ONTVOERD. ONZE KERSTPRIJSVRAAG VOOR ABONNÉ'S Illll|llllllll!ll!llllllllllllllllllllllllillllllllll!lilllllllllllllll"lllllllllllllllllllll|||lil GEMEENTE TEXEL. ||||i|lllllllllllllllllllt!:il!llillllllllil!llllllllllllll|[lllllllilllllll!lllllllllllllllll|||||| OPENSTELLING BUREAU BURGERLIJKE STAND Burgemeester en Wethouders der Ge meente Texel brengen ter algemeene kien nis, dat ingevolge de bestaande verorde ning het bureau van den Buigerlijken Stand dezer gemeente op Zondagen ge opend is des voormiddags van 8.30—9.30 uur, doch alleen dan, indien op den on middellijk voorafgaanden dag door of vanwege belanghebbenden de wensch daartoe aan den betrokken ambten aai4 van den Burgerlijken Stand schriftelijk of mondeling wordt ter kennis ge bracht en daarbij wordt aangetoond, dat dé werkzaamheid niet tot den eerstvol- genden werkdag kan worden uitgesteld. De aandacht wordt er evenwel op ge vestigd, dat de Zondagen niet medetel len voor de bepaling van de termijn van dr.e dagen, binnen welke een geboorte- iaangifte moet plaatsvinden. Texel, 20 December 1939. Burgemeester en Wethouders voorn. De Secretaris, De Burgemeester, DE RIJMELAAR. Van Huib de Rijmelaar's Maandblad De Rijmelaar, is het Kerstnummer ver schenen. Het is alleraardigst, wat onze Texelsche poëet zoo iedere maand ten beste geeft. Wanneer u hem 65 ct. per postwissel doet toekomen (H. Fenijn Oosterend op het adres is voldoende) zijt ge van toezending gedurende een half jaar verzekerd. MIJNRAMPSCHADE. Een flinke som werd tot gedeeltelijke dekking van door mijnen op Texel aange richte schade bijeengebracht. Maar het herstel vordert wel een dubbel zoo groot bedrag en daarom zijn bijdragen van wie nog niet in de gelegenheid waren steun te verkenen, hartelijk welkom. Een oud-Texelaar, woonachtig te S., stortte voor genoemd doel f 5.— op onze girorekening 052. Moge dit goede voor beeld navolging vinden- Oud-Texelaars, wie dit verzoek onder de oogen komt, zijn er heel wat Vrien delijk vragen we hun ook een handje te willen helpen De foto's gaven u een nog maar gebrekkig beeld van de afschuwe lijke vernieling. Herstel vordert groote bedragen en er zijn verscheidene fami lies, wier zuur verdiende overgespaarde centjes op geen stukken na toereikend zijn om te herstellen, wat bruut geweld ver woestte. Ook op u, oud-Texefaars, wordt een bercep gedaan. Gedenkt degenen, die niet bij machte zijn het herstel zelf te kostigen. ||||||iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiih:iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:;iiiniilll||| Mededeelingcn van Texels Bioscoop-Thcatcr. lllllliiiiiiiiiiiiiiiiiiinuiiiiini'iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiüiiiiiiiiiiiHüiiiiiiiiniiiillllll EEN BRANIE IN OXFORD. Een knappe, sterke zeer met zichzelf in- genome njonge student, Lee Sheridan, de trots van een Hoogeschool in een klein stadje in de Vereen. Staten, komt in het bezit van een studiebeurs voor Cardinal College, aan de Ox fordsdie Universiteit. In de trein tusschen Londen en Oxford maakt hij kennis met 3 studenten, Paul Beaumont, Marmaduke Wavertree cn Remsey. De drie jonge mannen moeten echter niets hebben van Lee's gebluf en verbeelding. Zoodra Lee danook ;n Ox ford college loopt, krijgt hij de heftigste ruzie met Paul, maar Paul heeft een aardig zusje, waar Lee verliefd op wordt. De Oxford Universiteit wint door Lee een belangrijke estafetteloop, maar Lee gedraagt zich daarbij zoo onsportief, dat hij hoe langer hoe erger door de studen ten wordt gehaat. Dan doet Lee echter wat, waardoor hij de naam van zijn groot ste vijand Paul, redt. Hierdoor wordt tie vijandschap in vriendschap hersdhapen In de groote roei race tusschen Cambridge en Oxford