f [[IIGOEO FIGUUR Beddenlakens Dank zij aller medewerking werd opvoering „Repelsteeltje" klinkend succes Plannen voor reis naar Zuid-Limburg Piet Kraak in het doel bij de opening van Cocksdorp's sportterrein Burgemeester Rehorst zal er cle eerste officiële aftrap nemen Han Bakker Kaas consumptie aardappelen Veehouders gelde koe Directeur-ieraar wassen aan huis gevraagd Beautyform Dl MEEST IDEALE VERLICHTING VOORU onder no.282 Den Burg M. J. Veeger, Salcnwagen herenshawl Atteniie KLAAS BOON De leerlingen van de o.L school te M.- Eicrland hebben Zaterdag- en Maan dagavond de operette ..Repelsteeltje" op gevoerd. Ze hebben het er uitstekend af gebracht! De leiding berustte hij de heer P. Kleve, Hoofd der Sehool. De eerste opvoering werd bijgewoond door de heer en mevrouw Rchorst en de heer en mw. Hin- De belangstelling was groot, want heide avonden was er geen stoel vrij! Eerst werden de aanwezigen door de dames Oele en Kuup op accordeonmu- ziek vergast. (Applaus)- De heer J. de Cfraaf, voorzitter van de Oudercommis- sie, heette in het bijzonder welkom bur gemeester Rehorst- en echtgenote en wethouder Hin en echtgenote. Hij maak te van de gelegenheid meteen gebruik om te wijzen op de verloting, die zou worden gehouden- Het enorm aantal prij zen stond overzichtelijk opgesteld en wie een paar dubbeltjes offerde, had dus al veel kans tot de gelukkige winnaars te mogen behoren! Het winstsaldo van deze uitvoeringen en dat van de verloting zou ten goede komen aan het fonds, waaruit men t.-z.t. voldoende gelden hoopt te kunrwn putten voor een vacan- tietrip! ■De heer Kleve schetste in het kort d-3 inhoud van de eerste 2 bedrijven (ook na de pauze). Toen het doek vaneen week stonden we zo schrijft onze correspondent enthou siast, al meteen versteld van de keurige costumes. Ons compliment aan de ou ders en andere medewerkers(sters)I Het toneel, dat ook prima in orde was, werd fantastisch verlicht door personeel van smederij Dros- Iedereen zul genoten heb ben van de uitvoering: zang, muziek, begeleiding, kortom alles dwong respect af en liep voortreffelijk- De kinderen vatten hun taak zeer ernstig op. 't Was perfect! In de korte pauze werden de costu mes vlug verwisseld, alsmede een ander decor aangebracht. Onderwijl zorgde mej- Kuup op haar accordeon voor een gezellig intermezzo. Na het 3e bedrijf werden loten ver kocht, terwijl men gelegenheid had een kop koffie met koek (drie is polders) te nuttigen. De loten gingen vlot weg- Men 'begreep, dat men de kinderen, die zo hun best hadden gedaan, moest helpen, opdat hun verlangen naar een fijne schoolreis in vervulling zou kunnen gaan! Het 4e bedrijf bracht ons bij de ka bouters in het hos. Was het niet beel dig? Dat kleine goedje daar bijeen? In het 5e bedrijf had de ontknoping plaats: daarin werd immers d'e naam van ..Re pelsteeltje" bekend- Apart vermelden wij nog de uitsteken de pianobegeleiding door de 14-jarige Mia Beerling uit De Coeksdorp. De voorzitter der oudercommissie dankte alle medewerkers(sters) voor hun steun: zonder bun opoffering had men ..Repelsteeltje" niet voor liet voetlicht kunnen brengen! (Foto in volgend nummer). „DE WEG TERUG". Aangemoedigd door het succes, dat de toneelclub van de C-JMV en de CMV Donderdagavond in Kben Haëzer heeft geoogst, wordt Zaterdag 18 Maart a-s- een tweede opvoering gegeven. Voor f 0.75 heeft men een genotvolle avond. (Zie adv.) COEN BOT IN OOSTEREND. „Komt allen!" aldus besluit Ontwikke lingsclub Oosterend haar adv. Natuur lijk, want wie Vrijdagavond verstek laat gaan, mist een zeer interessante avond- Coen Bot zal nl- spreken over zijn red dingswerk. Hoeveel mensen heeft hjj van 'n wisse dood gered? Deze onver