Rietdekkerswerk Dr.W f.J.vWaverea Texels Fanfare in afd. Uitmuntendheid Verlovings kaartjes DÖtiderdag gingen vier Texelse muziekcorpsen op concours Drukkerij Texelse Courant Openbare aanbesteding. Afwezigtot 31 Mei Dokter Schalkwijk is afwezig onder no. 73 arbeiders voor bietenwerk nette meisjes voor de mangel Verboden Heden Zaterdag F KIKKERT Zn. NARC1SVLIEGEN herdershond Jaarvergadering R K.Land- arbeidersbond. Doopsgezinde Gemeente Lentefeest Op het Oonoours van de West-Friese Bond van Harmonie en Fanfarecorpsen. Donderdag jl. te Wijdenes gehouden, heeft ons Texels Fanfarecorps, directeur de heer A- J. Vonk. evenals vorig jaar een le prijs bethaald in de eerste afdeling en door dit prachtige resultaat zijn zij tllians opgeklommen lot de afdeling UIT MUNTENDHEID. Wij wensen Texels Fanfare van harte geluk niet dit succes. Wiet mooiste is. dat. wij het weer zover getbraüht hebben, dat wij evenals vroeger in de afdeling Uitmuntendheid uitko- meiuDat is altijd mijn streven geweest. Dësöl'ren Sdhrama en Zi,jni hebben vroe- ger"ook in de afdeling Uitmuntendheid gcJiltiren! Voor alle andere leden is het een nieuwe, hogere afdeling! Wij hadden 480 punten nodig voor 'tn le prijs- Wij haaiden er 513- Het ging naar wens, natuurlijk hadden versohil- lenida_cliiiig'-n beter gekund, maar op een concours spelen de zenuwen nu eenmaal altijd een rol Van alle drie juryleden kragen iwjj voor beide nummers voor zuiweriieid. het belangrijkste punt een negen! Vorige keer resp- 9 en 8. Voor klank'gelhalte, ook voor beide nummers, een 9 «ismede voor opvatting en tempo- Het verplidhte nummer leverde ons 257 gmntejJ op, het vrije ,.De Beide Blin den vian -Toledo". 256. Ons vrije num- nier was zwaar, de techniek was mori- iijk^Wij misten twee bugels (o.a- de hem G- Plantinga, die naar Australië emi greerde) en een lid. dat wegens gebrek aan studielust moest worden geroyeerd! Totaal waren we met 25 man". Wij habben de heer Vonk de hand ge drukt-wagens dit grote succes. VIOS had pech! Jat VIOS had pech. Dit corps, dat 8 Januari haar repetities onder leiding ivan de heer KI. Smidt voortzette, had 'n uitrekende kans om een te prijs te be halen in de 2e afdeling- Het verplichte nummer leverde hun 239 punten op (vqoe een le prijs was 240 voor ieder nr. vereist!), maar bij het vrije unmmer raalkte de piston tijdens een solo de fect- De heer Simon Slikker nam met zijn bugel over. maar de tl ui'y had dit euvel toah aangerekend. Voor het ver plichte nummer kreeg Then allemaal adhten en een nagen- Voof zuiverheid 3 x 8, klanfloglhalte 2 negens en een acht (Mt.-vrije iir- gaf 209 puntenv to'taal dus 444iSanodigd votWde 2e prgs 408, voor Je pnps 480. Men zweefde wat de upnten- notering betreft, dus precies' tussen (je 2e eitde le prijs! Ook VIOS geluk genyepst met 'dit goedé resultaat. IN. DE PRLLLE OCHTEND van de 19e liej>beu wij de heer U, Boutys- ina, Directeur van D.E.K- opgezocht. Het was twee uur geworden, eer-ie onder de wol was geraakt, want om 12 uur warm ze pas met de laatste (extra' boot uit Den Helder op het eiland teruggekeerd- -De Directeur zat onder de koe! Zachte régen daalde op het Mei-gras. „Ik ben een beetje verlaat", zei de heer Üouapsmh'. maar natuurlijk had hij even tijd voor een lnteWieW, het :koeienmel- 'ken kon ondertussen gewoon doorgaan. ..Wij hebben reuze pech gehad met 't vrije nummer. De piston moest in de 3e maat invallen, maar die hagon een tel te vroeg. Tk Heb toen afgefet en wij be ginnen opnieuw. Het ging best. maar na affoófrvertelden de juryleden mij dat ik gejvgjm had moeten doorgaan Dat op nieuw beginnen kostte ons veel punten, anderif hadden wij liet gemakkelijk ge haald. de le prijs bedoel ik. Voor een le prijs had je 480 punten nodilg, voor ieder nummer 240. Het. eerste verplichte nummer. „Folkloristische Paraphrases" van Boudijn. werd niet 267 punten be- looTüPÖSar boerden wij dus 27 punten mee over v. d- le prijs- Wij startten dus vol goede moed voor het vrije nummer, .