Bezoekt de ASgemeene Handels- en Landbouwtentoonstelling Tandheelkundige inrichting Nóg beter VAN YSENDYK's KOF F IE sn THEE. Maisglutenkoek M.K.H. Zuidstraat 82 83 Kanaalweg 148-49 $1 Fa. A. KLOPPER Zn. merk „Bijenkorf" Chcatsts Vei dicgswaarde op 15-16-17-18-19 en 20 Februari 1927 in het Hotel Texel te Den Burg. K. en C. ACKEMA. Spreekuur Woeitsdags van 10-4 uur. Adres Me{. Wed. BUIJEBS, Statiosstr. 11, Helder le kwaliteit Kunsttanden Pijniooza behandel lug. Beze zaak heeft GEEN FILIALEN. Complete meubileering. Loodsgraeht 69—71 - Helder. lu voorraad heel, gebroken en gemalen, alsmede in briquetverm met suiker* N V. Handelmaatschappij BEOS €o. W ESS AN EN'S Kon'nkiijkc Fabriekea BI WBNTBLTBAP BOB BN MOP IN DROOMLAND. Iedere 100ste bezoeker een cadeau. Groote attractie. Geopend van 2-5 en 7-10,30 uur. DAG EN AVOND CONCERT. Toegangsprijs 40 cent. 1 FEUILLETON Deze koek is om zijn hoog gehalte aan licht ver teerbaar eiwit, verteerbaarheid 99 pot. en daardoor lijk melkgevend vermogen zeer aan te bevelen. Ook voor Schapen is deze koek, fijn gebroken een uitmuntend voeder. Verkrijgbaar bij Wanneer ge uw huis wilt inrichten en prijs stelt op solide goederen, wend U 2 dan tot onsdan zulien we u deze tegen de laagste prijzen verschaffen. OPGERICHT 1765. Naar het Amerikaanscn van MARY ROBERTS RJ NE HART. 57) „Zrker Hij zei, dat z'n zenuwen van streek waren en ik gaf er hem een receptje voor. Eigenlijk heb ik u nu al meer ver leid dan mijn beroepsgeheim toelaat." Ik kon niet legen hem zesgen dat hij loos. Misschien zag hp het wei aan mijn gezicht. En toen zei ik op goed geluk af: .ik oacüi misschien" en ik keek hem scherp aan „dat u o ver Nina Carrington gesproken hadt." Ecu oogenous dacht ik eiat hij mij wüde slaan. Hij werd doodsbleek en een klein adertje op zijn slaap zwol ep en klopre heftig. Toen iaente hij gedwongen. „Wie is Nioa Carrington?" vroeg bij. „Dat hoop ik binnenkort te weten te ko men," antwoordde ik en hjj kalmeerde da delijk Het was duidelijk dat hij doodsla g voor Niua Carrington. Ons afscheid was kort; we staarden elkaar alleeD maar aan over do wachtkatnenaM heen. Toen korde ik mij om en ging heen. „Naar Richfield," zei ik tegen Warner, en onderweg dacht ik eiusti? na. .Nuia Carr ngtju. Nma Carrington" zong de motor. ,Nina Carrington, N. C." En toeu wist ik het even zeker alsof ik het gezien had. Er stond N C. op den kof fer vao de vrouw met het pokdalige gezicht. Het leek allemaal zoo eenvoudig Mattie Blies was Nina Carrington geweest War ner had haar stem gehoord in de biblio theek. Ze had Halsey iets verteld en naar aanleiding daarvan was hij als een razende naar dokter Waiker gezaan wat hem misschien zijn leven gekost had. Als we die vrouw konden vindeu, zouden we er misschien achter kunnen komen, wat er van I-Ialsty geworden was. We waren nu bijna al in Richfield, en ik liet Warner maar doorrijden, maar mijn gedachten waren er niet bij Ik dacht aan Halsey op dien gedenk waardige» avord. Wat had hij trgsn Louise gezegd, en waar om was zij half krankzinnig van angst over hem, naar Zonneboek teruggekomen Toen de auto voor he* huisje van de Tate's stilstond was ik vastbesloten om Louise te spreken te krijgen, al moest ik er voor iub eken! Bij liet huisje was de toestand bijna on veranderd. juffrouw Tafe, de kinderwagen en de kinderen bij den schemel ze wa ren er allemaal weer. Zij kwam mij tege moet en 't. viel mij op dat haar gezicht