Oliegoederen Fa. P. ïarbne lonps- piusfourcüstuums 1 a contant TE KOOP Ze zongen als lijsters Speedwheel Rijwielhulpmotor J. H. Slaman Rijwielhandel Oudeschild teerjongen Paas- acmbieding Chevrolet 1935 Ischias Maarten Smit woning Paranormale Genezing April doet wat hij wil! Klaas Boon 1 slaapkamer ameublement Taxibedrijf J Jellema,DeKoog P. S. KUYPER Koopt nu een nieuw rijwiel J. H- Slaman Rijwielhandel k Oudeschild De zangklasse onder leiding van mevr. Room-Wilkeshtiis heeft weer gezongen als een lysterkoor. Wij hebben tal van toekomstige ope rettesterren ontdekt, toneelspelers en -speelsters in de dob en ook enige kleine conferenciers, die later nog wel eens van zich zullen doen spreken! Onder grote belangstelling hebben de kinderen, er waren ukkics bij van net vier jaar oud Zaterdagmiddag i:i de zaal van „De Oranjeboom" een uit voering gegeven, die klonk als het ge luid van de bekende klok. Naar schatting waren er wel vier maal zoveel meisjes op de planken als jongens hetgeen ons niet zo zeer bevreemdde, als «ij nagaan, dat onlangs een gemengd koor toi dameskoor vergroeide en „De Stem des Volks" nog steeds enige tenors kan gebruiken Het was een goede tactiek om zoveel mogelijk alle leden van de zangklasse ;e laten meespelen en ter afwisseling ver schillende soli en duo's te brengen. Dal s de manier en ook de enige mogelijk heid om de jeugd in bedwang te houden. Ir gaat heel wat tjjd mee heen om zo'n programma af te werken, maar iedereen wil graag eens zien, hoe zjjn oogappel voor zo'n grote zaal kan zingen niet waar? Na het openingslied werden vele aai- lige liedjes gezongen, schetsjes opge roerd en speelliedjes gebraoht, Aris v.d. Slikke en Fransje Pieterse zongen „Zulke Bengels", een mandje met twee levende poesjes luisterde hun zang op. Margriet Breeuwer mocht ook a! meedoen al was ze pas vier jaar en opdat iedereen haar kon zien want ze kwam niet zo heel ver boven het voet licht uit kwam vader gauw met een voetstuk aan. Ze zong allerliefst en oogstte veel succes. Heel leuk was liet muziekstukje met de solisten Anneke Pen (viool), Hennv Rump (trommel) Willy Geus (fluit) en Aris van Zeijlen (trompet). Een volledige band dus! 1 Jonny Pieterse gaf twee accordeonsoli ten beste en daarop mocht de hele schaa; neezingen van de bekende twee beren, lie broodjes smeerden. In „Flensjesbakken" was Julia Bruge- nann een kokinnetje. Ineke Vos, Ali van Groningen, Hanny Bakker en Emmy Boerhorst en Ireentje v.d. Kerkhof blie zen bollen. Ze hadden de wind niet mee, maar er veerden toch veywoede pogingen in het werk gesteld de bellen de lucht in te krijgen! Hcnny Vlas, Greteke Key- ser (De Waal), Roelie Lap en Thea Lips waren kleine muisjes, die.... gauw aa.i Ie haal gingen toen de kwaadaardige poes (Ria de Lugt) naderbij sloop. Tiny Felman van Buitenheim zong heel li-f ..In 't bad". Nu Tiny, als jij iedere Za terdag zo gedwee bent, zal moeder nooi' boeven te mopperen. Een prachtig voor beeld. Anna Marie Molenaar, Nelly van Swin- deren en Tiny van Leersum zongen een solcf in „Wiegenliedje", waarbij het hele koor pittig meezoemde. Een kostelijk schouwspel was de schaatspret met Bep- py Jonker als baanveger, Anna Marie Molenaar als grootvader, Corrie Eelman als grootmoeder, Tineke Dros als Cu- lootje, Mariike Beumkes als Margootje, Bea Zoetelief als Kontje, Iele Moerbeek als klein Petertje, Adri v.d. Slikke ais Klaas Haspel die nog het meeste ple zier had en ze maar Het lachen! 