Verioien PLAATSMAN eiken buffet ges spinnewiel aftands werkpaard een zw. Mantelpak nette Kunstterpentijn gesloten Bollenvervoer. Schipper Mets Veevervoer Verloren Welke jager of broodjager H.H. Landbouwers. Gevraagd Telers Manufacturenzakei Mie r ue ..Ki VERLOREN Het Nederlandse Beheersinstituut Wegens vacantie Boekhandel Firma W. C. Reij f 2000,- Alle Mc. Cormicir doeken Smederij DROS H.H. Landbouwers nu reeds Uw poot- goed te bestellen Coöp. Aank. Ver. G.A. Texel De Texelse iAfolveehouders de wolprijzen be kend zijn. De zware hamer 1e dienstbode portemonnaie huishoudster een meisje Jonge honden gesloten. hazewindhond hooiraam Wij hebben DIVANS, nu prima stoffel Drogisterij A. v.d. SLIKK N.V. Gebroeders SLUIS, Zaadhandel en Zaadtee Enkhuizen. Flessenlak Zwavellint Bruispoeder Penji Drogisterij A. v.d. SLIKK1 Firma Frans Zegel Kzn. Sport op Texel S.V. TEXEL. Voor de Junioren konden we nog geen tegenstander vinden. A.s. Zaterdag krijgen de Texel-Vetera- nen bezoek van de oudstrijders van N.- Niedorp. Dat kan een gezellige ontmoe ting worden. Aan alle liefhebbers dus de raad, deze avond vrij te houden. Nader bericht in volgend nummer. Hebben jullie al kennis gemaakt met .,De Nop", lui? Dit is het nieuwe sport blad voor Noord-Holland boven het IJ. Iedere vereniging kan zich een eigen ru briek verschaffen en stelt daardoor haar leden op de hoogte van alle belangrijke sportgebeurtenissen en van alles wat er ook in andere clubs leeft. Gratis proefnummer bij den secretaris. Z.D.H.-NIEUVVS. Vrijdagavond trok Z.D.H 1 vergeefs naar Boys 1. Hoewel deze wedstrijd was bekend gemaakt, waren de Boys niet op gekomen. Tot spoedig in Den Hoorn, Boys! Woensdagavond geen trainen wegens va- cantie, maar daarna allen weer present hoor. W.J. HOCKEYCLUB PIONIERS. Verschillende leden hebben gevraagd, of er niet weer eens een wedstrijd uit geschreven kon worden, Daar het, met 't oog op de vacantietijd niet mogelijk is elftallen op te stellen, nodigen we hier bij alle leden uit om Woensdagavond 7,30 uur op het veld te komen. Als het enigs zins kan, mag niemand ontbreken, want om 'n wedstrijd te spelen, zijn eigenlijk minstens 22 spelers nodig. Nu er zoveel badgasten zijn, is het niet onmogelijk, dat zich onder hen hockey- liefhebbers bevinden. Mocht dit zo zijn, iedereen is welkom. Laten de leden daar om, om eventuele gasten in staat te stel len, mee te spelen, alle sticks, die zij kunnen bemachtigen meenemen. Er wordt gespeeld op het Tex. Boys veld, even buiten Den Burg. PAS OP VOOR ZONNEBRAND. In één dag bruin worden. Het lijkt een kwasie-onschuldig genoe gen, om bruin te worden, maar het is niet zo onschuldig. De gehele dag in de felle zon liggen is onverantwoordelijk, want men loopt de kans huidverbrandingen van de eerste graad te krijgen, of nog erger. Het is dus zaak voorzichtig te zijn, want het zich blootstellen aan sterke zon nestralen bij onbedekte lucht kan tijde lijke lichamelijke stoornissen teweeg brengen, allerlei ongerief, blaren, koorts, en soms onherkenbare, opgezwollen, mon- slerachtige gezichten. Er zijn gevallen van zonnebrand, welke enige dagen ziekte ten gevolge hebben. Vooral blonde en blanke personen moe ten dubbel voorzichtig zijn Zonnebaden kunnen een goede uitwer king hebben, mits er een geleidelijke be straling is, maar het in één dag kastanje bruin willen worden is voor velen een dwaas experiment, dat veel narigheid veroorzaakt. IIET OORDEEL VAN MIILIONNAIRS OVER ADVERTEREN. Van der Bilt: „Hoe kan de wereld weten, dat iemand iets goeds heeft, als hij het niet zegt?" Barnum: ,,De weg naar de rijkdom loopt door drukinkt". J. J. Ast tor: „Het succes hangt af van de onder steuning der drukkerijen". A. J. Ste wart: „Mijn millioenen dank ik aan het vele en geregelde adverteren". Daarom, zakenman, adverteer! INGEZONDEN. Hooggeachte redactie. In uw courant van 24 Juli las ik een ingezonden stuk van de Hervormde predi kanten over hetgeen door mij gezegd is op Maandag 15 Juli 1946. Ik las n.l. 15 Juli in een verslag, dat de heer De Waard op oen vergadering van de Partij van de Arbeid de volgende opmerking heeft ge maakt: „In de Ned Herv. Kerk is iets groots gebeurd, zij is bezig volkskerk te worden; de leiding heeft hem doen zien tussen het volk te gaan staan". Als de heer de Waard daarin aanleiding heeft gevonden te moeten overgaan naar de P. v.d. A., moet hij dat weten. Als hij deze overgang wil verdedigen met te ver wijzen naar de Ned. Herv. Kerk, is dat zijn zaak. De heren predikanten ergeren er zich aan, dat ik de zaak van onze Ned. Herv. Kerk anders zie dan zij en de heer de Waard. Daarom wil ik de heren predikanten dit antwoorden Ik heb de Ned. Herv. Kerk lief, heb daarin voor God en Zijn Gemeente belijdenis gedaan en zie thans, wat er in die Kerk gebeurt. Als die Kerk zich straks heeft uitgesproken als „Chris tus belijdende Kerk", dan, heren predi kanten, dan is er iets groots gebeurd. Daar gaat het immers om? En durft u, heren predikanten, bewe ren. dat dit al is geschied? Laat men de zaak niet verwarren Alles wat er op het erf der Kerk verricht, wordt, wordt zonder meer her werk der Kerk ge noemd. Al wat de Synode, de interum- synode wel te verstaan, doet, al wat door of vanwege Gemeente Opbouw of van enige Raad gedaan wordt, 't heet alles werk der Kerk. Maar dit is niet zo. De Kerk is er en zij is vertegenwoordigd in deze Generale Synode, die niet de eigen lijke Synode is, die nog komen moet: als de kerorde er is En als de heer de Waard juicht, dat er iets groots is gebeurd, dan juich ik niet, omdat dit nog gebeuren moet en voor mij de vraag is, of het wel gaat gebeuren. Men heeft een grote doorbraak gewild op politiek terrein. Het is mislukt, niette genstaande vele Herv. predikanten er hun best voor gedaan hebben en er zelfs de kansel voor hebben misbruikt. Ons volk is niet meegegaan In kranten van N.V. B.-richting hebben we veel gelezen over farizeeërs en wat dies meer zij. Maar dit heb ik begrepen, dat vele mensen van de z.g.n. doorbaak nog net zo vijandig staan tegenover het „kerkevolk" als voor heen. Diezelfde vijanden van de Kerk zie ik thans nog niet in de Kerk. Ze zien zelfs lang niet prettig naar de enkelin gen, die overgelopen zijn en die thans door hun steun een zetel hebben gekre gen. De verwachting was, dat de heren van Walsum, Lieftink en Prof v. d. Leeuw een massa Chr. Hist, stemmers zouden meebrengen. Dat gebeurde niet. Wel hebben sommige Ned. Herv. predi kanten met hun gebaar bereikt, dat, toen zij in de SDAP stapten, duizenden S D A.P.ers overgingen naar de Communis ten. Ten slotte nog dit. Ik hoop als be lijdend lid der Ned. Herv. Kerk, dat er in mijn Kerk spoedig iets groots ge beurt Dat grootse zal voor mij zijn, dat die Kerk zich zal uitspreken als gehoor zamende aan de H. Schrift. Ten slotte nog niets over het ingezon den stuk van mevr. A de Vries-Steutel. Dat de N.V.B. geen politieke partij is, weet ik wel. Dat er uit de N.V.B een politieke partij te voorschijn is gekomen, hebben we gezien. Ik heb nooit beweerd, dat de N.V.B. een politieke partij was. Dat leest u nergens in het verslag. Al leen uw wens over samengaan