1 I Ledenvergadering Partij van de Arbeid Sleepvoetjes goed boek cficm.u»erij, De avonturen van Pietje Pluis en Jantje Joppe Boekhandel Parkstraat Wat is er te doen CORSETTEN P. J. STEINBERG Cke-Tlec Wittekruislaan Net meisje - gevraagd „Het Witte Kruis DROS, Smederi ZITTING CONSULTATIEBUREAU. Het Consultatiebureau voor zuigelin gen houdt zitting op Woensdag 29 Maart Voor buiten Den Burg van hall 2 tot half drie- Voor Den Burg van 3-4 uur. JIUJITSU- Blijkens adv. wordt voortaan 's Maan dagsavonds in liet Fanfaregebouwtje ge oefend. INGEKOMEN PERSONEN. 'Maria de Bray-n, v- Capelle a d. IJsscl. Bermweg 486 n. Den Hoorn 107a. VERTROKKEN PERSONEN. Leendert W. Griek en gez., v- School straat 8 n. Den Helder, Merelstr. 14. Al- bert Benthem ,v. Hogersti- 16 n. Hooge- veen, v- Echtstraat 8- Jacob v.d. Berg. v- C 87 n. Dbn Helder, Nieuweweg 6. Ger- rit Slaman v. Oudesr-hild 80 n- Zaandam .1 Windhouwerstr. 20 Hendrina C. Bak ker v De Coctksdorp 47 n. Den Helder, Jan Bijlstr. 14 I Jettfl Bakker, van De Oocksdorp 22 n- Den Haag. Keizerstr. 2. Wilhelmina Stokdyk. v- Weetstr. 26 naar Naaldrvjjk, Honselersdijk. Middelbroek- weg 60. DUIT UIT 1786. De heer K Sehagen vond bij spitwerk in zijn tuin, dicht bij de haven van Ou- desohild. een duit of 1/8 stuiver van de provincie Gelderland, geslagen te Har derwijk in 1786- Deze stukken hadden omloop in het gehele land. TURNKAMPIOENSCHAP OP 7 APRIL Naar de beer C- Mets ons meedeelt, zijn de kampioenswedstrijden voor jon gens- en meisjesadspiranten van Gym nastiekvereniging Texel uitgesteld tot. 7 April. NAAR ASSEN- Gaarne verwijzen we naar de adv- be treffende di uitreiking van kaarten aan hen, die getuige willen zijn van de plechtigheden te Assen en Vries. Zoals bekend zal op Zaterdag 22 April op de Brink te Assen een monument (bank) worden onthuld en de kerk te Vries zal een koperen lichtkroon worden aange boden. BOUWVERGUNNINGEN. Behoudens goedkeuring hebben B. en W- de volgende bouwvergunningen ver leend: S Bruin, bouw bergplaats. Wil- lielminalaan. 'Den Burg; A. Lagerveld, bouw schuurtje, Eierland. C. KEIJZER GEHULDIGD. De heer C. Keijaer. die Dinsdag zijn 40-jarig jubileum als aannemer vierd s is hartelijk gehuldigd: namens de afd. Texel van de Alg- Aannemers- en Pa troonsbond bood de heer Jac. Drijver, vorzitter, de jubilaiis in tegenwoordig heid van het bestuur een gouden horlo ge aan. Er kwam een flinke kist sigaren, een herinneringsbord van Delft's blauw en zoveel bloemen, dat mevr. Keijzer, die natuurlijk in de huldiging wend betrok ken. vensterbanken te kort kwam! Nog vele jaren! KOTTERVLOOT UITGEBREID Heden is de kottervloot van Texel weer uitgebreid met een prachtschip. Het is de TX 33 van Gebr- Drijver, de ,,Deo Duce". Hun vorige kotter is dooi de Duitsers gevorderd en niet meer uit Duitsland teruggekomen. (Er zijn thans, evenals -voor de oorlog 11 kotters)- De kotter, die met de vlag in top in de haven aankwam, is uitgerust met 'n motor van 150 pk- en gebouwd te Wou- brugge. Hij heeft een radiokamer, een echolood en een mooie gestroomlijnde brug Wanneer 't slecht weer is en er geen werkzaamheden aan dek zijn, kan men vanuit de stuurhut de machineka mer en andere delen van het schip be- netiemiit bereiken, wat een groot voor deel is- Het is een zeer mooi schip en we hopen dat de Gebr. Drijver er veel suc ces mee zullen hebben, wat ze wel ver diend hebben na alle schade en moeilijk- beden die ze door het verlies van de vorige kotter hebben ondervonden. Goed succes en behouden vaart! INRICHTINGEN, welke gevaar, schade of hinder