1 Wessel Swarit was 'n prima sneeuwman, die wij -.vel in de krant hadden willen zetten, naar-ie ging naar de maan, zó ver heb ben wij het nog niet kunnen brengen. De Volendammers mochten er ook zijn! Vooral Joop Blankenvoort muntte uit en hierbij dan een grote pluim op je hoed, Joop! In „Vogeltje fuiet, fuiet" was Nel van Swindercn de vogel, die haar eitjes noch haar jongen (die wij juist uit het ei zagen kruipen) wilde geven, hoe goed Tiny van Leersum, Janny Koorn en Mar ry Dros hen ook beloofden te verzorgen. Keurige pakjes hadden de Tirolerin- netjes. Erna v.d. Kooi (De Cocksdorp), Elly van Leersum en Ada Visser zongen solo. Lest best, noemen wij de schets „Dok ter Halewijn" met Wessel Swart in de hoofd- en titelrol. Wessel kende zijn rol uitstekend, was tot achter in de zaai goed te verstaan en hij maakte er aard: ge grimassen bij ook! Die zien wij nog wel eens tot een echte dokter opgroeien en zijn vader later opvolgen! Zijn prac- tijk stond goed bekend, want wie er ook kwam, iedereen werd geholpen. Zelfs braoht hij een zware hersenoperatie aan een heel erg zieke pop tot een goed einde. Janny Ties. Martha Vonk, Tiny van Leersum en Dietje Dam werden in een ommezien genezen. Na afloop van dit officiële gedeelte, trad de heer L. Kuiper als goochelaar op: ballen werden uit. de lucht gegrepen, stukken touw doorgeknipt en door een abracadabra weer ongeschonden te voorschijn getoverd enz. Toen kwam Bartje, die het erg benauwd had gekre gen. uit de goocbelaarskoffer en als sprekende pnp had bij de jeugd meteen op zijn hand. Sommige kinderen leefden zo met hem mee, dat ze bovenop het po dium waren gekropen. Het, viel heel zwaar van Bartje te scheiden, maar toon het programma ten einde was. bleek d tijd zo srel gegaan, dat de bussen al vertrokken waren Mevr. Room, nog vele van deze feest middagen toegewenst, u en uw trouwe aanhang. IN MOEILIJKHEDEN? Zaterdag heeft de Hollandse kustvaar der „Drako" de ankers uitgeworpen vlak bij de haven. Of het wegens de weers omstandigheden of om een andere reden was, is niet bekend. Nadat de loodsboot langszij was geweest, is bet schip Zon dagmorgen 'weer vertrokken. ZAKENNIEUWS. Blijkens een alv. in dit nr. heeft de heer Steenbergen zijn slagerij te De Cocksdorp overgedragen aan de fa. Ran te Den Burg. De heer C. Ran zal de ex ploitatie ter hand nemen. EMMABLOEM-COLLECTE. Van 17-23 April a.s. houdt de afd. Texel van het Witte Kruis de populaire, traditionele Emmabloem-eolleete. De opbrengst komt volledig ten goede aan de kas van onze afd. ten bate van de tbe- bestrijding op Texel. Het bestuur doet gaarne een beroep op de medewerking van alle ingezetenen deze collecte te doen slagen. Alleen aan onderhoud van onze ligtenten, die regelmatig in ge bruik zijn. moesten wij in het afgelopen jaar een bedrag van f1500 besteden. U kunt het Witte Kruis helpen deze gevreesde ziekte te bestrijden door naar vermogen deze collecte te steunen. Wü hebben 25 eolleetrices nodig. Wie geeft zich hiervoor op? Te Den Burg bij dhr H. K. Remmers, Wilhelminalaan 19, te Oostercnd bij dhr F. Witte, te De Cocks dorp bij dhr H. Daalder, in Eierland bij dhr B. Paagman, te De Waal bij Ds. Janse, t e De Koog bij dhr S. van d°r Vis, te