Pluimveehouders! „tor Anti Griep!< Joh O.Bakker&Zn.i P. I STEINBERG Pelrolentoestellen De Stem des Volks Aanvang Repetities Kunstmeststrooiers zit-slaapkamer M AA N DAG Geslaagde avond van de Ned. Christelijke Landarbeidersbond. Griep-Gr iep- Griep' Uitverkoop ACCORDEON witte gans enige acquisi teurs voor Texel, Meisje de nalatenschap van de Heer Jacob Roeper Ja- cobszoon, goede partij KUIKENS te ontvangen. S. H. Wuis. Openbare Vergadering een woonhuis. Wie is genegen komen de Sinaasappelen iwkjt meej'.. rhnoei tlw ogen niet meteen verouderde bril (aat<M vaoi'eat nu/defn montuwen^lom 573 en 579 W. MAAS Jan Agter zorgt er voor leren damesvest belangrijke Vergadering Leren Klomp sokken W. GEUS, Veehouders! Martien Bakker, DROS, Smederij Merk Dames- en Herenrijwielen Dros, Smederij Notaris Mulder publiek verkopen Strandvonderij Texel. Diverse kopen hout, BAKKER's YOGHURT onder no. 259 M. WITTE, De Nea. dir. Landarbeidersbond hield Woesndagavond 19 Jan. j.l. in ho tel „Texel" 'n familie-avond. De verto ning van prachtige Bondsfilms vormde de hoofdschotel van het feest. Veel in druk maakte de film, waarop wij de Drentse bevolking bezig zagen met het produceren van turf. Men heeft hel ma teriaal voor het grijpen, maar er moet heel wat geploeterd worden eer deze is verwerkt tot turf, zoals wij die in de kachel stoppen! Wij zagen ook vrouwen aan de slag. Daar stonden zij tussen de onafzienbare rijen, oydere vrouwen en hun dochters, die misschien wel weinig lust in dit werk hebben, het geestdoden de werk van turven keren, dag in dag uit. Een aardige kantoorbaan zou hun begeerlijker voorkomen, dunkt ons. Maar wie betaalt hun studiekosten? Hoe groot is liet gezin, waaruit zij zijn voort gekomen? Even dachten wij aan die pro blemen, maar de film draaide verder en nam ons mee naar nieuwe velden, pas aangeboord waar de eerste spade tot ontginning in de grond werd gestoken. Drente is blijkbaar nog lang niet uit geput. „Onze vrouwen mogen blij zijn, dat zij daar niet zitten!" fluisterde een stem in onze buurt... Neen, die vrou wenarbeid is geen verheffend beeld, tenminste, dergelijke zware arbeid niet! Voorts brachten wij een bezoek aan de oliebronnen waarom w;j Drente een klein beetje benijden, maar de komst van een kudde Drentse schapen maakte alles weer „goed".... Zet één Texels schaap tussen duizend woldragers van de schrale Drentse heide, je haalt hem er zo uit! Het was een bont gezelschap, dat wij met de herder door de struiken zagen scharrelen. Rare wol, rare kop pen net een stelletje zwervers. Een aan blik voor de reoht-geaarde Texelse scha penluier om met een traan te reageren Buitengewoon fraai waren, om nog een enkele film te noemen, de opnamen in de Rotterdamse Diergaarde Een kleurenfilfh. Tijdens de pauze wex-den enige aardi ge prijzen uitgereikt aan mededingers (sters) aan een wedstrijd: er werden 3 voorwerpen op het doek vertoond, zo merkwaardig opgenomen, dat niemand kans zag een complete oplossing in te leveren. Vooral de zuigfles gaf grote moeilijkheden en de vreemdste mislei ding. en lachbuien! Aan de toespraak, gehouden door het Hoofdbestuurslid G, Meijer, ontlenen wij: 25 Februari a.s. bestaat onze organi satie 35 jaar. In die periode heeft zij haar zegenrijk werk op Het terrein van de arbeid mogen doen. Op het gebied van de rechtspositie zijn door de vak beweging dingen tot stand gebracht, die hun weerga in de geschiedenis niet heb ben. Iedereen zai dit onderstrepen. Wat wij eenmaal bezitten, aanvaarden