kunnen veroorzaken. Burgemeester en Wethouders der ge meente Texel brengen ter openbare ken nis, dat. het verzoek van Joh. Zoetelief- te De Oocksdorp 24. om op liet perceel, kadastraal bekend in sectie A, no. 2781 een werkplaats voor machinale bontbe werking te mogen oprichten, door hen is ingewilligd De aandacht wordt er op gevestigd, dat volgens de bestaande jurisprudentie eventueel NIET tot beroep van de be schikking Deroegd zijn zij, die indertijd niet voor het gemeentebestuur zijn ver sohenen. om hunne bezwaren mondeling toe te lichten. Texel. 23 Maart 1950. Burgemeester en Wethouders van Texel. De Burgemeester. Mr G. D REHORST De Secretaris. P BEEMSTERBOER GEKOELDE FAZANTEN VERKOCHT ■De poelier P- S- van Texel had op de markt- te Purmerend geprobeerd een goudplevier en enige fazanten te ver kepen nadat het jachtseizoen gesloten was- Hij moest deswege verschijnen voor liet Zaandam se kantongerecht. ,,Het was 2 dagen na Je jacht", gaf de verdachte toe. „maar ik had die beestjes nog en ik had ze in mijn eigen ijskast, gekoeld. Ik kon ze toch ook niet zo maar weggooien? Ik heb de verbalisant gevraagd of hij in het verbaal wilde zetten, dat ze gekoeld waren, maar hij had nogal moeite met de kooplui daar. ,,Ja". zei mr. Pitlo. de ambtenaar van het O.M„die goudple vieren hebben ze. terwijl de verbalisant stond te schrijven, achter zijn rug om weggehaald. Zeker het werk ran vriend jes niet? Die marktkooplui zijn blijkbaar nogal solidair". .,Als het mij daarom begonnen was, dan had ik het ontkend van dat. plevier- ftje", gaf de poelier openhartig toe- ..Maar dat. ding was maar eien paar stuivers waard Er zijn anderen geweest, die ook met. gekoelde fazanten op de markt, kwa men. Die werden teruggegeven- Waarom is dat met mij niet zo gegaan?" Dit punt. wilde de kantonrechter ook wel eens on derzoeken- Hij hield daarom de zaak aan tot de volgende- week- V.V.V. DE COOKSDORP. „IEDERE TEXELAAR heeft belang bij het vreemdelingenverkeer", aldus de heer G. W. Oskamp, op de dezer dagen te De Cooksdorp gehouden vergadering van de plaatselijke afdeling der WW. welke onder leiding stond van de heer Hooijberg voorzitter en secretaris waren door omstandigheden verhinderd- Iedere Texelaar? Ja. Om maar een voorbeeld te noemen, een vraag te stel len: ,,Waar zou het heengaan met de busdiensten der verschillende dorpen als er geen toeristenverkeer bestond! Bij winterdag moet er veel geld by. Tot 1920 leed de N.V- TESG een noodlijdend be staan, maar door het toeristenverkeer trad een gunstige wending in. De heer Oskamp vervolgde: Om steeds doeltreffende reclame te kunnen maken is veel geld nodig. Daarom dient iedere Texelaar de VVV te steunen- -De tijd loopt terug, maar het toeristenverkeer behoeft op Texel niet terug te lopen als men bewijst ervan doordrongen te zijn. dat de beste reclame nauwelijks goed ge noeg is- Texel slaat op het ogenblik aan de kop. Iedereen helpe mede om deze posi tie te behouden. Er zijn steden, die zeer grole heil ra gen beschikbaar stellen aan de WW- Dat is een bewijs, dat het nut van het vreemdelingenverkeer zeer goed wordt ingezien. Op Texel Is de stand van zaken zeer goed te noemen- Vooral de aanvragen voor gemeubileerd komen vlot binnen, en «ederom vroeger dan vorig jaar. Ook de aanvragen voor pension beginnen binnen te komen en ook weer ln een vroegere periode. Bij de rondvraag werd betoogd, dat de weg naar het strand verbeterd dient te v, orden Men hoopt, dat het verdere werk ter verbetering van de Dorpsstraat niet- weer midden in het seizoen valt, maar tot