Den Hoorn bij dhr J. Duinker, te Oudeschild bij dhr Th. Boom. Bij voorbaat is onze afd. u ten zeerste er kentelijk voor uw medewerking. FEESTCOMMISSIE OOSTEREND—OOST. Het ligt in het voornemen van de feestcommissie om op 30 April a.s. een kinderfeest, te organiseren. Oost zal deze keer het feestterrein zijn. De Ronde van Oost (hardlopen) zal ook weer ver lopen worden. Vorig jaar kwam de zil veren wisselprjjs in het bezit van G. P. Plaatsman te Oost. Drie keer achtereen of vijf maal in het geheel moet hij win naar worden, wil deze prijs definitie! zijn eigendom worden. Deelname aan deze wedstrijd is opengesteld voor be woners van Wijk O. („Heel Texel kan deelnemen", zou ons plezieriger in de oren hebben geklonken. In ieder geval bevreemdt het ons, dat Oosterend zelf niet kan deelnemen, terwijl in de kop dit dorp toch ook wordt vermeld. Red Wanneer het weer meewerkt, komt er ook een lampionoptocht, waarbij natuur lijk de eigen maaksels 't eerst in aan merking komen voor een prijs. Des avonds met de muziekcorpsen.het kan en feestelijke, allergezellige Ko ninginnedag worden! Is er geld over, dan kunnen dit jaar mogelijk de Ouden van Dagen weer eens een Ronde van Texel maken per bus. Als er geld over is! Maar.... op het moment is onze kas nagenoeg leeg! Ach u begrijpt het. wel? De portemonnaie! Als ieder naar vermogen tekent op de lijsten zal het wel voor elkaar komen Dus de meisjes niet zonder gift wegstu ren! Helpt ons de kinderen (in de eerste plaats) een feestdag te bezorgen. De de finitieve plannen volgen nog. De Feestcommissie. Vanavond worden ze verloot Als de jeugd drie maanden lang met lust en ijver en onder goede leiding handenarbeid en handwerk verricht, kan er veel goeds tot stand komen. Daarvan getuigde ook de tentoonstel ling, welke de o.l. school Vrijdag, Zater dag en Zondag heeft gehouden. Vrij dagavond werd deze door het hoofd dei' school, dhr Chr. v.d. Kolk geopend. Hij richtte vooral woorden van erkentelijk heid tot de familie Molenaar, die een be langrijk aandeel bij de voorbereiding ge- bad heelt. De heer en mw. v.d. Kolk heb ben zich veel moeite getroost bij de voorlichting, welke de jongens en meis jes uit de hoogste klasse van goede dienst is gebleken, want het werk ziet er keurig uit. Wie de tentoonstelling heef; bezocht had niets dan lof voor de presta ties. De jongens en meisjes hebben ge wedijverd, wie de mooiste spullen zou vervaardigen, eerlijk gezegd weten wij ook niet, wat wij wel liet mooiste von den, want je kon alles stuk voor stuk be kijken! Er waren wel 31 poppen, uit alle werelddelen waren ze vertegenwoordigd: negers, Vol dammers, een Chinees, Zwarte Piet, namens Spanje, Tiroler, welke laatste gemaakt werd door het pa tiëntje Hennie de Jong Hd„ 2e Koger- dwarsstraat. De poppen zijn van allerlei restjes wol en lapjes stof gemaakt. Wie er een wint zal zeker in de wolken zijn! Voorts waren er: bladwijzers, blocnotes met kleurige omslag, een schaakbord met stukken, klerenhangers, door dege lijk breiwerk bekleed, een poppenhius (van Kees Molenaar en Henk Swart), handdoektnrekjes, schilderijtje, een werpspel, schemerlampje, brievenstan- daard, een prachtig uitgezaagde reiger, kinderkapstok, ornamenten als kabou tertjes e.d. voor de slaapkamer, boeker steunen, eierwarmers, standaard voor rookartikelen, sleutelhanger, kranten