes v. d. Berkenhoeve Lot Mertens Aletta Hoog Alleen in 't Nestje Melati van Java Angelina's beloften B. Joh. Kieviet - Het badreisje v. Cor Slung Truida Kok Mijn twee vriendinnen Stella Mare Schoolvriendinnen M. Marloo Winifred Avon Jkvr. Henriëtte Rappard Een gezellig thuis Hétty Annie van Walen Ella Vémor Clubgenooten Johanna van Woude Van knop tot bloem N. van Hichtum Afke's tiental Kinderboeken f 1,75 Lucie Snoeck Jan de schippersjongen De kinderen Ruitenga Kath. Leopold Heel lang geleden Marie Leopold Een jolig troepje Dolly Maren Koster Rie Elize Knuttel-Fabius Op-Duinzicht E. Bergsma Dodo f 1,20 Voor jongens H. Brinkgreve Een zomervacantie aan zee Chr. van Abkoude - Bert en Bram Willem's verjaargeschenk Bob zonder zorg Een ongeluksvogel De voetbalclub Pietje Bell J. H. van Balen Onder de zeeroovers De kristallen stad De Panterkat Berentand W. Bromfer Volharding bekroond P. Elzer Willem van den molenaar G. A. Henty Avonturen van kapt. Graeme j David Ker De geheimzinnige eilanden De witte olifant G. Joh. Kieviet De twee broeders B. Knoop - Van twee vrienden R: L. Lubberts Op „de Hceze" f J. Schutter Op1 den goeden weg H. W. Sonnega Een Amsterdamsche jongen Voor meisjes Henriëtte Blaauw Vriendinnen Het geheim van tante Saar H. Brinkgreve Op Zonneheuvel T. Brinkgreve-Wicherink De zusjes Breesma Dina's reisavontuur Tlne Gobius Het Indische nichtje Lientje Hermanna Op den Seventop Kasteel Rompersburgen Marie Honig Een klein, klein jokkentje Aletta Hoog Een gelukkig viertal Koninginnetje Nanneke Thérèse Hoven Knap Suusje C. Joh. Kieviet Onder verschill. meesters Kinderboeken f 1,20. C. Schmid Het lammetje Alfonsus, de kleine emigrant De kanarie en het duifje Kinderboeken in prijzen van f 1,25, f 1,10, f 0,90, f 0,75, f 0,60, in groote verscheidenheid. De bekende bundels Prettige winteravonden, Gelukkige uurtjes, Na regen komt zonneschijn, elk gesorteerd in 4 deeltjes, Verhaaltjes, Raadsels, "feekenvoorbeelden, enz. VoortsMoeder ik verveel me zoo I Wat zal ik doen Regenachtige dagen. Lange avonden, Moeder, verzin 'n spelletje I Gezelschapspelen voor jong en oud, een boekje met 60 gezelschapspelen, gecart. f 0,60. f 7,50 Jeanne Rejjneke van Stuwe Huize ter Aar f 6,90 G. A. Ootmar De wereld van het kind (nieuwere beschouwingen over han delingen en uitingen van het kind) f 4,25 Josef Cohen Zonnedauw f 3,60 Charlotte Brontë Jane Eyre f 3,50 Gunnar Gunnarson De Zwerver Henri van Booven De scheiding f 2,80 Le Sage De zonderlinge lotgevallen van Gil Bias de Santillano 2 dl f 2,75 Cyriel Buysse De roman van den schaatsenrijder - LitadeRanitz Als de droom in droom vergaat Anthoon Tiry Het schoone jaar van Carolus Louis Carbin De verliefde passagier f 2,50 Jorgen Falke Rönne En de Noordzee bruist A. J. Zoetmulder In retraite Naar het einde Nieuwe wegen P. H. van Moerkerken De ondergang van het dorp De verwildering Het nieuwe Jeruzalem Ina Boudier-Bakker Het beloofde land De ongeweten dingen Machten Grenzen Kinderen Armoede Het