Voor vrachtrijden met paar den en wagens beleefd aan bevelend, A. v. d. Vis, Wil helm inalaan 17. Gevr. meubelen, matten, klee- den, zeil, glas, aardewerk, on der- en bovenkleeding, enz. Aan huis te ontbieden. Rijk Waalderstr. 25. Het is maar een weet: Koopt in De Magneet. (Tijdelijk: Middel w egje 3.) Gebruikte naaimach. te k. gevr. Defect geen bezwaar. J. J. Lafeber, Schildereind. Wat doet U na de oorlog? Ik Iaat zoo spoedig mogelijk een costuum naar maat ma ken bij Fa. Nico Graaf in Den Helder. Ook een prima adres voor regenkleeding. Gevr. dagmeisje of werkster voor 3 dg. p.vv. P. A. G. de Waard-Alderlieste, Emmalaan 8. Gevr. nette huishoudster in kl. gezin (2 kinderen 2 en 5 jH. Gomes, Warmoesstr. 57. Burg. Verhuisd van Wil- helminalaan 21 naar Wilhel- minalaan 54. M. W. Koorn. In ruil aangeb. modern goed onderh. kinderwagen voor modern wandelwagentje. J. Kramer, Zwaanstr. 4, Burg. Voor direct gevr. net meisje voor d. of d. en n. of eenige dg. p. w. Van der Vlies, Dir. TESO. Gevr. fl. hulp in de huishouding. Bloemenmaga zijn P. Sluisman, Burg. Te k. 400 kg. eigenh. poters 28-35 gekiemd in bakken. Wed. P. Vermeulen, Z-Haffel B 72. In ruil aangeb. trapnaaimachine voor damesfiets. S. Plaatsman De Waal 58. Te k. linnenkast (mali.) f 125; handnaaimachine (Pfaff) f 125; goede zwabber f2.50. P.J. Koorn, Witte En gel. Meisje gevr. voor 3 of meer dg. p. vv. N. Bakker- Zuidewind, Emmalaan 13. Wie kan mij inlichten over 4 en- terlir.gen, contr.no. linkeroor, heldere roode stip op schoft, C. de Wit, Eierland. Verloren 10 Mei zilv. armbandje, ge dachtenis (Oudeschild-Burg) Gaarne terug. Gró Oud, Lin deboom. Gevr. leerjongen om in het vak te worden opge leid. J. Oele, Loodgieter Ver mist sinds 8 April meisjes- fiets, dubb. vellingrem. Inl. tegen bel. Duwie Huizinga, Koogerstr. 7. Wie nam Zater dag 31 Mrt verkeerde heeren- hoed mee uit R. K. kerk? Gaaine ruilen. Joh. Hopman, Wilh.laan 12. Verloren zwart lecren d. portemonnaic met o.a. 2 bewijsjes v.scheermes jes. Gaarne terug legen bel. J. Bugel, Koogerweg K (53. Restant tabaksplanten heden en Maandag verkrijgbaar. Tuinderij Buijsman, Holiew. weg 20. Te k. gevr. huis aan Den Burg. Genegen te ruilen met huis te Den Helder. A. Eelman Dz., O 18. Te k. kleed met bijp. kleedjes f80; eenig huisraad en zomermantel leef tijd 16-18 j. P.BIom, Koog 56 voor 7 u. 'sav. Wie kan mij helpen aan geg. asbest- of geg. gegalv. platen of gebr. ruiten? Ook kleine kwantums. J. J. v. Wessem, Parkstr. 