Het is maar een weet: Koopt in De' Magneet. (Tijdelijk: Middelwegje 3.) Gebruikte naaimach. te k. gevr. Defect geen bezwaar. J. J. Lafeber, Schilderemd. Wat doet U na de oorlog? Ik laat zoo spoedig mogelijk een costuum naar maat ma ken bij Fa. Nico Giaaf in Den Helder. Ook een prima adres voor regenkleeding. Gevr. meubelen,matten, klee- den, zeil, glas, aardewerk, on der- en bovenkleeding, enz. Aan huis te ontbieden. Rijk. Waaldcrstr. "25. Wie nam geleende heeren- fiets mee uit schuur van Arie Kikkert, Tienhoven. Gaarne inlichtingen of terug. Corue- lissen, Koogerweg 6. Tc k. jonge foxterriers (prima rat tenvangers) N. C. Rijk, Schil- dereind 75. Vermist 3 compl. paardentuigen. Gaarne inlich tingen. C. Garrilsen, Eierland Wie ruilt inve damcscami- sole en directoir, m. 42, te gen een paar goede dames- sportschoenen of molieres, m. 39. Schildereind 20 Ver mist 3 gareelen met tuig. Gaarne inl. P. Dros Bz., Ehr- land. Te k. of te I. gevr. Everh. Bouwman Natuurkun de A, met vraagstukken. A. Bakker, „Spyk", iidbij Den Hoorn. B. z. a. verstel- naaister. Br. 225 T.C. Nette R.K. jongeman zoekt kennis making m. net R.K. meisje, 20-21 j. Br. 224 T.C. Verloren hoornen leesbril.. Gaarne te- rug. J.J. van Wessem, Park straat 24 of Schildereind" 26. Vermist driew. kar (N.Holl. model). Tevens een hond gekr. fox.-Kees ruwh. Gaarne inl. P. Prins, „Duinoord". Wie vermist dricw. kar (Tex. mo del) en gareel. Terug bij P, Prins Duinoord"-. Gevr. een melkkoe voor de kost C.Bak- ker, Waal. Te k. pootaardap- pelen: Bonte Star AB 28-35, 35-45, 25-28. Roode Star B 28-35, 35-45, 25-28. Gebr. de Graaf, „Bouwlust" De Cocks- dorp Aangeb. Von Sions en Crocussen, 2-j. C. Smit, We- verstr. 52. Verloren: gouden oorhanger met bloedkoraal. Vinder wordt beloond. C.Smit Weverstr. 52. Verloren van Ruigedijk n. Eierl.- persoons bewijs. M. Rottier-Neve, Eierl. E 29. Voor direct gevr. hulp i. d. huish v. d. of d. en n. Van der Vlies, Dir. T.E.S.O. Zaterdag verloren bij M. S. Langeveld rood portemon- naietje m. inh. Gaarne terug. Koos Gieles, pa. Wed. de Waal, Gravcnstr. 19. Te k. kindersch. m. 21 f5,-; gras- linnen lakens f6; heeren por- temonnaie f 3; leeren sigaren koker f3; kinder onderjurkfe en directoir f4; spoithorloge f 5 vrijbl E. Stolk, Waalder- str. 8. Van Maandag 8 Mei af kunnen de bestelde tabaks planten worden afgch. Tuin derij J. N. Rijk, Koogerstr. 74. Wie ruilt nwe br. d. sch. 38 pl. hak voor d. sch. 39 nwof z.g.a.n liefst pl. hak. Mies Blom, De C. 93. Tek. schoon stroo voor bollendek. C.Smit, Weverstr. 52. Vermist wagen, lage wielen. K. Langeveld, Pijpersdijk, Koog 60. In ruil aangeb. kindersan dalen m. 29 tegen kindersch. in. 23. J. Kramer, Zwaanstr. 