Voor vrachtrijden mc-t paar den en wagens beleefd aan bevelend, A. v. d. Vis, Wil- lielminalaan 17. Gevr. meubelen, matten, kiee- den, zeil, glas, aardewerk, on der- en bovenkleeding, enz. Aan huis te ontbieden. Rijk Waalderstr. 25. Het is maar een weet: Koopt in De Magneet. (Tijdelijk: Middelwegje 3.) Gebruikte naaimach. te k. gevr. Defect geen bezwaar. J. J Lafeber, Schildereind. Wat doet U na de oorlog? Ik laat zoo spoedig mogelijk een costuum naar maat ma ken bij Fa. Nico Graaf in Den Helder. Ook een prima adres voor regenldeeding. Gevr. dagmeisje of werkster voor 3 dg. p w. P A. G. de Waard-Alderlieste, Emmalaan 8. Gevr. nette huishoudster in kl. gezin (2 kinderen 2 en 5 j.) H. Gomes, Warmoesstr. 57, Burg. Verhuisd van Wil- helminalaan 21 naar Wilhel- minalaan 54. M. W. Koorn. In ruil aangeb. modern goed onderh. kinderwagen voor modern wandelwagentje. J. Kramer, Zwaanstr. 4, Burg. Voor direct gevr. net meisje voor d. of d. en n. of eenige dg. p. w. Van der Vlies, Dir. TESO. Gevr. fl. hulp in de huishouding Bloemenmaga zijn P Sluisman, Burg. Te k. 400 kg. eigen li. poters 28-35 gekiemd in bakken. Wed. P. Vermeulen, Z-Haffel B 72. In ruil aangeb. trapnaaimachine voor damesfiets. S. Plaatsman De Waal 58. Te k. linnenkast (mah.) f 125; handnaaimachine (Pfaff) f 125; goede zwabber f2.50. P.J. Koorn, Witte En gel. Meisje gevr. voor 3 of meer dg. p. w. N. Bakker- Zuidewind, Emmalaan 13. Wie kan mij inlichten over 4 cn- terlingen, contr.no. linkeroor, heldere roode stip op schoft, C. de Wit, Eierland. Verloren 10 Mei zilv. armbandje, ge dachtenis (Oudeschild-Burg) Gaarne terug. Gré Oud, Lin deboom. Gevr. leerjongen om in het vak te worden opge leid. J. Oele, Loodgieter. Ver mist sinds 8 April meisjes- fiets, dubb. vellingrem. lnl. tegen bel. Duwie Huizinga, Koogerstr. 7. Wie nam Zater dag 31 Mrt verkeerde heeren- hoed mee uit R. K. kerk? Gaarne ruilen. Joh. Hopman, Willi.laan 12. Verloren zwart leeren d. portemonnaie met o.a. 2 bewijsjes v. scheermes jes. Gaarne terug tegen bel. J. Bugel, Koogerweg K 03. Restant tabaksplanten heden en Maandag verkrijgbaar. Tuinderij Buijsnian, Hollew. weg 20. Te k. gevr. huis aan Den Burg. Genegen te ruilen met huis te Den Helder. A. Eelman Dz., O 18. Te k. kleed met bijp. kleedjes f80; ecnig huisraad en zomermantel leef tijd 16-18 j. P.Blom, Koog 56 voor 7 u. 'sav. Wie kan mij helpen aan geg. asbest- of geg. gegalv. platen of gebr. ruiten? Ook kleine kwantums. J. J. v Wessem, Parkstr. 