24. Vermist schaap met 2 la mm. (schaap duistere stip op schoft latum, heldere zwarte streep tusschen ooren en ootje, stip boven staarl N. Eelman, Nieuw Leven B 12. Gevraagd meisje v. heelc of halve da gen of werkster. Mw. Scha kel, Emmalaan 10. Gevonden einde Molenstr. portemonnaie m. inh. Tegen adv. kosten te rug bij H. Gomes, Warmoes straat 57. Te k gevr. houten boterbak. of te leen. Joh. F. Zijm, Den Hoorn 24 Hervat ting van de Chr. Bewaar school op Dinsdag 5 Juni in de Kcrkekamer. Staan Ier dek king 2 beste stamboek-stieren Frans K 3 en Frans K 14. Afstammingsbewijzen ter in zage. Wed. D. Huisman, Bar- gen. Verloren tusschen De Waal en Burg bruin kinder schoentje en lichtblauw alpino mutsje gaande v. Wilhelmina- laan 12 n'Schildereind. Gaar ne terug. K. Kuip, De Waal 30 of Wilhelminalaan 12. In ruil aangeb. nw 1(3 els vloer kleed o.kw. voor dito 12 els. Wed. Boon p.a. Kok, Hooge- berg. Aangeb. rubber knie laarzen groote maat, o.kw. en 1 paar inve j. sch. m. 40 E. v.d. Ban, Koogerstr. 21. Tc-r- st. gevr. ti. betrouwbare man nelijke kracht, niet beneden 18 j. Wed. G. v. d Vis. In ruil aangeb. schapenwollen slob- pak voor j. jasje leeftijd an derhalf tot 2j. E. v. Egmond, De C. 25 of Koogerstr. 58. Te k. gevr. fornuis of kookkachel C. Lemstra p.a. G. Rieswijk, Weverstr. 66, Burg. Te koop melkgeit met jongen (6 \vk). Jn. Hopman, Wiliiclimnaiaan 12. F 25 belooning voor terug bezorging van gareel, kruis- tcugcl, hoofdstel en auto pump. J. P. Eelman, Koog. Wie abonnee wenscht ie worden van het Dagblad Trouw kan zich opgeven bij den Agent J. Vermeulen, War moesstraat 67. Gevr. wasch- stel. Verloren: hondenleidsel (zweepje). R. Boom, Wever straat 44. Maandag 4 Juni hervatting naailessen. Voor- loopig alleen 's middags van 2,3U tot 5,30. Wed Bakker- Mans. Wie heeft mijn hoofd doek gevonden (Burg-Oude- schikl)? Nies Westdorp, Waal- enburgE95. Verloren in Mo lenstr. zilv. armbandje met steen (gedachtenis). Tegen bel. terug bij M. Wolff, Gra ve nstr. 17. (Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje en Zusje AGNES ANNA MARIA. M. de Graaf-Kager. C de Graaf, Martha „Bouwlust" 15 Mei 1945. Ds. en Mevr. Van der Plas-Weiszgeven met dank bare blijdschap kennis van de geboorte van hun Zoon JOHANNES IRENAEUS. Oosterend, 11 Mei 1945. 5 jUNI a.s. hopen onze lieve Grootouders C. D!|- KER en M. F. DIJKER- Dekker hun 55-jarige ccht- vcreeniging te herdenken. Dat ze lang gespaard mo gen blijven, wcnschen hun liefh :bbende Kleinkinderen Ditlie Keesje en Nellie, 't Noorden, Juni 1915. Ondertrouwd: LUIT BORG MAN en GEZIENA MEE- DENDORP. Koogerwcg K 66 De Waal 5. Texel 17 Mei '45. Huwelijksvoltrek king zal plaats vinden op nader tc bepalen datum. Dc uitgestelde Alg. Ver gadering van Aandeelhou ders der N V. TESO, wel ke zou plaats hebben op Woensdag 18 April '45 zal nu gehouden worden op Maandag 4 Juni 1945 te 7,30 in de Oranjeboom. De Raad van Commissa rissen der N.V. TESO. P. DE GRAAF |r. Architect Egstraat 18 Am sterdam of p. a. P. de Graaf Sr., Raadhuis. H.H. Paardenhouders. Indien mogelijk zal hengst Eminent elke Maandag "cn Donderdag te Den Burg ter dekking slaan. Eminent is een volle zoon van de on overtroffen Stamvader Gainbo, is diep zwart, La witvoet en kol Zoomoge lijk zal hij a.s. Maandag op dc markt demonstreeren. Bel. aanbev., A. BonsePar J. Verfailleweg 