wij spoedig als iets, dat vanzelf spreekt. Laten wij bedenken, dat de verbeterin gen ons niet in de schoot zijn geworpen, maar dat zij zijn verkregen door harde strijd. In de toekomst zal het niet an ders zijn. De verhoudingen mogen nu nog gunstig liggen, er zal zeker weer een tijd komen in ons land, dat wij blij zijn om onze strijdvaardigheid, ja, wie de vrede wil, bewapene zich voor de oorlog! Het is van groot belang, dat w ij tijdig alle moeilijkheden leren onder kennen om de middelen in onze band te hebben om alle bezwaren, die daaruit ontstaan, te ondervangen. Deze avond getuigt van een opge wekt organisatieleven. Wij w illen de ongeorganiseerden en de georganiseei- den stimuleren tot wakkere leden van onze OHr hond, die weet, dat de moei lijkbeden eerder zullen toe dan afne men, Het is van belang, dat wij een Veel middelen aanbevolen SANAP1R1N nochtans het beste! Tabletten, per koker 40 en 75 ct ONTWIKKELING OOSTEREND. Aangezien veler belangstelling in de ze dagen uitgaat naar Indonesië, heeft't bestuur van „Ontwikkeling" gemeend er goed aan te doen de aandacht te vragen voor een causerie over „Land on volk van Indonesië". Afgezien van de politie ke aspecten, biedt dit land zeker ook in vele andore opzichten interessante bij zonderheden genoeg. De inleiding die dhr Pielmidh houdt, za] toegelicht wor den door enkele films. DAMESHANDRALCLUB OPGERICHT. Voor de vergadering tot oprichting van dameshandbalclub. Woensdag j.l. in „Het Wapen van Amsterdam" te Oos terend gehouden, bestond flinke belang stelling. Er werd dan ook besloten de club in het leven te roepen. Niet minder dan 25 dames meldden zich als lid. Er zal worden geoefend op het terrein van OVV en wel in dezelfde kleuren als de voetbalclub, dus in groene Jlroekjes en witte shirts. Dit is de eerste dameshandbalclub van ons eiland. Gaarne wekken wij de da mes van de andere dorpen op ook eens plannen te beramen tot oprichting van een dergelijke vereniging. Sport staalt «pieren! PUBLIEKE VERKOPING. Ten overstaan van Notaris Mulder werd Donderdag in Hotel „De Zwaan" een publieke verkoping gehouden. Het perceel bouwland, bet „Marsland" bjj Den Burg, 1,33,80 ha., werd voor I 2700 gekocht door D. J Roeper Johzm, Aken- buurt. Het huis te De Waal, verdeeld in 2 woningen, dat zou worden verkocht voor de erven C. Dekker Bzn., werd voor f 1100 opgehouden. vast fundament hebben. De Ohr. vak beweging is altijd wars geweest van klassestrijd en wil blijven betogen, dat er geen tegenstelling beslaat tussen pa troon en arbeider, maar dat ieder op de plaats, waarop God hem heeft gestold, mag medewerken aan de arbeidsge meenschap. Onze zienswijze heeft ge lukkig weerklank gevonden in het hart van ons volk. Door ons werk is de stoffelijke positie gestegen en dank zij de bond geworden van reehtloos tot een, die een goede rechtspositie heeft ingenomen De arbeiders worden erkend en heb ben thans redlrl van meespreken en kunfren hun standpunt bepalen, er wordt naar zijn stem geluisterd. Dit is een reden te meer om ook de ongeorga niseerden te overtuigen, dat zij door onttrekking aan de organisatie de po sitie verzwakken, God heeft Zijn raads- plan en dat zal Hij volvoeren, ongeacht de aard der tijden. Van Hem mogen Wij de eeuwige victorie verwachten. Duizenden weten niet meer, waar zij aan toe zijn omdat zij geen geloof meer hebben. Aan ons de taak, die doodarme kerels Hjj de hand te grijpen en hun te wijzen op de enige weg, die uitloopt op de verlossing PROPAGANDA-AVOND