schrokken zeeheld, die nog steeds door een soort onrust wordt overmand als de stormwind gaat loeien Dan neemt hij zijn auto (hij woont in Oud-Loosdreeht) en tuft naar de (wijde) zee- De zee. die -zijn felste tegenstander in dit leven is geweest! Als de stormwind loeit on Coen Bot de zee van verre hoort, dan is liet of dat wilde water hem uitdaagt: „Kom op!" Nee. Coen Bot wordt niet meer ac tief. hij springt niet meer in de boot, maar wel kan hij levendig vertellen van zijn vele reddingen, die .even zovel' spannende avonturen zijn geweest. In de oorlog hebben de Duitsers hem een poosje in de gevang-mis gestopt, ze ver dachten hem van spionnageCoen Bot in een enge cel Dat was het ergste wat ze hem konden aandoen! Maar liij heeft het leven er afgebracht en Vrijdag kan hij dus in Oosterend van zijn wederwaardigheden vertellen! HET NEDERLANDSE OORLOGSGRAF. De Oorlogsgravenstichting, waarvan H. M. de Koningin Beschermvrouwe en Z- KEI Prins Bernhard der Nederland .111 ere-voorzitter is, zal een ver koop-actie van prentbriefkaarten voeren ten behoeve van „Het Nederlandse Oor logsgraf". De prentbriefkaarten zullen door de schoolgaande jeugd ten verkoop worden aangeboden tegen 25 et- per stuk waarvan 18 ct. per kaart ten goede komt aan de Stichting. Zoals bekend stelt de Oorlogsgraven stichting zich ten doel aan alle Neder landse mannen en vrouwen (zowel mili tairen als burgers) die hun leven voor de Vrijheid van het Vaderland hebben geofferd, tot in lengte van dagen een waardige laatste rustplaats te verzeke ren- PASSIESPELEN TE TEGELEN- Bij voldoende deelname zal een van de nieuwste touringcars van de N.V. TESO op een Zondag in Juni een tocht maken naar de Passiespelen te Tegelcn (Lim burg). Vertrek 's morgens per extra boot om 5,30 uur, terug 's avonds per extra boot om ongeveer 12 uur. Zie adv- Is er iets heerlijkers denkbaar dan een schoolreisje? Maar «aar haal je het geld vandaan? In Midden-Eierland heeft men een op- voering gegeven van de operette ..Repelsteeltje". Door de entree gelden en de dubbeltjes van ds lo terij is er een flink bedrag in de sehoolreispot gekomen! Van de zo mer hopen de jeugdige Eierlanders voor vier dagen naar Zuid-Lim burg te gaan! VIERHONDERD DONATEURS- U D I. hoopt op Vrijdag 24 Maart in „De Oranjeboom" op te voeren het to neelspel ..Smeulend vuur" Deze rederijkerskamer, die in 1906 werd opgericht en zich dus al 44 jaar aan de toneelkunst wijdt, telt ongeveer 400 donateurs- Daaruit blijkt zonneklaar, dat U-D.I- er bij de burgerij goed op staat. DE HEER OSKAMP VOOR DE RADIO De heer G- W. Oskamp, Directeur van onze VW, zal voor de microfoon van de VARA causerieën houden over touris me. Iedere Zondagochtend (tot Juli toe. dus zo'n zestien keer in totaal!) zal hij de touristen en adsp -touristen van 9 tot 9,10 uur voorlichten onder de, titel „Wees wijs op reis". Waar mogelijk zal hij na tuurlijk tussen de regels door vertellen, dat de wijste reis naar Texel is! 40 ZWITSERS NAAR TEXEL. Donderdagmiddag om kwart voor zes voer de Dokter Wagemaker met post naar Den Helder. Dat is niets bijzonders maar in een der postzakken zat een brief waar-haast-meo-was Een luchtbrief voor Zwitserland, verzonden door Hotel „Califomië" en bestemd voor een ver eniging van Hoogleraren te Bazel, die met plannen rondliepen om hun zomer- vacantie op Texel door te brengen- Onmiddellijk na aankomst van de brief uit Texel telegrafeerden de- Zw itsers te rug: ..Accoord. wij komen"- Het ant woord was 14 uur na het vertrek van' de Dokter Wagemaker in het bezit van de Texelse hotelier. „W'hat is in a name!" Soms zegt het alles! Vraag dat aan pensionhouders! „Ons nestje". Het doet ons prompt den ken aan