halen de in eere herstelde Paul en Lee dan voor de bewonderende gezich ten van alle studenten en...van Lec's meisje, een glorieuze overwinning. Illllliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiitillllll FEUILLETON ||J|||IIIIil|i!lllllll|li',!l!llllllinillllllllllli:;:i|ll|llllllllllllllll!lll!illlll!IIJII,ill||l 11.) Er glom een ondeugend vonkje iu haar oogen, toen zij de straat inliep, naar het huis van mevrouw Twittle, die ge meubileerde kamers verhuurde. In minder dan geen tijd had het nieuwtje, dat Na talie weer terug was in de straat de ronde gedaan. Iedereen in d ebuurt ken de haar en hield van haar Maar toen men haar ging zoeken, was zij nergens te vinden. Bella schreeuwde vanuit de bo venverdieping haar longen uit haar li- IN DE LACHHOEK EEN MAL GEVAL. Winkelier: Ik heb geen flauw idee van wat het voorstelt, maar het moet een geliefd Kerstgeschenk zijn. DE MILITAIRE BADINRICHTING. Naar in de vergadering van de Dertig Gem. Polders werd meegedeeld, werd de garage van het waterschap staande aan de Westerweg te Den Burg, door de Comm. Troepen Texel gehuurd met het doel haar in te richten tot Badinrichting voor de soldaten. NETTEN DOOR IJSGANG BESCHADIGD. De voor de sluizen van het Waterschap de 30 Gem. Polders gespannen netten, o.m. tegen het mijnengevaar aangebracht^, hebben door de ijsgang zwaar geleden. De bescherming is inmiddels hersteld. COLLECTIEF CONTRACT. IS Dec. j.l. vond een bespreking plaats tusschen de besturen van de landbouwor ganisaties eenerzijds en de besturen van de samenwerkende landarbeidersorganisa ties ancferszijds, om te trachten tot een meuwe overeenkomst te komen voor het afsluiten van een collectief contract voor de vaste arbeiders. Op 19 Januari 1940 zal een tweede be spreking volgen, mede ook in verband met het collectief contract voor de losse arbeiders, hetwelk eindigt op 29 Febr. J940. PROTESTVERGADERING VAN WOLHOUDERS OP TEXEL. Woensdagmorgen is in hotel de Linde boom een protestvergadering gehouden, van Tex elsche wol houders onder voorzit terschap van de heer S. C. Eelman. De heer Eelman heette de ruim 20 aanwezi gen hartelijk welkom Het gaat, aldus spr., helaas weer om de wol. Wat staat de boer toch laag bij onze regeering aan geschreven! De prijzen zijn veel te laag en hierdoor brengen de boeren hun scha pen op de markt Ze zeggen: „We rui men ze maar op, want die zijn toch bijna mets waard". Zoo zijn op de markt in Purrnerend 4000 schapen aangevoerd. De prijzen voor de huiden zijn ook te laag. De regeering betaalt f3.06 voor ecnsch.i- penhuid, terwijl in Belgic-, waar de kwali teit van het schaap toch veel minder is, zoo'n huid f5.50 opbrengt. Sommige boe ren zeggen nu: „Er is niets meerman te deen, de prijs is vastgesteld en Donder dag wordt er al met de vordering be gonnen". Dat is echter een verkeerde ge dachte. Natuurlijk moeten we de wol le veren, we mogen in deze moeilijke tijd niet revolutionair zijn, maar we moeten leveren onder protest. We moeten stre ven naar een prijs van f 1.50 per Kg. Ce geheele vergadering was dit met de voor/, eens en daarom werd eenstemmig besloten, dat alle aanwezigen alleen onder protest zouden leveren. Hierna kreeg de secr. van het Comité van Actie, de heer W. Scholte, het woord. Hij dankte voorz. voor zijn streven naar verbetering van de huiden- en wolprijs. Spr. stelde voor om een reeds door hem opgesteld schrijven tot de plaatselijke landbouworganisaties te richten en wel omdat deze meer kunnen bereiken, daar zij de direct belanghebbenden vertegen woordigen. De wol, aldus deze brief, is ongeveer 40 pet. duurder dan in dezelfde maand van het vorige jaar. pok de bloot (d.i. de kale huid, dus onder de wol), is circa 40 pet. duurder. Hoe is