NED. BLINDENBOND. Op de Donderdag gehouden propagan da-ax ond van de Ned. Blindenbond ga- ven zich niet minder dan 150 personen op als donateur. (Zie verslag in volgend nummer.) DE HEER P. BOSSEN 110 JAAR. De heer P. Bossen, destijds directeur van onze vroegere Zeevaartschool, hoopt Dinsdag 25 Jan. a.s. zijn 00ste verjaar dag te vieren. Hij woont thans in Huize „Westerhcht" te Alkmaar. In scheep vaartkringen is Hij een zeer bekende en geachte persoonlijkheid, xvant haast on telbaar ziin de marinemannen, stuurlie den en gezagx'oerders ter koopvaardij van Kleine en Grote Vaarl, die zich xoor hun leven aan de heer Bossen ver plicht weten, door zijn gedegen onder wijs, zijn talrijke publicaties op zee vaartkundig gebied en persoonlijke raadgevingen, iijn leerlingen en oud leerlingen dragen hem een warm hart toe omdat hij alles voor hen over had en nog heeft. Wij wensen de jubilaris nog menig jaar in goede gezondheid toe De uilverkoop is in het land, U weet wat dat betekent, Mama loopt alle winkels langs E vader rekent, rekent. Het hek is vrijwel van de danf. Ze zij niet meer te hou-en, Want overal, in ieder dorp. Ziet men de dames sjouwen Met pakken groot en pakken klein, Alsof het Sinterklaas is. Wat van hun standpunt uil bezien, Toch werk'lijk niet zo dwaas is. Want kijk, een heleboel textiel Is puntloos te bekomen, Vandaar dat men heel Texel haast De winkels in ziet stromen. Het mag dan vier jaar vrede zijn; Met onze garderobe Is het tot op dit ogenblik Toch altijd nog maar tobben. Daarom dat deze uitverkoop De dames wel zal lijken, En wij hen. keurig uitgedost. Met 't nieuwste weer zien prijken. Begrijpelijk wordt vader ook In dit geluk betrokken. En krijgt hij dan geen nieuwe jas, Allicht wel zenuwschokken. Want, beste vrienden, uitverkoop, U weet, wat dit betekent. Mama gaat alle winkels langs, Maar vader rekent, rekent HUIB DE RUMELAAR. SPORT OP TEXEL, 8.V. Texel. Een uiterst belangrijk programma staat ons Zondag te wachten, waarin allo 4 gegadigden voor de bovenste plaats tegen elkaar in het veld treden, zoals uit ons programma blijkt: TexelZee vogels: VroneLSW; Sc.hoorlBer- dos; WatervogelsN.-Niedorp: RKAFC Randers. Zonder twijfel zal het op ons terrein geducht, gaan spannen. Voor beide ploe gen gaat liet om nog meetellen of kans loos worden. In Egmond wonnen xve met 2-1 en we hopen dat onze ploeg zich tot het uiterste zal geven om toch vooral in de voorste gelederen te kunnen meetellen. VroneLSW is voor de onderste plaats belangrijk, al lijkt ons LSVA7 xvel al te ver achterop en heeft Vrone xvel de beste kans. Schoorl-Berdos moet vol gens de ranglijst en de prestaties xoor Berdos zijn, Watervogels heeft de beste kans tegen het bezoekende N.-Niedorp en dan tot slot de grote match tussen RKAFC en Randers, twee ploegen, die elkaar tot het uiterste zullen bekampen. Voor R. betekent winnen uitlopen voor A. of het blijft meetellen. We zien met spanning de uitslagen van Zondag te gemoet. Texel 1, pak aan en laat je niet van de wijs brengen, onze kans ligt alleen in winnen. Texel 2 beeft weer eens vrij, maar volgende xveek beginnen we met de voorronde (halve eomp.) voor de Gnudenkruiswedstrijden, met als begin: Tex. Boys tTexel 2; Texel 3Tex. Boys 2. Maak je gereed, lui, slechts de nrs. 1 en 2 komen in de voorronde. Texelse Boys. Voor het te elftal staat, er een uit- xvedstrijd op het programma nl. Hugo Bovs. Was de wedstrijd van verleden week zxvaar, deze zal zeker niet minder Zwaar zijn, want