24. Vermist schaap met 2 la mm. (schaap duistere stip op schoft lamm. heldere zwarte streep tusschen ooren en ootje, stip boven staart. N. Eelman, Nieuw Leven B 12. Gevraagd meisje v. heele of halve da gen of werkster. M\v. Scha kel, Emmalaan 10. Gevonden einde Molenstr. portemonnaie m. inh. Tegen adv. kosten te rug bij H. Gomes, Warmoes straat 57. Te k. gevr. houten boterbak, of te leen. Joh. F. Zijm, Den Hoorn 24 Hervat ting van de Chr. Bewaar school op Dinsdag 5 Juni in de Kerkekamer. Staan ter dek king 2 beste stamboekstieren Frans K 3 en Frans K 14. Afstammingsbewijzen ter in zage. Wed. D. Huisman, Bar- gen. Verloren tusschen De Waal en Burg bruin kinder- schoentje en lichtblauw alpino mutsje gaande v. Wilhelmina- laan 12 n. Schildereind. Gaar ne terug. K. Kuip, De Wr.al 30 of Wilhclminalaan 12. In ruil aangeb. uw 16 els vloer kleed o.kw. voor dito 12 els. Wed. Boon pa. Kok, Hooge- berg. Aangeb. rubber knie laarzen groote maat, o.kw. en 1 paar nwe j. sch. m. 40. E. v.d Ban, Koogerstr. 21. Ter- st. gevr M'. betrouwbare man nelijke kracht, niet beneden IS j. Wed. G. V. d. Vis. In ruil aangeb. schapenwollen slob- pak voor j. jasje leeftijd an derhalf tot 2j. E. v. Egmond, De C. 25 of Koogerstr. 58. Te k. gevr. fornuis of kookkachel C. Lemstra p.a. G. Riesvvijk, Wcverstr. 66, Burg. Te koop melkgeit met jongen (0 w I Ju. Hopman, Wiiln.im;nalnan 12. F 25 belooning voor terug bezorging van gareel, kni's- teugcl, hoofdstel en auto- pomp J. P. Eelman, Koog. Wie abonnee wenscht te worden van liet Dagblad Trouw kan zich opgeven bij den Agent J. Vermeulen, War moesstraat 67. Gevr. wasch- stel. Verloren: houdcnleidsel (zweepje). R. Boom, Wever straat 44. Maandag 4 Juni hervatting naailessen. Voor- loopig alleen 's middags van 2,30 tot 5,30 Wed Bakker— Maas. Wie heeft mijn hoofd doek gevonden (Burg-Oudc- schild)? Nies Westdorp, Waal enburg E 95. Verloren in Mo lenstr. zilv. armbandje met steen (gedachtenis). Tegen bel. terug bij M. Wolff, Gra- venstr. 17. Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van ons Dochtertje en Zusje AÜNES ANNA MARIA. M. de Gr.'af-Kager. C de Graaf, Martha „Bouwlust" 15 Mei 1945. Ds. en Mevr. Van der Plas Weisz geven met dank bare blijdschap kennis van de geboorte van hun Zoon JOHANNES IRENAEUS. Oosterend, 11 Mei 1945. 5 JUNI a.s. hopen onze lieve Grootouders C. DIJ KER en M. F. DIJKER- Dekker hun 55-jarige echt- vereeniging te herdenken. Dat ze lang gespaard mo gen blijven, wenschen hun liefhebbende Kleinkinderen Ditlie Keesje en Nellie, 't Noorden, Juni 1915. Ondertrouwd: LUIT BORG MAN en GEZIENA MEE- DENDORP. Koogerweg K 66 De Waal 5. Texel 17 Mei '45. Huwe'ijksvoltrek- king zal plaats vinden op nader te bepalen datum. De uitgestelde Alg. Ver gadering van Aandeelhou der der N.V. TESO, wel ke zou plaats hebben op Woensdag 18 April '45 zal nu gehouden worden op Maandag 4 Juni 1945 te 7,30 in de Oranjeboom. De Raad van Commissa rissen der N.V. TESO. P. DE GRAAF |r. Architect Egstraat 18 Am sterdam of p. a. P. de Graaf Sr., Raadhuis. H.H. Paardenhouders. Indien mogelijk zal hengst Eminent elke Maandag en Donderdag te Den Burg ter dekking staan. Eminent is een volle zoon van de on overtroffen Stamvader Gambo, is diep zwart, l.a witvoet en kol Zoomoge lijk zal hij a.s. Maandag op de