28, Helder. Waar is Bakker's ijzerhandel? Helaas is er niet veel van over Voor dringende ge vallen kunnen wij u echter helpen in ons pakhuis Ju- lianastraat 2, poort in De werkp'aats is normaal in bedrijf, ook Julianastraat 2 Onze noodwinkcl zal zoo spoedig mogelijk worden ingericht Weverstraat 19. Met volle energie zullen wij trachten Bakker's Ijzer handel tc doen herrijzen. Staat ter dekking alle dagen de stamboek- hengst Excellent van de Noorman Maand, Woensd en Vriidag in de schuur van Ran. Dekgeld f40, veulengeld f 10. Gebr. de Ridder, Eierland. Dinsdag 22 Mei hervatting der lessen. J. VISSER. Voorradig: Inkuilingszuur. De Texelsche Graan- en Kunstmesthandcl v.h. C R. Keijser Co. C.V. Verloofd: TREIN LEEG WATER en JAN MEDEMA. Oosterend, Texel 13 Mei'45 5 JUNI a.s. hopen onze gehelde Ouders C. HUIS MAN en M. HUISMAN- Timmer hun 25-j Echtver- eeniging te herdenken. Ge ve de Heere hun, dat ze nog lang gespaard mogen blijven, is de wensch van hun dankbare Kinderen en Kleinkind J. Boks-Huisman, B. Boks, Pietje, Corrie en Verloofde, Jannie, Cornells, Ria. Burg, Weverstr. 39. Hiermede vervullen wij de droeve plicht kennis te geven dat van ons is heengegaan onze lieve Man en zorgzame Vader, Zoon, Broer, Behuwd zoon, Zwager en Oom Gijsbertus J. Duinker in leven Dir. Tex. Crt. in den leeftijd van 42 jaar. Namens de Familie: M. W. Duinker-v. Wijk Hannie Den Burg, 16 Mei 1945. Begrafenis had plaats 19 iMci. Op Vrijdag 6 April werd plotseling van ons weggenomen onze lieve Man, Vader, Zoon, Be huwdzoon, Broer, Zwa ger en Oom Johannes M. Duinker in den leeftijd van ruim 40 jaar. Namens de fa milie: E. Duinker-Keijser Den Burg-Texel 22 Alei 1945. Parkstraat 5, Be grafenis had plaats 24 Mei 1945. Op 17 April werd door een noodlottig ongeval van ons weggerukt, onzè geliefde Man en Vader t3ernardus Barhorst in den leeftijd van ruim 4V jaar. Dat hij na zijn werkzaam leven mag rusten in vrede, is de wensch van ons beide. Tevens betuigen wij on zen hartelijken dank aan allen, die hun medeleven toonden bij dit voor ons zoo zware verlies. M. Barhorst-Sluisman Joop. De Coeksdorp, Mei 1945 Op 6 April werd plotse ling van ons weggeno men, onze geliefde Man, Vader, Zoons, Broers, Zwager en Oom Andries Pen oud 28 jaar en Herman Pen oud 23 jaar. De diepbe- droefden: A. Pen—De Werk. A Pen-Kerkho ven. Anneke. K. Pen. A. Pen-Nijk. Roeli, Manna, Jennie en Verloofde. Den Burg, Texel, 22 Mei'45. Groeneplaats 12. De be grafenis had plaats 24 Mei te Den Burg. zijn van de laatste H.H. Sacramenten der Ster venden, op 19 Mei 1945 van ons heengegaan, on ze innig geliefde Man, Vader, Zoon, Broer en Oom Dirk Corn. Witte Dz. Echtgenoot van Cornelia C. Veeger, in den leef tijd van bijna 33 jaar. Namens de familie: Wed. CC. Witte-Veeger, An neke en Tliea. Burg- Texel, Mei '45. De gez. uitvaartdienst en begra fenis had plaats 23 Mei te Den Burg.

Texelsche Courant | 1945 | | pagina 2