van ver schillende politieke partijen kunt u ge rust uiten, maar ik merk even op. dat u niet het recht heeft, de mensen in een conservatieve hoek te duwen. Hoe zij zich eventueel zouden verenigen, ligt aan hen zelf. U schept trouwens hiermede al weer een antithese en die verwerpt u als basis voor partijvorming. Ik kan me begrijpen, dat het u niet naar de zin gaat. Niettegenstaande de medwerking van vele Herv. predikanten, hebt u niet bereikt, wat u wilde. Er is gelukkig nog een groot deel van ons volk, wat begin selvast is gebleven. Het Chr. beginsel zit gelukkig dieper dan u en velen menen. U, mijnheer de redacteur, dankend voor de plaatsruimte, J. DE RUITER. II. Bij tijden, als we tussen de hoge berg wanden en onder hoge bomen liepen, was het zó donker, dat je geen meter voor je uit kon zien en je maar op de lichtgevende planten moest afgaan. En dan nog een „beste" weg. Het moest een „Djalan auto" voorstellen, maar het is nog levensgevaarlijk om er met een 2- wielige ponny-tax over te rijden, want dan liep je nog kans om met wagen en al om te kiepen over de keien, die de grootte hebben van een kinderhoofd. En zo struikelden we zonder licht voort, dooi de donkere nacht, tot we in Tambulan aankwamen, alwaai vlug de klamboe ge spannen, het tentzeil gelegd en de de kens gespreid werden. Binnen de 10 mi nuten sliep het hele spul op de stenen net zo lekker, als dat ze thuis op een veren bed lagen. De andere dag ging het weer vol goe de moed over de keien verder naar Tam- paso, dat nog 6 km. verder lag.Tampaso is tamelijk groot. We werden in de school ondergebracht en zijn er twee da gen gebleven. Door de inwoners werd een feest op touw gezet, er werd voor ons gezongen; ze lieten enige volksdansen zien en tot slot kwamen de schoolkoren, die het Wilhelmus zongen, wat bij de meesten een raar gevoel in de maag ver oorzaakte. 's Avonds werd er ter onzer ere een dansavond gegeven, die tot 12 uur duurde Maar onze tocht moest voortge zet worden naar Motoling, en zodoende vertrokken we de andere dag weer met de wagens, die, ons waren komen halen. Vanuit Motoling moesten we weer naar Amoerang om te gaan fourageren voor de laatsfe etappe Amourang-Gorontalo. De nacht werd in Motoling doorgebracht De andere morgen ging het met volle vaart" over een stoffige weg naar Amou- rang. Om 3 uur kwamen we in Kowan- koan aan. Een deel van de comp. ging over de kali naar Amourang om de wacht te kloppen bij de wagens, die de voedsel voorraad aangevoerd hadden. De 29ste April kwamen we aan, de andere dag zou het groot feest zijn in Amourang. Prinses Juliana's geboortedag zou gevierd worden We rolden met onze neus in de bo ter, het was ook werkelijk af. Van alles werd gedaan, zwemmen, hardroeien, zwemwedstrijd, enz. Het was een reuze- dag. De 2e Mei ging het full speed naar Inobonto, dezelfde weg terug als voor 14 dagen, maar nu zonder pech door de kali's. Van Inobonto werd de tocht voortgezet naar de volgende kali, waar een vlot gebouwd was om over te ste ken, maar het vlot deugde niet. Wel werd geprobeerd er mee over te steken, maar met het proberen geraakten we bijna een sergeant kwijt, doordat de ka- bei brak, waaraan hij hing en hij meege sleurd werd door de bandjir, die er liep. Er werd gewacht, tot de bandjir over was en daarna zijn de wagens er door heen gereden met behulp van de lier, die zich voor aan de halftrucs bevindt en waar wonderen mee worden verricht; maar dat hoort u bij de volgende kali. Nadat we die kali zonder ongelukken waren gepasseerd, kwamen we na 6 uur rijden in Rerokakok aan