het, deze feiten in aanmerking nemende, dan te verklaren, dat de huiden een lagere prijs opbrengen dan vorig jaar? Wij verzoeken uw organisaties dringend direct alle maatregelen te nemen, welke kunnen lei den tot verbetering hiervan. Iedere dag wachten brengt schade aan de schapen- houders. Ook dit voorstel werd aangenomen. De voorz. wees er op, dat een prijs van f 1.50 per Kg. zeer redelijk is. Hij bad van een vertegenwoordiger van de firma Parmentier vernomen, dat ook deze f 1.50 in geen enkel opzicht te hoog achtte. Voorz. had reden om aan te nemen, dat de betaling S dagen na levering zou ge schieden. De heer J. List informeerde nog naar de wolprijs op de wereldmarkt. De Scholte antwoordde, dat de prijs van de Zuid-Afrikaansche wol, die ongeveer ge lijk staat met de Hollandsche, f 1.20 per Kg. bedraagt. Deze wol kan echter Hol land niet bereiken. Met de wensch, dat de veehouders hun steun aan het comité van actie zullen blij ven geven, sloot de heer Eelman de ver gadering. J-B. chaam, en Antonio was opnieuw uit de hoogere sferen naar de straat afgedaald, met een kwaadaardige glans in zijn oogen en een stevige knuppel onder zijn jas verborgen. Intusschen klauterde Natalie de trappen op naar de flat van mevrouw Twittle. Haar hart bonsde, toen zij de overloop be bereikte, waarop de deur van mevrouw Twittle's appartementen uitkwam. Be deesd klopte zij op de deur, waarop de haar welbekende naam prijkte. Zij wachtte Er kwam geen antwoord. Toen klopte zij opnieuw, nu iets harder. Toen werd er een deur geopend, maar aan de andere kant van de kleine hal, en een krakende vrouwenstem deelde haar mede, dat de flat te huur stond; me vrouw Twittle was twee maanden geleden vertrokken, waarheen, dat wist zij niet. Natalie slaakte een lichte kreet van ont steltenis en haar hand ging naar haar keel. „En die jongeman, die bij haar op kamers woonde weet weet u misschien, waar hij gebleven is?" Haar stem beefde, toen zij sprak. Neen, dat kon zij onmogelijk zeggen, deelde de stem in het halfduister der lial tiaar mede. Zij wist echter wel, dat de; jongeman, die altijd zoo netjes en zoo rustig was, het huis had verlaten, enkele weken vóór mevrouw Twrittle op haar beurt vertrokken was. Natalie verbleekte zichtbaar en zij deed een stap naar achteren, alsof zij een klap gekregen had. De deur aan het andere einde "van de hal werd met een slag dicht- geworpen en zij was weer alleen. Tomnvr was weg, hij was heengegaan, zonder ook DOKTER VAN BERKEL. Kapitein Van Berkel, officier van ge zondheid, is Woensdag voor het onder gaan een er blindedarm-operatie naar'het Hospitaal te Den Helder vervoerd. Naar men ons meedeelt ,is de operatie goed geslaagd, zoodat de Kapitein waarschijn lijk nog voor de intree van het nieuwe jaar uit het ziekenhuis kan worden ont slagen. KERSTFEESTVIERING MET DE MILITAIREN. Onder leiding van Ds. F. Visser hoopt men 2e Kerstdag, aanvang half 8 n.m. in Alg. Militaire Tehuis in de Julianastraat het Kerstfeest met de soldaten te vie ren. Het gebouw zal feestelijk met groen etc. worden getooid, terwijl er ook een fraai versierde kerstboom zal branden. De aanwezige militairen, die de Kerst hier moeten doorbrengen en deze avond bezoeken, zullen onthaald worden Hoewel in de militaire kwartieren fei telijk geen kerst wordt gevierd, zal het feest daar niet onopgemerkt voorbij gaan Het damescomité, dat zich ook bij het St.-Nic.-feest verdienstelijk maakte, heeft een groot aantal kerst-„attributen" ver vaardigd, als b.v. in zilverpapier gewik kelde aardappelen, waarin kaarsjes zijn gestoken. Deze zullen op de tafels prij ken. De tafels zullen op passende wijze worden bedekt, terwijl kerstboomen niet zullen ontbreken. U.D.I.