iïmïmih Een staaltje van staal-bouw. Te Liverpool wordt een kathedraal op getrokken, bij welker bouw men zich voor namelijk van staal bedient. illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll! IIIIIIIIIHIIIIlll VOOR DE VROUW. |||||||||!l||!||l) llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllli Vragen, deze rubriek betreffende, kun nen gezonden worden aan de Redactie. Een hachelijke post. We stellen u voor, Nadir Khan, die in Afghanistan zoo'n belangrijke rol speelde en ook thans nog vervult. '•Illlllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllll Een Afrikaansche jager. Zoo ziet een Afrikaansche leeuwenja ger van de Nandir-stam er uit. Zijn hoofddeksel is met de manen van een leeuw getooid. Illllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllillllllllljllllll Een nuttige vinding. Dr. Hutchinson, sedert tal van jaren medewerker van de bekende Edison, heett een uitvinding gedaan, waarmee het mo gelijk is, de gevaarlijke uitlaatgassen van auto's onschadelijk te maken. Schoonheid. Tot schoonheidskoningin van China werd uitgeroepen miss Wu-Si-hung, als zigeuner-danseres verbonden aan een operagezelschap te Shanghai. iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Genloeg van het Leven? Een der weinige overlevenden van de ramp, welke het Engelsche luchtschip R 101 trof, was de chet-mecanicien Leech, hierboven afgebeeld. De man gaat nu zijn leven op het spel zetten in een wedstrijd met motorbooten nabij Florida. Hij zal er de bekende Campbell begeleiden. Levensmoede Jongen of meisje? Een Amerikaansche courant loofde een prijs uit voor de jongen, die de langste 'haren kon toonen. Hier hebt ge de prijs- winner. «illlllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllilllllllllllllllllllllllllllllllllllll Niet voor de poes. Te Berlijn treedt thans een kracht- mensch op, Samson Breithart, die met het grootste gemak dikke ijzeren staven in allerhande vormen buigt. «Illlllllllllllllillllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllljlll Die kregen elkaar. De dochter van de bekende industrieel Hugo Stinnes trad in het huwelijk met de Zweedsche filmfotograaf Söder-ström. Van bokser tot barbier. We zien hier de Engelsche zwaarge wichtbokser Phil Scott, die thans het rus tig beroep van barbier uitoefent. Mondel'nge boodschappen per brief. We beelden hier een apparaat af, waar mee op heel eenvoudige wijze geluiden en dus ook de spraak van de Roemeen- sche boer, die hier „onder het mes" ge nomen wordt, worden vastgelegd en ge reproduceerd. Op deze wijze kan men ook mondelinge boodschappen op een plaat vastgelegd per brief verzendein llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll Uit Filmland. De Duitsche filmster Mariene Dietrich, die samen met de bekende Emil Jannings, in de filmwereld een der vooraanstaande plaatsen inneemt. I!il! illllll

Texelsche Courant | 1931 | | pagina 8