-Ophelia" van Androit en toen gebeur de hetde piston vie.l te vroeg in. Dat was onze strop, want wij kregen daar slechts 207 punten voor. Dat aftik ken weid zwaar gestraft, want het num mer werd prima gespeeld, bijna even goed als het verplichte nummer. Als dat incident met die piston niet was ge beurd. hadden wij zeker een 257 punten gehaald 'en in totaal zouden het er dan 524 zün geweest- fln'ii voor een te prijs in aanmerking te komen moest men voor iedere rubriek een 8 behalen- Er waren )0 rubrieken Wij hadden dus 80 moeten hebben en wij bereikten met het verplichte num mer 89 (x 3) punten Werd dus totaal 267 puntert Wjj hadden er 9 negens Dij! Wij speelden voor de eerste keer in de 2e afdeling Voor een 2e prijs waren 408 punten nodig en wij kregen er 474. Wij spoelden met 21 man. drie leden konden niet deelnemen. U ziet het. lezer. DEK. van Den Hoorn heeft, zware pech gehad, zonder die pech had dit oorps gemakkelijk be slag gelegd op een le prijs- Volgend jaar nie°r fortuin, mannen! „Oefenen uw mensen wel voldoen de thuis?" .Directeur, oefenen uw mensen wel voldoende thuis?" Die vraag had een der juryleden gesteld op 't aan liet Muziek corps ..Excelsior" uitgereikte rapport be treffende de op liet concours te Sloot- dorp verrichte prestaties. want die prestaties waren niet zo bijzonder goed. Ze waren heslist onvoldoende en daar om mocht „Excelsior" heiaas niet het ge noegen smaken om een prijs uit de eer ste afdeling te slepen. Vorig jaar ging-ie beter, toen behaalden ze in de 2e afde ling een le prijs, en in de marswedstrijd eep 2e prijs- Nu geen prijs bij het con cours, enkel een prijs bij de marswed- strijd". een 2e prijs met 29 punten, dat Als onze dorpsmuziek actief is was zeer behoorlijk, want voor een eer ste prijs had men slechts 2 punten meer nodig. Jammer, dat ze het net niet haal den! Het zou zo prettig geweest zijn als men wèl een concoursprjjs had behaald, maar anderzijds moeten wjj even stilstaan bij de opmerking van bet jury lid, dat zich afvroeg, ol er wel voldoen de thuis wordt geoefend? De directeur betwijfelt dit Wij hebben gistermiddag even met beun gesproken de 3ohUderskwast werd 'n ogenblik op „Pomona" ter zijde gelegd de telefoon van de haak te nemen en toen vertelde de heer Cor Bremer ons van het matige suoces- In zo verre toch een succes, dat men nu be grijpt, dat oefening en niets anders de kunst kweekt „Wij hebben wel onder- i onden, dat er thuis terdege moet wor den geoefend", aldus de heer Bremer. „Jammer, zo vervolgde hij. dat wij een van onze goede krachten moesten mis sen: de heer J. v.d. Berg, onze enige en eerste tubablazer was wegens ziekte thuis gebleven, dat was een handicap, te meer naar iiy een leidende positie had in het .gedeelte, waar wij niet lelijke stntbbe|ingen te kampen hadden. De verkeerde inzet speelde ons parten, het zal h«m feitelijk m de bassen- Wij had den 66 punten, in de rubriek zuiverheid kwamerf wjj niet 'hoog genoeg- Overigens moet- ik opmerken, dat de jury zuinig met de prijzen was. In de marswedstrijd waren 2 of 3 1 e prijzen- Bij de tamboer- wedstrijden (7 verenigingen.) was één le prijs Het concours gaf in de laagste af- delirig bijna geen te prijzen".