en hebben daar met z'n allen bij de Radjah gedineerd en geslapen. Het speet ons, dal we de volgende moigen weer moesten vertrek ken, want het was er reuze gezellig Maar ja, we zijn nu eenmaal niet met vacantie, dus werd de volgende morgen weer gepakt om klaar te zijn. zodra het commando instappen gegeven zou wor den. Dit commando kwam om half 1J en binnen 10 minuten lag de bagage weer op de wagen en reden v/e naar de laat ste pleisterplaats, Kwandang, nog steeds gelegen aan de noordkust. Onderweg moesten we nog twee kali's per vlot oversteken. Het eerste vlot was groot ge noeg en bracht ons zonder ongelukken, aan de andere zijde Aan de andere oe ver werd even gerust en de dorst ge lest met klapperrnelk, een uitstekend en lekker middel tegen droge kelen. Na die kleine pauze ging het weer verder naar de volgende kali, tussen de hoge palmen, die in de modder lot aan de kust groeien. In die laatste 30 km langs de lage kust, krioelt het van wilde zwij nen, die de berm van de weg omwroe ten en daardooi verzakkingen veroorza ken en ons heel wat last bezorgden. Hoe veel bruggetjes er gesneuveld zijn in die Deze week nog volop boerenkoolplanten. Joh. Rozendaal. 't Noorden. Te k. aangeb. een kui- kalf. P. Verhoeve, Eierl. Te koop gevr. grote haardkachel of in ruil v. kleinere met bijbetaling. D. den Braven, naast Zuivelfabriek. Te koop gevr. spinnewiel. Adres: Zoetelief, Kogerweg K 90. Te k. gevr. kinderser viesje. Willy Brugmans, Boksberg, Den Burg. Wie ruilt n. schoenen, m. 38 v. 39? J. Borgman, 66, De Koog. Verloren een witte regenjas, scheur in linkermouw, gaande van Den Burg n. Den Hoorn. Gaarne terug. Le Noble, Den Hoorn. Te koop vulkachel. C. Boon. De Cocksdorp 89 Te koop handwasmachine. P. Ilui- zinga, Warmoesstraat 63 Den Burg. Te koop een fiets met goede banden. De Waal 61. Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze Doch ter en ons Zusje AL1DA CORNELIA. Dr. W. RENOUT W RENOUT- de Jong WIMMIE 4 Aug. 1946. Tijdelijk adres Zieken huis, Prinsengracht Amsterdam. Met vreugde geven wij kennis van de geboorte van ons Zoontje en ons Broertje Adri J. Kuip C. M. Kuip-Bakker Annemarietje. Oudeschild S 19, 5Aug'4G. Tijdelijk Ziekenhuis St. Lidwina Den Helder. Met blijdschap geven we kennis van de ge boorte van ons Dochter tje en ons Zusje ADA (Adriana Harnianna Emma). S. TIMMER-de Groes II. G. TIMMER JUUL en WIES P.H. Polder, H 27, Texel, 4 Augustus 1946. Met grote blijdschap en dankbaarheid geven wij kennis van de geboorte yan ons Dochtertje JEANNETTE TINE J. v. LIERE- Vlaming W. v. LIERE. Kerkplein 8, Oosterend, 6 Aug. 1946. D.V. hopen onze ge liefde- Ouders J. BAKKER en II. M. BAKKER-Druif op 11 Aug. a.s. hun 25- jarige echtvereniging tc herdenkcn. Hun dankbare kinderen PIET en PIE KLAAS, N O.I., Soerabaja. JANNIE. O 12. Oosterend, Texel. vaart Donderdag recht streeks naar Haarlem en Bollenstreek. Laadt ook voor Breezand, Heiloo, Limmen, Uit geest en Beverwijk. De Beheerder: P. v. SIKKELERAS Oudeschild 57 op Zondag 28-7, gaande van Den Burg naar De Koog, een verchroomd dameshorloge, merk „Mou-; ton". Tegen beloning terug te bezorgen bij F. F. Kraai- Bouman, Witte Kruisweg 14 Den Burg. Bezoeken aan het Hoofdkantoor te 's-Gra- venhage. Neuhuyskade 94 dienen uitsluitend te wor den gebracht na overleg met den Plaatselijken Vertegenwoordiger, Spoorstraat 112, Den Hel der. De spreekuren van het Hoofdkantoor zijn Maan dags en Vrijdags van 14 tot 17 uur. Overigens worden bezoekers alleen ontvangen na vooraf ge maakte afspraak. Voor de vele blijken van belangstelling, bij ons hu welijk ondervonden, be tuigen wij. ook namens wederzijdse familie, onze hartelijke dank. A. G. RIJK. J. J. RIJK-Zijm. Warmoesstr. 