eind September wordt uitgesteld. SERENADE VOOR GOUDEN ECHTPAREN. Texels Fanfarecorps heeft, het echt paar J. WetsteenJ. Wetsteen-Peper ter gelegenheid van zijn gouden huwe lijksfeest 22 Maart jl- een serenade gebracht- De voorzitter van het muziek corps, de heer .J. ScJirama. sprak de krasse Iuid-jes hartelijk toe- Het echtpaar woont vlak bij 't oefenlokaal van Texels Fanfare.De voorz. veronderstelde, dat. men de buurmannen-muzikanten tot een verre vriend wenst, als de direc teur een bepaalde passage- die d'r maar niet goed uitkomt, keer op keer moet herhalen... Dat is voor de buurt niet prettig- Als een soort tegenprestatie zei spreker geen huur te zullen vragen voor het Fanfaregebnuwtje. dat door de familie als hrmloftszaal was gekozen! *tn Aan Oosterend is de gouden bruiloft van liet echtpaar J. v.d- Vis en G. v. d- Vis-Ellen eveneens op waardige wijze gevierd. Ook zij zijn nog kras en hopen het huwelijksbootje nog vele jaren te mogen voortduren- Hier bracht „Exoel- cior" een serenade- Maar dat niet. alleen: de heer en mvv. Van der Vis werd na mens het coups ecu taart aangeboden! Wij wensen beide echtparen nogmaals veel geluk op het verdere pad! 8. Vi. Texel. Zondag: Texel 2-Alkmaria 5. Gezien de laatste ontmoeting in Alk maar waar tegen deze ploeg, die toch technisch sterker was, gelijk werd ge speeld, zal er extra aangepakt moeten wórden- Om half 11 spelen 2 Welpen elftallen tegen elkaar en dat mag u niet missen- Dc zuivere spontaneïteit bij deze kleu ters die dikwijls nok een goede spelop vatting vertolken, zullen u doen geme ten. Hedenmiddag gaan de B adsp. naar ZDH A en zullen het niet gemakkelijk krijgen evenals C dat. naar OVV moet. Maar, evenals vorige week aanpakken jongens en zo eervol mogelijk uit- de strijd zien te komen- Adsp A heeft nu gelegenheid tot trai nen. aanvang half vier. Tex. Bovs. Zondag gaat Boys 1 zijn laatste uit wedstrijd spelen en wel tegen Holt- T. Vertrek 11,15 van de Groeneplaats- Boys 3 speelt om 2,30 uur thuis tegen De Koog. 2. De overige elftallen zijn vrij- Verloting- In de week na Pasen zal de trekking void en gehouden- Daarom ver zoek ik degene, die nog onverkochte lo ten in hun bezit hebben, deze uiterlijk Paaszondag hij de secr. in te leveren. De ontvangen gelden van deze verloting moeten ook 'op deze dag met de secr. af gerekend zijn- Houd u er even rekening mee? Dank ui H.S. MIJNHARDTJES: DE CACHET, die pijn verdnjften kou afzet. 40 en 75 ct LEDENVERGADERING KLEUTER SCHOOL OOSTEREND. De in het Gebouw voor Chr- Belangen te Oosterend gehouden ledenvergadering der Kleuterschool was niet zo druk be zocht. Om degenen, die wel gekomen wa ren extra te belonen werd begonnen met het schenken van thee- Na deze verras sing heette de voorzitter de aanwezigen van harte wilkom. 1949 was voor de kleuterschool een goed jaar, zegt liij. Om de secretaris met in het vaarwater te komen, achtte hij het beter aan zijn openingswoord geen beschouwing over het- afgelopen jaar vast te knopen. Wat de financiële zijde betreft moet hij op merken, dat de penningmeester verre van ruim in de duiten zit- Hij hoopt dan ook. dat het Rijk spoed maakt met sub sidie! Na lezing van de notulen brengt de secretaris een uitgebreid jaarverslag uit- Wij noteerden: met het onderwijs ging 't naar wens, maar liet bestuur heeft te kampen met moeilijkheden t-a-v- de bin- nenspeelruinite en de zandbak. Nieuwe onderwijzeres. Daar mej- R. Bremer ontslag had aan gevraagd moest een nieuwe 1ste onder wijzeres worden benoemd- De opro? daartoe in de krant had gelukkig saicce mej. Nijliuis