-AVOND. Men schrijft ons: In tegenspraak met de geruchteji .be richten wij, dat de kaarten voor de uit voering op 2e Kerstdag nog NIET uitver kocht zijn. Maar wilt u een gezellige avond, koopt dan spoedig uw kaart. Ge lieve vooral op tijd aanwezig te zijn, daar de deur tijdens de uitvoering gesloten blijft. Het is zeer storend voor wie achter in de zaal zitten, wanneer men onder het spel binnenkomt. Dit sluit tevens in, dat tijdens de uitvoering en met het Bal géén kaarten meer verkocht worden. Wij twijfelen niet, of wij kunnen op uw mede werking rekenen. VERLOTING GAAT NIET DOOR. Men verzoekt ons mee te deelen, dat de verloting, georganiseerd door de Ned. Vereen, voor Luchtbescherming, met het doel een Centraal Luchtbeschermings- fonds te stichten, niet doorgaat wegens bemoeilijking der uitvoering door ver schillende omstandigheden. Ook op Texel zijn eenige loten geplaatst. Zij kunnen te gen fl.— w orden ingewisseld. Het hoofd bestuur hoopt, dat vele houders van loten meer gedacht zullen hebben aan het Luchtbeschermingsfonds dan aan de kansen op persoonlijk voordeel, zoodat zij thans ook bereid zullen blijken om van het recht tot inwisseling af te zien. Nader mededeeimg met betrekking tot de liqui datie zullen bekend worden gemaakt. DEN HOORN, t GING GOED OP DE GEUL Dank zij medewerking van Staatsbosch- beheer, Stellingcommandant Den Helder, de Burgemeester van Texel en Comm. Troepen Texel was het mogelijk, dat deze w^eek ook op de Geul de schaatsen ondergebonden konden wrorden. Com mandant, onderofficieren en manschappen van de Genietroepen verklaarden zich be reid een en ander in orde te maken en ze hebben dit goed gedaan. Van Vlijt werd welwillend materiaal voor de verlichting beschikbaar gesteld. Zoo kon Woensdag avond gereden worden op de verlichte Geul; de baan verkeerde in prima condi tie. Het Bestuur van IJsclub De Geul en het publiek, dat dankbaar van de schoone gelegenheid profiteerde, zijn voor de verleende medewerking zeer erkentelijk en danken allen, die daartoe, in welke vorm ook, hebben bijgedragen. OUDESCHILD. DE SLOEPEN WEER VERTROKKEN. De sloepen, die hier voor enkele weken vanwege de Marine in de haven werden gestationneerd, zullen, naar men ons mee deelt, Zaterdag a.s. weer vertrekken. Door de Oostenwind der laatste tijd werden op Texelstroom noch op het Marsdiep mij nen waargenomen. De sloepen, die werk loos in de haven bleven liggen, kunnen door de mijnenvegers, waartoe zij be- hooren, moeilijk worden gemist, weshalve de autoriteiten genoemd besluit hebben genomen. maar een woord voor haar achter te laten. Hij was voor altijd voor haar verloren. O, hoe venvenschte zij nu haar zorgeloos-, heid, nooit nader naar zijn famiTie ge ïnformeerd te hebben. Zij had dan nu tenminste geweten, tot wie zij zich wen den moest, en wellicht was zij langs die weg te weten gekomen, waar hij woonde. Meer dood dan levend daalde zij de trappen weer af. Zooals de twijfel zijn donkere vleugels om haar heen sloeg, zoo hulde de invallende duisternis alle dingen in de straat in een onwaarschijnlijk licht., Haar kinderlijk geloof in Tommi was ge schokt. Zij voelde zich van een ieder ver laten. Wat was haar nu nog overgebleven, w-aarvoor zij leven kon; wat voor waarde had thans haar leven nog? Als in antwoord op deze, door haar wanhopig hart ingegeven gedachten, de den zich plotseling de klokken der kerk van de heilige Theresia hooren. die luid den voor de Vesper. Het waren klanken, die een boodschap van vrede brachten in de onrust en de kwellingen van het leven. En terwijl zij stond te luisteren, wijzigde zich geleidelijk haar geheele houding. Het was, alsof zij in één uur vele jaren ouder geworden was, zij was nu een vrouw van de wereld, die teleurgesteld