H.B. speelde Zondag gelijk tegen SRC'. Vertrek om 11,30 uur vanaf de Groeneplaats. Het 2e gaat de zware strijd tegen Oosterend aanbinden, dit is geen makkelijk karwei, jongens. Doe daarom dubbel je best. Het 3e speelt om 2,30 uur thuis tegen ZDH 2. Wordt dit een overwinning. Boys? Het 2e vertrekt om 1,30 uur vanaf Hotel „De Zwaan" per fiets. Donderdag a.s. is er om 8 uur xveer clubavond In „De Zxvaan". Ieder ls toeh aanwezig? Zondag 31 Jan. a.s. wordt een aan vang gemaakt met de Goudenkruisxved- strijden. Dit jaar neemt bet le en 2e elftal aan deze xvedstrijden deel Van bondsvvege zijn de 180 deelnemende elf tallen in groepen van 6 verdeeld. Deze elftallen spelen een halve competitie en de bovenste komen in de volgende ron de. De indeling voor onze elftallen is als volgt: Boys 1; Boys 2; Texel 2; Texel 3; De Cocksdorp 1: Oosterend 1. .31 Jan. a.s. speelt ons le elftal thuis tegen Texel 2 en het 2e speelt om 12 uur op het Texél-terrein tegen Texel 3. H.S, O.V.V.-nleuws. Het le speelt om half 3 thuis tegen Tex. Boys 2. Dit zai voor ons weer uit kijken zijn, daar de Boys alles zullen proberen ons xvederom te kloppen La ten xve hiervan goed doordrongen ziin. We speler, in de nieuwe broekjes. Wie er nog geen heelt, baalt er een bij S. Kejjzer. Zorgen de spelers er ook'x'oor om 2 shirten bjj zich te hebben, daar xve niet weten of xve in het nieuwe mo gen spelen. W. S.V.C. De Cocksdorp Morgen speelt het le uit tegen De Koog 1. Aanvang 2,30 uur. Dit is xveer een zware taak, jongens, temeer daar we xveer met invallers moeten uitko men Laat dit een aansporing zijn om je geheel te geven. We hebben deze comp. nog niet van De Koog kunnen winnen; laten xve proberen een punt naar De Cooksdorp mee te nemen. Vertrek 1,30 uur. Supporters moeten zich bij de be kende adressen opgeven. Wie niet op geeft. loopt de kans niet mee te kunnen ÜRIDGEWEDSTRIJD. Dinsdag 18 Jan. j.l. werd in Hotel „Ue Zxvaan" de derde wedstrijd om het Bridgekampioenschap gehouden Er waren xvederom 40 liefhebbers en er is goed spel geleverd. De eindstand komt nu op 15 Febr. in Hotel De Graal. Winnaars in de A-lijn waren: J. Bruin v. Ingen; K. MantjeH. Venema; Joh. D. BakkerB. Stolk en in de B- ljjn: A KeijzerG. Keijzer; J. v. Sam- beekJ. Hin; v. Zanten en v. Lenten. In de eindstrijd komen nu 16 paren aan de start, maar ook (le overige brid gers niet-winnaars z;jn van harte xvel-, kom op deze avond. M.I. BILJARTWEDSTRIJD. TE DE COCKSDORP. Dinsdag 18 Jan. j.l. kxvsm de biljart club „Krijt op Tijd" op bezoek, ten ein de een xvedstrijd te spelen met enige le den xan de Sociëteit „Vriendenkring" Er xverden 9 partijen gespeeld. De eer ste partij 30 beurten, de overige 25 beur ten, dit met bet oog op de tijd. De nil- slag is als volg:: F. Kikkert 60 ear P. Koper 79 car. R. L. Kalf 29 car H Ran 86 car. J. Rense 37 car., v.d. Wulp 46 car. ,1b. Reuvers 86 car., P. Boonakker 49 car C, de Graaf 60 car., J. Visser 27 car H. Zuidema 32 car., A. Dros 35 car. W. Jannes 55 carM. Vonk 88 car. T. Reuvers 47 car.. H. Bobbeldijk 87 car, K. Kalf 62 car,, Jb Huizinga 58 car. Totaal De Cocksdorp 462 carDen Burg 555 car. Verschil: 93 car., in het [voordeel van Den Burg. PREDIKBEURTEN Zendag 23 Januari 1949. NED. HERV. GEMEENTE. Den Burg 10 uur Ds. van Reijendam in Bben Haëzer. Bed. H. Avondmaal, n.m. 7,30 uur Ds. T. Dekker van De Cocksdorp. Jeugddienst in de Doops gezinde kerk. De Cocksdorp 10 uur Ds. Dekker Maandcoll. kerkvoogdij. Oosterend 10 uur de Heer Termast 11,45 Zondagsschool