markt demonstreeren. Bel. aanbev A. Bonsel ar J Verfailleweg 28, Helder. Waar is Bakker's Ijzerhandel? Helaas is er niet veel van over. Voor dringende ge vallen kunnen wij u echter helpen in ons pakhuis Ju- lianastraat 2, poort in. De we'kp'aats is normaal in bedrijf, ook Julianastraat 2. Onze noodwinkel zal zoo spoedig mogelijk worden ingericht Weverstraat 19. Met volle energie zullen wij trachten Bakkcr's Ijzer handel le doen herrijzen. Staat ter dekking alle dagen de stamboek- hengst Excellent van de Noorman Maand,Woensd en Vrüdag in de schuur van Ran. Dekgeld f40, veulengeld f 10. Gebr. de Ridder, Eierland. Dinsdag 22 M ei hervatting der lessen J VISSER. Voorrajjg; lnkuilinc£zuur. Dc Texelse^ Graan- en Kunstmestlianjel v.h. C R. Keijser Co. c.V. Verloofd: '.'REIN LEEG WATER en Jan MEDEMA. Oosterend, lexel 13 Mei'45 5 JUNI a.s.'hopen onze geliefde Oudere C. HUIS MAN en M. /1UISMAN- Timmer hun 25-j Echtver- eeniging te herdenken. Ge ve de Heere iJun> dat ze nog lang gespeurd mogen blijven, is de wenscli van hun dankbare Kinderen en Kleinkind Buks-Huisman, B Boks, Pietje Corrie en Verloofde, |ann:.>, Cornelis, Ria. Burg, Weverstr. 39. Hiermede vervullen wij dc droeve plicht kennis te geven dat van ons is heengegaan onze lieve Man en zorgzame Vader, Zoon, Broer, Behuwd zoon, Zwager en Oom Gijsbertus J. Duinker in leven Dir. Tex. Crl. in den leeftijd van 42 jaar. Namens de Familie: M. W. Duinker-v. Wijk Hannie Den Burg. 16 Mei 1945. Begrafenis had plaats 19 Mei. Op Vrijdag 6 April werd plotseling van ons weggenomen onze lieve Man. Vader, Zoon, Be huwdzoon, Broer, Zwa ger en Oom Johannes M. Duinker in den leeftijd van ruim 40 jaar. Namens de fa milie: E. Duinker-Keijser Den Burg-Texel 22 Mei 1945. Parkstraat 5, Be grafenis had plaats 24 Mei 1945. tNa een sp»j den is, na vL zijn van de laats. Sacramenten der veilden, op 19 M' van ons heengega, ze innig geliefd^ Vader, Zoon, Ea Oom Dirk Corn. Wia Echtgenoot van C. Veeger, in tijd van bijró? J Namens de f" i*0y CC Witte-VJ neke en u, Texel, Mei Oe gei. uitvaartdienst en begra fenis had plaats 23 Mei te Den Burg. Op fi April werd plotse ling van ons weggeno men, onze geliefdeMan Vader, Zoons, Broers Zwager en Oom Andries Pen oud 28 jaar en Herman Pen oud 23 jaar. De diepbd droefden: A. Pen—Df Werk. A Pen-Kerkhij ven Anneke. K.Pen. Pen-Nijk. Roeli, Maml Jennie en Verloofde. Dl Burg, Texel, 22 Mei 'J Groeneplaats 12. Del grafenis had plaats Mei te Den Burg. Op 17 April werd do een noodlottig onge ,0 van ons weggerukt, oi !r( geliefde Man en Vadi ,g Qernardus Barhor in den leeftijd van ri 47 jaar. Dat hij na werkzaam leven rusten in vrede, is I wenscli van ons bei| Tevens betuigen wij zen hartelijken dank a allen, die hun medelel toonden bij dit voorl zoo zware verlies, lijn Barhorst Sluisman Jif» ki De Cocksdorp, Mei lP J' fliei I ml.

Texelsche Courant | 1945 | | pagina 4