uit Brëda werd met alg mene stemmen benoemd. (Zij was hier eerder tot volle tevredenheid iverkzaa geweest). Kan maar net draaien! Na het verslag van de secr. was h woord aan de penningmeester- Uit die) overzicht bleek, dat de zaak maar n kan draaien! Het is dringend nodig, d de burgerij de school energiek hyi steunen. De controlecommissie ve klaarde rekening en bescheiden in or te hebben bevonden Bestuur. De secretaris, de heer C. Bremer, wel herkozen, in plaats van de heer A. Ba ker, niet. herkiesbaar, en om te voorzii in de vacature J-b. Visman werden g' kozen mw- R- Kikkert-De Smit en mts'. .1 Bakker-Buisman. Zestig kleuters. De voorz- richtte zich in hartelijk?, be woordingen tot de scheidende onderwij zeres, mej- R- Bremer. Zij had geen ge makkelijke taak. want de school telt wel 60 leerlingen. Gelukkig ondervond zij volle medewerking van mej. G. v.d- Slik- ke, 2de onderwijzeres- In antwoord op een vraag van mw. J. de Biesboer-Eelman. zei de voorz,. dat 't niet meevalt om een betere speelplaats voor de jeugd te vinden, maar zij stelt daartoe toch al'le pogingen in het werk. Dokter Renout aan de camera- Hierop werden de aanwezigen op films verrast- Ze werden gedraaid door Dok ter Renout, die ze ook zelf had opgeno men. (Volbloed amateur). De eerste film toonde ons de pret, di? men op een volksfeest te Oost had- De kleuterschool was daar ook present. De kinderen sprongen en 'dansten voor de muziek tent. De ouderen zagen we toni-uiteren en mastklrmmen. Op verzoek van de ou ders, die hun spruiten graag nog eens wilden zien. werd de film nogmaals ge draaid. Vervolgens een film waarin Sin terklaas de hoofdrol vertolkte. Hij be zocht een gezin,, dat gul getraoteerd werd. De kinderen hadden de grootste schik: 'de Haagse bluf zat hun in de krullen! Hierna een film over schaats sport. in het R.A-I. gebouw te Amster dam (waar thans al die auto's staan te pronken). Op de laatste film zagen wij een Texelaarster op de prachtige Schor ren dolen. Onze correspondent beweert, dat ze daar eieren zocht (mag niet van ..Teun"), voorts gaf die film beelden van de brand van „Vienen", schapenscheren, de bouw van een Bruynzeelwoning te Oosterend (de operateur kon de mensen zo hard laten werken als hij maar wilde). (Mag niet van de Minister, zie verslag in ilezei' dagen verschenen dagbladen), de gevolgen van de storm van 1 Maart. 1949 waren eveneens vereeuwigd: de schuur vau P. Bakker nabij Den Biurg en van een andere P. Bakker nabij Oosterend waren ruines geworden. Dokter Renout had veel succes en hem werd dan ook verzocht by een volgende hyeenkomst van de school wederom films te vertonen Dat, zal 't bezoek ze ker animeren! Tn zijn slotwoord dankte de voorzitter de heer A Bakker voor diens prettig? samenwerking in het bestuur en voor vat hy voor de school had verricht-Dok ter Renout werd dank gebracht voor de filmvertoning, de dames voor hst schen ken van de thee en serveren van het ge bak. door G. TH. ROTMAN Nadruk verboden. 91. De arme vrouw stoof naar binnen om de twee „behangers" eens even de waarheid te zeggen. ,.Myti baas zal al les wel betalen, mevrouw!" verzekerde Pietje angstig, neus, hy is erg royaal!" Na deze plechtige verzekering bracht mevrouw lien naar de kamer, die be hangen moest worden- 92. Nauwelyks had ze de hielen gelicht of de „behangers" stootten by liet op zetten van de ladder twee ballons van de lichtkroon stuk. Gelukkig hoorde me vrouw het niet, en even later waren ze aan het plakken dat het een lust was- Pietje smeerde in en Jantje plakte het er op, waarby