voor beide leef tijdsgroepen 3,30 uur Diacoon Veenhof De Waal 3 u. Ds, Janse, Extra collecte „Zonnegloren". De Koog 10 uur Ds. Janse, Vooi'ber. H Avondmaal, extra coll. „Zonnegloren" Oudeschila 7,30 uur de Heer Termast Den Hoorn 10 uur Diacoon Veenhof GEREF. KERK. Oosterend 10 en 3 uur Ds. Wolf GEREF. KERK H V. Oosterend 10 uur Leesdienst GEREF. KERK (onderh. art, 31 K.O.) Oosterend 9,30 en .19,30 Ds. H. v. Ton geren van Rouveen, in de D.G. kerk DOOPSGEZ. GEMEENTE. Den Burg geen dienst De Waal 10,30 uur Ds. van Veen Den Hoorn 19,30 uur Ds. van Veen. ZONDAGSDIENST DEN BURG Dr. Bosxvljk BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 14 tot en met 20 Januari 1949. Geboren: Anneke E. dv Sjoerd Hoek stra en Jansje A. A. van den Berg. Cor nells zv Adriaan A. Westdorp en Feitje Timmer. Jacob zv Cornelis Drijver en Arina de Bloois. Joanna C. dv Jan Ver- beme en Afra A Commandeur. Petrus J. zv Johannes H. Beerling en Guurtje de Graaf. Jan zv Cornelis Vonk en Cor nelia van der Vis. Ondertrouwd en getrouwd: gene Overleden: Cornelis Koetsier, 68 jaar, eehtg, x Geesje Ooevert. Jannetje Brou wer. 65 j„ eebtg. v. Jan Trap. Maria A. B Hin, 8 nmd., dv Cornelis Hin en Aga tha M Bakker. Emma Kiljan, 34 j., eohtg. v. Eelke Groot. Martje Abbenes, 85 j„ xved v. Willem Jonker. Gevonden: 1 rode ceintuur, 1 blauwe xverkjas, 1 paar bl. kinderwanten TEXELAABTJES Bruine bonen voor de zaal |ac. Kikkert Nz., Kogerstr. 10 Te k, 2 luchtban- denwagens en 2 paarden. Leo Eelman, Gravenstr, 5, Den Burg Te k. I bin nen- en buitenband 33x5 S. Keijser, Schildereinde 50 - Te k. een strandtent P. Kikkert, Weverslr 14 Tek 1 cylinderbureau f 99,- 1 vulkachel f39,-. C Blom, De Cocksdorp 20 Te k. aangeb 1 stel nieuwe werk schoenen nietgebruikt, prijs f 10,-, m.42. Adres Nieuw- stiaat 43, Den Burg Te k. frisse 6-jar koe (veel melk) met best kuikalf. „Tubantia" Te koop 2 meisjesinantels, Iff. 12a 13 jr. Tubantia, Kogerxveg Te koop zw takel, touw, dommekracht 4 ton als uw., 2 petroleumstellen 3-pits. Julianastr. 5 Te k. een 5-tons crick. Te bevragen Molenstr. 62 - Wil K. Maas, die op mijn oproe- pingskaart, 4 kn. d.bl. brei garen heeft afgehaald, deze bij mij terug bezorgen. Wol was eigendom Zusterkring Dorkas. N. MaatfKogerstr. 2a, Den Burg Wij leve ren prima en billijk, alle soorten bomen, heesters en planten. Snoeien en planten doen wij vakkundig en gaarne, voor U. H.J. Witte, BloemenmagWarmoesstr. 25, Tel 190 Te k. een vulkachel. Kiljan, Den Burg Verloren Dinsdag avond in „De Oranjeboom" wollen hoofddoek Gaarne terug aan J v d Kooi, De Cocksdorp 35 Hiermede betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belang stelling bij de opening van onze zaak ondervonden. Familie J. KOK, Vishandel Voor de vele bewijzen van deelneming, betoond bij het overlijden van on ze lieve Vadei, Behuwd- Grool- en Overgrootvader L. HALSEMA betuigen xvij onze oprech te dank In het bijzonder aan Dr. Schalkwijk en de zusters Harinck voor hun liefderij ke hulp, Ds. Janse voor de troostwoorden tot ons gesproken, verder aan dra gers en kleedoplegsters voor de laatste eer de overledene bewezen. Namens de familie, L. HEERSCHAP J HALSEMA Voor dezeervele blijken van belangstelling tijdens de ziekte en overlijden wan onze geliefde Moeder, Be huwd- en Grootmoeder DUWERTJE GIELES- Kuiper betuigen xvij onze harte lijke dank. Inzonderheid aan Dr Boswijk, Dr Schalkwijk, zuster Meier, Ds. v. Reijen dam, Dragers en Kleedop legsters. Namens de familie, P. GIELES Schildereinde69, Den