* Volgende keer beier! ZAKENNIEUWS. „Een belangrijke dag voor onze zaak!" aldus lazen wij in de adiv.. die J- Nauta over de volle breedte van onze adv. pa gina had laten plaatsen. Inderdaad, een zeer belangrijke dag, want Woensdag ji- opende lijj zjjn nieu we zaak. Een schitterende zaak, een aamviiist voor Den Buig- Hoeveel meter etalage zou er bij zijn? In de Parkstraat tw ee grote ramen en aan de Weverstraat wel zes- Tal van artikelen vittdt men er te kust en te keur. In de eerste plaats noemen wij de" MAo-afdeling. want met dde afdeling is het begonnen, die afde ling is tot vandaag de dag toe de be langrijkste gebleven! Wij herinnerein ons nog heel goed, hoe de heer Nauta in de Hogerstraat begon in het pand. waar thans de heer P- Moerbeek zijn bedrijf heeft. Klein wargn de ramen, maai- het was een goed begin. En hij zette door. „3 Mei 1933 ben ik daar begonnen. 3 Mei 1937 kwam ik hier. en het lag in de bedoeling om op 3 Mei jl de nieuwe zaak te openen, maar het ;s de 17de ge worden!" aldus de heer Nauta. die trots mag zijn op het bereikte resultaat- En de heren uitvoerders van het werk kunnen dat ook zijn Het. waren H Vee- nenia, metselwerk; W. Bakker, timmer werk; J- Oele. loodgietersweik; M. Bak ker, electra en W. van Engelen, schil derwerk. Heropening? Wij kunnen beter spre ken van sen zo goed als geheel nieuw pand, want van het oude vindt men practise^ niets terug. Men kijkt, hier z'n ogen uit- De winkel is zeer ruim en heeft verschillende keurige vitrines. Souve nirs, foto's enz- enz- stofferen de wan den, tal van glazen uitstalkasten stellen fraaie collecties artikelen ten toon: la- demvaren. glas- en aardewerk, lijsten, goud. zilver, horloges, bijouterieën, reli gieuze artikelen, speelgoederen. De eta lages zijn ook uitstekend verzorgd. Ze trekken onweerstaanbaar door al het mooie dat daar te zien en te bewonderen valt Zie bv. die bijtzonder goed geslaag de foto's van ons mooie duinterrein, van ons strand, van onze markt, van onze bossen. Zie. die vele soorten fototoestel len, voor elke beurs! Speciale aandacht verdien,t de collectie hangers, welker (vuur)steen hit Texelse bodem (Hogeberg) komt- Die stenen (u kunt ze in ruwe, oorspronkelijke staat zien), worden zodanig bewerkt tot ze fonkelen en glansen in de hanger, welke het woord Texel" draagt- Een bijzon der goed geslaagd Texels souvenir. Bertreedt u ook eens de brede trap. die naar het foto-atelier leidt Dit atelier is 9 bü 5 nieter, daar kan dus de grootste groep (zang-, muziek- en toneelvereni ging) op de foto worden gezet! Een oud- Hollands spinnewiel, een zeer oude thee stoof, een Friese staartklok, een schilde rij van een Texels landschap, een opge zette kluut, dat alles geeft hier een ei gen sfeer- Er is ook een ruime wachtka mer. Beneden troffen wü nog een flinke werkplaats. VOGELTOCHT- Aan de Vogeltoüht op 2c Pinksterdag, zullen o.m- 20 leden van de rijkspolitie deelnemen. EREWACHT VAN RUITERS. Een erewacht van ruiters had zidh gistermiddag voor het raadhuis opge steld, toen daar het huwelijk wend vol trokken tussen de heer K- du Porto en mej- G. Dros. Zowel de heer Du Porto als zijn bruid zijn grote liefhebbers van de ruitersport, de heer Du Porto is in structeur van de Groep Texel. Toen het bruidspaar het raadhuuis verliet, brach ten de ruiters, leden, van de „Wadden- ruiters" een saluut- Het jonge paar stapte hierna in een met vier paarden bespannen open landauer, ook de volg- v agens bestonden uit door paarden ge trokken voertuigen- STREEKDAG HERV. JONGEREN. Op Hemelvaartsdag werd een streek- dag van de Hervormde Jongeren gehou den, waar 150 Hervormde Jongeren uit de kop van N.