46. Den Burg, Aug. 1946. Langs deze weg bren gen wij, mede namens wederzijdse ouders, onze oprechte dank voor de zeer vele blijken van be langstelling, bij ons hu welijk ondervonden. P. VLAMING W. VLAMING-Drost Oost, Texel, Aug. 1946. is onze winkel geslo ten van 10 lot en met 20 Aug. Drnkwerk- onleis en spoedbestel lingen kunnen worden opgegeven in onze Drukkerij Warmoes straat 13 en West straat 10, Den Burg Ter leen gevraagd: tegen billijke rente. Brieven onder no. 524, aan bureau van dit blad. TE KOOP P. Celman, Bargen. Maandag 3 uur van Texel Woensdag 3 u. van Texel Donderdag 8 v.m. v. Texel Zaterdag 3 uur van Texel Rechtstreeks vervoer naar de gehele Bollenstreek, laden ook voor Breezand- Heiloo-Ummen-Uitgeest en Beverwijk. Verenigde Texelse Beurtdiensten. Tel 52. Hoogerstaat 14. houdt zich beleefd aanbevolen voor het vervoer Uwer bloem bollen naar Breezand-Limmen Uitgeest BeverwijkOok voor de streek met vlugge doorzendingen concurrerende vracht prijs. Weverstraat 10G. Tel. No.74 uit voorraad leverbaar. Te koop: bloementafeltje, kamei- spiegel, uitschuiftafel, groene herenhoed.. J. HOPMAN, Wilhelminal. 12. Burg. Wij raden u aan voor 't komende voorjaar Wij kunnen u leveren Friese en Texelse poot- aardappelen, van goede kwaliteit. Alle rassen, klassen en maten. Bestelt nu, u bent dan verzekerd van goed poot- goed. worden aangeraden, het aantal te leveren vliezen niet eerder op te geven, dan dat De organisaties hebben f 4,per kg. als gemid delde prijs bij de Stich ting voor de Landbouw bepleit, menende, dat de ze prijs billijk is, en zul len deze blijven verdedi gen. De Texelse Landbouworganisaties. Te koop gevraagd- Adres: ZOETELIEF, Kogerweg K 90. die men van mij heeft meegenomen bij 't brug getje van het land van de Wed. Naije in het School- wegje, wil ik graag terug hebben, tegen beloning. G. JANSEN, Postweg E54, Eierland. Iedere Maandag 1 uur naar Purmerend en iede re Donderdag 8 uur naar Leiden per m.s. IJstroom. Verenigde Texelse Beurtdiensten, Tel. 52. Hogerstraat 14. op Westerslag 'n badpak, lichtbl. met rood. Gaarne terug. C. VEEGER, De Westen, H 100 op Maandag 5 Aug. j.l waarschijnlijk op de weg van Den Burg, de Wes ten, 't Zodenvlak, Loods mansduin een kleine por tefeuille, inh. plm. f 100 en enige papieren. Tegen beloning terug te bezor gen: Waalderstraat 47, Den Burg. Gevraagd voor direct Schriftelijke of monde linge aanmelding bij Mevr. C. van Barneveld, Rensgars F 28 Schagen. Te koop of in ruil voor natura z.g.a.n., maat 42; een ge bloemde zomerjurk, m 44. 1 paar lederen zomer schoenen maat 41. Alleen voor natura 20 weckflessen (2 liter). Adres: Oudeschild 210. Verloren in Den Burg met texlielkaart en f 1,30, loterijkaart, visitekaart met naam Toos v.d. Valk, p.a. C. VEEGER, De Westen H 100, Texel. Biedt zich aan een ruim middelbare leeftijd, intern. Brieven met volledige inlichtingen: J. Jonkers, Wijngaardestraat 352, Oude water, Z.-Holland. Tevens biedt zich aan onder hetzelfde adres. 