Ontvangen Als extra aanbieding 10 pCt korting D. FRANK, Weverstraat Zelfstandige Handel en Industrie. CONTACTAVOND Zelfstandige Handel of Coöperatie. tegen scherp concurrerende prijzen. Mannen- en jongensoveral1] s, Zware kwaliteit Manchesterbroeken en losse Manchestor. Keper, Simson en grijze kasjntir, partijtje zware kwaliteit flanel len Nachtponnen. up onze welbekende zuiver wollen de kens en wollen japonstoffe-n- Mooie kwaliteit Baibyjurkjes f2,25. Zie verder de etalages. op Dinsdag 24 Januari a.s. n.m- 8 uur in Hotel „DE LINDEBOOM". Onderwerp: door de heer B. H. J. Doppen, propa gandist van genoemde stichting- Voorts zullen er interessante Ameri- rtkaanse films worded vertoond. TOEGANG VRIJ. WEEKBERICHT P.T.V. TEXEL. Voor de aangevoerde eieren wordt in .de week ran 914 Januari netto f 1,80 uitbetaald.'Detze lagere prijs houdt verband met geringe exportmogelijk heden en ten matig verbruik voor het binnenland. Vermoedelijk zal het bin- nenl. verbruik door de lagere prijzen wel beter worden. De marktberichten voor deze reek zijn tot heden nog wei- hoopvol. ETot verloop der prijzen is vrij onzeker. INGEKOMEN PERSONEN. Ella Admiraal v. Alkmaar, Stuartstr. 46 h. C 72. Lena Blok en zoon v- R'darn, Lisplein 19 n. B 91. Petrus Bosnia en echtg.v. Piel ierksteradeel, Ootermeer 143b n O 41. VERTROKKEN PERSONEN. Aaltje P- v. d. Schans v. Oudesehild 154 n Den Helder, C. Botstr. 55A. Adr. A. W. Commandeur, v. H 69 n- Nieuvv- veen 275 Johanna Bakker v. Gravenstr. 12 n. Utrecht, Croezelaan 172. Marianna M. Nieuvvhoff v- Wannoesstr. 52 naar Gorssel B 328. Jakob Duinker en echtg. v. Den Hoorn 32 n. IJmuiden-Oost, La- gerstr. 68. Dieuwertje M. Voorthuijzen v. C 99a n A'dum, Bloys v. Treslongstraat 36 II. IS ER BRAND? Bij brand blijkt er grote behoefte te bestaan aan vaste brandmeldingsposten en vooral buiten de dorpen op bet gehele eiland. Diverse personen (teiefoonhou- ders) heibbei. hun volledige medewer king toegezegd om hierin verbetering te brengen- Hieronder zijn 'n aantal brand meldingsposten afgedrukt, ingedeeld in verschillende rayons, waar bij eventu ele brand kan worden opgebeld. Rayon Den Burg: K B. Kalf, O 77, Waaldtrsluis, Dijkmans buizen; P. Swama, S 14, hoeve „Brakenstein". M. Wieringa, Coop. Zuivelfabriek, S 26, „De Eendracht". C'. Bakker,, Jeugdherberg B 38. Jn. Kuip Mzn., H US, De Westen- J. Til. A- Hoogeriboscli, B 142, Deunen Jn. Witte, Gerritsland, K 93. Jn- List, K 71, Kogerweg. W. Visser, De Koog 49, ,,Het Witte Huis". II. Wuis, pension „Op Duin", Koog 101. C. Bonne, De Koog 161, Hotel ,,De Toe komst". P. Helman, De Koog 44, pension ,,De Branding". A. Betsema, De Waal 91. C. II. Roeper. W 18, Spang. C. Keijser, Waalderweg 204, „Ruiters- plaats." Voor dit rayon dient opgebeld te wor den: Op werkdagen van 8,30-12.30 uur en van 13,30-17 uur. Zaterdags alleen van 8,30-12,30: bet Raadhuis telefoon no. 21. Builen deze uren en des Zondags en op feestdagen Den Burg no. 130. Rayon Be Coeksdorp: F. Dijksen, Postweg C 34a, Eierland. •J. van Maidegem, Postweg E 121, lioove „Madura", Eierland P. Meindertsnia, C 45a, Eierland. S. ICeij'ser Lstn., Eierland E 19. „Koren schoof". C, Sioepker, Hoofdweg E 5, Eierland. P. de Wit, Postweg E 58, Eierland. J. de Vries, Postweg E 63, Eierland. Voor dit rayon dient opgebeld te wor den: De Coeksdorp no. 15, brandmees ter L. van Hoorn. Rayon Den Hoorn: P. Koopman, P.H. Polder II 23. B. Lakerve-ld, 't Horntje, Rijkswater staat H 19. Voor dit rayon dient opgebeld te wor den: Den Hoorn no. 13. brandmeester Jac. Duinker. Rayon Onstercnd: Jac. Kager, Noorden O 169. A. M. v. Li.-re, O 75 te Oost. P. Hiii, W 24, Spang. Voor dit rayon dient opgebeld te wor den: Oosterend no. 17. P. Bakker. Voor het dorp'Oudesehild dient onge heid te werden: Oudesehild no. 36, D. J. Blom. brandmeester. Brandmelding even eens bij D. J. Blom, Oudesehild 78.

Texelsche Courant | 1950 | | pagina 5