hanger, kalendersehild, pijpenrekjss, kaarsenstandaard. Wij kunnen niet alle namen noemen. De beide klassen willen wij van deze plaats alle lof toezwaaien! Er zijn ruim 400 bezoekers geweest! Ook de heer en mevr. Rehorst gaven van hun belangstelling blijk. Vanavond worden de voorwerpen ver loot, het feit, dat de prijzen zo aanlok kelijk mogelijk zijn gemaakt zal de ver koop der kaarten zeker hebben bevor derd. Vrijdagavond werd er meteen een begin meegemaakt, nadat de heer en mevr. van der Kolk een geschenk werd overhandigd. Het batig saldo is niet alleen bestemd voor de schoolreiskas, in de eerste plaats hoopt men, samen met de Ulo school door deze en andere opbrengsten een filmprojeetieapparaat te kunnen ko pen. Wij vernamen nog, dat de o.l. scho lieren dit jaar als gasten van de Aals meerder jeugd op reis zullen gaan. Het programma vermeldt, o.a. 'n bezoek aan de Kageiplassen, Amsterdam, enz. De Aalsmeorders komen daarna Texel be kijken. SPORT OP TEXEL S. V. Texel. Texel lieeft tegen Alkm. Victr. een heel goede beurt gemaakt (2-2). Met de straffe wind in de rug was T. het meest aanvallend, snel ging het menigmaal op de A-veste af, waarbij Dick de beste wedstrijd van bet seizoen speelde. Reeds na 10 min. verraste Piet Eelman Dukers met een keurig boogschot, precies in de bovenhoek. Zelfs wist Henk Witte met een keurige kopbal de stand op 2-0 te brengen. Felle harde schoten werden afgevuurd. A. trachtte zich vrij te spe len en wist technisch mooie staaltjes voetbal te laten zien, maar Henk en zijn makkers en Niek en Herman waren in prima vorm. Na de rust verwachtten we een hevig offensief van A. en inderdaad scoorde de linksbuiten binnen 3 min. de eerste goal, toen Gerrit zijn man vrij liet en spoedig was het 2-2. Maar bij T. werkt defensi9 en halflinie op volle toeren Zij wisten meermalen het spel te ver plaatsen en ook Henk Witte kreeg een prachtkans, dank zij het enorme stu wende spel van Dick. Maar het bjeef 2-2 Met de leiding hadden we het niet zo erg getroffen. Texel 2Tex. Bovs 2 4-0; Texel 3— OW 1 0-3. De Zaterdagmiddagcomp. werd goed ingezet: Texei ATexel B 2-1; Texel C- Texel D 2-2. Tex. Boys. Boys 1 kwam met een daverende over winning op De Cocksdorp thuis n.l. met 7-1. Boys 2 moesten, zoals we verwacht ten in Texel 2 hun meerdere erkennen en gingen dan ook met 4-0 ten onder. Het 3e won met 9-1 van De Koog 2. In dit elftal was de rechtervleugel bij zonder goed op dreef. V.V. De Koog. Het 2e speelde tegen de Boys 3 en verloor met 1-9. Wat het spel betreft daar zullen we het maar niet over heb ben, alleen dat Klaas de eer gered heeft voor de keeper alle eer. Prachtige kan sen zijn niet benut. Woensdag 7 uur trainen op het veld. Allen aanwezig! O.V.V.-nieuws. Het le eindigde door een 3-0 zege op SLACHT VEEMARKT. De Prov. Voedselcommissaris voor N.- Kolland deelt mede, dat in verband met de 2e Paasdag de slachtveemarkt te Alk maar zowel als te Texel in plaats van Maandag 18 April zal worden gehouden op Dinsdag 19 April a.s. DE „DOKTER WAGEMAKER" PIKTE VLET MET DRIE INZITTENDEN OP. De beste stuurlui stonden aan wal, toen Zondagmiddag drie personen uit Den Helder met een ranke vlet zee ko zen om een plezierreisje te gaan maken op Texelstroom. Want de 'heren hadden de vrij krachtige wind onderschat en toen zij ten slotte weer naar de veilige