-Holland aan deelnamen en 100 jongeren van Texel. Een aantal arriveerde Woensdagavond reeds maar de meeste kwamen Donderdagmorgen om 9 uur waarna allen naar de Herv- kerk te Oudesdhild trokken waar de heer Termaat de jeugddienst leidde- Na afloop werd een puzzietodht geor ganiseerd via de Schans en Wester geest. naar de Zandkuil. Hier werd ge geten, gezongen en gevolksdanst, waar na weer de Herv. kerk le Ourieschild werd opgezocht, alwaar thee werd ge dronken- Ds. Janse hield toen een korte inlei ding. waarna door de verschillende groe pen een aantal vragen moesten worden beantwoord. Ds. Borghardt uit Den Helder hield de dagsluiting- Hij bedankte de Texelse Jeugdraad voor dp organisatie en de Jeugdgroep van Oudesdhild voor de uit stekend verzorgde ravitaillermgsd.ionst. Het. had aan niets ontbroken- Om ruim half zes ging ieder weer vol daan huiswaarts- Het was een prettige en leerzame dag gew eest S. V. De Zwaluw Zondag speelde het eerste tegen een sterk elftal van de Mok. De elftallen wo gen goed tegen elkaar op, de Mok nam de leiding 1-0. Na de rust waren we steeds in de aanval, we maakten even la ter nr. 2 na mooi samenspel van de lin kervleugel. Met een 2-1 zegen verlieten we het veld- 'Daarna speelde het 2e dameselftal te gen G'DS 2, er weid heel aardig ge speeld vooral in dé voorhoede zagen we soons goede staaltjes van samenspel, Oorrie de Bruyn gaf voor de rust Z- de leiduig. Na de rust bleken de doelpunten weer duur en werd er niet meer ge- sooo'id en met een'1-0 overwinning ver lieten de Zwaluwvrouiwtjes het veld. Mies kreeg niet veel te doen, doordat de gezusters van Amalia steeds tijdig in grepen- Vanavohd speelt, het le van de hand bal tegen De pocksdorp. aan Den Hoorn om 8 uur; voor'de opstelling zie men het ktrstje- Denken de dailies aam de hand- baUraining op Woensdagavond om 7,30 Op 4 Juni speelt het le van het voet balelftal tegen KSV uit H.-Hugowaard voor de naderlaagwedstrijideii; vervol gens tegen WGW 2 uit Den Helder en Ursern 1 uit Urseni. HANDBAL IN Dp KOOG Zondag speplt De Koog tegen een imii'binatie van GDS en Den Hoorn, aanvang 3 uur. Dit is een voorwedst-rijd voor, de match in Juni, ter gelegenheid tan de opening van Codksdorps voetbal veld. de.grote feestdag, die ons -in het Noorden wacht (zie ook 2e blad!). Op die feestdag zal een elflal van de sterkste dames van Texel tegen de sterkste Texelse ploeg spelen- UITBREIDING HOTEL PENSION- Onmiddellijk na het seizoen zal wor den begonnen niet ecu belangrijke uit breiding van Hotel-Pension ..Bosch en Duin", exploitant de heer J. Vroom- Aan de zuidwesteijde zal een flinke conver satieeaal wnivien gebouwd en boven die zaal zal 'n daktuin met bijzonder aardi ge verlichting worden aangebracht, spe ciaal voor de gasten- Er komen voorts 12 kamers bij. Gaat U zich met de Pinkster verloven Wij hebben een mooie collectie ZONDAGSDIENST DEN BURG. Dokter Elias- BURGERLIJKE STAND VAN TEXF.L van 12 tot en met 17 Mei I960- Geboren: Pieter zv Hendrik Prins en Adriana J- P. Feeleus. Johannes zv Jan Gieles on Johanna A. L. Standaart- Orfa L. M. dv Pieter II de Porto en Orfa S- H- de Grave- Trijntje dv Oornelis Me- chielsen en Cornelia Maat- Grietje div Jan Kikkert en Aaltje Koopman- Renet- ta A. dv Maarten C. de Gorter en Mar- retje P- Langeveld. Syfbe zv Lieuwe van der Zee en Trijntje Timmer. Ondertrouwd: Jan Vis en Jannetje Huisman- Theodorus W. van d9n Heuvel en Johanna A- M- Rutten. Getrouwd: Gene. Overleden: Pieter Dros. 73 jaar, wedn. van Dieuwertje Keijser- Gevonden: 1 handtasje. 