Spiegeltje Louis Couperus Eline Vere Gerard van Eckeren Het troostend verleden Ida Westerman Uitzichten Henri Borel Het zusje Het jongetje r Wijsheid en schoonheid uit China G. F. Haspels - Vreugden van Holland David en Jonathan Onder den Brandaris Zee en heide Anna v. Gogh-Kaulbach Getijden Het rijke leven Rika Levensdoel Augusta de Wit De Godin die wacht Het dure moederschap Verborgen bronnen Orpheus in de dessa Ary' Prins Een koning De heilige tocht Felix Timmermans Pallieter P. Raeskin, Nonneke Henri van Booven Tropenwee J. Treffers Het moeilijk ambt f 2,30 Betje Wolff en Aagje Deken Historie v. Mej. Sara Burgerhart Bosboom-Toussaint Het huis Lauernesse f 2,25 Jorgen Falk Rónne Met Kerstmis naar huis f 2,15 Bernhard Kellerman - De dwaas f 2,10 George Meredith Rhoda Fleming f 2,05 Charles Lever De avonturen van Algernon Sydney Potts f 1,90 Irgeborg Maria Sick De prinses die spon Honoré de Balzac De oude Goriot Bosboom-Toussaint Majoor Frans M. H. v. Campen Bikoerim f 1,70 Anzengruber De Schandvlek Arthur v. Schendel Verhalen f 1,60 Samuel Goudsmit Zoekenden Goethe Zielsverwanten Wilhelmina Heimburg - Op dwaalwegen Jules Sandeau Jonkvrouwe la Seiglière Top Naeff De dochter Peter Rosegger Het eeuwige licht De zoons van den houtvester De gedenkschriften v. d. woudschoolmeester Gustav Frenssen - Jörn Uhl Klaas Hinrich Baas De drie getrouwen F. de Sinclair Om papa's principe J. Hartog Richard Wagner Guy de Maupassant Een leven Jack Boonen Geldjan F. M. Dostojefski De eerlijke dief flenrik Ibsen De comedie der liefde Dichtwerken van P. A. de Genestet Gedichten van den schoolmeester. Peter Rosegger De Landsvorstin Iwan Toergenjew - Vaders en Zonen Aart van der Leeuw Sint Veit Bernard Shaw - Mensch en oppermensch G. van Hulzen Zwitserland Nico van Suchtelen Zwerftochten met de tent door Nederland von Eichendorff Uit het leven van een dagdief J. Eigenhuis - De Ruige Hoeve J. A. Simons-Mees Een paladjjn Bosboom-Toussaint Een vertelling aan de kaptafel Madame de Lafayette de Prinses de Clèves Neel Doff - Dagen van honger en ellende Tolstoi Iwan de dwaas E. A. Poe Tien vertellingen Henri Borel Een droom G. van Hulzen Zwervers G. Eekhoud Kees Doorik. Edw. Bellamy In het jaar 2000 Henrik Ibsen Spoken Iwan Turgenjef Een ongelukkige George Birmingham - Op goudjacht (niet gebonden) f 1,05. J. P. Heije Volksdichten E T. A. Hoffmann De gouden vaas Albertine Draayer-de Haas Vrouwen Wilhelm Hauff Süsz, de Jood Prosper Merimée Carmen Heinrich Heine Het boek Le Grand Dostojewsky - Witte nachten Iwan Toergenjew Klara Militsj. Cohen-editie voor jongeren Tijl Uilenspiegel Avonturen van den baron van Munchhausen Daniël Defoe Robinson Crusoe f 0,90 Jack London De drie harten (niet gebonden) f 0,75 Focus Serie F. d-i Sinclair Meneer Focus als hypnotiseur De kroonprins van Dziboeti Meneer Focus als globe-trotter w Meneer Focus als meid alleen Sherlock Holmes Junior f 2,40 f 1,85 f 1,50 f 1,45 f 1,25. f 1>-

Texelsche Courant | 1924 | | pagina 4