haven wilden terugkeren, zagen zij daartoe geen kans, hoe verheten zij de riemen ook hanteerden (De blaren ston den hun in de handen!). De „Dokter Wagemaker" zag de „schipbreukelingen" w el worstelen maar terwille van enige passagiers, die nog met de aansluitende trein verderop moesten, stoomde karttein Vlas eers: Niemvediep binnen. Toen de Texelse boot daarop naar de vlet kwam, meen den de inzittenden, dat zij naar Oude schild zouden worden meegenomen Twee van lien was dat niet bezwaarlijk en onverwijld klommen zij aan boord, maar de derde vlotterman gaf te kennen, dat hij zou proberen roeiend Den Helde" te bereiken, want.... verwachte uit breiding van het gezin, noodzaakte hem liefst voor donker weer thuis te zijn. Ildt duurde wel even eer het misver stand was opgehelderd en toen liet de men zich in gezellige vaart op sleep touw nemen. KEES GRAAF NAAR AFRIKA. Over liet vertrek van Kees Graaf schrijft de secr. van de Texelse Boys: Ais Donderdagmorgen om 7,45 uur de nalknecht van TESÜ het laatste touw dat de „Dokter Wagemaker" met Texel verbindt, heeft losgegooid, voert de boot een harde en stoere werker voor onze ver. van ons mee. Dan is het ogenblik- gekomen, waarop onze cre-voorz., dhr C. Graaf alles wat hem hier lief en dier baar is, vaarwel moet zeggen. In 1932 is de R.K Voetbalver. Tex. Boys opgericht en reeds in 1933 kwam C. Graaf in het bestuur als penningtn- maar 2 jaar later werd bij tot voorz. ge kozen en sindsdien is hij voorz. geble ven. Wat heeft hij veel voor de club ge daan! Al ziin vrije tijd werd :n liet be lang van de ver. besteed. Wij behben het dan ook hoofdzakelijk aan Kees z'n doorzettingsvermogen te danken, dat wij momenteel een voetbalver, hebben, die er wezen kan. Kees, wij hebben reeds een afscheids avond gehouden en daar heb je al diver se dankbetuigingen in verschillende vormen in ontvangst mogen nemen. Maar toch wil ik je ook langs deze weg na mens het bestuur en de leden van de Tex. Boys nogmaals onze oprechte dank aanbieden voor alles (en dat is veel) wat je voor onze ver. hebt gedaan. Kees, wij wensen je een voorspoedige reis naar liet. land, wat tot nu toe vreemd voor je is. Maar wij zijn er van over tuigd,' dat jij met je grote wilskracht daar zult slagen, en zeker in staat zuil zijn een vast en gelukkig bestaan voor je gezin te veroveren. Dat toeli is het doel van deze onderneming. Wij hopen, dat Gods beste zegen daar op je werk moge rusten en dat je gezin spoedig zal kunnen volgen. Ere-voorzitter, veel geluk en vaarwel, en tot weerziens als je over een jaar of zes met vacantie naar Texel komt. Wij zullen er dan voor zorgen, dat de R.K Voetbalver. Tex. Boys nog een ver. is, die steeds vooruit gaat! Texel 3, als le in de voorronde om het Gouden Kruis. Het 2e ging op de goede weg voort en klopte SVC 2 met 3-1. Ge steund door de harde wind was S. voor de rust steeds in het offensief. Ze wisten dit slechts door een 0-1 voorsprong uit te drukken. De O-uitvallen waren zeer gevaarlijk en het S-doel bleef soms op onverklaarbare wijze voor doorboring bewaard. Na de rust was het O, dat de toon aangaf. Uit een goede aanval ont stond een doel worsteling waaruit de ge lijkmaker ontstond 1-1. 