4. Gevr. zit-slaapkamcr voor vrouw en kind. G Snijders, p.a. S. Kcijser, „Waterplaats" Waalenburg. Zelfst vrouw m. jongentje van 8 j. zag zich gaarne geplaatst als huish. G. Snijders, p.a. Sijbr. Keijser „Waterplaats" Wallenburg. Vermist handkar, sedert 8 April, Inl. verz. door Tim merbedrijf v.h. J. Koorn Mz. Tegen beloon, inl. of terug- bez. verz. van2-vvielig ijzeren melkwagentje z. poot. L.Roe per, Noorden O 170. In ruil aangeb. z.g.a.n. winterjas m. 13-11 j. voor zomermantel of ander textiel v. meisje 15-16 j. Joh. Langeveld, Koog K 24. In bruikl.-gevr. paard voor 14 dg. of langer. Joh. Langeveld Koog K 24. Gevr. voetbalkou sen en shirts (gr.-zw.) B. Wijngaarden, Warmoesstraat. Wie heeft voor Louise Ver meulen ledikantje en kinder stoel te k. of in bruikl.? N. Vermeulen. Schoolhuis, O'end. Verloren 6 April broodzaag en gouden ring m. steentje. Gaarne bericht of terug. Cor- nelissen, Koogerweg 6. Te k. voerbicten. t'an Exel. Eierl. Wij kunnen zoolang de voor raad strekt nog helpen aan wagensmeer en ontroomer- olie o.k. Jac. de Graaf, Kooger weg 11. Vermist compl. paar- dengareel (rood afgemonsterd) Gaarne bericht of terug. N. Eclman, „Nieuw Leven" B 12. Wie heeft een paar weck- flesschen voor mij te k.? Van Dooren, W. de Zw.laan 31. In ruil aangeb. z.g.a.n. k. sch. 29 v. id. 30-31 en zw. da- inessch. 39 v. zomersch. pl. hak 40 D. Blom, O'schild, Singel. Gevr. meisje v. heele of halve dagen, of werksrer. Jac. Bruin, Steenenpl. Burg. jOOST heet ons Zoontje en Broertje, dat 23 April 1945 geboren werd. Bij het H. Doopsel ontving hij de namen Jozef Leonardus Johannes. B. M. Dijt-Zijm, L. J. Dijt en Kinderen. On- geren, Texel Geboren: 1MMETJE, Doch- ter van N. Keijser-Eelman, S. Keijser Jacz. Hoogeberg B 28, Texel, 1 Mei 1945. Tijdelijk Noodziekenhuis. Door omstandigheden eerst heden geplaatst. Onder trouwd: A. A. HOOGER- WERF en J G. STAPEL. Aartswoud E 56, 12 April 1945. De huwelijksvoltrek king heeft intusschen plaats gehad op 3 Mei 1. te Hoog woud. Met blijdschap geven we kennis van de geboorte van ons Zoontje en Broer tje JACOB, die bij het H. Doopsel de namen ontving van jacobus Johannes. V. Dijt-Tromp. Jac. Dijt. AAaar- ten, Kees en Marienke. Den Burg, „Ons Genoe gen", 27 Aprl 1945. HEDEN 5 MEI vieren onze geliefde Ouders F. KOOPMAN en T. KOOP- MAN-Boon hun 30-jarig huwelijksfeest. Dat zij nog lang gespaard mogen blij ven is de wensch van hun dankbare Kinderen: Jan, Willem, Arie en Trijntje. O'end, Weststr. 45, Texel. OP 19 MEI herdenken mijn beste Ouders Joh. J. ROEPER Johz. en J. ROE- PER-v. d. Oord hun 25- jarige Echtvereeniging Joop Roeper. Gelegenheid tot feliciteerenop den lsten Pinksterdag. Oosterend, Texel, Mei 1945. Voor de bewijzen van deelneming, ontvangen bij het overlijden van onze Moeder, Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante, betuigen wij onzen harte- lijken dank. Namens de fa milie: M. Keijser-Lap. Den Burg-Texel, April '45. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank aan familie, vrienden, kennis sen en in 't bijzonder aan de Buurtkring voor de groote belangstelling, ons betoond met onze 40-jarige echtvereeniging. Familie P. Kok, Gerritsland, Texel. Aan allen die bewijzen van medeleven en deelne ming hebben betoond tij dens de ziekte, het over lijden en de teraardebestel ling van onze innig gelief de Omoe, Zuster en Tante JACOBA HELM, wed. van Jan de Ruijter, betuigen wij onzen dank. Namens de familie: jacoba Jannette de Waal. Den Burg, Mei 1945.