2 alpino's, 1 bi. hoed, 1 bril, 1 zakje bordiuurzijde. MARKT LEIDEN. Aangevoerd 1613 lamineren. Prijzen 30- 45 gulden. Handel matig- PREDIKBEURTEN. Zondag 21 JJei 1950- N. H. GEMEENTE. Den Burg 10 uur Ds- van Reijendam in E'ben Haëzer Ooaterend 10 uur Ds. Klijnsma Maandcolleete kerkvoogdij Den Hoorn 10 uur Cand. van Boven De Koog 10 uur Dlacoon A. Veenhof van Meer en Bos. Extra collecte voor Meer en Bos De Waal 7,30 uur Dlacoon A Veenhof, Extra collecte voor Meer en Bos De Cocksdorp 10 uur Ds- Sotsan Extra collecte t.b-v. kerkeraadskas Oudesdhild 10 uur de Heer Tenmaat GEREF. KERK. Den Burg 10 uur Dr. D- A- Vogel van- Lutterade (L.) n.m. 3 uur dezelfde- Oosterend 10 en 3 uur Ds- de Wolf. GEREF. KERK (onderh- art. 31 K.O.) Geen opgaaf ontvangen. DOOPSGEZINDE GEMEENTE- Den Burg 19,30 uur Ds- van Veen Oosterend 10,30 uur Lentedienst Zon dagsschool. TEXELAARTJES. Contant 1 U,60- Onder adres te bevr. (niet eerder dan 11 uur in boekh.) of onder nr. f0,10 meer. Deurwaarder Prins houdt Maandags van 11- 2 zitting in Hotel Texel (verkopingen, rechtza ken, incasso). Petroleum wordt be zorgd over geheel Texel door O. Ellen, Den Burg, Nieuwstr. 7, Tel. 226- Passagebureau Velthuys Den Helder Telefoon 2468. houdt Maandag 15 en 22 Mei a.s. geen zitting Koopt verse koolplnnten Maandag a d. markt. W. Rijk Wz„ Gravenstr. 28, Tel. 230 Gevonden enig geld, tegen adv. k. terug te bek. Hoeve „Rembrandt" Tek.aangeb. Alpha mclkontromer 150 1.' kan en schapenemmers P. Roeper Mz. Molenbuurt Te k. een "2-pers. eiken ledi kant en enige weckflessen. Adres te bevr. bur. v d. blad Kostgeïcgenheid aangeb. voor een paard of koe of 2 pinken. S. Keijser, Suikerweg Den Burg Te k. 1 paar zwarte damesschoenen maar 2 maal gebruikt maat 39. De Koog 9 Met blijdschap geven wij kennis van de ge boorte van onze Zoon en Broertje JAN. M. SOHAART- Bruins Slot A. SCHAART. JOHANNES- Singel 318. Oudeschild, Texel 18 Mei 1950. ONDERTROUWD J. A. M. Rutten en Th. W. van den Heuvel De plechtige inzegening zal plaats hebben op Don derdag 8 Juni 10 uur in de R K. Parochiekerk le De Cock-dorp. Receptie Donderdag 25 Mei 8 uur „Irene hoeve" Voor de vele blijken van belangstelling ontvangen bij het overlijden van onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante GEERTJE WAGEMAKER- Keyser betuigen wij onze hartelijke dank. Namens de Fam. Dr. C. J. KEYSER Voor de vele blijken van belangstelling bij ons 40-jariig huwelijk onder vonden, bejuigen wij on ze hartelijke dank. W. van Heerhvaarden M. van Heenvaarden- de PortQ Gasthuisstr-, Den Burg. Namens Gebr. Koorn te Texel is ondergetekende voornemens in liet open baar aan te besteden, over eenkomstig het aanbeste dingsreglement W.B. het bouwen van een boerderij met bij komende werken in de gemeente Texel. Zolang de voorraad strekt zijn bestek (Haarlem 49) met tekeningen verkrijgbaar 5 f 12,50 per stel bij de architect N Schermer, Wil- helminalaan 7, Den Burg, Texel, of worden na ont vangst van een postwissel 12,75 toegezonden De aanbesteding vindt plaats op Vrpdag 2 Juni 1950 te Den Burg op een nader in de nota van in lichtingen genoemd uur en plaats. De Architect, N. SCHERMER, Den Burg, Texel Mede namens mijn oud- ders betuig ik alsnog mijn hartelijke dank aan familie, en vrienden voor de belangstelling die ik bij mijn thuis komst uit Indonesië mocht ondervinden. Th. van Heemvaarden ,,'t