3 min. latei- speelde de S-linksback terug op zijn ke per, deze greep de bal en O. had de lei ding 2-1. Uit 'n corner wist Piet de bal ineens in liet doel te draaien 3-1 O. deed nog vele aanvallen, maar in de stand kwam geen verandering. Het 2e speelt 2e Paasdag thuis tegen De Koog 2. W S.V.C Dc Cocksdorp. Als scheidsrechter de Graaf laat tos sen, staat SVC met enkele invallers in 't veld. De Boys nemen de aftrap en di rect moet onze keeper handelend optre den door een schot van de 1-buiten naai de hoek. Eerst geven de B's de toon aan, maar dan is het S. dat komt opzetten en gevaarlijke momenten schept. Als bij '11 aanval van S. hands wordt gemaakt bul ten de rand van het strafschopgebied, plaatst Ale zich achter de bai en schiet in. De bal wordt corner gekopt. Uit de ze corner schiet Luciën onhoudbaar in. De B's proberen het nu met een andere methode. Uit een voorzet van hun r-bin- ten is onze back zo ongelukkig de bal in eigen doel te kogelen 1-1. Even daarna brengt, de B-midvoor de stand op 2-1. Na de rust kan S het door de gasten opgevoerde tempo niet volhouden. Na 15 min. w ordt het 3-1 en eer er weer een kwartier is verstreken is het 6-1. De aanvallen, die S. onderneemt, zijn zeer gering. De Boys winnen ten slotte niet 7—1. Dit is niet nodig geweest, als. ieder lid regelmatig de training had be zocht.. Oefening kweekt lcunst maar ook saamhorigheidsgevoel. Dus voortaan al len op ter training. Deze week Donder dag om 8 uur. Het 23 verloor eervol met 3-1 van O. V.V. 2. Eerste Paasdag alle elftallen vrij. Tweede Paasdag Texel 3SVC 2 om 10 uur, de rest is vrij. Voor de feestavond op 21 April zijn voor leden nog" een beperkt aantal kaar ten1 verkrijgbaar en wel vanmiddag van 3-4 uur bij J, J. Westdorp, Dorpsstr. 67. PREDIKBEURTEN. NED. HERV. GEMEENTE. Woensdag 13 April 1949. Den Hoorn 8 u. Wijdingsavond m.m.v. kerkkoor. Donderdag 14 April 1949 Den Burg 8 u. WijdingsdienSt in de D.G kerk, zang van het kerkkoor. Goede Vrijdag, 15 April 1949. Den Burg 10 u. Ds. van Reijendam in de Doopsgez. kerk Bevestiging van lidmaten, n.m. 7,30 u. in Eben Haëzer Ds. van Reijendam, Bed. H. Avondmaal De Cocksdorp 7 uur Ds. Dekker. Heilig Avondmaal Oosterend 3 uur Ds. van Boven Heilig Avondmaal De Waal 10 uur Ds. Janse, Heilig Avondmaal De Koog 7,30 uur Ds, Janse Heilig Avondmaal Oudeschild half negen Ds. Dekker Heilig Avondmaal Den Hoorn 10 uur Ds. van Boven n.m. 7,30 u. Ds. v. Boven, H. Avondmaal GEREF. KERK. Den Burg 7 uur Ds. de Wolf Oosterend 8,30 uur Ds. de Wolf GEREF KERK H.V. Geen opgaaf ontvangen. GEREF. KERK (onderh. art. 31 K.O.) Geen opgaaf ontvangen. DOOPSGEZ. GEMEENTE. Den Burg 19,20 u. Ljjdensdienst (koor zang). Woensdag 13 April 1949. Den Burg 8 u. zangoefening voor ge meente ter voorbereiding van de lij- densdienst. ingebouwd in naaf van voorwiel. Degelijk door eenvoud. Zeer gemakke lijk in gewoon rijwiel te monteren. Kan zodra de fabriek met de aflevering begint, door ons worden geleverd. h t» AAKIJts Te k. petroleumkunstmoeder een petroleumhanglamp 2 driepits en 1 éénpits petro leumstel, a.i.g.st. Adres bur. v.d. blad Te k. z.g a.n. zomermantel flinke m. 15 p. een gebruikte meisjesmantel en koi t jasje Adres bur. v d. blad Te k. aangeb. een prima handkar m. patent as sen Weverstr. 30 Te k. wit satijnen trouwjapon m. kl. sleepje m. 42-44, z. pnt. adres bur. v. d. blad Biggen te koop, Jac. Zijm, Kogerweg Te k. goed onderhouden stu die piano, Molenstr. 