warmte, koestering, vrijheid, le ven, perspectief. „Happy days"- Ge lukkige dagen Heerlijke vaeantie. Uit de zorgen. Een goede naam op het hotel of pen sion is een halve bezetting m de schoot geworpen- Maar toch.... kan zo'n bij zondere naam moeilijkheden opleveren. Neem bv de wederv aardigheden van 'n brief, die een Italiaanse ,,aan de heer en mevrouw Bakker. Calif ornië, Texel" schreef- Deze brief heeft een wereldreis gemaakt, Eerst ging-ie naar de Ameri kaanse staat Texas. Vandaar zond de post hem door naar Californië, aan de Westkust van de Verenigde Staten. Daar heeft een post-heambte de wereld kaart er maar eens bijgehaald. Met suc ces, want tenslotte kwam de brief in goede staat op het Gouden Bolt-je aan. IN ïiET NOORDEN VAN ONS EILAND ligt De Coeksdorp. De grond waarop de huizen zijn gebouwd is een goeie eeuw geleden ontworsteld aan de zee. Er ontstond een beste polder, die tal van producten levert. Het is een prachtig gezicht als zomerdag het golvend graan in gouden glans op de wij de velden staat. Maar eer het zo ver is hebben de Eierlanders en De Cocksdorpers de han den uit de mouwen moeten steken en de hand aan de ploeg moeten slaan! Gelukkig bestaat er in de tegen woordige tijd gelegenheid om zich na de dagtaak bezig f* houden met allerlei liefhebberijen De ene Cocksdorper (Eiierlander) beoefent de schone kunst van het toneelspel, de ander bepeinst als verwoed dammer of schaker 'n nieu we tactiek om zijn tegenpartij te klop pen, weer een ander tracht als biljart speler de hoogste serie van het seizoen te maken en verder heeft het noorden van ons eiland de voetbal- en handbal- club S-V.C- Het Jaar 1950 betekent voor SVC een bijzonder jaar, want op 25 Juni hoopt zij haar nieuwe sportterrein te openen. Dat wordt een groot festijn, gezien het daverende programma, waarvan Wim Verseput. een der steunpilaren van SVC» oïis dezer dagen de voornaamste punten opnoemde: „Kraak komt met zijn Storm vogels naar Texel!" Nou, Ale, dachten we Dokter Boswijk gehuldigd Maandagavond is ten huize van ni6vr. Brommers ma-Boekei in de Weststraat te Den 'Burg in intieme kring, namens zijn patiënten, aan Dokter Boswijk een ca deau uitgereikt- Mevr. Kievits-Ran, die hiertoe met an deren het Initiatief genomen had, over handigde met enige hartelijke woorden aan Dokter Boswijk een couvert met in houd. Zij dankte namens alle patiënten voor de zorgen en toewijding, gedurende zovele jaren. „Gaarne hadden we u hier '11 cadeau aangeboden, maar daar u in uw nieuwe standplaats nog geen eigen wo ning kunt betrekken, oordeelden we het beter, dat u te zijner tijd zelf iets koopt. Gaarne zullen we echter later ver nemen, wat u ,er herinnering aan uw pa tiënten gekocht hebt". Vervolgens richtte nog een ander het woord tot de scheidende geneesheer. Toen u hier 30 jaar geleden op Texel kwam, had u ogenschijnlijk een zware taak- Uw voorganger was een populaire figuur, die vooral in het openlbaar leven een rol speelde, waar hij in vele vereni gingen zitting had- Zonder u afzijdig te tonen van liet openbaar lever), kwamen bij u de patiënten op de eerste plaats- Niet bij kleine gevallen, die meestal in de spreekkamer behandeld worden, leert men de geneesheer kennen, doch by ern stige gevallen, waar met de dood gestre den wordt- In zulke gevallen hebt u ge toond. dat men op u rekenen kon. Hier voor hebt u steeds uw gehele persoon lijkheid ingezet- Daardoor is een hechte band van vriendschap ontstaan tussen u en uw patiënten. Er zal misschien geen boot naar u genoemd worden, doch in de harten uwer patiënten is een monument van dankbaarheid opgericht. 