Burg TE KOOP: (Hóhner) 12 bassen. Adres te bevr. bur v.d. blad Weggevlogen Inlichtingen gevraagd door Van Maldegem, „Jachtlust" GEVRAAGD doer grote Verz. Mij. ruime verdienste Brieven onder no. 560 bur v. d. blad. Gevraagd voor direct voor hele of halve dagen. Mevr. Beemsterboer, Den Burg Allen, die iets te vorde ren hebben van-, ver schuldigd zijn aan- borg tochten of zaken onder zich hebben betreffende gexvoond hebbende te Den Burg, Texel, Koger- straat 22, overleden al daar 28 October 1948, wordt verzocht daarvan opgaaf te doen voor 1 Februari a.s. aan Nota ris Mulder te Texel. Wilt gij verzekerd zijn een Zendt ons Uw bon! Aanbevelend Verm. 29C9 't Noorden O 171 De afdeling Eierland van de Holl. Mij. van Landbouw; houdt op 28 Januari n.m 8 uur in Hotel De Hoop een open bare vergadering Spreker Ir. Schroevers Onderwerp „Aardappel moeheid" Bij voldoende deelname zal er een bus door de polder rijden. Opgave bij een der be stuursleden xmor of op Maandag a s Het Bestuur, TE KOOP: te aanvaarden Weststraat 15 - Oosterend in ruil voor textielpunten wol te spinnen Brieven onder no. 558 bur. v. d. blad V Gelieve deze zo spoedig mogelijk af te halen s.v.p niet later dan 1 xveek na aankomst en gelieve deze a contant te betalen. De Tex. Groentenhandel Gedipl. Opticifin DEN HELDER Keizerstr 47-49,Tel.2034. zijn de nieuwe Sinaas- appelbonneti Legt ze even klaar of brengt ze even Ttoiuist ontvangen: 3-vlams f 12,65 1-vlams 6.70 Solide uitvoering Tel. 46 Den Burg TE KOOP: Weverstraat 55 Woensdag a.s. in de ULO-sdhool. Aanvang 20 uur. Aller opkomst ge wenst, ook zij die zich niet opgaven. Toneelvereniging „De Duinkanters" Zaterdagavond 8 uur in Hotel de Toekomst. Het Bestuur Weer voorradig in alle maten Wevergtr. 55 Den Burg Wist U, dat met ingang van dit jaar alle Weide- afrasteringapparaten en afrasteringen aan de eisen gesteld door de Veiligheids wet moetén voldoen? Met de keuring worden belast,erkende installateurs Dit geldt ook voor batterij apparaten. Wendt U daarom alvorens iets op dit gebied te kopen tot ons, wij zijn ERKEND INSTALLATEUR en kunnen U met leveran tie, keuring en onderhoud van dienst zijn. Wacht met kopen, wij komen met IETS BETERS Specialiteit afrastering. in Weide- 3,80 en 2,40 m. uit voorraad leverbaar, Eierland Uit voorraad leverbaar: Eierland AANGEBODENvoor twee oude dames ruime met pension in Den Burg. Brieven onder no. 561 aan bureau van dit blad. zal op Donderdag 27 Jan. a.s. des avonds 8 uur in het „Eigen gebouw" te i Oudeschild voor de erven W. Vlas Mzn Een huis met boet en I grond in de Kerkstraat nummer 149 te Oude- sdhlld dadelijk aanvaar den, vrij van buur, be- i taling kooppeningen 20 j Februari a.s. Donderdag 27 Januari a.s. zullen behoudens machti ging van Ged Staten door loting worden verkocht j groot elk plin. 1 M3 tegen de prijs van f 115 h f 120 per M3. en wel om I 9,30 uur te De Koog op het terrein van de lieer J Kuip en daarna op het terrein van de heer Daalder Om 11,30 uur te De Cocks-I dorp op het terrein van I de heer Jac Reuvers. Voor deze verkoping komen I uitsluitend Texelse timmer lieden-patroons inaanmer- king De betaling dient a con tant en ter flaatse te ge schieden. De Burgemeester- Strandvonder. I GEBRUIKT j Aanbevelend, I Het adres voor de betere! Kaassoorten, k Telefonisch aangesloten Brood- Koek- en Banketbakkerij Weverstr 20, Den Burg Te koop z.g.a.n. PLATTE BAK van driexvielde-fiets, ge-f schikt voor melkbussen j

Texelsche Courant | 1949 | | pagina 2