hy echter de ladder wel wat erg ver van de muur zette- ZONDAGSDIENST DEN BURG Dr. Elias BURGERLIJKE STAND VAN TEXEL van 17 tot en met '23 Maart I960 Geboren: Martinus G. J av Gerardus J. Veeger en Theodora G Witte. Johan nes J- zv Jacobus B- Halsnna en Johan na M. Vos- Poulus zv Klaas Kikkert en Niesina G- Hanstra. I-Iermanus J. zv Jo hannes J. van Miltenburg en Akke- Agri- eola. Josophina A. dv Lourens Witte en Gatharina M. A Hoogenhosch. Ondertrouwd: Cornells Maas en Mies Diemer. Jacob C- Vendel en Anna C. van Meerwaarden. Getrouwd. Gene- Overleden: Geertje Boon. 78 j„ wed v- Syhrand C. Key'ser. Gerrit Schraag, 84 j. wedn. van Guurtje Witte. Cornelia Lap, 82 j-, wed van Jan Krijnen- Geionden: 1 wit-ibl- want. 2 bruin? portemonnaies. PREDIKBEURTEN Zondag 26 Maart 1956- NED. HERV. GEMEENTE. I>en Burg 10 uur de Eerw Heer Velt huis in Bben Haëzer- Maandoollecte kerkvoogdij, half 8 Ds- v- Reyendam, in Eben Haëzer. Maandc-oll. kt-rkvoogdy De Waal 10 uur D3 Janse TKAlfflL.VA'it'iJKo: Contant f 0,60- Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 uur in boekh.) of onder nr f0,10 meer. Deurwaarder Prins houdt Maandags van 11- 2 zitting in Hotel Texel (verkopingen, rechtza ken, incasso). Petroleum wordt be zorgd over geheel Texel door C. Ellen, Den Burg, Nieuwstr. 7, Tel. 226- Passagebureau Velthuis Den Helder, houdt Maandags van 11 30 tot 2 uur zitting in Hotel Texel. Emigratie, Pas sages naar Afrika, Australië, Amerika, Canada, enz. Laten liggen op de afscheids receptie van Dokter Boswijk 26 Febr. j.l. portemonnaie m. inh. Terug te bek. bij A. Keijser, Kogeistr. 31 Te k. een melkwagcntje op lucht banden. Gebr. Swaerts, Ker- keplaats— Australorps broed- eieren. Kogerstr. 17 Ook dit jaar kopen wij weer Uw dode lammeren. Kippen te k gevr. J. Zwan, De Koog Maandag op de markt eerste lingen en Eigenheimers met spruit. W. Rijk Wz. Graven- str. 28 Bza. net meisje voor 5 of dagen per week Janna v. Sijp. Postweg E 50. Eierland Wie wil er bij mijn schapen waken? S. Keijser, Schildereinde 50 Verl. tussen Wageningseweg en Tubantia, 1 stel regenpij pen en 1 overall, tevens te k. g$vr. legermotor plm. 350 c.c. C. Koorn, Tubantia Te k. gevr. eiken wastfel met marmer blad. Adres te bevr. bur. v.d. blad Zojuist ontvangen ribfluweel 70 br in rood, groen en bruin f4,50 p. m. Orgondi 115 br. in 5 kleuren,4,98 p.m. Eska. Spoor straat 103, Den Helder De Heer en Mevrouw AKKERMAN-Bruyn geven U met blijdschap kennis van de geboorte van hun Zoon Cornelis De Koog 28, Texel, 23 Maart 1950. Met blijdschap geven wij U kennis van de geboorte van onze Dochter Josephina Anna C. M. A. WITTE- Hoogenbosch L WITTE Gerritsland, Texel, 21 Maart 1950. 31 Maart hopen onze geliefde Ouders en Groot ouders P. Kok B-Kok-Stark hun 45-jarige echtvereni- te herdenken Hun dankbare Kinderenen kleinkinderen Gerritsland B 165, Texel. Voor een naar Zaterdag 25 Maart: 8 uur Mijn vriend Trigger in de Bios Vergadering Eierland en Texel Hol My van Landbouw in ,,De Hoop". Zondag 26 Maart: 4 en 8 u. Myti vriend Trigger in de Bic Cabaretbal ui Casino. Maandag 27 Maart: 8 uur Mijn vriend Trigger in de Bios Dinsdag 28 Maart: i Met TESO naar de Jaarbeurs- Donderdag 30 Maart: Cursus-vergadering Partij v.d \rbei- in Hotel De Graaf. Met TESO naar de RAI- Vergadering Witte Kruis in De Lin deboom. KATHOLIEKE KERKLIJST Parochie van St. Joannes de Doper, met de bijkerken van Den Hoorn en Oosterend. Heden Passiezondag. De II- Missen il-j Den Burg en in Oosterend om 7,30 e| de Hoogmis om 10 uur en in Den Hoor alleen om 10 uur. Biechtgel- in Den Bur Van 7-7.30 en in Oosterend en in Deï Hoorn van 9,30-10 uur, alsook in de bit, kerken na de Missen- Comnninieuitreijj ken in Den Burg om 7 en 9 u. en ver de] onder de H- Missen. Communie uitreik ei v begint vandaag vooraan. Collecte v. d sieraden. Ie zakje v b- studiefonds en 2<- zakje v.d- kerk. 