is in haar liefde, in plaats van een dwaas, onnoozel meisje, dat haar eerste luchtkasteel ineen had zien storten. Langzaam wendde zij zich om en ging in de richting der kerk, met haar lichtende kaarsen, haar geur van wierook en prach tige geschilderde kruisweg. En daar nes telde zich de arme verschoppelinge in de armen van de eenige betrouwbare en IK ZIE - IK zie:... WAT ZIET U WEL? Gaarne leggen we onze abonné's ook in dit Kerstnummer een prijsvraag voor. Het gaat er om uit te vinden, welke personen hier afgebeeld zijn. Wij ver zoeken u de oplossing in te zenden vóór of op 8 Januari en op de adneszijde van briefkaart of brief te vermelden: „Kerst prijsvraag". Het zal een heele toer zijn alle 8 personen „thuis" te brengen. Geen bezwaar. Gij zijt met vier namen al win naar van de hoofdprijs, wanneer de an deren het iriaar tot drie kunnen brengen. Afgebeeld zijn person ;n van ko lijken bloede, een piloot, een schi een befaamd tennisspeler en een ster met zijn echtgenoote (met nemen we hier een andere volgc We vragen u: Wie zijn no. 1 2 4 van de eerste rij, wie 5 6 f* 8 van de tweede rij. Als prijzen stellen wij beschikbaar Een vulpen met 5 jaar garanti Gratis abonnement op de Text Courant voor een jaar. Een ex. „Wij wonen op een ei van Mr. F. Ie Maire. Een fraaie foto-album. OOSTEREND FONDS „P. J. BOUMA". Het nieuwe reglement van Begrafenis fonds „P. J. Bouma", wordt 1 Januari 1940 van kracht. Het komt ons voor, zoo schrijft het bestuur in een circulaire, dal' 'het voor de leden, die 1 Januari a.s. nog geen 19 jaar zijn, voordeeliger is, zich volgens het nieuwe tarief B te doen her verzekeren. Daar dit voor kinderen, die 1 Jan. a.s. nog geen tien jaar zijn, zonder premieverhooging geschieden kan, ge beurt dit door Het bestuur in alle geval len. Bij herverzekering van leden van 10- 18 jaar wordt de premie iets hooger. Tegenover de geringe premieverhoo-. ging voor 10—18-jarigen, staat echter het ✓oordeel van het einde der betaling op 45-jarige leeftijd. Het bestuur raadt de leden danook aan tot herverzekering vol gens tarief B van al hun kinderen bene den 19 jaar over te gaan. In 1940 wordt niet in Januari, wel in October contributie opgehaald. Het bestuur doet verder een ernstig be roep op de leden om hun kinderen, die nog niet als lid zijn ingeschreven, thans bij het Fonds te doen verzekeren. Voor kinderen, die niet als lid zijn in geschreven, wordt n.l. geen uitkeering meer gegeven, ook al zijn beide ouders lid Daarentegen zijn de uitkeer in ^en voor kinderen belangrijk verbeterd. Het is dus uw eigen belang, aldus het bestuur, het' doen inschrijven van uw kinderen niet langer uit te stellen. Bovendien steunt u door inschrijving het Onderlinge Fonds. DE WAAL. IJSPRET. Ondanks mist en een heel lichte dooi wordt er nog iedere middag met animo op de ijsbaan in Waalenburg gereden, zoo schreef gisteren onze corresp. Dank zij het feit, dat het bestuur Woensdag de baan nog eens liet omroe pen velen meenden dat het toen niet meer zou gaan waren nog vrij veel bezoekers aanwezig. De baan was ook nog prachtig. Donderdag, toen het zon netje een ideale dag bracht, kwamen weer velen naar hier. Het laat zich aanzien, dat liefhebbende Moeder dezer wereld en gaf in een donker hoekje haar overkropt haiit lucht in 'n eindelooze stroom van tranen. Peter Pruden hield er tegenover de gewoonten en levensopvattingen der jon gere generatie tamelijk bekrompen mee ningen op na, en na de dood zijner vrouw toen hun eenig kind Thomas vijftien jaar oud was, werd dit er niet beter op, ja, hij werd zelfs gemelijk en knorrig. De dag nadat Tommi met goed gevolg zijn eindexamen had afgelegd, had er een heftige scène plaats tusschen hem en zijn vader, met het