35 Te k. z.g.a.n. zwart emaille for nuis, kl model. Adres bur. v.d. blad Te koopzg.an. v. Delfts kinderw. Warmoes- str. 64 Te k. broedkippen en dito eieren, J. Bakker VVaal- derstr. Te.k goed spelend Philips radio, W.Schuyl Den Hoorn 98 Gevr. jongens en meisjes voor bloemen te kop pen op Duinoord, emmer me de brengen N. Schumaker Wie heeft mijn br portemon naie gevonden? Gaarne terug Wilhelminalaan 17 Te k. een best kuikalfP.J. Uigeest, Flora Te k. een z g.a.n. dressoir mtschuiftafel en stoe len, ook afzonderlijk Roeper' Waalderstr 47 Te k. een electr. wasmachine C R Keij- ser, De Waal 68 Verl.een br. herenportemonnaie inhoud vleesbonnen Wilhelminalaan 31 - Met blijdschap geven we kennis van de geboorte van onze Dochter Petronella Didrieka J. DE SMIDT-Boot A. DE SMIDT BRAMPIE Texel, 9 April 1949, 't Noorden O 153. Tijdelijk adres: St Lidwina Ziekenhuis, Den Helder le Paasdag hopen onze geliefde Ouders en Groot ouders C. Bakker (visafslag) en M. Bakker van Zoonen hun 40-jang huwelijk te herdenken Hun liefhebbende Kinde ren en Kleinkinderen G HOOGERHEIDE- Bakker H. W. HOOGERHEIDE WILLY en CEES Receptie van 4-6 uur in het „Eigen Gebouw" Oudeschild, Texel, April 1949. VERLOOFD: Tini Dros en Dolf Jansen „Texla", Den Burg, Vredeveldseweg 66, Assen Receptie Den Burg, le Paasdag '49 n.m. van 4-6 uur GETROUWD Louis Broens en Anne P. Thomassen 6 April 1949 Mercatorstraat 169' Amsterdam West Ter vereenvoudiging van onze administratie wordt voortaan slechts verkocht. Boekhandel Parkstraat Daar de uitvoering wat laat afgelopen was, en ik daardoor niet in de gele genheid was te sluiten, dank ik U bij deze harte- telijk voor Uw aller mede werking en het mooie ca deau. dat ik heb mogen ontvangen. J. ROOM-Wilkeshuis Gevraagd sen Brood en Banketbakkerij WED. C MOOJEN VILTHOEDEN f 12,82 PETTEN ALPINO'S f2,23 HERENBINDERS vanaf f 1,49 JONGENSBINDERS DRUKDASSEN SOKKENHOUDERS BRETELLES BOORDEN MANCHETKNOPEN BOORDSPELDEN enz. Doorgecombineerde in koop scherpe prijzen. Tiet onze speciale eta lage. Binnenburg Tel. 263 TE KOOP: 4 deurs, ook geschikt voor bestelwagentje J. JELLEMA, De Koog Telefoon 20 Rheumatiek, Zenuwklach ten. Onze natuurgenees- middelen helpen UI Im port Comp Groningen, Star Numanstraat 31 een 3 4 4-tons Ford 1940 vrachtauto, een 2'/2-tons E'ord 1931 vrachtauto, een V-8, 60 pk, 4-deur Sedan, 1937. een V-8, 60 pk, 4- deur Sedan, 1939, een Olds- mobile, 4-deur Sedan, 1936, een nieuwe laadbak met zijbarden, voor slechtst 300, 3 aanhangwagens, passend voor personenauto's Rijksweg 96-99 IULIANADORP Tel. K 2235-202 Te koop zo goed als nieuwe staande aan Oudeschild B ieven onder no 644 aan bureau van dit blad TE BUCK, HELDERZIEN DE - MAGNETISEUR is IEDERE DONDERDAGvan 2 tot 8 uur n.m te con- i sulteren ZUIDSTRAAT 78, i DEN HELDER. PRIMA Dames Plastic mantels Regen kapjes en sjaals Alles puntenvrij Den Hoorn Telef. 22 TE KOOP: 6 huiskamerstoelen 1 lits- jumeaux Te bezichtigen Vrijdag, De Cocksdorp 18 TELEFOON 20 staat weer DAG en NACHT voor U klaar, met zes- persoons wagen. HEDEN ONTVANGEN alle maten Plastic damesmantels Jongensvelvet broekjes i Herencostuums f Herenoverjassen (tweed- stof) en gummiraglans 17 - punten. Oosterend Tel. 3 n v Wij kunnen uit voorraad leveren: Pon en Turner in luxe en standaard uit- voering. L Agentschap Ponrijwiel- fabriek. n

Texelsche Courant | 1949 | | pagina 2