'Doch niet alleen in sombere, dagen, ook met mooie momenten in het leven van uw patiënten hebt u steeds medege leefd en uw medeleven getoond. Daar voor dank ik u namens allen recht har telijk". Ook tot mevrouw Boswijk werden waarderende woorden gericht „U hebt getoond in de ware zin des woords een „Doktersvromv" te zijn. Uw zonnig ka rakter heeft menig bedroefde vertroost, uw levensblijheid zoveel goed gedaan". Dokter Boswijk dankte zichtbaar ont roerd voor de waardering en het royale cadeau,- Spr- zei o-aOnze mooiste jaren heb ik hier doorgebracht Texel zal bij mij' en mjjn gezin steeds een heel grote plaats innemen- Nog dikwijls hopen we u allen weer te zien (ml deelneming!), wie je ook omspelen kunt, we -zijn bang dat je bij Kraak geen schijn van kans hebt! Maar we waren enigszins abuis: „Die Stormvogels zullen hier spelen tegen R.O-H., die nummer drie staan in de afdeling West II", aldus vulde Wim aan. ,,En het is voorts de bedoeling, dat Texel 1 uitkomt tegen een Texels elftal,, samengesteld uit de beste spelers van de NHiVB-clubs- „De dames komen ook aan de beurt: de beste ploegen \an ons eiland, dus van alle dorpen de beste speelsters. VIOS van Oost en Texels Fanfare zullen mu zikale medewerking verlenen. (Over het avondprogramma volgt nader nieuws). Burgemeester Rchorst zal het terrein openen (dus de eerste offciële aftrap op liet nieuwe terrein! ROH en Stormvogels komen met totaal 80 man. Ze zullen een rondrit over Texel maken We verwachten natuurlijk heel at toeschouwers en daarom zullen we 'n dubbele rij zitplaatsen maken voor 1600 man. Zaterdag jl. is het terrein ingezaaid1. Aan d'e Westzijde zullen bomen worden geplant. Binnenkort wordt de bouw van 't nieuwe kleedlokaal met pompinstalla- tie aanbesteed. We hebb»n de kosten op duizend gulden begroot". Wim, op het punt weg te tippelen, verzocht ons nog een pluim te steken op de hoed van de heer II van der Beek. ..We hebben heel veel medewerking van hem ondervonden in verband met de werkzaamheden aan ons nieuwe terrein, zet dal er nog rifles bij!" „Dat doen «ij bij deze. Tex. Boys. Petten 1Tex. Boys 1: 3-2. Na de aftrap ontwikkelt zich een op en neer gaande strijd- Directe scorings kansen ontstaan er echter nog niet, zo dat na ruim een half uur spelen de stand nog dubbelblank is. Bij een van de P- aanvallen weet de 1-binnen win hen op schitterende wijze en onhoudbaar voor onze keeper te scoren 1-0- Enkele mooie aanvallen van onze jongens lopen op niets uit. Het gelukt de Pe-ttenaren ook niet om voor de rust nóg eenmaal te doelpunten- In de '2e helft zetten de B's een flink offensief in, zodoende ontstaat er een grote druk op het P-doel. Na ca. 10 min- spelen is het de r-half der B's, die van af behoorlijke afstand de keeper het na kijken geeft 1-1. Steeds talrijker en ge vaarlijker worden onze aanvallen en de P-achterhoede moet alle zeilen bijzetten- Onze r-buiten zag op een gegeven mo ment zijn kans schoon en met een mooi schot bracht hij e stand op 2-1. Petten liet het hier echter niet bij zitten en bij een van zijn aanvallen werd door de scheidsrechter en tot. grote verbazing van iedereen, een penalty toegewezen- Deze werd door P- goed benut en zo was de stand weer gelijk 2-2- Met nog 9 min. te spelen gingen de Boys weer tot de aanval over om te proberen nog een doelpunt, te maken. Daarom was het voor onze jongens een ontgoocheling, toen 'n ver gespeelde bal van de P-achterhoede via het been van onze 1-back over de uit gelopen keeper in het net verdween 3-2. Dit was pech. Boys- In deze stand kwam geen verandeni® meer. De Koog 1-Boys 2 1-1. Dit was goed werk Boys. Er is nog een kleine kans, probeer deze te benutten. Tex- Boys 3 OW 2 3-0. Het is Boys 3 gelukt de pun ten in de wacht te slepen- Deze compe titie slaan jullie een goed