'Om 3 u- uitstelling v.Ul Allerhe iligste- Om 7 u- Lydensmeditati/1 en daarna Paree Domine, litanie v. At terheiligen. tantum ergo en zegen, Dei z w eek de Missen om 7 en S uur en de i 3 Mis als anders- Communieiiitreiken v f minuten v. d. Missen en er ondo f Woensdag 29 Maart: Om 7,30 Kruiswe s Vrijdag 31 Maart: De 7 smarten i Maria. Om 7,30 u- lof t.e.v- St- Jose<pli rozenkrans, litanie en geihed van Joseph voor alle op de schaal neerg legde intenties- Tevens sluiting van maand Maart. Zaterdag 1 April: Biect gelegenheid van 4-8 op de hele uren om 7,30 uur le oefening v. d. 5 eer] Zaterdagen- Zondag 2 April: Paling dag. Lor Maas en Mies Diemer hebl en de eer U kennis te geven van.hun voorgeno men huwelijk, waarvan de voltrekking zal plaats heb ben op Zaterdag 15 April a.s. 9,30 uur in de Paro chiekerk te Den Burg. „Zandvrucht", Texel. Koninginneweg 35, Zand- voort 20 Maart 1950. Toekomstig adres „Zand vrucht" B 144, Texei 29Masrt as hopen onze beste Vrienden Wim van 't Noordende en Lena van 't Noordende- Louwman hun l2-'/2jarige echtver eniging te herdenken. Dat zij nog lang voor el kaar gespaard mogen blij ven, is de vens van de Families WITTE en ZI|M, „Sir Robert Peel" Dooromstand-gheden wordt het op 9 April gevierd. G GEENSE en T E. GEENSE-Krijnen zeggen mede namens we derzijdse Familie hartelijk dank voor de zeer vele blijken van belangstelling voor en bij hun huwelijk ondervonden, Witte Kruisweg 15, Den Burg. en Buikgordel moeten doelmaty zijn en prettij zitten. Ook naar maat Onze jarenlange ervaring is Uw' waarborg. Reparaties vlug en vakkundig. Keizerstraat 47 4l DEN HELDER. I Leverancier voor alle ziekenfondsen. utónt hun kleding otordt prima Uerzorgd door P.A.Vervoort 0£N BURG-TEXEt Hierbij betuigen wij onze hartelijke dank voor de vele blijken van belang stelling bij ziekte en over lijden van onze geliefde Vrouw, Moeder, Behuwd- Groot-en Overgrootmoeder AALTJE KROL Vooral Dokter Elias en Zuster Harinck en Ds. Reijendam voor Je onver moeide hulp. En Dragers, Kleedoplegsters, Buren en Kennissen. Fam A KIEWIET, Den Burg, Maart 1950 Hiermede betuigeji wij onze hartelijke dank voor de zeer vele blijken van belangstelling bij ons 25- jarig huwelijksfeest. Fain. VAN LIERE Rio Grande, De Cocksdorp Hiermede zeggen wij na mens wederzijdse Ouders, onze hartelijke dank voor de vele blijken voor en bij ons huwelijk ondervonden BAS j. BAS-Ykema Hoornderweg B 89, Texel 8-5 of 8-12 uur Leeftijd niet beneden 17 jaar. Kogerstraat 7, Den Burg van de afd. Texel van op 30 MAART A.S. te uur n.m in Hotel „li Lindeboom". Toont nu ook eens belangstelling in het w van „Hel Witte Kruis" verzuimt niet deze venj dering bij te wonen. AGENDA: Opening Notulen Jaarverslag over 1949. Vaststellen Rek. en Ve antw. over 1949 Aankoop-verbouwing inrichting van het Wijt gebouw te Oosterend. Mededelingen inzake hf eindresultaat van het Be volkingsonderzoek en plar] nen ten bate van de kan kerbestrijding. Rondvraag Sluiting Voor de demonstratie te Amsterdam op 15 April zijn de koste/ per persoon f4,50. Zij, die wensen mee i gaan, gelieve zich voor April op te geven bij dt secretaris van de afdeling voor „Melichar" en „Uni cum" Zaaimachines, u voorraad leverbaar.

Texelsche Courant | 1950 | | pagina 2