- Voor de vele blijken van belangstelling, ondervon den bij het overlijden en de teraardebestelling van ons geliefd Zoontje en Broertje JACOB SPIGT, betuigen wij onzen harte lijken dank. In het bijzon der aan Ds. v d. Veer voor de troostwoorden, tot ons gesproken en aan dra gers en kleedoplegsters voor de laatste eer, aan den overledene bewezen Na mens de Familie, Joh Spigt Kbögcrveld, Mei 1945. Op 6 April ging plot seling van ons heen, door een noodlottig on geval onze lieve Man Vader en Grootvader Cornelis Moojcn, in den leeftijd van 60 jaar. N. Moojen-Pere- boom. W. C v.d. Kooi- Moojen. C. J. v.d. Kooi. M. T. Moojen. Gerard. Burg-Texel, Mei 1945. Plotseling werd van ons weggerukt onze lie ve Man, Pappie, Zoon en Behuwdzoon Frans Joh. Stolk, in den ouderdom van 34 jaar Uit aller naam: H. Stolk-Blom. Tiny en Jan Cornelis Oudeschild 137 'Texel, 11 April 1945. Heden overleed na een korte ongesteldheid, zacht en kalm, onze ge liefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder Jannetje Bakker, Wed. van G P.Kuyper in den ouderdom van bijna 84 jaar. Namens de familie: Tr. Kuyper. Oosterend, Texel, 30 April 1945. De teraarde bestelling heeft plaats gehad Donderdag 3 Mei te Oostcrend. 14 April overleed tot onze diepe droefheid onze lieve Vrouw, Moe der, Dochter, Behuwd- en Kleindochter Neeltje Boon in den ouderdom van bijna 31 jaar. Haar heen gaan was vrede. Uit aller naam: A. Betscma. De begrafenis heeft plaats gehad 18 April 1945 te De Waal. Den 23sten April isii vollen vrede ontslapen onze dierbare Man, Va der, Behuwd- en Groot vader Corn. Timmer Az. Hij bereikte den leeftijd van 70 jaar. (2 Cor. 5 vs. 1.) Namens allen: G. Timmer-Saris. Oostcr end 23-4-45. Peperstraat 44. Den 6en April nam de Heere geheel onver wacht van ons weg in de hope des Eeuwigen Levens, onzen innig ge liefden Man, Vader, Be huwd- en Grootvader Pieter Dogger Sz., in den ouderdom van ruim 58 jaar. Zijn diep bedroefde Vrouw, Kin deren, Behuwd- en Kleinkinderen: E. Dog ger-Drijver. S. Dogger. A. Dogger-Medema. Ti ny Dogger. Piet, Janny en Elly. Oosterend Texe! Mei 1945. Texel, 20 April 19- Aan de melkleveranciers. Op verzoofc van den E nahrungsreferent beim Beau tragten des Reichskommissa für die Provinz Nordhollaw den heer Frank in Alkmaa wordt er opnieuw op gew< zen, dat de verkoop van mei en melkproducten af boerdi rij verboden is. (Ook aan li den van de D.W.) De tota nielkopbrengst moet aan fabriek geleverd worden. On roomen en zelf boter mak< is den boeren verboden Cei trifuges en- kams moeten ve zegeld en mogen niet g< bruikt «worden. Wie liiera; geen gevolg geeft moet rekening mee houden, d zijn melkvee in bezit won genonten. Hoogachtend, C.Z. „Eendracht".

Texelsche Courant | 1945 | | pagina 2