figuur. Boys- Texel CBoys A 0-11- Ook de adsp. hebben de smaak te pakken; nu was Texel C het slachtoffer. Jullie hebt een goede kans voor het kampioenschap jon gens. Daarom, grjjpt deze kans- ZAP CTex Boys B 1-0- De kleine adsp. moesten bij ZAP op bezoek. In een zeer spannende ««edstrijd verloren onze jongens met 1-0- Zondag gaat Boys 1 bij WGW op be zoek, dit, kan een mooie wedstrijd «-or den. Supporters zijn van harte w-eikom. S. V. De Zwaluw De dames ontvingen de Koog dames. Voor de rust had de Koog de steun van de sterke wind, de rust- kwam met 30 voor de Koog. Na de rust waren de on zen steeds in de aanval, maar konden het doel niet vinden en verder dan één doelpunt en 2 afgekeurde kwamen ze niet. Met 3-1 tooi- de Koog kwam het einde- Daarna speelde het le van de heren tegen de Koog '2. Er moesten 10 goaU gemaakt worden om de 100 vol te ma ken. met de rust «as het slechts 2-0, doch na de rust werd de stand 10-0 en hebben we momenteel 100 goals voor niet nog 2 wedstrijden te spelen- Zondag a s-: Tex- Boys 3-ZIDH 1 en Zaterdagmiddag ZDH adsp A-Tex- Boys A. Hopenlijk voor qo dames Zondag ook weer een wedstrijd Na 3 weken wachten kwam Zaterdag Jaap Boon Czn weer in ons dorp terug, 's Avonds werd hem onder flinke be langstelling door het fanfare een sere nade gebracht; onze voorzitter sprak hem namens de vereniging een wel komstwoord toe er. we hopen dat heel spoedig ook de andere jongens weer in ons dorp mogen terugkeren O.V.V.-nleuws. Het le moest in HRC 6 zijn meerdere erkennen. Voor dé rust was O- 't meest in de aanval maar doelpunten bleven uit. Na de rust een meer gelijk opgaan van de strijd- Door pingelen van de achter hoede weet II- te scoren: 0-1. De wed strijd had een nogal fora verloop, voor al de r -back ran H. kon af en toe goed gemeen doen. Na enige wijzigingen werd het spel van de voorhoede «el beter, maar in de korte tijd die nog restte, kon niet meer worden gegoaid Jammer, dat het schot van Burger geen punt werd! Kort voor het einde vergat Rinus aan te vallen: 0-2. De leiding was slecht! Het zou goed zijn als we a-s. Zondag een oefenwedstrijd speelden niet een gewij zigd elftal- Het 2e verloor met 3-0 van Boys 3. Voor de rust moest de keeper twee keer vissen maar daarna ging het beter! Bert. Plaatsman stond een partijtje te backen dat het. een lust was. Zo maar doorgaan- Jan v. Leeuwen speelde zijn eerste «-ed strijd weer na bijna een jaar gedwongen rust- Jongens, als men niet kan spelen vroegtijdig afbericht zenden Niet laten sloffen- Onze adsp. wonnen met 2-1 van De Koog. Het 2e was een prachtgoal van Leen. De beste speler van dit elftal gaat ons verlaten, de fam. Griek gaat nl- naar Den Helder, het spijt ons Leen, want jij zou een goede kracht voor het le zijn geworden- Maar misschien zien we je hier nog wel eens terug. De handbak'lub verloor "met 6-2- Toch «as het spel beter dan tegen De Koog. Volhouden, dames! En trainen! TEXEL AARTJES. Contant f li,60- Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 uur in boekh.) of onder nr. f 0,10 meer. Te k. gevr. partij voerbie- ten, franco thuis. Jac. Witte, Spang Te k. klamp hooi en z.g.a.n. Saval rugsproeier. W. de Vries, Spang Te k. driewielde kar. P. Verberne, Spang Wie heeft Corrie Visser's rood plastic olifantje gevonden Wilhelminalaan 25 Te k. Broedse kippen en gevr. een kuikenbon. Bakker, Waalderstr. Verl. br. leren portemonnaie in T.E.S.O.