resultaat, dat Tommi de deur gewezen werd met een kleine toe lage en de mededeelmg, dat hij het nooit meer wagen moest zijn gezicht op het kantoor der maatschappij van ingemaakte zuren van de firma Pruden en Co. te ver- toonen, zoolang zijn vader leefde. De oorzaak van die breuk was... pekel en zuur. Tommi was opgegroeid met een dich terlijke kijk op het leven, altijd en altijd met zijn neus in een boek, en het eenige, waar hij van droomde, was een letterkun dige loopbaan. In hooge mate 'begaafd) met schoonheidsgevoel, beschouwde hij een augurk en alles wat verder met pekel en zuur verband hield, niet alleen als een gruwel, maar hij vond het heele bedrijf vulgair. Echter, waar hij ook reisde, waai' hij ook zijn blik wendde., in de onder grondsdie spoorweg of op de groote bou levards, overal werd zijn oog getrotten door de reclames, die in de meest uit bundige kleuren de roem van Pruden zuren verkondigden. (Wordt vervolgd.) onze baan meer en meer intrek kon werd toen op een drietal banen den; o.a. merkten we onze Burgen op. Ook door de militairen wordt e ruim gebruik van gemaakt. Een tw banen werden bewaakt om voor strijden dienst te doen Men kan h zien, welk een gelegenheid hier wor. boden. Inmiddels doet de weer ind den lichte dooi ons met bezorgdhe/d vragen, of we de Kerstdagen nog „ha| Gelukkig ging het Vrijdag nog best. een der bestuursleden ons rneedei zou men vooreerst nog geen wedst willen organiseeren ,al zou dit een dige attractie zijn. Tenslotte verm we nog, dat militairen, „zonder pen" reductie genieten op de toeg prijs. llllllilüilllllll SPORT mui ||||||'!lllllll!lllll|lllll<IIIIIIIIIIIIIIIIIHIIIIilllli'|||llll|||||i||l!!!. :;!!n;.||||i|j TFX. BOYS-NIEUWS. Morgen is liet voor onze Vereen rustdag. Doch voor ons terrein nic 2 uur speelt Vliegduivels tegen Poi Ji Dit kan interessan. worden Op Duf 3e Kerstdag speelt ons tweede tege V.V. Een plaatselijke ontmoeting, ke altijd de meeste aandacht ver! V Aanvang 2 uur. Zie elftal in het k s Ook de laatste berichten van doorjVI vorst, enz. T.N.C.-NIEUWS Programma 24 Dec.: Afd. A.: Texel 2—Texel 1, Nic. Afd. B. Vliegduivels „Vlijt"—Po A (terr. Tex. Boys) W. v. Ze ijlen. Texel 2—De Koog, Jac. Rijk. 26 December: Tex. Bqys 2—Oosterendj W.v.Zeij Nu de winter weer heeft afgedaan het schijnt, zal er vermoedelijk ges kunnen worden. Toch vestigen we c zondere aandacht der consuls op taak, daar verschillende mogelijkl 11 zich kunnen voordoen. Keurt de terf' dus vóór half negen. Zendt bericli Nic. de Graaf,. opdat daar inlioh kunnen worden ingewonnen. In afd. A dient Texel 1 te winnc-, wijl in B Vliegduivels de beste k hebben. Texel 2—De Koog kan e'J lijk spel worden, Tex. Bovs 2O end zal spannend kunnen worden hier verwachten we een puntenv ling. Tenslotte wenschen we alle T.N^ gcede Kerstdagen. D. 1 SV. TEXEL-Nf EUWS. Zondag 24 Dec. a.s. wordt ge j, Texel 2Texel 1. Texel 1 (gr.zwart): B.'yteumkes G.Wilner Jac G iele: H.Neijens G.Witvliet H.BoJh N.deGraaf, Jn.Gieles Jn.Bruin M.V ming D.Huizift Res.: C. Alderliesfce, R.Wasseua; P.Hemelrijk J.v.d.Pijl A.Verheijen Dapper P.Vlartf> P.Keijser Ab.Keijser W.Lan Jo Ran Jac.Koc Texel 2(wit) W.Geus Res.; G. Dros, W. v. Zeijlen. Heden vindt de trouwplecht plaats van M. Vlaming en Jannie en D. Backer en Mari/jfv Kalis; deze plaats wenschen we de bruid: :i hartelijk gel"k en veel voorspoed. X Henk Boon is in militaire dien: X gaan, zoodat we opniemv een onzer spelers moeten missen. Hopen w< liet voor korte tijd is. O p2e Kerstdag speelt Texel 2 De Koog: W.Geus Jac.Koorn Jo Rar li P.Keijser Ab.Keijser W. Lange vel: 1< P.Vlaming Nic.Dapper Jn.Bruin J -i Pijl P. Heme ^i Res.: A.Verheijen, W.v.Zeijlen. 1 :r li

Texelsche Courant | 1939 | | pagina 8