niet meer zoo zorgelijk stond. Ze zag er jonger uit. „ik ben b'ij da! u teruggekomen is," zei ze. „Ik zal maar te iijk ziju en u uw geld Kannewasser is altijd goedkooper. Toen het winkeltje gesloten werd, gingen zij met hun drieën naar het kleine achter kamertje om een beetje uit te rusten. De oude vrouw had voor verfrisschmg een blikje ulevellen meegenonen. ze hadden nog niet lang gezeten en de helft van de ulevellen was pas op toen de oude dame begon te knikkebollon. „Wat zullen wij gaan doen fluisterd-; Mop. Bob wüde juist antwoorden, toen hij luid begon te schreeuwen. „Mijn stoel gaat kapot!" riep hij uit. Maar dat was met zoo de stoel zakte langzaam weg en Bob zat eensklaps op de vloer. Terwijl Bob opstond, verdwenen de oude dame de roode kat en het kleine snoepwinkeltje langzaam uit het gezicht en Bob en Mop bevonden zich plotseling op een eenzame weg, terwijl zij achter hen het geluid van voetstappen duide lijker en duidelijker hoorden worden. (Wordt vervolgd.) teruggeven." „Waarom?" vroeg ik, „is de moed v hier geweest?" „Neen, maar wel een andere dame, die voor een maand kostgeld voor hem heeft betaald. Ze praatten een heelen tijd met hem, maar toen ik er hem later naar vroeg, wisL hij haar naam niet." „Een jonge vrouw?" „Niet bijzonder jong. Ongeveer veertig jaar, denk ik. Ze was klein en blonl, een beetje grijs al. en heel treurig. Ze was zwaar in den rouw en ik geloof eigenlijk, dat ze van plan was om dadeljjjk weer heen te gaan. Maar Lucien trok haar aan. Ze praatte een heelen tijd met hem en ze zag er vee' gelukkiger uit toen ze weg ging." „Weet u zeker dat dit niet z\jn werke lijke moeder was?" „O hemel, neenZe wist niet eens wie van de drie Lucien was. Ik dacht dat ze misschien een vriendin van u was, maar ik heb het haar natuurlijk niet gevraagd.' „Had ze litteekens van pokken?" vroeg ik op goed geluk „Neen, beelemaal niet 'n volkomen glad de huid. Maar misschien kent u haar voor letters. Ze gaf Lucien een zakdoek en ver gat later om hem mee te nemen. Het was eer mooi zakdoekje, met een zwarten rand en drie geborduurde letters in den hoek: F. B. A." „Neen, dat is niet van eem vriendin van mij zei ik, volkomen overeenkomstig de waarheid. F. B. A. was ongetwijfeld Fanny Armstrong! Nadat ik juffrouw Tate nogmaals op het hart had gedrukt om te zwijgen reden we terug naar Zonnehoek. Dus Fanny Ann- strong wist van het bestaan van Lucien Wallace af, en stelde genoeg belang in hem om hem te gaan opzoeken en kostgeld voor hem te betalen. Wie was de moeder van het kind en waar was ze? Wie was Nina Carrington? Wist een van hen waar Hal sey was, of wat er met hem gebeurd was? Op weg naar huis reden we langs het kleine kerkhof, waar Thomas ter ruste was gelegd Ik peinsde er over of Thomas ons misschien had kunnen helpen om Halsey te vinden, als hij nog in het leven was. Verderop was de veel grootere begiaafplaats waar Arnold Armstrong en zijn vader lagen Ik denk, dat van hen drieën. Thomas nog het meest oprecht betreurd werd. Hoofdstuk XKVIJI. EEN LANDLOOPER EN KIESPIJN. Het gevoel van bitterheid jegens den overleden directeur van de Handelsbank scheen mettertijd nog erger te worden. Populair was hij nooit ge.veest en er werd nu aan alle kant°n op hem afgegeven ook door menschen die zelfs nieis verloren had den, maar die zich ergerden aan al de vemalen over de greuzelooze gierigheid van den man. Wordt vervolgd

Texelsche Courant | 1927 | | pagina 4