-bus ot Wilhelminal. Elly Slort, Wilhelminalaan 22, Den Burg Verl. Zondag een he-en- polsliorloge. Gaande van De Koog naar Oudeschild. A Bonne, De Koog 56 Te k. tweeling kinderwagen. M. Wit te, Rozenhout In nlnats van kaarten Met blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze Zoon Jonas Klaas Wij noemen hem Jopie T. SCHAQEN-Keuning j. SCHAGEN en Kinderen Oudeschild, 10 Maart 1950 Dorpsstraat 137. Met dankbaarheid en blijd schap geven wij U kennis van de geboorte van onze Zoon Maarten Jan M. C. BOON Mzn. T. BOON-Boon De Coeksdorp 153, Texel, 13 Maart 1950 Voor de zeer vele harte lijke bewijzen van belang stelling ondervonden bij de geboorte van onze MAATJE zeggen wij U langs deze weg hartelijk dank Fam. DROS, Oudeschild Aan allen onze hartelijke dank voorvelegelukwensen bij de geboorte van onze Zoon ontvangen. Fam. ZU1DEWIND Kerkeplaatf, Maart 1950 De Heer en Mevrouw BOSWIjK-Ritmeester zeg gen hartelijk dank voor de grote belangstelling, die zij in verband met hun vertrek hebben mogen ondervinden Tot hun spijt waren zij niet in staat van ieder persoonlijk afscheid le nemen. Tijdelijk adresUtrecht Willem Barentzstraat 15 Heden overleed onver wacht onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader Willem Jan Duinker in de leeftijd van 74 jaar Den Helder, 12Maar 1950 Oostslootstraat 64 Den Burg, Texel M. Duinker-v. Wijk E. Duinker-Keyser Johannesburg M Dorlmundt-D inker M Dortmundt en Kleinkinderen Voor de vele blijken van belangstelling bij mijn te rugkeer uit Indonesië be tuig ik mede namens mijn Vrouw, mijn hartelijkedank aan allen voor hun attentie, in het bijzonder de Buren B v. Koningsveld Wilhelminalaan Hiermede zeggen wij har telijk dank voor de vele blijken van belangstelling bij ons 45-jarig huwelijk ondervonden. C. KUIP A. KUlP-Witte De Koog - Texel G- J. DRIJVER en C. DRIJVER-Dogger zeggen mede namens wederzijdse familie, har telijk dank voor de zeer vele blijken van belang stelling voor en bij luin huwelijk ondervonden. Oosterend, Maart 1950- Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan allen voor de iele blijken van belangstelling die ik bij mijn thuiskomst uit Indo nesië lveh mogen onder vinden- Vooral mijn hartelijke dank aan Katholiek Thuisfront en de Niwin voor alles wat zij' voor mij hebben gedaan. J. J. KAGF;R. Het Noorden. O 169- Maart 1950. Mede namens mijn Ou ders, Zuster en Zwager, dank ik alien die ons in het bijzonder mij, de dag an mijn. terugkomst uit Indonesië, "tot een onver getelijke hebben gemaakt G. I SCHAAP Po Coeksdorp 133. komt niet met wegens ziekte TE KOOP een partij Eigenheimers A DE RIDDER, „Dorpzicht", De Koog K 32 Hebt U nog een vette of beste Geeft vanavond nog bericht aan JAAP RI|K, Waalderstraat Avondnijverheidsschool Gevraagd Akte wiskunde vereist Sollicitaties binnen een week bij de administratie, Kogerstraat 19 Den Burg Ook voor pensions Wordt gehaald en gebracht Brieven onder no 821 aan bureau van dit blad een fris gelaat en een verzorgd kapsel, dat zijn de drie pijlers van vrou welijke charme. Voor het eerste kunnen onze corsetten en bustehou ders zorgen. En het feit dat taifijke dames daar over met grote waarde ring spreken, zegt al genoeg. Komt U ook eens »naar If-WliH/iWI ■'MÜllWflIjHcUJrlf.iJ DEN HELDER WINKEL, KONTOOR, &WERKPLOQTS Telefoon 153 Dên Burg Zomerhuisje aan zee, of gedeelte van huis ie huur gevr. voorde maand Augustus. Gezin met 4 kind Br onder E. F. 1840 aan RICARDO'S ADV. BUP., Amsterdam C Telefouisch aangesloten „Buitenlust", Den Burg TE KOOP: waarde f3500,—, ruilen voor huis op Texel vereist Brieven aan A REMMELZWAAL Botterstraat, Huizen (N H Wie Zondagavond uit de Bioscoop een meegenomen bericht aan heeft, geeft TH FRANCHIMAN, pa C. v. Rossum, P. H. Polder Heeft U behoefte aan prima en tocli tegen lage prijzen Geel Katoenen Lakens 160-240 cm. f8,50 Graslinnen Lakens 180-240 cm f9.55 Bezoekt dan eens dit adres, het is Uw voordeel! Den Hoorn - Telefoon 22

Texelsche Courant | 1950 | | pagina 2