19 jaar, liefst voor ka mermeisje. Te koop: ouders prima rattenvan gers. J. TIMMER, Amaliaweg, P.H. Polder. wil eind Sept-begin Octo ber met jager hoofdzake lijk op eenden jagen. Adres: A. J. Stecher te Loosdrecht Zaterdag 10 Aug is onze zaak J. Lagcrveld, Eierland Wie kan inlichtingen verschaffen omtrent mijn zwart met wit en smalle witte streep over dc kop, linker voorpoot zwart. Ge zien Zaterdag op de mid dagboot naar Den Helder, werd door een meisje aan een band vervoerd P. de Wit, Postweg 58, Eierland. Te koop een gebogen iepenhouten voor boerenwagen, z.g.a. n. bij TH. BAKKER, Spyk. DE ZAANSE WILDHANDEL Inkoop van Wild, Pluim vee, Huiden, Vellen, Paardenhaar. Min. Ruysweg 104, De hoogste prijzen. Even een kaartje en wij komen over het hele ei land. Aanbevelend. J ZWAN, De Koog. Erkend handelaar Wilt U boffen? ,'T MEUBELHUIS Weverstraat 21. Tel HET ADRES voor- DROGISTERIJ- ARTIKELEN ia A. v. d. SLIKKE. laatste 30 km is gewoon niet te tel, Om de 200 meter lag'zo'n ding. waar met alle voorzichtigheid overheen mot Het gebeurd zelfs, dat als de ene waf er over was, de brug ineen zakte en volgende wagen met de voorwit) meezakte. Vol gas achteruit bracht wagen dan wel weer op de weg Na paar planken er dwars over gelegd hebben, ging het weer vooruit. De potte bruggetjes latend voor wat ze n waren na onze overtocht. Maar het mooiste beleefden we bij laatste kali voor Kwandang. Stel u vo een akelig klein vlotje, drie lage prj wen en een bovendek van bamboe, geheel ongeveer 40 cm. boven water ook nog scheef gebouwd en daar moes de auto's op. De eerste twee wagens k\ men, o wonder, goed over, maar bij derde ging het dan toch mis. Aan overkant gekomen, de auto stond met de voorwielen op de wal, zoni twee prauwen naar de diepte en d; hing de halflruc, precies een hond, niet uit het water bij de wal op kan men. De eerste twee wagens schoten hulp met de lier. planken werden legd en onder hevig geschreeuw van Indonesische toeschouwers, rees de gen uit het natte element. Na dit korte oponthoud, in 't geheel kwartiertje, ging het weer verder, m na enkele kilomeiers kwamen wij bij nieuwe hindernis, een brug, waar de ger van stuk was. Er zat niets anders dan hem te maken. Een dikke boom nodig, maar dat was geen bezwaar, di bij stond een klapperboom, die voor doel uitstekend geschikt bleek. Er w 11 niet lang gepraat, zaag om die bo( Maar hoe? Een zaag was er niet ITet i v chinegeweer bracht redding. Een spi dend salvo, een ruk met de lier en d lag de boom. Met man en macht hij op zijn plaats gesleept, de planken over en voort ging het weer over kronkelige weg en de rotbruggetjes Links de hoge bergen en rechts de lebes Zee, waar we vanuit de wagen keken. Maar dat fraaie uitzicht duin niet lang, Weldra reden we Kwandi binnen, onze laatste pleisterplaats, i we nog wat voedsel moesten inladen, van uit Amourang overzee was aan voerd Na de nacht in Kwandang te h ben doorgebracht, ging het de andere dwars over en door de bergen naar rontalo. In de voormiddag was het w tamelijk goed, we hadden een pracht zicht over de mooie dalen en hoge be toppen, maar na de middag begon geweldig le regenen en zagen we anders dan dikke waterwolken, maar weg was mooi vlak lot in Goronto waar we om half vier met volle vaart de stromende regen binnen reden. Ondanks het slechte weer, liep grootste gedeelte van de bevolking Er werd gejoeld en gejuicht, tot we enkele rondjes stopten voor de gebouw- waar we voor enkele weken onde^ bracht werden. En dan wachten we maar af wat verder gaat gebeuren. Korp. J. VIS| Gevraagd een bij man uit de boere stand, van 43 jaar. Brieven onder no 5! aan bureau van dit blac ONTVANGEN: FLES MEEBRENGEN S V P. voor Raapzaad, Koolrapen'zaad, Kerv» zaad, Rode Bietenzaad, Voerbietenzaad per oogst 1947, tegen hoogste contractprijzen. Deze week aanwezig in Pension EE MAN, Enunalaan 2, Den Burg. WEEK VOORRADIG Wegens vacantie zijn onze te Den Burg en Oudeschild, van Maai dag 12 Aug. tot Donderdag 22 Au!

Texelsche Courant | 1946 | | pagina 2