Langebosch", De Koog, Texel. Langs deze weg betuigen wij onze hartelijke dank, aan allen, die de 15de Mei voor ons tot een onver getelijke dag hebben ge maakt Fam. DE VRIES Noordkaap S 2. Bij deze betuigen wij onze hartelijke dank aan Fam. Vrienden en Buren voor de betoonde belangstelling welke wij bij onze 35-jarige echtvereniging mochten ondervinden A. DURIEUX A. DUR1EUX- Borgman De Koog, Texel. Bij deze betuigen wij onze hartelijke dank aan allen, die blijken van belangstel ling en medeleven hebben betoond tijdens de ziekte en na liet overlijden van onze geliefde Moeder, Be huwd-, ('root- en Over grootmoeder A KOORN-Visser In 't bijzonder onze dank aan Mej. M. Lok Voor de liefderijke verzorging haar betoond en aan Dokter Schalkwijk voor de medi sche hulp aan haar besteed aan Zuster Harink. voor de verpleging, die er nodig was om haar lijden te ver zachten, aan Ds. v. Reijen dam voor de geestelijke bijstand haar betoond en de troostwoorden tot ons gesproken. Verder aan de Zusters van de N.H. Zusterkring, voor de laatste eer de overledene bewezen. Namens de Fam T. KOORN 'De Dennen H 95, Texel Hiermede betuigen wij aan allen onze hartelijke dank voor het medeleven betoond tijdens de ziekte en het overlijden van onze geliefde Vader en Groot vader JAN KOK R. Hoogeland-Kok D. Kok en Kleinkinderen Met deze betuigen wij onze hartelijke dank, ook namens de Kinderen, voor de vele blijken van belang stelling ondervonden bij ons 55-jarig huwelijk. C. DOGGER H C. DOGGER- Thomassen Prins Hendriksluis 38. Tevens laten wij weten dat 13 Mei ons eerste Achterkleinkind Elske Mus is geboren. Oog- keel-neus-en oorarts Heden behaagde het de Heere tot Zich te nemen na een kortstondige ziekte, doch langdurig lijden, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Cornelis Lap in de ouderdom van 77 jaar. Uit aller naam N. LAP-Roeper Amsterdam, 16 Mei 1950 Wijttenbachstraat 153 van 20 Mei t m. 7 Juni. Dokier Elias en Dokter van Loon nemen waar. Boodschappen voor 9 uur naar de Weverstraat (Tel. 23) of naar de Boodschap- penhuizen. Telefonisch aangesloten C KOORN, De Dennen Gevraagd RUTTEN, „Eendracht" Gevraagd Stoomwasserij „Texel" gras te maaien of vee te weiden aan de Kogerweg De Huurder 10 Sinaasappelen f 1 1 L Blik appelmoes van Goudreinetten f0,70 2 blikken 1,25 Volop vers gebrande pin da's f0,45 per '/2 pond DE COCKSDORP tounnen a 2 cent per stuk wonden ingeleverd bij A. Laan. Rio Grande, De Godkstlorp; R- Leber. IVaalderstraat Den Burg S- Hin, Den Hoorn; A. Sdhoo, Min. Ruysweg. De Koog; F. L- de Grave. Wedtcrmient. Bü voorkeur Zaterdags middags- Wie heeft interresse voor een aardige jonge 6 5 7 weken. KEISER, „'t Hooge" Aideling Den Burg op Donderdag 25 Mei a.s- 's avonds 8 uur in Hotel De Zwaan. Aigcnda: Opening- Notulen. Jaarverslag Rekening en verantwoor ding penningmeester. Rondvraag en sluiting. Een der Hoofdbestuur ders zal deze vergade ring bijwonen. HET BESTUUR- Zondagsschool Waal en Oosterend Op Zondag 21 Mei rijdt een bus van De Waal naar Oosterend. Vertrek uit De Waal !0 uur. Voor al Uw kunt U in het vervolg ook terecht bij C. LUIKEN, Rietdekkersbedrijf te Wieringcn en Koegras Wij voeren al Uw opdrach ten correct en tegen billijke prijzen uit. Tot 26 Me" zijn wij te spreken óp het werk te Ongeren (boerderij Hop man) of een berichtje aan een van onderstaande adressen. Voorlopig adres: Wed. v d. Molen, Ongeren, Den Burg, Texel Huisadres: C. Luiken, Van Hengelstraat 28, Hippolystushoef, Wieringen Telef 149 Hippolytushoef

Texelsche Courant | 1950 | | pagina 2