prime Pagrdenvieesch. Speelkaarten f 1,20. [en knippatroon voor 1 cent. W. J. BOON EVAN K ®V?e Lange veld de Reoijy ADVERTENTIËN voor PANDOER, WHIST en PIKET BoelSssiidel Parkstraat Dit geëmailleerde naambordje, in nette uitvoering, met elke gewenschte naam erop, kost U bij ons slechts Zwarte of blauwe letter op wit bordje, of witte letter op blauw bordje. Wij leveren U alle soorten geëmailleerde naamplaten en reklameborden in elite gewenschte grootte tegen billijke prijzen. Dc verschillende personen werden door spreker goed weergegeven en er werd met alle aandacht geluisterd. Een dankbaar applaus bewees, dat spreker de aanwezigen had weten te boeien. In de pauze werden door Mej. Annie Krugers een drietal muzieknummers op de viool gegeven, waarvan het eerste ons wel het meest kon bekoren. Nu volgde nog een fragment uit „Schakels" van Heijer- mans en „Kunstkenners" van Justus van Maurik, beide komische stukjes, waarin spreker ook goed op zijn plaats bleek. Als toegift gaf spreker op verzoek „Een lied van de Zee", dat evenals de vorige maal een diepe indruk maakte, een stukje inenschefileven, dat wij, menschen van de zee, zoo echt kunnen meevoelen. Een hartelijk woord van dank aan spre ker, was zeker wel verdiend. N. I. P. De R.K. tooneelclub N. I. P. gaf Zondag avond een tweede opvoering van de „Hel las". Thans was het gebouw flink bezet en het spel kon evenals de vorige keer goed voldoen. Onder de leden van N.I.P. zijn heel goede krachten, die zeker iets goeds kunnen presteeren. DEN IIOORN Van de wal in de sloot. In de nacht van Zaterdag op Zondag 1.1. keerden eenige muziekliefhebbers uit den Burg, die hier de uitvoering van ons fanfare corps hadden bijgewoond, per auto naar hun heimat terug Ongelukkig raakte de lichtinstallatie de fect, wat al weinig aangenaam was, daar bovendien de maan maar schraal licht wierp op 't kronkelend pad, dat den Hoorn met het eilandcentrum verbindt, 't Veel geprezen hemellicht was namelijk zoo goed als afwezig. Aanvankelijk voorgelicht door een vracht auto, die vooruit reed, pufte de wagen niet lang langs de aartsdonkere weg, of bij een bocht raakte de stuurman de kluts kwijt en rolden auto en inzittenden de sloot in, even wel zonder dat voor de passagiers levensge vaar dreigde. Op de weg geklauterd werd de reis te voet voortgezet. De leeraar bij de Doopsgezinde gem. te den Hoorn, ds.J. Koster, heeft een beroep ontvangen naar de Doopsgezinde gemeente te Heerenveen. OOSTEREND Uitvoering Sportvereenigïng De Sportvereeniging alhier heeft de vele aanwezigen in het lokaal van de heer Koppen een prachtige avond bezorgd door het geven van een schitterende tooneel- voorstelling. Nadat de heer Koppen, namens de Voor zitter, die niet aanwezig was, een kort woord van welkom tot opening had gesproken, werd het doek geopend. Opgevoerd werd „Liefde" Tooneelspel in 3 bedrijven, door Marie J. Ternooy Apel. Keurig was de weergave hiervan, en ook zij, die zich voor het eerst op de planken vertoonden, gaven prachtig spel te zien. We zullen van de inhoud van het stuk niets zeggen, omdat het ook nog elders op het eiland zal worden opgevoerd. Evenwel de vertooners hebben zich bij rolvastheid uitstekend van hun taak gekweten en wel zonder uitzondering. Als nastukje werd gegeven „Op de derde verdieping", kluchtspel in één bedrijf, naar het Duitsch van Willem Mejo. Ook hier zag men goed spel en hartelijk heeft men gelachen bij de komische passages en vooral Bellman had de lachers op zijn hand. De avond was in één woord mooi. Een der aanwezigen gaf dit na het spel in duidelijke woorden te kennen, daarbij dank brengende voor het keurige spel en de wensch uitsprekende, dat de sportclub weder mag opbloeien, al zou het hoofd zakelijk zijn tot het geven van tooneel- voorstellingen. Hartelijk dank werd mede gebracht aan de familie Koppen voor de krachtige medewerking ter bereiking van dit mooie succes en aan de aanwezigen voor de groote belangstelling. Purmerend, 16 Febr. 372 Runderen waaronder 170 vette koeien f 0,80 a f 1,20 p. K.G. 1Qo Geldekoeien 175 a 450 Melkkoeien 175 a 450 13 vette kalveren per Kg 1,50 a 1,70 901 Nuchtere kalveren 15,— a 40, 475 Vette varkens per K.G. 0,86 a 0,90 61 Magere varkens 20,a 48, - 118 Biggen 16, - a 22.— Kipeieren 7,a 8, Eendeieren f 7,90 Zendt f 1,50 en deze bon aan Casano, Bilderdijkstraat 15r., Haarlem, en U ont vangt franco een boek met duidelijken uitleg aangaande knippen, waarin 74 modellen van Dames- en Kinder- boven- en onderkleeding. Tevens 4 apparaten waarvan een ieder, zon der rekenen of teekenen in 17 maten zooveel patronen kan maken als zij -wil. Het boek bevat verder uitleg en modellen voor het maken van hoeden. Deze bon is geldig tot 6 Maart 1926. Zonder bon f4,Rem- boursementen f 1,85. Deze week verkrijgbaar Aanbevelend, Adr. MOSK. Telef. 54 in eenvoudige en luxe uitvoering r-Jo Ware grootte vO

Texelsche Courant | 1926 | | pagina 6